Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość Violet
A ja mam doła z konkretnego powodu - przez własną głupotę skrzywdziłam kogoś, kogo kocham i bynajmniej nie jest to mój facet (jego też kocham) , ale moja siostra :((( chyba zwariuję, zrobiłam jej nadzieje na czadowy wyjazd, a okazało sie, że ONA nie jest zaproszona :( i po co było chlapać jęzorem?! mogłam sie najpierw dowiedzieć szczególów. jestem do niczego :(((( nakopcie mi wszyscy porządnie, należy mi się :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violet wg życzonka kopniaczek dla Ciebie -> myślę, że jednak siosta Ci wybaczy bo widać, że jesteś fajna babka i wrażliwa i że nie zrobiłaś tego celowo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia.bardzo współczuje. violet. jeżeli wyjazd organizuje Twoi dobrzy znajomi, powiedz im że bez siostry nie jedziesz...cóż i bądz konsekwentna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia, współczuję, to straszna tragedia. Zycie czasami jest dziwne........ Viola, przeciez mówiąć chciałaś jej zapewne zrobic przyjemnośc i nie miałas nic złego na mysli, czasami tak jakos się dzieje, że człowiek chce dobrze, a wychodzi inaczej. Ja czasami też za duzo gadam, a zwłaszcza przy teściowej, teraz muszę się 10 razy ugryźć w język zanim cosik powiem, ona wszytko przekręca, ale to juz inny wątek. Ma-dzik, Efciusia się bała i zapewne dlatego tak a nie inaczej reagowała na wszytkich wokół. Mam nadzieje, że u niej już wszytko w porządku i czuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś...ona zawsze reaguje inaczej....niezaleznie od sytuacji...uwzgledniłam jej wczorajszy strach, wiem, że byla przerażona, moja cierpliwosc czasami nie ma granic, ale wczoraj po prostu przegięła. czy ona uwaza mnie za kretynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam z nia jechać, zaprosiłam ja po zabiegu do mnie żeby czekajac na tomka który by ja odwiózł do domu troszke odpoczęła, chciałam sie nią zaopiekawać, a ona potraktowała mnie jak wroga, rzucając złosliwe aluzje przez fon do ,,przyjaciółki,,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam
jestem, dziwne to z wpisami. Może dlatego że macie już tak dużo stron? Nie wiem. Ale doła mam nadal, nawet dłua kąpiel nie pomogła. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ma-dzik widzę, że Efciusia sobie nieźle nagrabiła ale napewno zrozumie swój błąd i jak już będzie po.... dotrze do niej, że jej zachowanie było niemiłe i niestosowne - oby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż...nadszedł czas by w końcu dorosła i zrozumiała, że niestety cały świat nie moze sie do niej dopasowac. nie mniej czuje sie dobrze, przychodzi dzis na zmiane opatrunku. wierzcie lub nie ale sie ciesze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️witam -> podaję 🖐️ rączkę i wyciągam (łoch ale ciężka jesteś:D ) a teraz masz łopatę (podaje) i zakop tego doła bo jeszcze w niego wpadniesz ponownie :D:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam
milunia wcale nie jestem taka ciężka ;) tylko 56 kilo :P Bardzo dziękuje za pomocną dłoń. Właśnie kończe zakopywać dół. A tak na poważnie co myślicie o tej całej sytuacji. Bo ja nie wiem czy ja będę miała zawsze siłę mieć tyle dobrej woli i cierpliwości żeby przekonywać go do tego że ja wcale nie wymyślam. Chciałabym żeby więcej robił tak z czytsej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj witaj :) mam wiarę, że sobie wszystko z ukochanym wyjaśnisz...może powiedz mu żeby sie kurcze bardziej postarał, bo znajdziesz sobie innego, który cie na rekach bedzie nosił :D :) a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam
