Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

karaani- jest mi dziś źle ale staram się innych dodatkowo nie dobijać. Mam nadzieję, że naszej nowej koleżance się ułoży- i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem...... hehehehehehe! mam pewna tajemnicę, zwiazaną z jedna z naszych kolezanek...hehehe...ale numer....hehehehehehehehehehehehehehehe normalnie szok....ale jeszcze sobie z nia pogadam czy moge to publicznie ogłosic...hehehehehehehehehehe kaaani! ale fajnie macie! juz choinka? my z tomciem tez w tym roku postanowilismy miec własną. juz sie nie moge doczekać....taką zielona, pachnacą....łooojjjjjjj!!! to bedzie nasza pierwsza wspólna choinka!!! a ja mam czwartek i piatek wolny..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóz sprawa jest prosta. ja juz dawno sie domyslałam co i jak zTĄ osoba a i one nie w ciemie bita..... w sumie to juz dawno sie zgadałyśmy ale postanowiłysmy że nie ma sensu sie przyznawać , bo moze być wam dziewczyneczki przykro, że zaistniała taka a nie inna sytuacja, że my sie znamy i zaczynamy sie spotykać na piwka i inne a was tu nie ma....... otóz ja pracuje w pokoju nr 3. a w drugim końcu korytarza w pokoju nr 17 pracuje i robi to co ja.........efciusia......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. i nie mówiłysmy wam bo chyba jakies głupie byłysmy... w sumie sama nie wiem czemu nie powiedziałysmy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.Wiecie jak trzeba się pocić, żeby z czymś nie wyskoczyć? Ta sama szefowa, ta sama oddziałowa, znam jej faceta, a tu zieljona ja. Uf wiecie - no i chyba wybaczycie. To taka pikanteria z naszej strony. Taki niuansik. EWA&MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciu, jak widok za oknem?? :D :D :D :D na poczatku, w ogóle mi nie przyszło na mysl że to TA efciusia! a potem cholerka jej problemy wydawały mi się znajome, a jak wysłałam jej zdjecia i ona za 3 sek zjawiła sie u mnie w gabinecie sikając ze smiechu po nogach i chodzac na czworakach zanosząc sie smiechem wszystko było wiadomo...yhyhyhyyyyyyyyy kiedys sobie pogadałysmy c tam w pracy i kazda szła do siebie.....a i ewa jeszcze nie pali, więc jakos nie było częstych okazji do pogadania. a od tego momentu sie znalazły... :) dziwnie to troche wyglada..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefowa
no to dziewczyny juz tu nie pracujecie - tylko sie obijacie i wciaz rozmawiacie na necie...zeby to jedna to jeszcze mozna zniesc - ale dwie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srelemorele ,,szefowo\"!! nie możesz być NASZĄ szefową, bo : 1) jedna nie wie co to internet 2) druga odbiera poród. no mówie ci karaani szalony los! po prostu: toz to szok!! teraz juz nie bo z miesiąc juz o sobie wiemy..... maila ci napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaaaaammmmmmmmmmmm :) ale suuperrrrrrr madusia & ewcia :P :D życie lubi nam płątać figle :P muszę uważąć - bo może któraś z Was jest moja sąsiadką ?? :P raczej nie możliwe - z moich terenów jest tylko karaani - i i tak dzieli nas te 40-parę km :P ehhh w piątek jadę do szkółki - w sobotę mordercza zalka z audiologi :0 a ja nawet jerszcze do notatek nie zajrzałam ......... czytelnia na mnie czeka :0 ehhh chyba wybiorę sie tam dopiero jutro .... :0 Po co mam sobie psuć juz dzisiejszy dzień tym,. żę nic z w/w przedmiotu nie kumam ... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :O Ej... ja też chce aby któraś w moim biurowcu pracowała :( Wyobrażam sobie jaką polewkę musiałyście mieć jak Efciusia przyszła do Madusi :) Hm... no to kiedy w końcu spotkamy się na jakieś piwko? Może przynajmniej te z Wawki? :O .... tak na początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 km??? to nie duzo! ingus chyba blisko leticji mieszka czy cóś.... cholera musimy w wakacje umówić się w jedno miejsce!!!! ja juz dałam propozycje: sierpień; łeba! czy ktoś ma inną: proszę o zgłoszenia do lipca 2004 roku!! czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pivko...efciusiu...pivko? ni