Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Witam wszystkich😘 Karaani 🌻 Ja też chce mniec wspolna chionke!! 😭 hehe U nas zrobili lodowisko w srodku miasta :) w rynku...pojeby..sorry,ale nie moge z nich..pomysl fajny...naciagacze jedne! hehe..lece do szkoly..buziaki i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc karaani! ależ pałasz szczęściem! ja też chce choinkę!!! ale jeszcze nie teraz! za jakiś tydzień! i też chce na łyzwy! malutka a ja jutro LECĘ do ciebie. tak tak bedę tam u ciebie! to niespodzianka od tomusia! prezent na mikołajki...hyhyhyhy! fakt że on tam do pracy jedzie, ale ja nie!!! jeszcze nie wiem gdzie mnie ulokuję, ale jak bede miała dostęp do kompa to ci napiszę! :) behemotku! tak wiec to za galeria centrum, na tej samej ulicy, broń boże na chmielnej. wprawdzie na chmielnej jest fajna knajpka :bordo ale tam trudno sie dopchać. więc niech już bedzie ten książęcy!.........🌻..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babeczki :D Madusia> niby nie śpię, ale jak bym spała.... :O Przeczytałaś mojego maila? I co wy na spotkanie w tygodniu na \"lekkie\" , \"małe\" pivko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze! behemotku! świetnie by było! wreszcie mam wolny weekend! ale juz ci pisałam o imprezie u doktorka-debilka! nie lubie go jak psa (a raczej kota) to kolego tomka ze studiów, no i w tą sobotę mają zjazd..... szlag mnie trafia bo o czym mam rozmawiać z absolwentami politechniki i sgh??????????????? żart jakiś!!! no i powiedziałam tomaszowi, że niech on idzie do kumpli a ja sobie zorganizuję wieczór! a ten aż sie zapienił, że jego kumple pomyślą, że ich olewam, że mi nie zalezy, że wszyscy bedą z osobami towarzyszącymi a on nie bedzie znowu sam jak ten ,,fiutek\"..... no i mała kłótnia, że mi tez od zycia sie coś nalezy i ja tez mam swoich znajomych....a ten @##@%&!!!!! że jestem zła i wredna, że jak mi zalezy to on zawsze jest na tak.....ale cholera nie wziął pod uwagę, że to nie mój przedział wiekowy i ja sobie nie pogadam!!! z doktorami, finansistami, architektami, prezesami!!! przecież nie wspomne o tym, jak to było na imprezie i woodstock w tym roku był kiepski, a na studiach to już nie moge wytrzymać, a moja kolezanka z pracy to wredna rura.....plisssssssssssss!!! litości! płakać mi się chce............. w sumie się zdziwiłam, czemu mu tak zalezy, bo nigdy wczesniej nie nalegał nawet tyci tyci...podejrzewam, że może tam będzie jakaś jego była z facetem no i on też chce pokazać że kogoś ma.... no i chyba będę zmuszona iść. nie wiemy jeszcze o której sie spotykamy, ale jak to bedzie po 21 to pewnie uda mi sie wyrwać na godzinkę przed i mam wiarę, że bez tomasza!!!!!!!!!! :) :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw sie wyprodukowałam a potem maila przeczytałam...... to jeszcze raz! behemotku! masz rację nie bedziemy się stresować. spotkamy sie jakos w nastepnym tygodniu! umówimy sie gdzieś pod rotunda i juz! ja bym proponowała następny czwartek. toma nie bedzie bo znowu gdzies wyjeżdza i nie bedę sie stresowac jego podejrzliwymi komentazrami, że z kochankiem sie spotykam!! hehehehehe! ...........😘..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> nie ma problemu. Ale mogę się 5 minutek spóźnić bo to zależy od pana kierowcy jak szybko mnie pod Wilanowską podrzuci :) Więc jesteśmy umówione? Efciusia> co ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, mi pasuje czwartek. Mogę się ok 5 min spóźnić ale nie specjalnie :) Więc jesteśmy umówione Efciusia> co ty na to? pasuje ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka> coś krótko byłaś w szkole. Czy aby to nie wagary? :D Madusia> a to spoko, jak sikać poszła to ok :D ;) Nie wiem co by twój Tom powiedział jak by się dowiedział z jakim to \"kochankiem\" w czwartek się spotkasz... :) Ja już mojemu powiedziałam że mam się z wami spotkać tylko jeszcze mu nie powiedziałam kiedy. A i wczoraj mu ogólnie powiedziałam o co chodzi bo go nie wtajemniczałam wcześniej że mam tu takie milusie koleżanki i... poinformowałam go o Łebie :) No nie wiem jak to będzie :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka hello! jak bys jutro wieczorkiem zobaczyła jakąś pannę na ślizgawce na rynku w szarym płaszczyku,i bezowym szaliku co chwila ladujaca na tyłku, bądz na ryjku to będę jaaaaaaaa!!!! jeszcze w jakiejś knajpce co nazwę chyba spichrz mam zamiar jutro być. i na pewno bedę sie zataczać po rynku :) a o 8 rano możesz mnie na lotnisku przywitać :) ale tylko jak bedziesz miała ochote :) rozumiem, że możesz mieć mnóstwo zajeć. ja sama jeszcze nie wiem w którym hotelu bedziemy nocować. to ma być niespodzianka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku! ja tez tomowi o was powiedziałam, ale i tak sie podsmiewa, że z facetami pisze, bo nie chcę mu pokazać gdzie takie kafe jest.... później by wlazł i jeszcze czytał co tu o nim wypisuję! łeba to tylko taki