Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Kitty..usmiechnij sie juz szybko!Co to za smuty?!nie wolno..!Zabraniam!!Buzka..:D taaaka..:D i robgal na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> nic nie słychać. Zimno, szaro, smutno, ponuro :( Ale nawet niezły humorek dzisiaj miałam ( no teraz mi się trochę pogorszył). Jesteś już znowu w domciu? Malutka> Zamień się ze mną! Chętnie będę za ciebie do szkoły chodziła. Kitty> Ej, no słonko? Co się dzieje??? Gdzie ta wesoła, radosna dziewuszka co kiedyś? Kitty!!!!! Coraz bardziej martwię się o ciebie. Uśmiechnij się, zrób to dla mnie. Uśmiechnij się jak i ja się uśmiecham :D 😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku..nie chciałabyc...uwierz mi...wlasnie robie stronke na infe.. GEOGRAFIA GEOGRAFIA ... rozumiesz cos z tego? bo ja nie i mi nie wychodzi!!!😭 co za #@%$%^*)#@@#%$%#$#^# stronka!!!! .. musilam ddac wszedzie spacje bo by sie napisalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , dziewczynki , widzę , że tu dzisiaj puściuteńko ....... Behemotku - tyle czasu samej - tak wygląda , jakby wszystkie świętowały - ale przeciez tak nie jest , bo wiadomo , co przynosi z sobą koniec roku , szczególnie w pracy ........:0............... A gdy przyjdzie półrocze dla reszty lub sesja ------ojojojoj...........to dopiero będzie brak czasu ....ale myślę , że wszystkim nam pójdzie świetnie :) Kitty>>>>walcz , walcz o dobry humorek !!!! a jak nie , to kup sobie coś słodkiego ;) ( tak jak ja dzisiaj :) ) i wygraj tę walkę !!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam te z Was , które zjawią się tu dziś wieczorkiem i jutro - ja na razie nie będe miała czasu , aby tu zajrzeć , bo mam jeszcze jedno koło ...... 3majcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu do was zaglądam.......... bo ma doła............ u mnie to zaczyna byc chroniczne :( Majaj ......... napisze do Ciebie......obiecuje. Musze się tylko pozbierać i znaleśc chwilke czasu. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako taka..usmiechnie sie...[przytulam i glaszcze] Cestuje Cie herbatnickzami i dobra herbatka :) Was tez dziewczynki Nie martw sie..niedlugo święta!! Pomyśl o tym i ciesz sie..to niezwykly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 😘 Wczoraj gadalam na GG z Wojtekim..ale mnie wywalilo i nie moglam wejsc..to co napisal odczytalam dzisiaj razno..pisał tak jakbysmy mieli sie wiecej nie spotkac..jakby mial sie zapasc po ziemie..zle sie przez ta cala chora sytuacje zle czuje..Mamwyrzuty sumienia,ze go zostawilam..ze nie dalam Mu drugeij szansy..mam dosc..zaraz sie tak porycze..:(...na calego..Pisal tak jakby mial sie wiecej nigdy nie odezwac..chociaz wiem,ze i tak po jakims czasie chwyci za sluchawke i zadzwoni..bylo w tym wszystkim tak wiele smutku..bólu..brzuszek juz zaczyna mnie bolec.. Musze isc do szkoly.. Bedzie jak bedzie..choc nie chce zeby bylo.. Lece do szkoly..dzisiaj mam spr.semestralny z chemii...trzymajcie kciuki.. 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikc
to podobnie jak ja dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyneczki drogie! gdzie wy sie podziwacie? juz prawie 9 a wy kurcze listy nie podpisałyście!!!! nie ładnie!!! 😠 mam przyblokowany necik, przynaj mniej wczoraj miałam! i myślałam, że sie wścieknę.! ale dziś chyba juz ok jest. wysłałam próbkę i jest.....ciekawe jak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalia, cos gdzieś kiedys słyszałam, że twój męzulek ma dziś urodzinki!? prawda li to? jeżeli tak to STO LAT ......😘......STO GRAM ..............STO BUZIAKÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> no, już myślałam że przepadłaś na dobre :) Ale gdzie jest nasza Karaani? Malutka> powodzenia, trzymam kciuki. Leticia> mam nadzieję że się dzisiaj jednak pojawisz. Karaani> jeżeli to prawda że twój mężuś ma dzisiaj urodzinki to wszystkiego najlepszego dla niego i ... pijemy!!! ;) Co u was słychać? Madusiu ?? 😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszystko ok.....zdrowe my i fajno..... efciusia straszliwie sie wścieka bo ma neta nadal zablokowanego a chciała maila wysłać do kogoś tam....nie dam jej mojego kompa i jej nie pomogę bo ona wczoraj nie pomogła mi...olała mnie po całości..... nie? a co tam u ciebie behemusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, może dziwczynkinki sie nie pojawiają, bo maja taki sam problem jak ja miałam...czyli wystąpił błąd strony i