Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Witam, W okienku adres dla ostatniej strony mam na koncu 1020 i wtedy nie ma ostatnich postow. Gdy dalam 1040, pokazaly sie. Moze sprobujcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ale pomylilam sie. Koncowka tekstu: \'p=155975&start=4040\' i wtedy pokazuje te od konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę!!!!!!!! Ja widzę!!!!!!! Bosze, to cud! Ja widzę, ludzie ja widzę :D :D :D :D :D :O Cały dzień próbowałam się do was dobić bo widziałam że piszecie, ale.... ^**(^*&%*(&)*)^$^#^#%^$^%%&%^$$^(&0 ...no szlag mnie trafiał normalnie. Elffiku> pokornie przyjmuję reprymendę :D Obiecuję pokutę i nawrócenie... Malutka> jak się czujesz po ciosie... łopatą of korz ;) Inguś> 🌻 🌻 by ci mocniej pachniało. Cieszę się że lepiej się czujesz. Karaani> 😘 jak masz jakieś dojścia to dowiedz się co jest że wpisów nie widać ;) Magdusia> masz ty łeb nie od parady by sobie takie cuda wykombinować :) Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A buziaki! Behemotku!!! Dzieki za przywalenie mi łopata w łeb!!! Inguś...dasz rade :)..A tego złodzieja los ukarze :) Elffiku,Karaani 😘 Marisa, Magdusia 🌻 Okres mi sie spoznia 😠 A spr. z matmy poszedl dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jak tu mowicie - podpisuje liste obecnosci. Dzis jeszcze pewnie zajrze, bo w weekend w domu to za duze koszty (poraza predkosc otwierania stron), a w pracy robie co innego na komputerze a to sie otwieeeera i otwieeeera. Wszystkie kolorowe kwiatki dla Was i pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemnosc widzę...ciemność!!! sterta papierów przykryła mnie i wszystko wokoło! ale juz mam swój gabinet i niedługo sie wygrzebie z tego szitu! pozdrawiam i worek cukierków czekoladowych zostawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rano pisalam..i co?! i nic nie ma 😭 fuj.. Dziekuje za cukierki..ja wlasnie wcinam ogorkowa :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oollaa
mam bu... bu.... bu.. zwyciezyl rozum przyjazn. zrozumienie wzjemne porozumienie wszystko zniknelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oollaa...nie bu,..bedzie dobrze..zobaczysz..czas leczy rany..Wiesz..czasem lepiej skonczyc cos wczesniej niz potem cierpiec dwa razy mocniej...😘 :) się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielna refleksja: kafe podupada... tzn. durne topiki pojawiają się 5 razy szybciej niż normalne... no i jakoś uczestników mniej... a na tym oto topiku behemotka to już w ogóle lipa... (sama skruszona przyznaję, że czasu brak....) co jest grane? why? czy jest jakiś ratunek? (tylko nie mówcie, że wszyscy zdają maturę i nie mają czasu) może wirus? mamy sars, ptasią grypę, to może kafealergia? chyba że... w tybecie radzicie sobie świetnie.... miłego wieczoru, poniedziałku, a może nawet następnego tygodnia, któż to wie, kiedy topik doczeka się odkurzenia... pozdrowienia dla wszystkich! :D :D :D 🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) I Robalu ;) U mnie sesja całą parą , bieganie od domu do uczelni ..... he he nie ma to jak uczenie się u kolezanek ;) W środę mam egzamin z angielskiego , więc o 10 mocno trzymajcie kciuki ! Plisssss.................:) Marisa > witam nową buziaczkę u nas - zgadłaś - jestem raczkiem :) z moimi humorkami to jest różnie - np. teraz jestem przed okresem i jestem strasznie nerwowa lub roztrzepana albo wszystko naraz :0 ....... Behemot , Malutka > biedna ta łopata - a jak ją zepsujecie , to czym bedziecie wiosną kopać ogródek ......no no ;) Magdusia > witam nową duszyczkę :) Inguś > zdrowiej , zdrowiej szybciuteńko , ostatnia sesja ......jejku , moje marzenie - teraz dopiero pierwsza , a ja już za bardzo się przejmuję .....chcę , żeby szybko się skończyła ....ufff............... Co u Oliwki ?? Madusia1 > congratulationas z powodu nowego gabineciku ....he he , kiedy oblewamy ?? ale ze mnie pijaczka .......o jednym myśli ...hehehe ... Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) I Robalu ;) U mnie sesja całą parą , bieganie od domu do uczelni ..... he he nie ma to jak uczenie się u kolezanek ;) W środę mam egzamin z angielskiego , więc o 10 mocno trzymajcie kciuki ! Plisssss.................:) Marisa > witam nową buziaczkę u nas - zgadłaś - jestem raczkiem :) z moimi humorkami to jest różnie - np. teraz jestem przed okresem i jestem strasznie nerwowa lub roztrzepana albo wszystko naraz :0 ....... Behemot , Malutka > biedna ta łopata - a jak ją zepsujecie , to czym bedziecie wiosną kopać ogródek ......no no ;) Magdusia > witam nową duszyczkę :) Inguś > zdrowiej , zdrowiej szybciuteńko , ostatnia sesja ......jejku , moje marzenie - teraz dopiero pierwsza , a ja już za bardzo się przejmuję .....chcę , żeby szybko się skończyła ....ufff............... Co u Oliwki ?? Madusia1 > congratulationas z powodu nowego gabineciku ....he he , kiedy oblewamy ?? ale ze mnie pijaczka .......o jednym myśli ...hehehe ... Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) Marisa 🌻 - nie ma dołków !!! elffik stoi na straży i zabrania słyszysz ?? !!! Już łapię za łopatę i zakopuuujęęęęę :) Zobacz - już prawie górka - o dołku pozostało wspomnienie .... a jeśli to Cię nie przekonuje to tylko spójrz jak ja smiesznie wygladam - taki malenki niebiesko-zielony elffik z jakimiśtam skrzydełkami (nie pamietam jaki mają kolor upss) i taaakaaa wielka łopata - czyż to nie jest przezabawny widok :P Przeżyłam kolejny zjazd :) uffff I dotsałam 5 z metodologii :) chwalę sie :) a co !! :P troche prac było do poprawki - wiec tym bardziej sie chwalę :P Przede mną pisanie konspektu na nastepne zajecia - ta kobieta nas wykończy .... 3 zajecia za nami i to jest trzecia praca do napisania .... no, ale to są praktyczne rzeczy - takie można pisać, bo sie przydadzą - to znaczy mi to nie, ale tym co pracują to jak najbardziej ... Całuski dla wszystkich dziewczynek malutka 🌻 Ty pewnie dzis jeszcze tu zaglądniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie pokazują się wpisy ??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfffik
i znowu trzaski . wrrrrrrrr @$#%^ kafeteria 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A buzi..ja na kilka chwil..b ojciec spi..wiec ciii.. Leticia...trzymamy kciuki Elffiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru..no lec stronko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariwa
Witajcie.Bylo dobrze do momentu jak mi napisal na GG ze nie ma czasu na ukladanie pieknych slowek i takie tam......i nastroj prysl.Powiedzialam mu zeby tak wiecej ze mna nie rozmawial, bo jesli nie ma dla mnie czasu do niech wylaczy GG.....czyje sie zle , pomimo ze to nie moja wina......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariwa...usmiechnij sie...Słuchaj..moze on ma jakis problem..i dlatego tak sie zachowuje?Porozmawiaj z nim o tym..Moze sie cos wyjasni..albo zmieni swoje postepowianie..Powodzenia..i pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×