Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

hejka! No..w szkole jest luz...z wynikow nie ejstem za bardzo zadowolona..ale nie jest zle! Nie wiem czy wam mowilam..ale pipa z polaka zgubila znow moje prace! Tym razem od nowa nie bede pisac!!!.. Zgubila wypracowanie i prace klasowa..to wszystko warte az 30 ptk!!!!Zabic taka cipe to mało!!!! Elffiku..to nie bedzie dzidzi..buu.. jej...zupka stygnie..lece na papu...ogorkowa..mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annuszka , Malutka >> 🌻 Witam witam :) Przedtem juz tu nie zajrzałam , ale teraz stukam sobie z pracowni komputerowej z Uniwerku ( hi hi ! dostałam się tu ;) )Właśnie zaraz mam zajęcia ( nie chce mi się iść na nie , ale cóż , czasami trzeba :0) Ale mam duże szczęście , bo się dowiedziałam , że jutro nie mam wszystkich zajęc - tylko mam jedne i to wieczorem :) Pozdrawiam Was buźki moje kochane :) Trzymajcie się :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa!!! Moja pani doktor w TV hyhyh..tego sie nie spodziewalam:P..o..nawet dwie!!!! a tej młodej zołzy wrednej nie ma..hhyhyh:P ;)...no moze nie zołzy..ale nie pałam do niej sympatia ten NFZ jest #%*($^%$#^*#$^^*#$@$*^^$#$& no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka! zgadzam sie z toba co do nfz.... mamy takie jazdy że pała mała! nowy program jest zupełnie nie przystosowany do naszej rejestracji i pewnie to co robimy pójdzie na marne i jak dadzą jakis nowy za jakieś 2 miesiace to bede siedziała tu od bladego switu do ciemnej nocy i wszystko nadrabiała....jessu rzygać sie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek moje Kochane:) A cio to nikogo nie ma o tej porze?Kto chce lanie?! Dzisiaj ostatni dzien wystawiania ocen..jesssuu :P...groża mi dwie dwójki..z anglika i fizy..;(...z fizy to ujdzie..ale z anglika?!..jestem beznadziejna :P... Ale mialam sny..jacie krece!...Jechalam pociagiem...ale na dachu..A pozniej bylam w sklepie..i mnie babeczka obla czerwonym winem..a mialam nowa sukienke! Awantura byla jak nie wiem...Aha..snilo mi sie ze przyszla moja Kinia..ale..a dziudziusiem takim slicznym..Co to wszystko ma oznaczac to nie wiem :P.. Milego..😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O...Madusia..:)...jestes zwolniona z lańska! :) Co do NFZ to mi mama sporo opowiadala..a jest pielegniarka..Do D..z tym fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu no....ale na razie to siedz z nami i siem luzuj.....;) Wiecie cio sie stanelo????!!!!!Sniegu napadalo az milo....dopiero czuje swieta..hehe...troszku jestem zapozniona, no nie?! Swieta swieta i po swietach kazdy znas niech zapamieta ze pierzyna calkiem mila kiedy nam sie robi ZIMA!!!!! Brrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..pociag oznacza : „zawsze jest zapowiedzią spełnienia Twych marzeń“ (moze to chodzi o ten wyjazd do brukseli na ferie do Tomusia???) Dziecko „ jeżeli jest małe - przepowiada Ci chorobę; (kurde jego ten ;P) Buty„ kiedy widzisz eleganckie buty - wróży to Tobie niepowodzenia (no nie..chyhyba do Tomusia nie pojade!) Sklep „gdy go tylko napotkasz – zapowiada on Tobie nieopłacalny wysiłek; jeżeli jest on zamknięty – przepowiada zły bieg spraw; kiedy uda Ci się go ominąć – znak to, iż unikniesz pokus; jeśli kupujesz w nim coś – wróży to Tobie solidne wydatki“ (oł maj gad!!) Pies: „gdy go spotkasz – dowodem Ci jest, że masz wiernych przyjaciół;kiedy na smyczy psa widzisz – przestrogą Ci to jest przed nieprzyjacielem Rzeka kiedy jest ona czysta – zapowiada Ci to pozytywne zmiany; gdy szum rzeki dociera do Twych uszu – znak to, że nadejdą do Ciebie wieści z zagranicy“ jodła : kiedy widzisz to drzewo - przepowiada Ci to, iż planowane zamiary powiodą się Dobra...i tak w to nie wierzę!!! heh.no może troszke..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mały kotek mruży oczy - taki czarny i uroczy ......... .....i mi włazi na klawiaturę , że nie mogę pisać ..........wrrr........ Taki ładny dzionek , słoneczko świeci ...... [ \" wsiegda niech budiet sonce ...\" ] A mi dziś pół zajęć przepadło :):):):):).... Madusia >>> heja > teraz ostatnio w służbie zdrowia różne rzeczy się dzieją , a co będzie potem .............ufff.........kto wie ......🌻....... Malutka >> 👄 będzie dobrze - co się martwisz - nie będzie dwójek !!! Zycze udanego dnia w szqłce :) Karaani >>> snieg śnieg śnieg >> u mnie jest już od Sylwka :) ale teraz już go jest za dużo :0........mogę oddać go ile tylko chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Karaani napisałam cosik do Ciebie odebrałaś pocztę. Dzisiaj popołudniu może cos do Was skrobnę moje kofane dziewczatka. Załamana, jeśli to prawda to przepraszam za moje zwatpienie, poprostu parę razy były tutaj pod tym samym nickiem jakieś podpuchy. Jesli nie to witaj. Witam Anuszke, już szczęśliwą i niezwątpioną i tak trzymaj. 👄 dla wszystkich sympatycznych zaglądających tutaj i zapracowanych istotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ingunia...kofana moja dzewczynko...milego dzionka ci zycze buziaki dla wszystkich dziefczynek.... Sniegu sniegu napadalo dla mnie ciagle to za malo ale bede wciaz czekala moze spadnie gwiazdka mala spadnie rano pod me stopy i marzenie spelni o tym aby wszystkie te dziefczynki mialy dzis wesole minki.......❤️ dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram.......................