jeśli operator o2 się nie kapnie będzie cinko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak mam problem z wysyłaniem dłuzszych wypowiedzi! musze pisać po najwięcej 5 linijek.... może i lepiej , bo nie zanudzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie... ok... tylko jakieś pryszcze mnie dopadły (skąd to cholerstwo się wzięło) a że nie jestem do nich przyzwyczajona to wściekam się troszkę ;) Już nie mogę sie doczekać naszego spotkania :) Czy Efciusia będzie? Bo jakoś nie mogę się dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... może to ten problem. :( Jeżeli tak to mam nadzieję że niedługo zniknie. Smutno tu jak nie ma dziewczynek. Że już nie wspomnę że wczoraj zupełnie sama (no prawie) na dołku siedziałam. Czy wy wiecie jak to może zdołować? :) Jestem śpiąca okropnie i mogłyby już być święta. Wypisałam wczoraj kartki świąteczne i ... okazało się że nie mam adresów. Tylko kilka znalazłam. :( Ale dzisiaj podzwonie po rodzince i uzupełnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie bęęęęędzieeeee................................ :O fajnie, że sie spotkamy! jakoś przed świętami mam więcej..........wolnego :) i co dziwne w ten weekend żadnego egzaminu :) kalia coś tam o inny pubie mówiła obok książęcego więc zobaczymy co tam...może lepiej... ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć w książęm pracuje konsultantka avonu efki! aaaaaaaahahahahahaha! może zniżka na pivko bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki kochane :) Zjawiam się :) i znikam:( A to dlatego , że jestem chora i idę do łóżeczka się grzać .... Jestem zakichana , zasmarkana i ledwo żywa ....... Pozdrowionka i życzę miłego spotkania ;) Być może tu jeszcze dziś zajrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia> ups, choróbsko żadnej z nas nie omija :( Mam nadzieję że ci szybko przejdzie. Zdrówka! Chociaż przyznam że troszkę ci zazdroszczę że możesz w domciu posiedzieć, chociaż powód nieciekawy. Wypijmy za zdrowie Leticii :) Madusia> równie dobrze możemy obydwa bary obskoczyć ;) A co? Damy radę ;) Oblałam sobie trochę herbatą spodnie wrr... wredna herbata Jak czytam wypowiedzi kochanek i zdradzanych żon na innych topikach to... sama nie wiem co mam myśleć. Skąd to wszystko bierze się na świecie? Czy to tak musi być że wielu facetów zdradza swoje żony pomimo że przecież jak zaczynali wspólne życie to świata poza nią nie widzieli. Czy faktycznie kochanki są atrakcyjniejsze dla facetów? Przecież proza życia ich też by nie ominęła gdyby związały się bardziej na stałe z tymi facetami. To takie refleksje po przeczytaniu któregoś topiku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kobietki! Nie pisałam przez parę dni, bo od tych tragicznych wiadomości, o krórych pisałam w piatek nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Cociaż nie dotyczy to mnie bezpośrednio, nadal bardzo to przezywam. Nie mogę nawet o tym pisać bo ły cisną mi się do oczu. Żadna śmierć w ostatnich latach nie dotknęła mnie tak boleśnie jak ta. Zmusiła do refleksji jak ulotne i kruche jest nasze zycie. Straszna tragedia. Straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś....😘.....biedactwo moje.... nie wiedziałam, że az tak bardzo boli..... przepraszam....myślałam, że duzo pracy masz.....tak bym coś napisała....pocieszyła.....chociaż...nie bardzo wiem co się pisze w takich momentach.......😍....... bardzo współczuje.......🌻......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za oknem pie snieg..... tak ładnie.....spokojnie i cicho..... zima..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz......zima.....a jak zima to i święta...... sezon kłótni.....darcia...nerwów...stresów...sprzątania...gotowania.....uśmiechów na siłe...sztucznej zyczliwości...krótkotrwałej miłosci do blixniego....dupa...... swięta są okrutne....a po nich zostaje wielki niedosyt ludzkich odruchów i niesamowity burdel w serduszkach i umysłach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co tam!...dajmy sie poniesc uczuciom...czasem jest miło....bo ile można mocno stać na ziemi...?......czasem lepiej jest pomyśleć zamiast o tym jak świeta wpływają na światową koniumkture to o tym jak miło by było, gdyby było....światecznie.... tylko karpików w mej wannie mi żal.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak pisze jak ten kretyn....cały bozy dzień sama do siebie....yyyyyyyyh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×