Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

dobra.....tam gdzie zwykle, bedę w jaskrawo-żółtym płaszczyku w rózowe kropki...na pewno nie przeoczysz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj......bidna Madus....❤️ ja tez kcem na narty...zachaczcie o szczecin po drodze...hihih buziaki zaraz sobie ide...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne bede czekał ;) Przez szczecin nie ma sprawy lubie jezdzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce jechac!!!!wezcie mnie ze soba..wrocek niedaleko zielenca (17 wyciagow..wspanie warunki!)...no...to jak bedzie?!! MAdusia...Ty to w matke terase bys sie nie zamienila co? 😘 4 @LL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal..no to co?!zabieracie mnie?! hehe..ja to zawsze musze sie gdzies wpierdzielic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spox nie ma sprawy ;) kiedy gdzie daj namiary i rysopis podaj hm a moze zdjecie robalowi wyslesz to sie nie pomyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal!!Super!! A zdjec to mam mase,wiec nie ma problemu..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu na deszczu....wiiilki!!! a robal po mnie nie przyjechał!!!! teraz se myśli, że se pojeździ..ale nie..już rzuciłam klątwe....śniegu dziś nie bedzie!!! dzień dobry! ....🌻.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siapi...pada mi na lebek zaraz bedzie zle bo parasol moj w potrzebie znowu zacial sie... parasolu, moj kofany otworz prosze sie bo makijaz moj poranny splynie byle gdzie hehe:D:D Dzien dobrrrrrrrrrry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry karaani! pada deszczyk pada prosto z chmurek gdzieś pod płotem szczeka mokry burek wszystko w deszczu , ludzie klną słonka, kwiatków, wiosny chcą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia hhihihi...burek mnie powalil...... :D:D:D w Szczecinie niedlugo zakwitna magnolie mam nadzieje ze na moj slub....a na dziedzincu zamku sa drzewka magnolii..a tam wlasnie bierzemy slub...hik... Burku, burku juz nie szczekaj kolezanka cie wola z daleka idz sie zabaw i zrob dzieci niech nie tylko koty zyja na tym swiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi! nie badż głupi mój burasku-nie zamykaj sie w potrzasku! nie rób dzieci choć kot fe-serce wolne bedzie twe! piękniejszego nic na świecie, niż malutkie słodkie dziecię lecz z miłości-nie potrzeby żeby koty szły do gleby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot do gleby tu nie pojdzie zaraz bedzie tutaj turniej i zwyciezy zreczny kot ktory ma obfity miot.... hehehe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam, jakie nasze dziewczynki dzisiaj literackie, jakaś szalona, wena ich dorwała w swe szpony. Twórzcie, twórzcie, na nóż kiedyś dzieci w szkole będą się uczyły recytować Wasze wiersze. Robalku,. uu ja też bym chciała na narty ale siem spóźniłam. Szkoda, nastepnym razem. Karaanii, Madusia 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu Twoja wyrozumiałość powala z nóg, jesteś nie do pobicia. tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ingusiu👄 Zaraz zacznie sie impreza bedzie duzo na niej zwierza beda koty, no i psy oraz nasze wierne pchly.... hihihi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zza morza przybył burek nie tam jakis obszczymurek lecz bohater, pies jak byk! powymiatał koty w mig! bo ten buras niby pies - lecz krzyżówką z królem jest! bo jak wszyscy pewnie wiecie, królik królem ojców w świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Podpisuję listę obecności i znikam. Buziaczki i miłego dnia. Twórzcie dalej poetki wy nasze kochane :D Inguś, Madusia, Karaani> 🌻 i 😘 dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burka zaraz wziela nuda spodobala mu sie buda w ktore zyla jedna sunia miala ci na imie Niunia Burek zaraz na nia wlazl i sie podniosl wielki wrzask bo ta sunia byla mloda i nie brala udzialu w zawodach tych ktorymi zyja psy z ktorych koty maja pchly :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co?? koty zyja se dostojnie nie biora udzialu w wojnie sa milusie i madrusie i kochaja wszystkie Madusie cdn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burek kłapnał niunie raz (lecz przez bardzo długi czas) a za moze pare tygodni buras nie był już swobodny.. małych burków całe chmarki obsiadało wszystkie parki.. i żeby jeszcze tego mało... stadko piesków obszczywało drzewka, ławki, koty, murki - lało się jak z dużej chmurki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee koty madusi nie kochają koty za madusią nie przepadają madusia nie lubi tych sierściuchów małych, wąsatych śmierdziuchów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co: buu.... juz kiedyś poruszałyśmy problem nie lubienia kotów przeze mnie...niee? nie lubie i juz...boje się ich..są wredne....karłowate wersje lewków... yh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kitto! jakoś leci...generalnie mam dużo...duzo pracy.....ale leje na to nic mi sie nie chce...i jak pomysle, że ty się wylegujesz do 10 to mi sie zyc odechciewa.....yyyyyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhyhy... maduś, pocieszę cię - zaraz idę historii się uczyć... a wstałam tak późno właśnie dlatego, że wczoraj też się uczyłam do nocy... :D wpadnę później, miłego dnia kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×