Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość pojawiam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znikam, mam na Twym punkcie bzika, mam bzika pojawiam się i zniakam i znikam -> hi,hi ... to se pośpiewałam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia pustaki ?????????????????? czy pustki hiihii.................... Robal U mnie ładna pogoda była i się zbyła i ciekawe gdzie sie udała 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia musiałam sie troche popojawiac, bo na tym koncie nie bardzo mogę 30 dopisywać i ja nic nie widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly to smutne co napisałaś, tak zycie ma swoja i ponurą stronę. Trzeba wierzyć, że może jeszcze nie będzie tak źle. Czasami wiara potrafi zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie planujecie tegoroczne wakacje, ma ktoś już jakieś skonkretyzowane plany. Ja chyba uderze nad nasze morze, tylko mam obawy, czy aby pogoda dopisze. Ale wierzę, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ales wymysliła:P popojawiaj sie jeszcze troszeczke proszeeeeeee;) U mnie słoneczko ale wietrznie bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się popojawiałam i musze zniknąć. Popisałam sobie sama do siebie. Juz prawie wakacje co to za obijanie się, meldowac sie tutaj natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jak co Ale Robal jest niezawodny. U mnie i wietrznie i chmurzyska wylazły i słońce zakryły. bu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustaki – nie pustki u mnie w pracy tak się przyjęło, że na pustki, nudy itp. mówimy PUSTAKI :D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha PUSTAKI ale zem sie usmiał ;) normalnie zaraz sie zmocze heheheeeee Jakie macie plany na wakacje bo to juz za chwilke!? Ja jade w lipcu troche do Zakopca do rodzinki zostawie tam moja rodzinke i wybywam na zagle na Mazurki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak planów :( w tm roku dla odmiany co bym się za bardzo nie cieszyła mam na głowie 92 letniego mojego lubego dzidka (z którym mieszkamy w domku on na dole my na górze, a kt. sam nie może zostać :( ) i psa :D:D:D także maże sama gdzieś się wypuszczę na parę dni jeszcze pomyśle nie jestem za zbytnio typem planisty :D wolę tak: wpadnie mi coś do głowy i już gdzieś jadę :D ...a Tobie Zakopca to zazdroszczę ->>> uwielbiam to miasteczko, zaś Mazurki tak sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Robalku to plan mas niekiepski. Zakopca Ci tez zazdroszczę, mam przyjemne wspomnienia z tego mijsca i pewnie też jeszcze nie raz tam zaglądnę, a Mazury to i ja może zachaczę, się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Robalku to plan masz niekiepski. Zakopca Ci tez zazdroszczę, mam przyjemne wspomnienia z tego mijsca i pewnie też jeszcze nie raz tam zaglądnę, a Mazury to i ja może zachaczę, się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Zakopcu mam rodzinke heh co dom to rodzinka ;) co laska to kuzynka he;)dlatego znikam z tamtad na mazurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie miec rodzinkę w takim miejscu, ale zgadzam się tyz, że w wakacje trza trochę pobyć z daleka od wszelkiej rodzinki, wszak to od familii trzeba troche odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D trochę chwil wytchnienia i swobodnego oddechu z dala od rodziny każdemu się przyda :D mi też by się przydało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaaaaaac mi sie chce:(:(:(....a ja na wakacje to bede mojego nowego mieszkanka pilnowala;);););)...moze do domciu pojade?? moze nad morze???....a moze niie????...a kto to wie???>....hehehe...mlego popoludnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ udało się jestem pierwsza więc::::: WITAM WAS SERDECZNIE W TEN PIĘKNIUSI< SŁONECZNY DZIONEK :D:D:D:D:D:D. Ja właśnie wypiłam pycha herbatkę a do tego zjadłam świeżutką słodką bułeczkę, a teraz czekam na koleżankę co by wypić z nią kawcię i poplotkować :D:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ->>>> to \"do zobaczyska\" biegne robić kawkę, Wam śpiochy też przyniosę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu jak tam słoneczkowo dzisiaj u Ciebie???...bo u mnie takkk...w koncu...szkoda tylko ze w srodku tygodnia....ale co tam moze sie utzryma do soboty..:):):) tyle planow tyle rozstan tyle zgielku w miastach wielu i znow sila aby powstac i znow isc i dojsc do celu... Marek Grechuta:):):)......cudne pisal teksty....to bylo jakos tak...ale moglam cos pokickac;););) buziaki kochan e dolkowo:):):D: Leticia jak tam exam??? Madus jak tam ex - wenerelorzyca?? ups...sorki Ma-Dziku??buzka;);) Behemot - gdzies ty znowu?? Taniuszka i jak alergia mam nadzieje ze sie lepiej czujesz?? Efciusia i boli cos po zabiegu bidulko???🤗 Molly -duzzzaaaabuuuzka:):) Malutka gdzies ty???❤️ Ingusia - co tam dzisiaj slychac na froncie??? i jak ma sie Oliwcia?? Elfficzku pomimo sloneczka ubierz sie cieplej..nie jest za goroaco...:):):) Robalu 👄👄👄:):):) przesylam caluski i dwie rybie luski:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzień dobry! uprzejme donoszę iż ten własnie basen zamknęli do 10 lipca. pragne równiez poinformować że przed tym zdarzeniem złozono mi obietnice iz po tym dniu bedę uczeszczać na inna pływalnie :) taaa mam coś z czarownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani 👄 u mnie słonko świeci przecudnie i z tego co słyszałam w łikendas ma być podobnie :D:D:D (-> oby) przesyłam buziaczki i dwa małe ślimaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj milunia! haj karaani! ewa ma się całkiem dobrze. juz nawet pluje jadem za posrednictwem sms-ów. czyli kto sie martwił, niech juz tego nie robi! ewa jest w wysmienitej formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helołłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helołłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×