Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

ehhhhhh inguś te nasze zespoły...........:( mój Tomuś już zaczyna budować psychiczna skorubkę czyli bedzie miał do mnie podejscie: pokrzyczy-pokrzyczy-zmęczy sie -i-przestanie..... cóz dla niego to lepiej...ale mnie ten jego stoicki spokój irytuje jeszcze bardziej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drinka ! chcęęęęęęę! jakiś znak ....proszę !!!!!! to oczekiwanie zabija !!!!! tuo tup tup drinka inka inka inka.... z oddali. tup tup tup ....przybiegłam. samo bieganie męczy...... a tak naprawdę...to dlaczego ja spokojnie nie usiąde ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efko! usiądź wreszcie, bo tak latasz, że mi sie łepek zaraz będzie krecił w okół własnej osi... :) drina? proszę! z parasolka? proszę! więcej lodu? proszę! dolać jeszcze? proszę! jeszcze dolać? proszę! jeszcze jeden......? prosze.... jeszcze.....? proszę..... gdzie kibel?................................... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciuś spokojnie, usiadz, drineczka jakiegos walnij. Poczekaj niebawem pewnie nadejdzie jakaś dobra wiadomość. Tylko spokojnie. Juz tak nie tuptaj. Wiesz co Maduś mnie też jeszcze bardziej wnerwia ten stoicki spokój. Jakoś tak z niczego nagle cos sobie pomyślę i zaraz atak zupełnie na jakis inny temat. Żebys wiedziała, że przerabane mają z tymi zespołami. :) mo szefcio to chyba tez ma jakieś takie zespoły, tylko że on ma na okrągło 30, albo 31 dni w miesiącu. Wybitnie cięzki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciucia spokojnie...ech..wiem ze latwo mowic trudniej zrobic..ale chociaz sie postaraj.. Co do Tomusia to wiem..ale cieżko mi zostawic Wojtka..W sumie ma tylko mnie..A brat..ech..zeby to bylo takie proste..Nie sadze zeby szybko im mineło...Pomysle...pogadulam z jednym i drugim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za piep... dzień! za raz kur... dostanę! jasna cholera człowieka bierze jak się ją ($%%&%$) słyszy... ale cóż, z panią dyrektor nie wygrasz... idę, bo czeka mnie wiele zajęć (dzięki wspomnianej wyżej $%^&%%) zaraz szlag mnie trafi!!! pozdrawiam was wszystkie wybaczcie za język, ale jestem w stanie \"delikatnego\" wzburzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty to trza ja walnac czym w lepetyne :) Ja sie zglaszam na ochotonika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> ja was kochane nigdy nie zaniedbuje specjalnie. To niestety te kochane zbliżające się święta sprawiają że ... mam $%^$&**^$$# dużo pracy i nie mam nawet chwili żeby spokojnie zjeść. Tym bardziej że mi się to wszystko nawarstwiło jak mnie nie było bo byłam chora :( Kitty> Jak to miło widzieć cię w dobrym nastroju :D Efciusia> mogę potupać z tobą? Mam dzisiaj stresujący dzień. :( A jeżeli chodzi o twoją koleżankę to jestem pewna że będzie ok. Trzymam kciuki. Karaani> ups... upiłam się oparami z tych waszych drinów. hyk i mam hyk.. czkawkę.... :( hyk :D Madusia> twój Tom ma szczęście że tak ładnie do ciebie powiedział bo inaczej miałby z nami do czynienia hyk.... ;) Malutka> rozumiem dlaczego chcesz zaprosić tego kolegę Wojtka, ale... musisz koniecznie porozmawiać o tym z Tomkiem. Jeżeli się nie zgodzi to musisz zrozumieć go. Bo jemu też może być dziwnie jak jego dziewczyna zaprosi swojego byłego na wigilię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku..wlasnie wiem..:( Na pewno pogadam..bo jezeli chodzi o Wojtka to zawsze wszystko mowie i rozmawiamy.. Ide sie polozyc..w glowce az mi sie kreci.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do jej rodziców- adal nic nie wiedzą. Jutro do niej jadę. Dziękuję za troskę i wsparcie! Do jutra- lepszego jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oollaa
