Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Ojej..nie nie Inguś..Wojtek nie ma mi za zle teraz..to ze ejstem z tomkiem..wie jaka jest sytuacja..To chodzi o stare dzieje..teraz jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś - a ta piosenka wyżej to \"tak niewiele\" Łzy :) warto sobiesćiagnąć - dla ucha też przyjemna :) dzisiaj ją właśnie przyjaciółce przez gg wysyłałam :) i tak jakoś znowu zaczęłam jej słuchać :) i przyszły wspomnienia :) ale takie miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę ściągnąć. Czasami jak słucham takich piosenek to też nachodżamnie rózne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucislaw
nie chce mi sie czytac co bylo na poczatku i dalej tez ale widze ze to najpopularniejszy topik na kafetrii pozdrowieniska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie siostra przysłała mi na gg bardzo smutną wiadomość, ąz podcięło mi nogi. Zginął wspaniały człowiek w wypadku samochodowym. Tak mi smutno. Straszna tragedia. Straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech..leje dziisaj na to..nie chce juz sie denerwowac..bo mnie znow zacznie brzuszek bolec i nie sasne..powolutku sie zbieram..Buziaczki Kochane 🌻😘 Lucislaw..dzieki :) Behemotku..dziewczynki..gratuluje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucisławie chyba potrzeba byłoby bardzo dużo czasu na wyczytanie tego wszystkiego. Dziekujemy za pozdrowienia i pozdrawiamy Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś..trzymaj sie cieplo..Ech..rozumiem Cie..Sciaskam Cie cieplutko...😘Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguśśs ..... współczuję .......... :( bardzo przykro słyszeć o śmierci nawet obcej osoby - a co tu mówić dowiedziec sie o kimś znajomym czy bliskim .... ja też uciekam ..... jutro tak wcześnie pobudka buuuuuu całuski kochane i kolorowych snów :) ps. lucisław - czy najbardziej popularny to wątpie - sa i takie z wiekszą ilością wpisów :) ale jaki wyjatkowy i miły :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegnam się z Wami już dzisiaj, bo poprostu nie mogę zebrać myśli. Ta wiadomość to jak grom z jasnego nieba. jego dzieci zostały teraz sierotami. Człowiek w takich chwilach zaczyna zastanawiać się nad swoim zyciem. Czasami też narzekam i niedoceniam tego co mam a życie jest tak kruche i ulotne. W jednej chwili wszystko zostaje przekreślone. To był jeszcze tak młody człowiek, chtóry samotnie wychowywał dzieci, Nie mogę pisać, bo łzy cisną mi się do oczu. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - choć pewnie nie ma nikogo :)) dorwałam net na uczelni :PP w sklepiku :)) i sie przybiegłam pochwalić, ze juz po audiometrii test był prosty - na 5 :PP teraz mam godzinną przerwe i potem znowu 5 godzin .. chyba jakoś przeżyję - choć pogooda usypia (pasqdny deszcz) Miłego popołudnia dla wszystkich, któzy tu dziś zerkną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Elffik gratuluje :) 🌻 Inguś trzymaj sie😘 No a ja bylam na konikch i czuje sie super! Wojtek mi wczoraj cos powiedzial..hehe..ze ze wzgledu na stare czasy nie zrobi mi z zycia piekla..Przegiol..na maxa..Powiedzilam Mu ze jezeli nie zmieni swje postepowania w stosunku do mnie to sie pozegnamy..Tak sie nie mowi to osob bliskich...tak nie mowi sie do kogokolwiek!!!Ech..ale rozumiem ze to byl akt desperacji..Zreszta ja aniolkiem tez nie jestem..Pozyjemy zobaczymy..Zamierzam olac Go..i skupic sie tylko i wylacznie na Tomku..nie wiem jak ja wynagrodze Mu to wszystko :(...ta cala cierpliwosc..i to ze mimo wszystko ze mna jest i nie dokopuje mi bardziej..ze nie robi mi wyrzutow zadnych..ech.. Jade do mamy..cos istanio bardziej sie zżyłysmy..widze duza zmiane w stosunku do mojej osoby..moze to te swieta..a moze znowu cos ode mnie chce..tak jak zawsze...na poczatku mila..a potem jak osignie zamiezony cel to zaczyna na mnie lac..Ech nie wiem..ciezko mi rozszyfrowac jej postepowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka>> ja też mam z mamą takie problemy , z tatą czasami też , choć rzadziej ...ale np dzisiaj już przegięli jestem zła na wszystko i na wszystkich , na siebie też , że pozwoliłam dopuścić do tego , żeby sprawy potoczyły się tak , a nie inaczej . Popłakałam sobie , trochę mi przechodzi , ale czuję , że już więcej nie wytrzymam - mam 20 lat , a oni ciągle myślą , że mają nade mną władzę .... i czasami nakładają mi takie ograniczenia , że tak , czy inaczej muszę tę władzę trochę szanować , ale bardzo dużo mnie to kosztuje . Nie sądzę , że kiedy opuszczę dom to będzie super - extra , ale przynajmniej będę miała swoje zdanie i nikt nie będzie próbował mną tak rządzić tak jak oni teraz ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia..rozumiem Cie...chetnie bym sie wyprowadzila..mam możliwości..ale nie moge..:(...czuje ze nie moge..... Nie odzywam sie do Wojtka..nie odpisuje na SMSki..na GG nie zwracam