Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

wpadam na chwilkę przywitać się z Wami, ale zaraz znikam, bo jeszcze wszystkich tutaj pozarażam. Jakie rozwody, czy ja aby przypadkiem czegoś nie pominęłam. Marisa bardzo się cieszę, że jesteś szczęśliwa. Jaki jest powód jeśli mozna wiedzieć. Pozdróweczka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, Robaczku, Marisa> 😘 cmok. Miło was widzieć :) Normalny rozwód. Dzisiaj co prawda czeka nas rozmowa, ale przestaje wierzyć w jej sens :( Problem polega z opieką nad ...kotem. Bo ja go chcę. :) Zobaczymy ale pewnie i tak prędzej czy później wszystko się skończy bo zaczyna brakować mi sił :( Karaani> czekamy na ciebie i czekamy i styczeń się kończy a ty jeszcze nie byłaś na piwku z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio nareszcie coś widze -behemotqq - gdzie mam wpisywać 30 ??? i co za rozwód ???? chcesz łopatą ??? malutka - zdrowiej szybko 🌻 Leticia - komu gratulacje ????? coś pominęłam ??? Kto zmienia stan cywilny ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się behemocie! jak by co zwal wszystko na mnie! :) pozdrowienia i cześc! idę pić! oj jak byscie były ze mna.... rozniosłybyśmy ta przychodnie w drobny mak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku, odebrałam wiadomość i właśnie mam na komputerze zmiast strzałki takie tam rózne ........... Alle się zdziwi skarbek jak wróci z pracy i zasiądzie przy kompie, co też dzisiaj nawyczyniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeeeeej L:) ja już poegzaminku ...........poszło nawet .......dziękuję za 3manie kciuków ...........a wyniki mam za tydzień ;) behemotku ??? o koteczka ??? nie nie nie - pogadajcie jednak ........ elffik >> to o tych zamierzeniach to nasza koffana karaanusia ;) malusia >> zdrowiej :):):) inguś >> ten kursorek to możesz sobie zmienić w panelu sterowania - patrz : mysz ........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> zołzo fstrętna ty. beze mnie pić????? ta zniewaga, krwi wymaga... ;) A łopatą bardzo chętnie. Poproszę 3 razy bo może przynajmniej stacę przytomność czy cuś... przepłakałam wczoraj cały wieczór i pół nocy. dlatego by dzisiaj nie było takich akcji cios łopatą jest wskazany. Z góry dziękuję za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku >> 3mam za Ciebie kciuki .........będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kotem nic. Kot jest wspólny ale oddam mu mikrofalówkę byle by kota nie zabierał bo fajny z niego potworek :) Buziaczki Kitty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam kota i pierwszy raz zostanie tatusiem ,jest slicznym białym persem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holerka, behemot, cóś nie rozumiem....ty chcesz kota, an wziął mikrofale i chce kota....a go nie lubi.......no bo chyba o kata poszło....behemuś, nie rycz...jakoś bedzie...chcecie być razem ale się kłócicie, czy nie chcecie i przez to sie kłócicie....jakby co na piwsko dzis podążam, jak chcesz sie przyłączyć to zapraszam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Behemotku- doszło do mnie, że jesteś smutna ! Może przeczekaj to. Obecnie nie wiem dlaczego ale między ludźmi powstają konfklikty- może to ta smętna aura- naprawdę. Behemuś- jednoczę się całym😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj te koty i kiciusie ............ A mężczyźni to czasami takie kocurki ....... No cóż - behemotku >>>> nie oddawaj kota !!!! on Ci Twój jest !!!!!! Aha - dzień dobry wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znó nie ma wpisów ...........wrrrrrrr........... .............😠................ KafeBestia !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticja, jak kiedys Ci sie przewinie do początku, to tak jak ktoś wczesniej pisał ZMIENIAJ KOŃCÓWKĘ. JA MAM OBECNIE 1466 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie - umiem już wchodzić na stronkę , żeby widzieć wpisy najnowsze :):):):) Malutka i Madusia >>> dziękuję za porady :):):):)::): Witam wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek. Ze zdrowkiem lepiej jakby... Wczoraj miałam ponad 39...wrr... Behemotku...nie smutaj się...porozmawiaj...musicie dojsc do jakiegoś porozumienia..kompromisu...bedzie dobse🌻 Wow..Madusia..to Ty nie 1 jesteś juz..a czemu to tak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) niech ktoś weźmie ode mnei tego psa :P zamęczy mnie przynoszeniem tej kaczuchy - człowiek nie może sobie spokojnie przy kompiq posiedzieć tylko musi najpierw zabierać potem rzucać jakieś obślinione maskotki, potem znowu zabierać i znowu rzucać, znowu zabierać .... :P jak ja go kocham :) karaani gratulacjee :) :D :D 🌻 i powodzenia :) wiecie wczoraj sie właśnie dowiedziałam, ze rozpada sie małżeństwo mojej b. dobrej koleżanki .... są dopiero 2,5 roku po ślubie :( najpierw nie chciała mówić dlaczego,ale po kilku piwkach wszystko wyśpiewała :( ehhhh jakie życie jest dziwne .... no dobra a teraz radosna nowina :) :D :D dziś mam radę !!!!!!!!!!!!!!!!!!! a od poniedziałku do pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D :D będę poważną nauczycielką wychowania przedszkolnego - panią od zerówki :P co prawda, to nie jest praa o jakiej marzyłam, ale choć spokrewniona z moim zawodem :D :D :D Dzisiaj mają mi wybrać opiekuna stażu itd. - a ja głupia jeszcze sie boję, że coś w ostatniej chwili nie wypali .... mam złe doswiadczenia z przyjmowaniem meni - w sierpniu na ostatnią chwilę nzajdował się ktoś \"swój\" ..... ale mam nadzieję, ze tyu nic sie nei wydarzy .. po 12.00 trzymajcie za mnie kcuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh...wiecie co... ten facet matki to ..@$%*(*)* juz słow nie mam...wiecie co on zrobil??? Wyszło to najaw..jakos kilka dni temu... otoż ow BYDLAK kilka lat temu...wymeldował mnie z mieszkania..i nawet nie powiadomił mnie..ani mojego Ojca o tym!!! To znaczy,ze przez kilka lat...nie byłam NIGDZIE zameldowana!!! Juz chyba nie musze mowic jakie by wynikły z tego kłopoty jakby wyszło na jaw!!!Co za bydle!!!! Zastanawiam sie co teraz zrobic...bo chyba nie puszcze tego płazem...bo...nie miał prawa!!!Wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik..przykro mi z powodu kolezanki..dlatego ja stwierdzilam,ze nie wyjde za mąz..no chyba ze pojawia sie dzieci.. Ale za to bede trzymac kciuki!!!Bardzo sie ciesze!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie być nr 1...chyba że dla klusi...:) jak to Cie wymeldował???!!! co za dupek!!!! czy tak w ogóle mozna?................. elffik! jak miło! pani od zerówki! ślicznie! cześć....robalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×