Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

a czesc fszystkim!!!!!!! ❤️ 🌻❤️ widze ze dzis jestem pierfzsa wy spiochy !!!!!!! a ja zaraz na impreze ide !!!! szkoda tylko ze dla dzieci ............ kudre ja ja dawno nie byłam na porządnej popijawie .miech mnie ktoś zabierze ... buźki dla wszystkich.. miłego dzionka i wieczorka i noceczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Po pobierznym przeczytaniu Waszych ostatnich kilku stron widze, ze trafilam na wspanialy topik z wieloma ludzmi \"z sercem\" :-) Prosze, zajrzyjcie do tematu ACKJA **SERCE** (Dyskusja Ogolna, Zdrowie i Uroda) - potrzebna jest pomoc wszystkich ludzi dobrych woli :-) Mam nadzieje, ze ojciec Zosi pozostanie miedzy nami... :-) ❤️ 👄 Pozdrawiam Was serdecznie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) ale juz zmykam mam troche pracy to do zobaczyska pozdrawaim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka..
jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale chwilowo...zaraz wybywam na chlanie z moja przyjaciolka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy dzionek :))) Wiecie kochane :) (a w zasadzie kochani - przecież mamy jednego pana :) ) od piątku wieczora juz nie jetem sama :)))) Miśko wrócił :))) On jest wściekły - no cóż - nei bedzie ani zaroznika ani planowanego weekendu w Zakopanem - ale ja nic nie poradzę na to, ze cieszę się, iż ze mną jest :) Tam gdzie pracował był dosć groźny wypadek - na szczęście w nocy - zaginęło 14 osób - i prawie wszystko zniszczone - wiec musieli wracać do kraju .... Ale mnei przeraził w piątek - siedzę sbie ghrzecznie przy kompi8ku z pieskiem przy nogach a tu ktos grzebie przy moim zamku od drzwi !!! przeżyłam chwilę grozy a mój mały obrońca sie rozdarł (bezpiecznie nie ruszając sie spod moich nóg :P aha - miśkowi sie psiak podoba :)) Jak był dzieckiem bardzo podobnego miał u dizedków (sam go im dał) :))) Całuski dla wszystki 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! Elffik...normalnie zazdroszcze!Nie dość,że piesek..to jeszcze Twoje szczeście wrociło! Ja też tak chcę! 😭 Marisa...😘 Dzisiaj się nie dołujemy...tylko uśmiechamy!A co! no! :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek...mole panie....❤️ dla wszystkich kofanych dziewczatek na dobry tydzien......trzymajcie sie cieplutko u nas dzisiaj...brrrrrrrr....ale wiosna z kazdym dniem blizej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wszystkich po ciężkim weekendzie. Normalnie nie wyrabiam. Dodatkowo do tego wszystkiego mam zapalenie oskrzeli. 4 zaliczenia na weekendzie i pisanie pracy na głowie. Ech ........................ Marisa, pomyśl o czyms pozytywnym (gdzie mieszkasz?) bo ja poobronie wybieram się do stollicy i mam nadzieję na spotkanie z naszymi dołkowymi dziewczynkami. (szkoda że nie ze wszystkimi). Ale kiedy to będzie? Przede mna jeszcze dluga i ciężka droga. A jak było na imprezce dla dzieciaków? 👄 dla wszystkich. dzisiaj nieciekawy dzień w pracy, szef ma wisielczy humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochani serdecznie! Przepraszam ale mam dzisiaj ponury dzień i widzę wszystko w czarnych barwach :) Mam nadzieję że wy macie lepsze humorki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> coż może to jakaś epidemia bo ja też już po kostki w dołku. :O Gdzie te duszyczki z łopatami do zakopywania? Elffik> co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotq 👄 ehh szkoda gadać ..... że też ten pierdzielony świta musi opierać się na pieniądzach ... pieniądze ... pieniądze ... pieniądze .... mam tego dość :(( i nie zeby mi chodizło o jaies krocie ... ale jak przed oczami staje widmo, że nie bedzie na podstawowe opłąty .... :(( tak sie cieszyłam, ze miśko wrócił ..... myślałam - nie zarobi kroci, ale co tam - ważne, ze jest - a tu on dziś do pracy - a pracy nie ma - i na przestój żeby jeszcze było jak w