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo słoneczka , dużo uśmiechu ..........i mało pracy :) Czary - mary - niech tak będzie :) Jeszcze mało nauki i dużo miłości :) Hokus pokus !!!! I dużo pokus .............ale z tych dobrych i miłych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAAAADDDUUUUUSSSIIAAAAA........ czemu......??????? komu mam nakopac......no dawaj drania.......hmhm...hukhuk[skacze jak durna po pokoju...a studenci patrza sie jak na wariatke....]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia - nie umieraj ............Nie daj się :) My im damy radę !!!!!!!!!!!!!!! Będzie dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snieg śnieg śnieg śnieg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prawdziwy biały puszysty śnieżek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Huuurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ale .................................. :0 ............................... ja nie mam sanek .................. :0 ............... :( ................... 😭 witam 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio w koncu u nas tez spadlo, no nie, Ellffiku???!!!! Duuuuzo buziakow.....i fajnego saneczkowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije sobie pyszna kawke.....mmmmm...i mam zapieprz w pracy....buuuu:(:(:(:( ale cio tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów koniec strony i znów posty się nie pojawiaja .......... oj ta kafe ..........:0.............. Życzę miłego dzionka , ja idę coś zszamać i lece do szkółki :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki! podpisuję listę obecności i znikam do spraw \'wyższych\' (tfu!...) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie tanczyc spiewam cudnie rano w wieczor... i...w poludnie i zanuce teraz wam pioseneczke ktora znam: ooooooooo..sooooooollleeeee mmiiiiioooooooo buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za złomiasta kafeteria, rusza się jak żółw, ostatni wpis z 11:44 a reszty nie widać, jak mam sobie teraz z Wami pogadać, jak mam chwilkę, to nic akurat tutaj nie działa. buuuuuuuuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jejku...jaki puszek na dworze śliczny..ojej..ale milosio sie zrobilo..jej :P A z ang mam 4 na koniec:P:P:P:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Jejku chyba trzy czy cztery dni nie zagladalm no i prosze, tyle stronek do przejrzenia... wszyscy juz sie zglosili. Ja ze swej strony dziekuje bardzo za zainteresowanie moim malym problem z ta praca z Unii. Uwagi przeczytalam, wykorzystam, dziekuje, ale moze dolaczy do nich troche uwag pozostalych uczestnikow naszego topiku, bylambym ich bardzo ciekawa, jesli tylko ktos jeszcze ma ochote powiedziec mi cos, co mysli na temat naszego przylaczenia do UE, jakie mamy w zwiazku z tym szanse, jakie sa zagrozenia, tak bez wielkich przemyslen, po prostu co na ten temat myslicie, czujecie, bede zobowiazana... do vavy - obrone juz mialam niedlugo mina trzy lata, studiuje podyplomowo, a praca, ktora pisze to tak praiwe jak moje hobby :-) tzn dorabiam sobie na lenistwie kolezanek mojej siostrzyczki, ktorym sie nie chce pisac prac zaliczeniowych , no i jedna z nich studiuje socjologie. załamana - normalnie przestaje rozumiec facetów, ostanio byl taki temat w rozmowach w toku na tvn, chyba faceci boja sie ze sie nie sprawdza przy dziewicy... ale duzo by pisac nie? Behemot - mam nadzieje, ze ze zdrowiem lepiej? dobrze, ze mieszkasz w takim rejonie, ze Cie przyjeli, bo my tutaj, w Poznaniu, przezylismy chwile grozy od nowego roku, zero pomocy lekarskiej a jesli takowa udalo sie komus dostac to po wielu godzinach oczekiwan. Ja nadal nie sprawdzilam czy jak mi cos bedzie to mam jakiegos lekarza rodzinnego ktory mnie przyjmie. paranoja normanlnie w tym kraju!! Karaani! nieco spoznione, ale najszczersze zyczonka urodzinowe! ja jestem starsza od Ciebie na przyklad, w tym roczku, co prawda pod koniec bo w listopadzie stuknie 27 wiosenka (a raczej jesienka)... Elffiku!! juz sie odzywam, tak mi bylo milo,jak ktos zauwazyl moja nieobecnosc, poprawie sie, rmeont prawie skonczony, zaleglosci (inne) prawie nadrobione, wrocilam! No i nie lam sie, uda sie z dzidzia jak nie teraz to wkrotce... napisze moze jeszcze dzis do Ciebie, malutka, gratulacje na okolicznosc tej czworki, u nas tez sniegu napadalo, polecialam bawic sie na sankach, na szczescie mam niezly pretekst, ze corke na sanki chcialam zabrac, a sama mialam nie lada radoche, bo nie siedzialam na sankach chyba od pietnastu latek... bylo super, tak sobie sunac z gorki... ciesze sie, ze sanki wytrzymala, w koncu pamietaja jeszcze moje dziecinstwo, no to sobie popisalam, mam nadzieje, ze nikogo nie zanudzilam, pozdrawiam i 😘 dla wszystkich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek Witam panie mile moje dzis jest chlapa a ja kocham mojego wariata co mi kwiatki wciaz przynosi i o przytulenie prosi..... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry puk, puk witam wszystkich zapracowanych. Podpisuję listę obecności i zmykam do pracy. U mnie znowu pada dzisiaj śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ingus dzisiaj baaardzo zapracowany dzien...nikogo nie ma....no nic to ja tez zaraz zaczne ostrrro pracowac....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×