uwagi.. Mam nowe fotki...kto chce?! Zaraz może przesle!!!Tylko musze cos wybrac..bo mam ich mase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka 👄 ja zgłaszam sie po fotki jako pierwsza :) na gg podam Ci maila - bo ten z tlenu jest jakiś strzaskany (mój) :) oki ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka! jesteś zakręcona jak ruski termos!!! wojtek to jakiś wredol! podziwiam tomasza, że ma do ciebie tyle cierpliwości i umie przy tobie zachować zimną krew. skoro z wojtkiem łaczylo was tak silne uczucie a mimo to zdecydowałaś sie odejsć mogę się tylko domyslac co spowodowało to rozstanie...... malutka....fajnie że się starasz nie zwracać na niego uwagi...ale jedyny sposób by już nigdy w zyciu nic do niego nie poczuć to definitywne zerwanie..... ciauł - baj! skrzywdziłeś mnie bardzo a teraz bądż sam!! i tyle. myślę, że bezpieczeństwo które czujesz przy tomku to coś bardzo ważnego, jeśli nie najważniejszego. każda kobieta szuka przede wszystkim kogoś przy kim czuje się bezpiecznie, czuje sie kochana.... malutka , skarbie nie daj sie dalej krzywdzić przez wojtka.....cały czas nawzajem sie zwodzicie......trochę dystansu... :) a teraz szybciutko wyślij mi zdjatka.. ależ macie piekna starówkę...no cudo takie że hej!!!! zazdroszczę :) musiałam wstać o 4 rano w czwartek.....nieprzytomna jak miś koala po lasie eukaliptusowym przeszłam odprawę na lotnisku i obudziłam sie dopiero przy starcie samolotu....matko boska! myslalam, że rzygne....to była moja pierwsza podróz samolotem...... o jussu!! nigdy wiecej! wole zrobić peeling twarzy kruszonym szkłem! w życiu tak szybko sie nie obudziłam...... wrocław piekny.....mimo, ze łazienka w hotelu zimna, miałam okres i korzonki podziębiłam zwiedzałam pilnie wszystkie bary po kolei....najfajniejszy chyba ,,pod zielonym kogutem,, i prl :) niestety w wiadomym BARZE nie byłam.....hehehehehe moja psychika by tego nie wytrzymała.... a wiecie co była najgorsze.........powrót pociagiem....miałam.....kłopoty żołądkowe.... myślałam, że zejdę.... poczytałam sobie co tam u was dziewczyneczki i wszystkie was goraco pozdrawiam!..........😘........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kiedys do mnie byly mowil..albo Elfia ksieżniczka :P tylko ciii.... Madusia😘 milo,że jesteś..:D zdjatak juz leca do Was! Wiesz...dzisiaj sie chyba przelame i napisze Wojtkowi jakiego SMSka..Umowilam sie z Nim ze przyjedzie w styczniu i wszystko wyjasnimy..tzn.jedna rzecz..i wtedy zobaczymy..jak mi nie uwierzy to sie z nim pożegnam na zawsze.. A Tomuś własnie robi imprezke urodzinowa..:P wiec Go nie zameczam SMSkami i sygnalkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia...dobze,że nie skrecona... :) Byłaś na lodowisku?Ja mialam isc w piatek..ale niestey nie mialam czasu :( Wroclaw jest dla mnie najpieknijszym miastem..pozniej jest Krakow..zreszta bardzo podobny do Wrocka.. Poszła pierwsza tura fotek..teraaz leci druga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty malutka księżniczko nocy! wiecej zdecydowania.....ale powodzenia zyczę w zyciowych wyborach. :) rozumiem, że to trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam na lodowisku.... było tak zimno, że sama mysl o sciągnieciu na chwilkę ciepłego bucika powodowała u mnie zimne dreszcze...brrrrrrr... faktycznie kraków jest piekny.......mam z nim tyle wspomnień....niestety związanych z pewnym osobniekim którego nie bardzo mam chęc wspominać....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu pijaczynko 👄 dobrze gadasz :D odnośnie małej - tomka i wojtka oczywiście :D dobrze gada - wódki jej dajcie :D :D :D idę oglądać zdjatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia...powiem tyle ze mnie nie zdradzil..ani ja jego..podjol raz pochopna decyzje..ktorej pozniej zalowal..(myslal ze dla mojego dobra,mylil sie) po tej calej syt.stracilam calkowicie zaufanie..i nie potrafie Mu zaufac ponownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki ;) a raczej dobry wieczór :) A ja dziś wódeczkę piłam ......oczywiście profilaktycznie .....na gardełko ....hi hih hiii ...;) Jak niedzielny wieczorek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh ty mała elfia ksieżniczko! dzięki za zdjątka :) urocza osóbko! elffik!! ja dzis juz po winku.....ale co tam ja wódkę daja to pijjjjeeeeee!!! ..hik!.....hik!....hik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijemy ....... A co !!!!!!!!!????????!!!!!!!!!! Dziś mam ochote zaszaleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffff malutka.....juz myślalam, że to ostatnie bydle...ale widze, że nie jest tak zle.... cóz to pijjjjemy dalej!!!! nie, leticja....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffff malutka.....juz myślalam, że to ostatnie bydle...ale widze, że nie jest tak zle.... cóz to pijjjjemy dalej!!!! nie, leticja....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×