epoznaje koleżanki...no ale dobrze...... ;) karaani maila wysłałam...szybko! pzreczytaj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w styczniu w wawie!!!! karaani!!! to fantastycznie!!! oczywiscie ze się spotkamy! behemotku! rezerwuj styczeń!!!! wtedy to juz na bank! choćby sie walilo i paliło, choćby egzaminy i kolokwia!!! nic mi nie przeszkodzi!!! behemotkuuuu!!! wiesz? idziemy na piwo w styczniu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani - hmmmm - w zasadzie czemu nie ?? :P tyle, że w sobotę niby zajecia kończę o 18.00 a mogę wcześniej ..... i nie znam za dobrze szczecina ... ale czekam na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeba? Czy spotkać się mamy same czy z naszymi mężczyznami zlot robimy? Bo jak z to mój może kręcić nosem bo Łeba mu się źle kojarzy ( to nie moja wina że z moim byłym spędzałam tam wakacje ) :) W sobotę mam szkołę do 19. I w niedzielę też więc nie mogłabym prawie nic wypić :( Chociaż co mi tam :O Tylko nie wiem czy wam pasuje tak późno. Albo po prostu do was dołączę. No to gdzie mamy się spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa - aj sie niczego nie boję .... :p no prawie - boję sie pająków i dentysty :P :D i ciemnych ulic hehehehe :D zaraz wyjdzie, ze wszystkiego :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia mówi.....że najlepiej bedzie gdzieś w centrum.....jakis centralny punkt....ja nie wiem...ale efka rzuciła hasło że może do pubu ksiażęcy....łatwo trafić..blisko centrum.... nie za bardzo przepadam za tym miejscem...ale w sobotę o tej porze raczej nigdzie indziej miejsc nie znajdziemy.... co do łeby to i owszem z facetami! z całymi gromadkami znajomych jak ktos pragnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego planujecie wakacje nad morzem ??? ja sie nie zgadzam !!! co roku tam bywam :0 w tym roku koniecnzie muszą być GÓRY !!!!! MOże jednak wybierzemy sie wszytskie do Zakopanego ???? :) ależ byłoby cuuuuudnieee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia, tylko gdzie jest pub książęcy? Jakś w nim nie byłam. Napisze ci maila z moim tel i też mi może swój podaj bo wrazie czego nie będę miała jak się z wami w sobotę skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku. pub ksiażęcy jest zaraz za galerią centrum. w tej alejce gdzie jest optyk, póxniej chyba sklep z czymś dla dzieci. zaraz za galerią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani - tak jak pisałam - do 18.00 (albo pewnie z godzinkę krócej) mam zajęcia - od samego rana. Tylko o 13.00 mam godzinną przerwę -ale wiadomo jak to z nimi. Zalkę mam przed 13.00 - więc wieczorkiem bedę juz po. Jakby co to jestem wolna od 18.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, za galerią :D Znaczy na tej samej ulicy co galeria? Czy za w sensie z tyłu galerii? Może to jest na Chmielnej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie pytam! Madusia i Ewcia...no prosze..hehe...może ja tu swoja psiapsiółe zaciagne:P Wy sie umawiacie a ja nie moge!!! 😭 Co do wakacji..to hm...wtedy jest tyle ludzi ze szok..nie ma sie gdzie ruszyc.. Ja mieszkam bardzo dalko od Wawy.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi bardzo smutno, a jak przeczytałam jeszcze o tych Waszych radosnych spotkaniach to zrobiło mi sie jescze smutniej. buuuuuuuuuuuuuuu ale jestem biedna, tak Wam zazdroszcze spotkania buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingusia, Malutka> ja też was głaszczę :) :D Bardzo bym się chciała z wami wszystkimi spotkać Przypomniało mi się dzisiaj o Concordii i o tym od Concordii . Jakoś żadne się nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani - ine znam szczecina od strony klubów i w sumie mi obojętne gdzie - byle gdzieś w poblizu stacji PKP i żebym tam trafiła :P behemotqq - ich nieobecność chyba potwierdza nasze podejrzxenia co do wiarygodności tego od ... pewnie jestem sama - ale co tam - jutro sobie przeczytacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×