normalnym domu - dwie pensje - ale ja bezużyteczna osoba nawet pracy nie potrafię sobie znaleźć :(( :0 ehh czujeę sie czasem jak zero ... wielkie nic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> no nie!!! Nie masz prawa się tak czuć! Tak mogą się czuć tylko ludzie którzy naprawdę nic nie robią. A ty nie jesteś taką osobą więc nie myśl tak o sobie. Jeśli chodzi o kasę to podzielam twój pogląd. Pieniądze niby szczęścia nie dają ale bez nich trudno jest żyć. Mam też problemy z pieniędzmi. Kiedy już wydaje mi się że wyszłam na prostą i będzie już ok. to trafia się jakiś nieprzewidziany wydatek i znowu ciąży mi to nad głową. Nie przejmuj się, będzie dobrze. Zobaczysz. Twoje kochanie może coś złapie i starczy wam na podstawowe rzeczy. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik nie mozna tak myslec! Kurcze ostatnio swiat kreci sie wokol pieniedzy...wrr...Wszyscy nie maja..wszyscy w dlugach./.nikomu nie starcza..wrr...ech :(... Główka do góry!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku, Behemotku, co to za dołki, ja już się wstawim z lopata. A sio stąd wredasne doły. Elffiku, może nie będzie aż tak źle, nie możesz myśleć tak pesymistycznie. Wiem że to smutne i przybijające jak człowiek nie ma pracy, ale przeciez to nie twoja wina, że nie możesz znaleźć pracy. Smutne to wszystko, ta nasza polska rzeczywistośc. Ale Elffiku, trzymam za Was kciuki, mam nadzieję, że sobie doskonale poradzicie. Behemotku, a Ty czemu dzisiaj się smucisz, juz tak z samego poniedziałku, Ty która zawsze odpędzasz wszystkie doły chcesz się dzisiaj poddać, nie nie Behemotek tak łatwo się nie podda. Malutka No to już prosze się nie smucić 👄 dla naszych smutasków Proszę o usmiech o o taki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dołaczam ....ja jestem nie w dole tylko na nie dnei jakiegos wawozu albo i niżej ..:) chyba na samym dnie piekła>>:) inga >> ja nie ze stpolicy mieszkam niżej koł o Tarnowa behemotku >> to chyba dziś jakis pier..... dzień ze wszystko sie wali :) elffik>> nie martw sie.... ja np. finansowo sobie nawet radze za to brak czegoś kodos innego:) mam mężą ale cos sie miedzy nami nie układ a :)nie mozna mieć wszystkiego ...... kofaniutkie nie martwcie sie... w końcu wszystko musi sie JAKOS ułozyc ..oby jak najlepiej......i po naszej mysłi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dołaczam ....ja jestem nie w dole tylko na nie dnei jakiegos wawozu albo i niżej ..:) chyba na samym dnie piekła>>:) inga >> ja nie ze stpolicy mieszkam niżej koł o Tarnowa behemotku >> to chyba dziś jakis pier..... dzień ze wszystko sie wali :) elffik>> nie martw sie.... ja np. finansowo sobie nawet radze za to brak czegoś kodos innego:) mam mężą ale cos sie miedzy nami nie układ a :)nie mozna mieć wszystkiego ...... kofaniutkie nie martwcie sie... w końcu wszystko musi sie JAKOS ułozyc ..oby jak najlepiej......i po naszej mysłi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie mi się udało! wykopałam wszystkich do domu i procz mocno upierdliwych staruchów (przepraszam wszystkie słodkie babcie i dziadziów) jestem saaaaamaa!!! [złowieszczym, grubym głosem] HEHEHEHEHE!!!! CAŁA PRZYCHODNIA MOJA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisów cała strona .dziwne ..........nawet buźki mi sie pomyliły .............. miały być te :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzę na buuu i się potykam, a to o doły a to o porzucone łopaty....dezerterki!!! łapać za łpatki i zakopywać te dołki! przecież tu sie zabić mozna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofane jesteście bardzo, ale jak zakopać coś co nie wiadomo z jakiego powodu się pojawiło? :( Może to po prostu przemęczenie. :O Niech mi któraś tą łopatą po łbie przywali bo chodzi mi po głowie rozstanie z Tomkiem, a nawet się nie pokłóciliśmy :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×