Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

hehehe nikt mi nie powie ze nie utrzymuje naszego dolkowa na powierzchni.....nio!!! a cio!!! jestem sobie mala ania mala ania do......ania lubie bardzo byc na gorze lubie tez inne podroze i do lasu i na laki wszedzie tam gdzie zyja stonki bo ziemniaki lubie jesc i brak romantyzmu zniesc hihihihhgrubhreougrh....uhu...gruhu...blesps...plas....fuuuujjjjj ale jestem oblesniacka..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeellllooooooo..ooooo....ooooo..oo...oo..o ci to echoooo????????? ci nie echo...ooo..oo..o??? hehe...ee..e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A echo odpowiada .....echo oooooooooooooo.............. Tu Leticia .;) A gdzie reszta dziewuszek ?? chlip chlip ............dobrze , że Ty jesteś Karaaniu kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO....witam...witam...[mowie tonem jak Shrek} hehehe:D:D:D reszta dolkowa sie rozbiegla...ale napewno znow tu zawitaja ...trzea tylko wierzyc w nasza moc ....niech moc bedzie z nami.... Co tam u ciebie slychac kofama??❤️??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakże moc bedzie z nami - a jak nie będzie to i tak ją zmusimy !!!!!! Umnie dołków i dołeczkó na razie brak ........ Dołeczek może sie pojawić po jutrzejszym egzaminie , ale może nie będzie tak źle ............. Dobrze , że przynajmniej zajęcia się skończyły ....ufffff.... Zaraz wracam idę papu ...... A co u Ciebie KaraAnusiu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... w pracy spokojniej juz...szef wzion se wolne....w szkole pelno prac do napisamia i egzamin koooobyl do zaliczenia...... w zyciu osobistym szykuja sie zmiany...nio i pracowicie wion si sie zaczon ten roczek...hehe❤️ a cio tam u ciebia slychasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! hej! jak zmiana????!!! co tak uciełaś??? wesele bedzie???!!!oświadczył się??? dzidzia w drodze??????!!!! no co? no co? no co?!!!!! powiedzże bo umrę z ciekawości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy karaani !!! jakei zmiany ??!!!! pisać nam tu szybko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo łopatą oberwiesz za tajemnice przed nami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nio teraz mogę przywitać reszte dziewczynek 👄-ski dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kofane jestem i bede juz na ...hehe ;) pozdrawiam Was serdecznie 🌻wróciłem z pracy dopiero ale zaraz odpaliłem kompa bo juz sie nie mogłem doczekac klikniecia z Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, juz byłam niemal zdrowa, dwa zjazdy na weekendzie i znowu jestem na zwolnieniu. Znowu mnie powaliło. Elffiku gratulacje, tak wspaniałych wyników. Madusia, skarbenku, co to za jakies takie dziiwne mysli Cie nachodzą. Gdzie ten Twój cały entuzjazm i zapał do zycia. Oczekuję natychmiastowej poprawy Twojego nastroju. Wiem mam zaległości w mailach, ale jak się trochę uspokoi, to wszystkim odpiszę. Niestety kompletny brak czasu. Efciusia, już tutaj szykuję na Ciebie łopatke i jak Cie brzdzęknę w łepetynkę to sobie przypomnisz o mailiku do mnie, mężczyzna sie pojawiłi już zapominasz o wirtualnych koleżankach. Od Ciebie tez oczekuję poprawy. Ty niegrzeczna. 👄 dla wszystkich dziewczynek i dla naszego Robaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a🖐️ a ja jestem szczśifffffffffffffaaaaaaaa przynajmniej dziiiiiiiiiiiśśśśśśś ❤️❤️❤️ i nie wychodzcie za mąż to mezowie przyprawieja o dołko;) trzymajcie sie kofane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypełzłam sie pozegnać! bo wiecie....może i teraz mam odrobinkę więcej czasu, ale niestety tracę go przy próbie dostania się na kafe!!! idzie jak kurna po grudzie!!!! IRYTUJACE!!!! no to pa! .....😘....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Widzę , ze po piętnastej już nikt tu nie zaglada :) Jjejku , ale siupel !!! Ostatnio wokół mnie tyle osób zmienia stan cywilny ............ G R A T U L A C J E !!!!!!!1!! ..........ALE SIE BĘDZIE DZIAŁO ;) Jjejku , jutro też się będzie działo .......... Dziewczynki , nie zapomnijcie o mnie i potrzymajcie za mnie jutro kciuki ( 10.00 ) , bo piszę egzamin z angielskiego :0:0:0:0:0:0:0:0:0 ....... Posdróeczka - ide się zacąc psychicznie nastaiac ...... Niech mnie ktoś przytuli ...........................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Widzę , ze po piętnastej już nikt tu nie zaglada :) Jjejku , ale siupel !!! Ostatnio wokół mnie tyle osób zmienia stan cywilny ............ G R A T U L A C J E !!!!!!!1!! ..........ALE SIE BĘDZIE DZIAŁO ;) Jjejku , jutro też się będzie działo .......... Dziewczynki , nie zapomnijcie o mnie i potrzymajcie za mnie jutro kciuki ( 10.00 ) , bo piszę egzamin z angielskiego :0:0:0:0:0:0:0:0:0 ....... Posdróeczka - ide się zacąc psychicznie nastaiac ...... Niech mnie ktoś przytuli ...........................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za Leticie. :) Dzień dobry dziewuszki. 😘 Jestem już. Poznań bez urazy nie zrobił na mnie wrażenia. Jestem w trakcie rozwodu, albo tuż przed rozwodem. że tak powiem. Cieszę się że żadna z was nie może mnie dzisiaj zobaczyć :D bo sama się dziś rano w lustrze nie poznałam. Efciusia my mamy takie wielgaśne, długaśne, twardaśne łopatki i lepiej z nimi nie zadzieraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qr@#$&%# wczoraj wieczorem nie mogłam wleźć na kaffe - dzis wchodzę patrzę - a tu nasz dołek na pierwszej stronie - mysle sobie o jak miło :) a tu wpisów nie ma wrrrrrrrrrrrrrrrrrr z wczoraj ostatni widoczny 😠 wrrrrrrrrrrrrrr Witam wszytskich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> witam cię słonko serdecznie i gorąco chociaż mnie nie widzisz :) wpisałam sobie końcówkę 30 i mogę czytać. Naumiałam się od Marisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Madusiu wita cię matka (Karaani skąd ci do głowy to strzeliło? :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot - matka-top\'ka :D jaki rozwód? co ty gadasz? rozstajesz sie z tomkiem? no ładnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik sa sa he witam Cie ;) i oczywiscie wszystkich tu obecnych i zgromadzonych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim... Ja malo pisze..zle sie czuje..bardzo chora...nie spalam prawie..ide..moze teraz mi sie uda pospac... Behmotku...jaki rozwód?! Przepraszam ze tak malo pisze..ale ile sily..tyle literek..:( Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×