wstepny plan! może być gdzie indziej! może mazury? kajaczki, łódeczki, spacerki po lesie....? tylko błagam nie góry!!! odkąd pamietam zawsze w góry jeździłam!!! kocham je ale jmusze odpocząc! do lipca mamy czas :) coś wymyślimy. tylko żeby urlop wziąć tego samego miesiaca. dlatego sierpień proponuję. bo wszyscy zawsze się pchaja na ten lipiec i róznie bywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. pomyślimy jeszcze co do wakacji. Ale zgadzam się na sierpień. Tylko nie wiem jak to będzie z Tomkiem i jego wolnym ale jeszcze kupa czasu więc coś się może wymyśli :D Mój nic nie powiedział i chyba nie ma nic przeciwko. Tylko na temat wakacji się nie wypowiedział :) Jakoś nie pytał czy przypadkiem nie z jakimiś facetami sobie flirtuje.. :D Hm? Znaczy nie wierzy że któryś mógłby chcieć ze mną flirtować? Grrr.... O to ja mu jeszcze pokażę. Dawać tu jakiegoś faceta do flirtowania :D :D :D Chlip... Co jest? Zazdrosny nie jest ? ;) P.... głupoty bo jestem śpiąca i chce do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem... Dobrze że jesteś :) Co słychać? I co się dzieje że cię prawie cały dzień nie ma? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo karaani właśnie usmierciła rakiem Piotra - głównego bohatera pewnego topiku gdzie ludzie zbiorowo bajke pisza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo!!! To idę sprawdzić. :D Mam nadzieję że nie wsadzą za to Karaani do lochów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie :) karaani - coś zamilkłaś na temat soboty ???? nici ze spotkania ??? behemotqq :) coś podejrzany ten Twój Tomuś :P nie być zazdrosnym o koleżanki z forum !! też coś :D :D :D czy toś wie co oznaczają we śnie koty ??? nie jestem przesądna ale juz 3 raz śni mi sie moja ulubiona ciocia i za każdym razem z kotami ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku mialam skrocone lekcje :) Madusia ja mam jutro skzołe i spr z angola i fizy😭 Chole#$%#%iwa..nawet na lodowisko nie pojde i Cie nie zobacze ani nie pojeżdze (tak to bysmy dwie lądowały hehe... W spirzu jest nawet spko :) Ale osobiscie wole gdzie inedziej.. No..odrobilam lekcje...uff///jeszcze tylko projekty dokoncze..kurka no sie pocze brrr... Elffik :) A wiecie...zrobiłam sobie takie cuś... http://www.herby.com.pl/herby I mi wyszło ze mnie jest 25 361 w polsce a we wrocku 669 A Tomusia 54 178 a we wrocku 1392

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> no właśnie nie wiem co z niego za dziwactwo! Chociaż by się troszkę przejął, a on nic. Chyba założe nowy topik: Pomocy! On mnie chyba już nie kocha bo nie jest zazdrosny o moje koleżanki. Co mam robić? Pomóżcie! Proszę! To nie żadne żarty, pytam poważnie i proszę o poważne odpowiedzi :D Malutka> zaraz sobie sprawdzę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jest 348 w Polsce i 140 w Warszawie :D A Tomka 459 w Polsce i 30 w Warszawie. Mało nas, mało nas do pieczenia chleba.... :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku...hihi :)... ale kurka..Tomus nie jest zazdrosny o mnie..tzn.jesli chodzi o Wojtka i o innych moich kolegow.. Heh...bo ja sie przyznam,że ja jestem zazdrosna o jego Vivie (eks) i Tomuś wie o tym bo Mu mowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani - w tygodniu raczej w szcz nie bywam ..... a nastepny zjazd .... wiecie że nawet nie wiem kiedy :0 i nigdzie nie mam zapisne :P ależ ze mmnei studentka :P malutka - nie znam zbytnio swoich korzeni - zwłaszcza od strony ojca ...... nawet nei wiem czy mój prawdziwy dzidek jeszcze żyje .... poniekad był rodowitym pozna..... nioo z POznania był :P za to od mamy jestem krakowianka :P tylko co aj robię w zachodniopomorskim ???? :P mnie jestroszqq - to znaczy teraz juz nie za duzo - bo \"wyrzekałm sie nazwiska\" - jak to powiedział mój tatko :P tylko 459 :P Behemotqq - przez ten ślub mam coś wspólnego z Tomkiem :P :D ale w wawie jest nas tylko 6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, moja droga, mój Tomek o mojego jednego byłego jest bbb zazdrosny ( o innych nie ) i przez to musiałam prawie urwać z tym byłym kontakty. Ale ja też niestety zazdrosna osóbka jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wcześniej było mnie aż 4 834 ........... i jak ojciec mmiał odnaleźć swego ojca ..... w samym Poznaniu ich 504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jest 784 - w wawie 14 :) a toma jest 867 i 231 w wawie hhyhyhy elffik! jak sie sni: KOT - fałszywy przyjaciel KOT CZARNY - nieszczęście w domu KOT DRAPIACY - niewdziecznośc ludzka KOTA GŁASKAĆ - zadowolenie na krótka mete. moze twoja ciocia jest .....fałszywym przyjacielem, albo takiego ma....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co - cos nietak z tymi nazwiskami - mojej przyjaciółki jest \"aż\" 23 - z czego 16 w szczec - ale wiecie - sama jej rodzina więcej liczy ..... więc skad są brane te dane ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×