Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

No..ja juz uciekam..Buziaki moje kochane😘 slodkich snow i dobrej nocy. Nie wysle Wojtkowi SMSka...przetrzymam Go jeszcze...to zateskni Mu sie bardziej :) i bedzie bardziej sie cieszyl jak sie pozniej odezwe :P Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu................a ja nie mam nic na skrzynce ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to pijeeemyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hiikkkkk ja mam tylko jedną porcję ..... i jeszcze za mało wypiłam ocby mi sie potroiła :P cierpliwie wiec poczekam na reszte :P oo coś idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz sie pożegnam..... tom mi tu tupie nad głową i chrzakając znaczaco patrzy na zegarek.... SKNERA......:) ale i tak go kocham ....😍......... leticja! całuski! życzę wytrwałosci w ściaganiu zdjatek!..😘... uwaga - jutro bedzie zimno załóżcie ciepłe czapeczki, szaliczki i majteczki :) .....😘.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sobie z Wami.................strzeliła.............dobre piweczko ............ Albo Malibu -----jak lubicie ....:):):):):) Elffik>> kiedy wraca Twoje Kochanie ?? Madusia>>> gdzie jesteś nasza kobietko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich mężczyzn trzeba kochać .............i to jak :) Jak się stęsknię za bardzo to wychodzi ze mnie takie stęsknione misiątko .... ( ale mam porównania....;) ) Madusiu>> pa pa dobrej niocki :) Elffik>>> czyżbyś tylko Ty została ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaakk leticia - jestem niestety tylko ja ....... i Ty :) dzis dzwonił - ale byłam akurat u rodziców i nie mogłam sobie pogadać tak jak chciałam - ma jednak wrócić na świeta - ale eni wiadomo na ile - żyję nadzieją, ze do 4.01.04 zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci , aby został dłużej z Tobą w domku . Na pewno Wasze Święta będa udane , bo spędzone razem :) Ja chciałabym z Moim widywać się częściej , wiem , że mogę sobie tak pomarzyć , ale czasami bardzo mnie to martwi i dołkuje, że nie mamy siebie blisko tak jakbyśmy chcieli .....Po prostu chciałabym spędzać z nim więcej czasu ....ale na razie cienko z tym .......szkoda :0............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu ( może to dziwnie zabrzmi ) , ale mam taką potrzebę , żeby sobie z nim pogadać , pobyć trochę nie-samej ..... W domu tego nie rozumieją i lecą mi z takimi hasłami : jeszcze się nim znudzisz/jeszcze się nim najesz ........będziesz go miała dość .... Moim zdaniem to trochę przykre , że słysze takie coś od rodziców .... Ale cóż .....:0.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh - tak sie czasami te nasze życie układa ...... dobrze, ze nie masz go 600 km od siebie - tak ja obecnie .... jeszcze dzisiaj mi powiedział, że może przedłużą im kontrakt buuuuuuuuuuu mam mieszane uczucia - podobnie jak on - bo z jednej strony pieniądze są potrzebne - cieżko wyżyć z jednej niewielkiej pensji - zawsze to jakis zastrzyk gotówki ..... :) ale jak pomyślę, że mam tak mieszkać sama \"w nieskończoność\" to ......... buuuuuuuuuu jak sie wszystko wyjaśni to chyba wezmę sobie psa ...... zawsze to raźniej ...... ale z drugiej strony kłopot jak już pracę znajdę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm leticia - to musi być przykre słyszeć takie cos od najblizszych ...... mam wrażenie, ze Twoi rodzice zapomnieli juz jak to jest być młodym i zakochanym ... i pogubilin gdzie po drodze uczucia do siebie .... chyba inaczje by tak nie mówili .... ja też nie zawsze mogłam sie spotykać tyle ile chciałam - ale raczej słyszałam żartobliwe docinki (życzliwe) typu \"Wytrzymasz bez niego cały tydzień ?? niemozliwe \" :P lub \"No to teraz jak sie siebie tacy spragnieni dorwiecie to koniec\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwowww :) czym sobie zasłuzyłam :) ::D bo mam nadzieję, ze to nei było pozegnanie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam taki długi post....i bum - nie ma :( dobrej niocki skończę Ci go jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzien dobry :) Ale mam dzisiaj wspanialy humorek..Tomus wraca w sobote wieczorem...i cala jestem w skowronkach..ech...:P Leticia...moja matka i jej \"piekny\", ojciec mojego rodzenstwa..smieja sie ze mna..Ale ja im dluzna nie jestem..bo potrafie cos odpowiedziec i czasami robi im sie glupio i sie zamykaja..a czasem to olewam :) (to drugie to chyba najlepszy sposob). Poza tym juz sie dzidziusia nie moga doczekac ;) i naciskaja na mnie ;) tez sobie tak zartuja :) :P ciekawe czy by zartowali gdybym naprawde powiedziala im sie bede miala dzidziusia..hehe :P Miłego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Malutka, dostałam zdjęcia, dziękuję :) Cieszę się razem z Tobą z powrotu Tomusia. Madusia> cieszę się że Kalia też się z nami spotka. A Efciusia??? Witam was wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki?? puk puk, czy jest tam ktoś? :) ??? :( Buuu... Chlip 😭 Gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutkaaaa aleś Ty ................ malutka przy tym Twoim kochaniu :) chyba powinnaś mieć nick malutka kruszynka :P dla podkreślenia Twoich rozmiarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKKI
NUDZI MI SIĘ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKKI
HAAAAAALLO!JEST TAM KTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> co za ulga że jesteś :) Co słychać? Kikki> też mi się nudzi, chociaż mam sporo pracy, ale... strrrrrasznie mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotqq - teraz tro ja za moment wybywam z domq :) obowiazki wzywają :) a musze jeszcze zajść do księgarni i kupić ksiażkę przydatną na studia :) jem właśnie zupkę - przesadziłąm z przyprawami :P co u Ciebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewczynki😘 wlasnie siedze na informatyce dostalam 12/20 ze sprawwdzianu ...a nic sie nie przygotowwalam..zaskoczyl mnie tym spr :/...wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, dostałam zdjęcia, dziękuję :) mam dziś doła, buuu... zero siły i ochoty, aby z tym walczyć...jest mi smutno... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×