Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość vava
matrix > kot moze i nie zechce a królczki są milsze. a moj jest b. napalony. inguś > ciesz sie ze to dopiero ząbki . moja niunia ma już wszystkie prawie z to nowe bo reszta sie sypie za to pyskuje nie gorzej niż ja sama ale coż to okres dojrzewania. twoja dzidzia na pewno jest słodla ja też chce taka dzidzie uuuuuuuuu a piwko też lubie ale wpadnijcie później na pyszne kalifirnijskie winko pyyycha ulala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
sie rozgadała i zapomniałam o śledzikach bo wczoraj wrabałam cały słoik - i to własnej roboty zceulką oliwką i ketchupem.pozdrawiam ingusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..ale dzien :P... Behemotku...od dwóch rankow Go przytulam (jak Ojciec w pracy jest:P) Madusiu zabrali kompa..Wrr..a to jedne...brzydkie zabieracze..!Wstyd! Inguś...ząbkowanie..ojej...pamietam jak moja siostra i brat ząbkowali:P Behemotku..Ty tak nie wal...bo jeszcze bedziesz w wielkim guzem chodzic..a juz jutro sylwester.. Vava ja nie lubie śledzików..od czasu przedszkola nie zjadlam ani jednego.. Cholibka..pewnie nie ma nikogo..jestem sama ..buu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki , witam :) Eh , cóż to będzie za dzień ..........:P................ Dzis Sylwka mamy i się ululamy ........ Niekoniecznie dużo gości .... ale ile radości :D...... Każda z nas będzie zadowolona i do swojego Misia przytulona .....❤️............. Ostatnio tu się dzieją same złe rzeczy......wrrr..😠...trzeba powołać grupę do zwalczania chamstwa i niesprawiedliwości ....Oczywiście powołuje wszystkie Dołkowiczki !!! Za Madusię ! Za Karaani ! Całuski dla wszystkich :):):) 👄 ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki...no to mamy sylwka...a ja w pracce do 15.30....bu.......czy to powod aby mniec dola????? Czy Madusi komputerek oddadza Efciusiu?? Ty tam najblizej jestes...daj znac jak sie sprawy maja??/ Nie dam mojej dziewczynki.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani >> nawet nie wiesz jak się ucieszyłam , jak Cię zobaczyłam pod czarnym nickiem :):):):):):):) Cóż tosię stało , że mogłaś wrócić ?? A ja już powoływałam klub przeciwko naszym wrogom .........:0.........hik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to HIK ja moglam caly czas pisac ...ale nie chcialam....ale dzis jest taki dzien ze muszem go spedzic z wami...dziefczeta moje kofane.....no przeciez jestem tu tylko ze wzgledu na was moje sloneczka....👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄:)👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄:)👄👄👄👄👄👄:)👄👄👄👄👄👄:)👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam w ten ostatni dzień tego roku. Vava Ty już o tych sledzikach nie mów bo ślina mi tutaj kapie. Miło że do nas dołaczyłaś. Ja dzisiaj jestem kobieta pracująca, niestety jestem w pracy, ale mam nadzieję że wyjdę wcześniej, bo ja strasznie długo się wybieram na wsdzelkie imprezy. Dzisiaj wyruszam po 19 na bal. Dal wszystkich wspaniałaych osóbek: Behemotka, Madusi, Elffika, Efciusi, Karaani, Kalii, Vavy, Letici, Malutkiej, Kitty, Majaj, Tori, MagJa i innych równie wspaniałych, których nie wymieniłam zyczę Wam w Nowym Roku samych sukcesów, duzo zdrowia i uśmiechu na codzień, zawsze pełnego portfela, awansów, i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń. 👄 👄 dla wszystkich od Oliwii i oczywiście ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani, jak wspaniale że znowu z nami jesteś ta sama stara czarna Karaanii. 👄 dla Ciebie, ale może puszczą Cię wsześniej do domu, mnie taka myśl trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani, jak wspaniale że znowu z nami jesteś ta sama stara czarna Karaanii. 👄 dla Ciebie, ale może puszczą Cię wsześniej do domu, mnie taka myśl trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego dziefuszki! Dużo zdrowia, miłości i przyjaźni. Trafnych wyborów samych miłych niespodzianek od losu! Spokoju wewnętrznego i spełnienia. Obyśmy zawsze były razem ! 🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Inguni ktos mnie zaraz pogoni bo jestem nienormalna i zawsze bede czarna lubie byc dziefczynka i nadrabiam smieszna minka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... hik, cosik siem podpiłam... Karaani to przez ciebie. I jak ja tera so domu dotre? Cinżko bedzie... ale damy rade!!! jestem wzrószona. Kobietki moje wy kochane. Dziękuje wam za miesiące które \"razem\" spędziłyśmy. Za miłe słowa. Za podtrzymywanie na duchu i za... picie. :) Za wszystko wam dziękuję i cieszę się że jesteście. Życzę sobie i wam abyśmy w przyszłym roku spotkały się wszystkie. O, to to będzie popijawa :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jush bede gszeczna OBICUJE - - to moje postanowienie noworoczne...dam sie co najwyzej jeszcze ze trzy razy wyciac i to jush konic...bo siem jeszczem uzalezniem...