Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

A u mnie pogoda jak cukiereczek słonce i bardzo cieplutko,wiec hm do dzieła nie zapomnijcie stroików zabrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja też mogę się wkręcić na imprezkę? ;) Bo jest mi dziś troszkę smutno...potrzebuję rozweselenia.... A co trzeba przynieść? Wezmę co się da! :) Pozdrówka dla dołkowiczów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo 🌻 jasne ,a zabrac ze soba jedynie mosisz stroj kapielowy i odrobine usmiechu;) reszte ja stawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA-LIJKA
Super, ze Macie takie humorki, miło posłuchać . Nie chce mi sie o tym gadac , jutro mi przejdzie (moze). Jesteście z Mazur?.... ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tego co sie orientuję, to raczej nikt nie mieszka w tamtych stronach. Nie smuć się, po burzy zawsze wychodzi słońce. Tak jak piszesz jutro pewnie będzie lepiej. Robal, to może od razu tych lekcji pływania mi udzielisz??????? Cleo, co ty dzisiaj taka smutna? o usmiech proszę :D o taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tego co sie orientuję, to raczej nikt nie mieszka w tamtych stronach. Nie smuć się, po burzy zawsze wychodzi słońce. Tak jak piszesz jutro pewnie będzie lepiej. Robal, to może od razu tych lekcji pływania mi udzielisz??????? Cleo, co ty dzisiaj taka smutna? o usmiech proszę :D o taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingo maszto bankowo;) >>Novalijka wiesz co a z kad dokładnie jestes ja tam bywam kilka razy w roku na zaglach. Mikołajki ,Wegorzewo,Mragowo ,Ketrzyn,Harsz Ruciane ,Nida,i wiele wiele innych wspaniałych miejsc ,ktorych nie sposób wymienic;) A najczesciej jestem w Mikołajkach w Wagabundzie" a pifko pije pod Złamanym Pagajem w Mikołajskim porcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingo maszto bankowo;) >>Novalijka wiesz co a z kad dokładnie jestes ja tam bywam kilka razy w roku na zaglach. Mikołajki ,Wegorzewo,Mragowo ,Ketrzyn,Harsz Ruciane ,Nida,i wiele wiele innych wspaniałych miejsc ,ktorych nie sposób wymienic;) A najczesciej jestem w Mikołajkach w Wagabundzie" a pifko pije pod Złamanym Pagajem w Mikołajskim porcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingo maszto bankowo;) >>Novalijka wiesz co a z kad dokładnie jestes ja tam bywam kilka razy w roku na zaglach. Mikołajki ,Wegorzewo,Mragowo ,Ketrzyn,Harsz Ruciane ,Nida,i wiele wiele innych wspaniałych miejsc ,ktorych nie sposób wymienic;) A najczesciej jestem w Mikołajkach w Wagabundzie" a pifko pije pod Złamanym Pagajem w Mikołajskim porcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo , kochana , nie smutkaj się - przesyłam Ci dużo uśmiechu :) Zobaczysz i dla Ciebie niedługo wyjdzie słoneczko ... Robal ... ale mi narobiłeś apetytu - nie byłam nigdy na Mazurach ...... Inguś - życzę powodzonka w wirtualnej nauce pływania u instruktora pana Robala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowalijko pyszczak do góry. leticja - witaj 😘 cleo - jak miło, że dołaczysz do gromadki ryożerców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik mam problema, chmurzyska chca z nami jechac na wakacje, tylko jak im powiedzieć, że my nie chcemy, żeby szanownych państwa nie obraźic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadne chmurzyska!!!!!!!! Apetyt rosnie w miare jedzenia;)te mazury to dopiero przedsmak tego co moze spotkac kazdego z nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o samopoczucie wszystkich pytam Ja też chcę na Mazury, podobnie jak Leticia nigdy tam nie byłam, a bardzo bym chciała tak sobie pożeglować...:D milunia- bądź dzielna , jesteś potrzebna przyjaciółce i nam ❤️ Leticia- trzymamy kciuki za jutrzejszy egzamin :D ma-dzik- pozdrowienia Robal-:D po Twoich relacjach wnioskuję założyć Klub Podróżnika Robala Inga- jak sprawuje się praktykantka 🌼 Taniuszka- dużo dużo zdrówka 👄 Ellfik- jak Twoje i maleństwa zdrówko :) Gdzie się podziewa Behemotek, karaani, malutka,cleo i pozostali 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly, czekam na nią od samego rańca, i nic, kajsik nie może dotrzeć, boi sie mnie czy cus. Dotrze dzisiaj, czy nie dotrze, oto jest pytanie? Szef kazal mi przeprowadzic casting, jak ktos sie pojawi, ale nikogo niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , Molly ... pojechało by się na te Mazury .... Jeżeli uda mi się wykurować , to będę szczęśliwa z każdego wyjazdu .... moze Bieszczady ..........? Molly - z której części Polski jesteś ? Daleko masz do Mazur ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś witaj w klubie ,,spier...ych wakcji,, myslę, że jeżeli te chmurzyska to od strony twojej polówki to on powinien to z nimi załatwić. ja niestety nie miałam tego szczeście. klusek stchórzył i jadę z siostrunia i bachorzatkiem na mój wysniony i wyczekiwany urlop który sie w koszmar pewnie zamieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik nazwa zarabista Klub Sper.....nych Wakacji. :D :D :D Musimy obmysleć plani jakos z nimi pogadac, chociaz moim zdaniem to oni juz dawno powinni sie domyśleć, bo na każde ich zapytanie o wakacjach milczymy, ale chmurzyska to ciężki przypadek, podobnie jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticja...łi tam. oczywiscie, że uda ci sie wykurowac! robal ,ty juz jak cos powiesz.....:) molly! 😘 ingus...hehehehe..wystraszyłaś biedne dziewczatko...hyhyhy moze to jakaś z forum? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam pod drzwiami młodych chłopoków, uczą się zjeźdzać na rurze. Co za widoki, a tu młodzież do pracy nie chce przychodzić. Własnie jeden sie spłoszył, bo zabiegał, a nie zauwazył obrączki. Biedaczysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik co robal co robal ,a co ja takiego powiedziałem no co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik co robal co robal ,a co ja takiego powiedziałem no co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefka
hlip bee mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z ta rura nie mam nic wspólnego, żeby ktos przypadkiem fachów mi nie pomylił :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, że to beszczelnosc ze strony chmurzysk!!! jak mozna tak na chama wpi...rzać sie komus na urlop! moje chmurzyska sa pewne, że to nie oni z nami tylko JA Z NIMI jadę!!! mam żal do tomka, że tego nie załatwił! ale u mnie sprawa juz przegrana. ingus ! WALCZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że powalcze, bo oni mi jeszcze cały rozkład wakacji zaplanowali, kiedy jedziemy, gdzie, gdzie spimy, to szczegół, że my mamy zupełnie inne plany. Ja się dostosowywac do nich nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×