Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

cześć Robal, jak widać nie pojawiło sie u mnie wszystko, był tylko sam napis. Behemotku dzieki za mailiki, a folmik ten z szefem był prześwitny. Właśnie bije rekordy popularności w mojej firmie. No i jest adekwatny do sytuacji jak u nas panuje. Nieźle sie usmiałam wczoraj. 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarusia
Dziendoberek :-) Witajcie ROBALU, karaani, Ingus :-D 😘 Nie dotarlam juz wczoraj do Was, bo az do poznego wieczora po sklepach latalam, spotkalam kolezanke, potem jeszcze do knajpki wskoczylysmy i ... sie zasiedzialysmy! :-D Super bylo - spotkalysmy sie przypadkowo i wlasnie to bylo to, czego mi bylo trzeba!! Wygadalysmy sie chyba za wszystkie czasy, postanowilysmy razem spalic conieco swiatecznego schabiku...hihi, czesciej sie spotykac, jezdzic na rowerach, chodzic na spacerki - na poczatek (obie stwierdzilysmy, ze brakuje nam naszych spotkan), wypilysmy sobie kilka lampek winka czerwonego (wy tu polewaliscie a ja w realu..hehe).. i bylo po prostu cudownie!! :-D malutka - bede robila wszystko, zeby mojego chlopaka przekonac - od dzisiaj zaczynam, drobnymi kroczkami... ;-) ;-) ;-) :-P elffik - fajnie, ze mnie rozumiecie :-) A gdzie to Twoj mis sie wybral, daleko?? przykro mi, ze nie mozecie byc razem nacodzien... :-O behemot - czy tez moge dostac tego pierdzacego?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarusia
I mam jeszcze jedno pytanko; czy Magdusia (pomaranczowa), ktora pisala o sobie jako o juz troszke starszej jest z wami dluzej czy pojawila sie tylko raz jeden i juz wiecej nie zaglada?? bo sie nie orientuje... I jeszcze jedno; malutka pisala cos o wdychaniu przez nia jakiegos tlenku wegla i ze ma z tym klopoty, ale nie bardzo wiem o co chodzi i gdzie ma te wyziewy... malutka napisz cos wiecej!!! Pozdrawiam Was wszysciutkie!! :-) 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarusia
aaaaaaa mialam zdac relacje z zakupow. Tak wiec niniejszym to robie... oczywiscie wiecej buszowalam po sklepach tylko ogladajac, niz kupujac... ale i tak na cos sobie pozwolilam ;-) taka biala bluzeczka bawelniana (dlugi rekaw), z kolorowym nadrukiem na przodzie, za cale 20 zl. :-D ( z przeceny) A jest bardzo zwykla, ale tez fajna do kombinowania z roznymi innymi elementami, w prawie wszystkich kolorkach... Bo ten ndaruk to takie dwie slodkie buzki, sie do siebie przytulajace, a wokolo taka zielono-niebieska chmurka (kolor morski) i tez troszke zoltego i rozowego naokolo... I musze Wam powiedziec, ze bardzooooooooo poprawilo mi to humorek!!! :-D Dzis jade do schroniska...................... tak tylko popatrzec, na razie... :-O :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Czarusia...fajowo ze mialas mily wieczorek...ja tez mialam dzisiaj miec mily wieczorek ale nic z tego nie wyjdzie bo musze siedziec w bibliotece i pisac prace....buuuuu cala reszta👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuwielbiam przeceny..im taniej cos kupie...oczywicie dobre gatunkowo...tym jestem szczesliwsza i mi tez zakupy zawsze poprawiaja humoerk.....ale nie schronisko...wychodze stamtad zaplakana...te zwierzaczki sa takie biedne..... a bluzeczka z opisu jest swietna...bardzo lubie wszelakie bawelniaki bo sa mieciutkie a mnie wszystko grrrryzie...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ........🌻....... jak miło...topik nie umiera! pozdrowienia i całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisa
kur## nic mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ijo...ijo...to pogotowie ratujace humorki...potem bedzie lepiej tylko przetrwajmy do weekendu!!!!!1 nie rusza mnie nawet to ze dwa weekendy pod rzad mam zjazdy...a cio tam grunt ze w pracy nie trzeba siedziec choc i tu nie jest zle...ogolnie..JEST DOBRZE!!! grunt to pozytywne myslenie...a dzisiaj wieczorem skoncze czytac Zycie Pi i wlasnie mnie baba z pracy opieprzyla ....hehe...ale jest dobrze i bede sie tego trzymala.....buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisa
wicie co moj pseudonimek musiał ulec zmianie . kuźwa nie chciał mi tattem wejsc co tu sie dzieje???? uparł sie i nie.. ciekawe czy sie na to nabierze hehehe ale ten adresik to nie moj trudni anuszka = marisa .........ja pogłypieje niedługo czarusia witam ja jestem starsza (po 30) robalek .. brudzio ?? nie znamy sie jeszcze...❤️ malutka .. miłej wizyty hihihi (mam corke ma prawie 11lat) kurde nieduzo od ciebie starsz a ale ja chetnie wysłałabym ją z domu hihiih tyle ze ona NIE CHCE ingusia behemot elffik madusia karaanii ❤️ ❤️ i buziaczki rzucie co tym opium bo łapie doły ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz kolejny ,jestem zabiegany i mam strasznie mało czasu;) Marisa jasne ,ze brudzio ,a na marginesie to takze mam syna he nawet dwóch starszy ma 12 ,a młodszy całe okragłe 5;) pozdrawiam serdecznie Was miłe Panie ..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarusia cieszę się że miiło spędziłaś wczorajszy dzień, o tak zakupy poprawiają humor, skąd ja to znam. Anuszka a co u Ciebie, jak nastró? Robal, ja tez ostatnio mam jakos mało czasu, wszystko się nawarstwiło. Pozdrawim Was wszystkich pewnie już dzisiaj nie zajglagnę, może dopiero późnym wieczorkiem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisa
Robal .. syn ? ja mam córke 11lletnia moze ich spikniemy ❤️ gzie mieszkacie jesli mozna wiedziec .. ja koło tarnowa ingusia nasroj do duszy .. nawet nick nie chciał wejsc i miusiałam zmienic ....chyba pogoda sie zmieni hihi a jak tam twoja mala żabka 🌻 mówi juz ocś ?? zatrzymaj czas bo moja córunia zabija mnie powoli .................okres dojrzewani a i pyskowania..brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! :D Jej..ale dzisiaj zabiegana!!!ojoj!!! Ginekolog mnie przyjol...i powiedzial zebym jeszcze za tydzien przyszla..on norlamnie jest niesamowity!!!na lepszego nie mozna juz chyba trafic!!! Karaani jak tam w pracy..cieżko dzisiaj :(...ale mam nadzieje,że wieczorek będziesz miała boski :). Inguś..ucałuj Olivke :) Madusia..a cio Ty taka dzisiaj grzeczna? Czarusia...zobaczysz...powolutku..malymi kroczkami..a uda Ci sie chlopaka przekonac!!! A jeżeli chodzi a tlenek węgla...to..Jest to gaz..inaczej nazywany czadem lubi \"cichym zabójcą\" a to dlatego , bo jest bezwonny i bezbarwny..miesza sie z powietrzem..Jest wdychany do pluc..poczym łaczy sie bardzo trwale z hemoglobina (wypiera nawet tlen..poniewaz on ma slawbsze laczenie z hemoglowbina)..W ten sposob tlen ciezko dociera do mózgu i nastepuje niedotlenie..Jest to bardzo niebezpieczne..od zawrotów glowy..po śpiaczke.a nawet śmierć..Ponoć co roku w Polsce ginie przez to kilkanaście osób...nawet ostatnio był głośny przypadek zaczadzenia sie czwórki nastolatków na jakimś poddaszu :( Robal..z ranka byłam starsznie zakręcona..nawet teraz jestem..:P Marisa...problem w tym,że mnie Ojciec nie chce puścic...wredota jedna...brrr!!! Buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST tu kto;) Tarnów to nie daleko czesto jestem w Krakowie i w Zakopanem ,ja mieszkam w Jastrzebiu Zdroju.🌻 a syn ma 12 lat na imie P@wlo tak go zwa ,młodszy Kamil i ot moja rodzinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh widze Cie Malutka juz sie pokazuja 🌻 dla Ciebie ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie ma za co 👄 heh ;) co porabiasz bo ja sie nudze zaraz chyba cos wymysle i skocze na dyske bo mam dzis wolne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie odpoczne..w koncu :)...jutro gdzies wyskocze na piwko ze znajomymi..do mojego ulubionego pubu :D... Dzisiaj odpoczynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja zmykam gdzies sie chwilke pokiwac jutro bede z ranka to wpadnij na klika teraz zycze Ci miłego wekendasa i upojney nocki;) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal..dzieki..miłego wieczorku... Rano mnie nie będzie,bo jade na koniki....po 8..a wroce dopiero po 12... Epojna noc by sie przydała..:P Miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×