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou! ja tesh bendem grzeczna ... hihi życzę wam kochane, aby każdy dzień nowego roku był dla was wyjątkowy 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty> życzę ci tego samego :) Dziękuję wam za ten rok. Raz lepszy, raz gorszy ale z wami ( no...od września :) ). Bawcie się dobrze. Aby w przyszłym roku ominęły was wszyskie doły, dołki, dołeczki... By były same góry, górki, góreczki... I duuuuużooooo MIŁOŚCI!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie cuudne koleżanki w ostatnim dniu w roku :)) dołączam się oczywiscie do życzeń noworocznych - oby ten Nowy Rok nie był gorszy od starego :) żeby ziściły sie w nim wszystkie Wasze marzenia 🌻 ja byż moze z Nowym Rokiem bedę miała dla rodziny niespodziankę - ale to na razie patykiem na wodzie pisane ..... jak coś to Was oczywiscie tez poinformuję :) Całuski kochgane moje i szampańskiej zabawy :) My nie mogliśmy pojechać do Katowic :( ale udało sie coś (wczoraj hehe) załatwić tutaj - idziemy do znajomych :) nie bedzie nas duzo ale pewnie bedzie miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku 2004!!!Mam nadzieje,że ten rok będzie lepszy niż poprzedni... Buziaki dla Was :) 😘 :P..ja dopiero sie do kompa dokopalam :P Jak tam Sylwester Wam minol? Mi cudownie!!!Jejku..było super :)... A rano jeszcze sie przy Tomusiu obudzilam..to juz wogole...ech...:)...Chce tak codziennie!!! wlasnie wrocilam z kina...bylam z Tomusiem na \"powrocie króla\"..niezle..ale nie podobalo mi sie kilka rzeczy...No ale ogolnie byl swietny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
a moj sylwek był okrooooooopny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dopijam sie dziś w samotności..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w nowym już roku!!! :) Malutka> też uwielbiam budzić się koło Tomka, ale najczęściej muszę od razu wstać więc... :( buu... Vava> może tak smutny sylwester będzie wstępem do lepszego nowego roku... życzę ci właśnie tego. I obyś za rok mogła powiedzieć że 2004 rok był bardzo udany i obfitował w wiele szczęśliwych chwil. Buziaczki dla ciebie. 😘 To był mój pierwszy sylwester od bbb dawna który spędziłam w domku. Tak w końcu wyszło bo jeszcze się z Tomkiem pokłóciłam o to gdzie iść. Mieliśmy jechać do Płocka ale ja nie chciałam bo gdzie ja się będę taki kawał na kacu tłukła? Skoro nie chciałam jechać do Płocka to on chciał do swoich znajomych a ja do swoich. I nawet ustaliliśmy że idziemy do mojego kolegi ( w końcu on tam kilka osób znał ) ale jak wróciłam z pracy to okazało się że jednak nie. Pokłóciłam się i chodziłam naburmuszona dłuższy czas. Potem pomyślałam że urządzę mu awanturę po sylwestrze bo nie chciałam sobie tak do końca popsuć dnia. I w sumie o dziwo nieźle się bawiłam (byliśmy u jego mamy). Wytańczyłam się nawet. Ale i tak on mnie w końcu przeprosił za to że nie chciał pójść. No i nawet nieźle ten rok się zaczął. :) Ale żałuje trochę tej imprezy bo z tego co słyszałam to niezłe loty mieli. :O Dobra nie zanudzam .. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Na szczęście , na zdrowie , na ten Nowy Rok Niech Wam się żyje zdrowo , śni kolorowo Samych radości i wszelkiej pomyślności :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Również dołączam się do życzeń na ten Nowy roczek :) Dopiero dziś jestem u Was , bo wczoraj caluśki dzionek odsypiałam , a potem jeszcze z Wojtusiem pojechaliśmy na poprawiny Sylwestra ...hi hi ;) Sylwek był cudowny - wspaniale się wybawiłam , wśród przyjaciół , z dobrą muzyką ........z mnóstwem %%%% ...................hik ! Jestem bardzo zadowolona :):):) Pozdrowionka i jeszcze raz wszystkiego naj ...........z okazji Nowego Roczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
behemot >>>> ten rok tez sie nie zapowiada ciekawie heheheh ale tez sobie znajde tomusia mężusia wykopusia i bede szczesliwusiaaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwego Nowego zycze moim kofanym kolizankom (hehe)...oby wam sie wszystkie plany zrealizowaly, obyscie szczesliwe byly i dobrze, milo sobie zyly!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuje że muszę dzisiaj w pracy siedzieć. A tak mi dobrze było w łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu???? Nie ma mojego wpisu...no to SZczesliwego Nowego zyczy ...ja... Buziaczki dla dziefczynek...i oby wam sie wszystkie plany i marzenia w tym roku spelnily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
behemot >>>>>>>>>> ter rok nie bedzie pewnie lepszzy aaallleee ja tez sobie znajde jakiegos tomusia .. mężusia odstawusia i będe szczęśliwuuuuuuusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
hi karaani . miło cie poznać .możę dla mnie jakich wierszyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie. Na poczatek szczesliwego nowego roku dla wszystkich!!! Oby byl lepszy od 2003. Korzystajac z okazji mam mala prosbe - pisze wlasnie prace z socjologii tak troche o unii, wiec chcialabym zapytac co myslicie, tak bez wielkiego zastanawiania sie, tak na goraco - za i przeciw, szanse zagrozenia, mam materialy ale pomyslalm sobie ze dolacza taka jakby ankiete, a kogo mam zapytac jak nie Was, ktorych znam? jakbym mogla prosic o chocby krotkie opinie bede wdzieczna... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×