Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Buuu. dopiero dzisiaj zauważyłam wpisy, wczoraj jak chciałam poczytać, to widziałam tylko ostatni wpis Malutkiej ze strony 142 a reszty niet. Jak wy to robicie, że możecie czytać, proszę o ponowna instrukcję. Madusiu, ty kochany pracusiu, biduleńko 👄 dzisiaj dzisiaj jak znajdę chwilkę to cosik skrobnę do Ciebie. Marisa, szybkiego uporania się ze sprzataniem. Magdusia, ja przez ostatnie dwa tydodnie tez chorowałam, ale dzisiaj już musiałam wrócić do pracy, chociaz wcale nie jestem jeszcze zdrowa. 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 no niech Was wycałuję, 2 długie tygodnie ze wszystkimi się rozmijałam na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingus....❤️....fajowsko ze jestes... Ale sie ploty narobily...hihih...ja juz zareczona jestem od 4 lat!!!...teraz sie pobieramy...i powiem tak w urzedzie......hehe.......i kupujemy mieszkanko po slubie bo tylko wtedy mamy zdolnosc kredytowa...osobno niestety za malo zarabiamy.....hih buziaki Dzien dobry wszystkim w nowym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marisa...buziaki Malutka....buziaki Behemotko...buziaki Madusiu...buziaki Ingus...buziaki...Oliwka...buziaki Leticia ...buziaki Kitty...buziaki Robal...buziaki Magdusia...buziaki Kalio...buziaki Az sie zaplulammm hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam, witam bardzo gorąco :) Karaani> he he... coż... drugi raz też można się zaręczyć.. a so? ;) Mam dzisiaj bardzo pracowity dzień ale postaram się cosik jeszcze skrobnąć Buziaczki dla wszystkich... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Witam ❤️ Ingus...i wszystkie dziewczynki (ktorych mam adres) leci do wac pogromca MyDooma :) czy ja to virostwo sie nazywa... Dobrze ze juz ze zdrowkiem lepie..bo ja dzisiaj dostalam jeszcze silniejszy antybiotyk :(. Karaani..ślub...gratuluje! Wszystkiego najlepszego! Behemotku a wsio tam u Ciebie? Marisa...:) szybkiego powrotu do zdrówka! Magdusia, miło Cię widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slicznotki🌻 milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, Tobie również zyczymi miłego dnia. Jak prace z szafkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :) ja tylko dziś liste podpisuję ........... bo jestem chora i wracam zaraz do łóżeczka ......... mam zapalenie krtani :(:(:(:(:( Pozdrawiam i życzę miłęgo dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidna,bidna Kittunia nie plakuniaj.....bidulko...po pierzynke ale juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia, Kitty zyczę szybkiego powrotu do zdrowia. 👄 Z drugiej strony tak w łóżeczku troche poleżeć też fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..wyslslam ten program :)...szuka wiruska..a potem go niszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Stworki.... Malutka dzieki za ten programik...👄 Nasze chorunie do zdrowka wracajcie Marisa...buziaki WSTAWAC cala reszta..... wiecie co ?............... zaraz zjem jabushko......:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry!!!! :) Marisa> 😘 i 🌻 i.... 😘 :) Dziewuszki bardzo mi przykro że się bidne pochorowałyście. :( Poleżcie w łóżeczku cieplutkim, wykurujcie się i ... wracajcie z nową siłą i radością. Robal> ty piszesz do nas z pracy czy z domku? Całuski dla wszystkich. Kalia> gdzie ty się podziewasz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki ;) ale nas położyło - coś te choróbstwa są zbyt złośliwe ... ja też na mocnych antybiotykach i głosu mi brak :0........ na szczęście odwiedza mnie moje kochanie i dodaje mi otuchy ... ZA CO I WAM DZIĘKUJĘ :):):) Dziś mam wyniki egzaminu........[ jak się dowiem to Wam zaraz powiem ] Jutro juz muszę się trochę lepiej poczuć , bo jade zaliczac coś tam ....:0... Może mi się polepszy ;)............. pozdrawiam serdeczniuchno :):):):) ❤️👄............. życze miłego dzionka chorym > szybkiego ozdrowienia .....🌻 pracującym > znosnego i miłego dzionka w robótce :) uczącym się >> aby Was nie zamęczyli w szqłce ;) Jak jeszcze dziś dopadnę kompa , to do Was zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zonu nic nie widzę, co za ............................ Witam, Karaani podziel się jabuszkiem. ] Wczoraj zasaiadłam do pisania pracy, oj jak mozolnie mi to idzie, ble, coś strasznego. dzisiaj znowu muszę zrobić najazd na biblotekę. Elffik jak minąłó pierwszy dzień w pracy, bidulka nawet nie zglądnęła do nas taka zapracowana. Marisa Jak nasze chorowitki, wracaja powoli do zdrówka? 👄 dla Was słonecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam wam już że dzień dobry i tak dalej i... wcięło? :( grrr... Mam dzisiaj cudowny dzień :) Przynieśli mi umowę (nie wiem które dziewuszki jeszcze kojarzą że ja zapierniczam na umowę zlecenie :O ) i już miałam ją schować ale coś mnie podkusiło i zerknęłam na nią , a tam..... :) :) co widzę? WYŻSZĄ STAWKĘ! No jeszcze jestem w szoku zwłaszcza że zrobili to z zaskoczenia. Już dzwoniłam do mojego słonka by mu powiedzieć :) Dzień zaczął się naprawdę pięknie. To ...że by nie było.... polewam!!! Komu, co? Nie krępujcie się, ja stawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Behemotku swietnie, taka okazja i sie nie napić, jak jest co pijac. Ja chetnie poproszę o jakiegos dobrego drina, aco teraz Behemotek ma za co stawiac, bo ma większa kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! :) 😘 😘 😘 hlup! hik! beeeeeeeeeeeeeeeek!!!!!!!!! dzięki 😘 to pa! 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś> proponuję Carambole pycha.. mniam... Kanapeczki też już czekają... Zapraszam :D Ta, milionerką to ja nie jestem... ale i tak warto uczcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrrrrrrrrrrrgruuuuuuuuu jush mam dosyc znowu nic nie widze!!!!!!!!! buuuuuuuuuuu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia> gratulacje skarbie!!! Za ciebie też kielicha chlapnę ;) No niech cię uściskam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia!!! Super!!!! Pozdrowionka!!! Jej..ale fajnie :)..gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki , kobietki :) Też się bardzo cieszę ;) jeszcze tylko 4 zaliczenia _____i_______ po semestrze ( a ja tak o tym marzę - żeby wreszcie odpocząć i podarować sobie tydzień wolnego ____ i iść z koleżanką na to nasze długie wyczekiwane piwsko _______ ojejejej ...........) Jutro , niestety nie będę długo z Wami , bo jadę po 2 zale - obym je zdobyła ....... i uczę się na czwartek ........kolejne 2 ............eh ....... Tak to bym jeszcze pochorowała w łósiu , a tu niestety ...obowiązki studenta ........ufffffff.......za dużo gadam / piszę - a to dlatego , że musze ograniczać mówienie , aby szybciej wyzdrowieć .......ale i to się da zrobic ......;););):P.............. Miłego dzionka jutro Wam życzę :) Trzmajcie się ciepluchno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×