nie dziwie sie ze szef jest na was zly rozmawiacie na jego komputerze o on placi i za prad i podlaczenie a wy takie ble ble ble fajnie rozmawia sie za cudze pieniadze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollaaa - a ja rozmawiam z domq i co :pp tak an marginesie - ajkbyś kiedykolwiek siedziała w biurze wiedziałabyś, ze komputer jest i tak ciągle włączony - więc prąd i tak jest używany a jeśli ktoś rozmaiwia z pracy to ma stałe łącze - więc za net szef płaci stałą kwotę - niezależnie ile to na nim siedzi :P niooo miałam się nie odzywać ale nikt nie będzi eatakował moich dziewczynek !!! 😠 wioecie - wrociłam z miasta - zaszalałam ..... gdzie moje pieniądze ?? :P przecież dzis mi listonoszka przyniosła ;) kupiłam miśkowi bluzkę pod choinkę ..... lepiej nie pytajcie ile kosztowała - ja bym miała za to conajmniej dwie :P ale jemu właśnie ta sie podobała .......... i skorzystał na tym, żem taka stęskniona :P zaraz pewnie zadzwonią rodzice i zobaczę braciszka :D noo mopże za jakąś godzinkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik :) Ciekawe co ja mojemu kupie...ech..może ksiażke..taka o nauce tańcó róznych..samba walce..takie rozne..cs tam wspominał...nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka - książka dobry pomysł :) zwłaszcza jak coś wspominał o takiej :) ja miałam kupić książkę (kolejną hehe) o akwarystyce - ostatnio mu sie spodobała, ale nie kupił bo kosztuje ok. 60 zł Jednak po namyśle kupiłam ta bluzę - mimo, iż była duużo droższa .... a niech ma :P raz sie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze faktycznie..To bedziemy sie uczyc :) Bede musiala polazic po ksiegarniach...tylko musze kase wykabinowac..ojoj...z tym gorzej..cos sie wykabinuje.. Tanu tanu tanu... Tany tany tany... Ja osobiscie uwielbiam tanczyc walca i rock&rolla..ale starsznie wykancza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek moje miłe 😘 Inguś badz silna i trzymaj sie! Jestem z Toba 😘 Ewciu jak tak koleżanka?Mam nadzieje,że wszystko jest ok. Ech..gadalam z Tomusiem..i powiedzial,że skoro Wojtek sam spędza świeta ,to żebym Go zaprosiła..W takim razie porozmawiam dzisiaj z Wojtkiem..zobaczymy co On na to.. Miłego dnia.. (musze dzisiaj wykabinować jak wyłgać sie ze spr.z angola bo srednio umiem a chce miec conajmniej 10 ptk z tego uzyskac,moze wezme ja na litość;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:):):):):):):):):P Czy u Was też taka zima jak u mnie ?? Snieżek pada , śnieżek prószy , marzną noski , marzną uszy ....brrr......zizi...:0...................... Macie coś takiego jak stres przed-okresowy?? Nie wiem , czy to tak się nazywa , ale ja to przechodze strasznie , zmiennośc humorów , płaczliwośc i ogólne rozdrażnienie .... Miałam to przez kilka ostatnich dni i jestem wtedy nie do wytrzymania..... Oj , oj , ........... Dzięki za trzymanie kciuków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie! .............😘................ uszy jakieś mam zatkane...... :) myłam.......... karaani! mordo ty moja! juz zaatakowana czkawką pijacką? no, jestem z ciebie taka dumna. ja wczoraj leciutko - martinii bianco z colawka....... łiiiiiii..... o kacu moge pomarzyć.. :) malutka! ....😘.... jeszcze bardziej podziwiam tomka...... taki dzielny jest, że sie zgodził :) leticja! .....😘..... u mnie sniezek nie prószy........ a szkoda.....szkoda..... a co do twoich obiawów ja mam zupełnie takie same...ale u mnie ma miejsce proces zespołu napiecie przedmiesiączkowego.......dziś ma być moment kulminacyjny...... więc czekam... :) .... a u ciebie być może to stresik i flustracje... :) szkółka dobija ? :) bede pozdrawiać wszystkie dziewczynki na bierząco :) więc....przybywajcie!! :) własnie necik mi sie zawiesił i nie moge wyslać ...... fuck it!!! 😠!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyyyyynyyyyyyyyyyyy zwariuję- ona będzie operowana............. za 25 min. Operacja została przełożona na dziś. Zadzwoniła wczoraj wieczorem i aż jej głos drżał- najgorsze jest oczekiwanie - i ta nieprzespana noc Tak bardzo chciałabym żeby było po wszystkim. Dziś trochę mniej przeżywam- bo już po porostu nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciusia! witaj! nie bój nic!!!! bedzie dobrze!!! no jak mozesz sie tak denerwować? jak ja mówie ze dobrze bedzie - to bedzie!!!!!! i juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam do was bo mam doła ale nie to że coś się wydarzyło mi ale bardzo bliskiej mi osobie mojej siostrze Skrzywdził ją facet i to bardzo; rozbudził ją i rozkochał a teraz w trudnym dla niej okresie zostawił ją bez żadnej szansy na kontakt zniknął i nie ma go; nie wiem co o tym sądzić ten człowiek mieszkał z nami pod moim dachem 😠 poznaliśmy go czy można być aż tak dwulicowym? proszę napiszcie coiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja> nie wiem co ci powiedzieć bo nie znam tego człowieka. :( Ale myślę że najważniejsze to abyś była teraz przy swojej siostrze. Wspierała ją. Aby czuła że ma kogoś komu na niej zależy. A koleś który tak postąpił z twoją siostrą musi być strasznym dupkiem.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frezja! Wiem jak bardzo to boli.Pokładamy w kimś nadzieję- bo jst naszą jedyną nadzieją na lepsze jutro, nowe życie...i nagle....wszystko umiera- my, nasz świat, nasze jutro.Bądź przy niej.Myślę , że jak każda kobieta ma typowe obawy - czy była go warta, dlaczego to zrobił, napewno nie czuł się szczliwy...itd.Pokaż jej , że to on na nią nie zasłużył, zniknięcie kogoś takiego z jej życia to wybawienie.Będzie ciężko, może odciśnie się raną na zawsze - ale kiedy byłaby z nim nie byłaby szczęśliwa i może nie byłoby odwrotu.Teraz wszystko przed nią i przed wami. Witamy Cię na forum! Dziękujemy za zaufanie i kroczek w naszą stronę.Jesteśmy! Pamiętaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frezjo! badz dzielna! rozumiem....rozczarowanie....twojej siostry....ten facet to dupek i tyle. rany .....ludzie sa dziwni..... dzień dobry behemotku! ..............😘.......... net mi co chwila pada. 😠!!!! szlag mnie trafia i juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jesteście cudowni dzięki potrzebowałam słów otuchy które by mnie podparły miałam takie nieznośne uczucie w żołądku jak przed egzaminem tylko że gorzej teraz się wyciszyłam i powolutku wracam do stanu używalnośći ja to przeczuwałam już wczoraj czułam że coś się wydarzy i bałam się ranka i miałam rację lepiej żeby dziś nie wstało ale co by się stało gdyby nie dziś tylko jutro ze swym chłoedm mnie przywitało oto jest pytanie tak trochę poczytałam waszego topiku trzymam kciuki za tą operację i za zdrowie tej osoby na której wam zależy zresztą modląc się o spokojny dzień zaewsze wspieram w myślach tych którzy mają dziś ciężki ważny lub trudny dzień 🌼 i :)b dla was wszystkich tu zaglądających nie mówię słów pożegnania bo jeszcze nie raz tu wdepnę i może będę mogła komuś pomóc jak wy w tej chwili mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani- jest mi dziś źle ale staram się innych dodatkowo nie dobijać. Mam nadzieję, że naszej nowej koleżance się ułoży- i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×