Ma-dzik gdybym nie mówiła czego chce, co lubie to bym doła nei miała. Bo przecież nikt nie jest jasnowidzem. Ale do niego chyba nie dociera. Nie mówie że taki zawsze jest. Czasem jest taki że ... trudno opisać, tylko właśnie że czasem :( Chyba też moje hormony szaleją. Więc przestaje biadolić i pozdrawiam Was. Tylko wiecie co ja nie lubie bawić sie sama bo przecież nie jestem sama. A czasem słysze czy ja musze w tym uczestniczyć, tak to mówi jakby 1:30 filmy dla dziewczyn by go miało zabić. No cóż albo to zaakceptuje (przecież walcze z tym 3 lata :( ) albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violet
dzięki kobitki, jesteście wielkie (w pozytywnym tego slowa znaczeniu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz witaj....chyba cie rozumiem...z tym dlaczego sama choć mam kogos.......może twój luby jakeś stresiki przechodzi, moze ma jakis problemik i nie moze sie skoncentrowac na niczym innym...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam
Ma-dzik masz racje i on ma i ja mam i dlatego mnie tak to trafiło. Ostatnio troche sobie ze stresem nei radze. Dlatego poczekam aż minie ten okropny dla nas czas (sesja :( ) i zobacze co będzie. W końcu będą wakacje, dużo czasu dla siebie. Zobaczymy co z tego wyniknie. Jeszcze raz dziękuje za rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próba
próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli próba czy sie wyświetli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato mgliste i .........srebrzyste...... ........................zawrocilo w glowach nam nasze plany i marzenia....... blasku slonca chcemy grzac.......... ..........................i choc wieczor nie za cieply .............................................. choc nostalgia goni nas.......... uwierzymy raz kolejny.......... ......................................przyjdzie lato zniknie mgla:):):) misiaczki robaczki i inne futrzaczki :D:D:D....ciesze sie ze bawilas sie Miluniu fajnie..takie weselicha to sie dopiero wspomina nonie??:):) Ingus to przykro ze u Ciebie bylo gorzej...ale moze nastepne beda lepsze:):) Miluniu to straszne co napisalas o bracie przyjaciolki:(:(:(:(:(..w takich chwilach chce mi sie tylko ryczec...:(:(:(:(...ja tez kiedys przezylam podobna tragefie:(:(:(:( Leticia trzymam kciuki - - -zlam pioro:) Ma-dziku....nie lam sie Efciusia....po prostu byla przestraszona;);) Mile dwie nowe duszyczki - -nie przejmujcie sie znikajacymi stronkami - -to u nas standard;);).....dolki przepedzamy i sie usmiechamy....👄 dla reszty WSPANIALEGO DOLKOWA...buzka stumilowa...dopedzi was gdziekolwiek jestescie...bo to taka duuuuuzzzaaaa buzzzkaaaa...nawet w przestrzeni miedzygwiezdnej:):):) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć poeciątko...a raczej Poecico..:) tak wiem że ewcia sie bała, ale to nie usprawiedliwia jej wrednosci :D tym bardziej że dla innych byla jak miodzio :) cóz, chyba zmienie gabinet :) nie mozna sie na kims wyzywac, tylko dlatego że jest pod ręką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dołkowiczki, i nasz rodzynek milunia- niestety życie ma także tą ponurą stronę i przynosi też cierpienie i ból. Pisząc o moich problemach zdrowtn., wspomniałam też o innych. Wśród nich jest niestety ktoś bliski mi i mojej rodzinie, kto walczy z rakiem i dla kogo światełko nadziei tli się coraz mniej. Jest to straszne i nie potrafię się z tym pogodzić ja, a jak mają żyć jego najbliżsi. Tak sobie myśle, że w obliczu tej sytuacji, inne problemy stają się tak nieistotne i małostkowe, że naprawdę nie warto tracić na nie czasu.... a co do przyjemniejszej strony życia, to fajnie, że pobyt w Wiśle się udał, no niestety czasem tak bywa, że orkiestra gra, tylko nie wiadomo dla kogo i w jakim celu., ale najważniejsze to dobry humor i towarzystwo :D Leticia- trzymamy kciuki za egz. będzie dobrze 🌼 Effciusia- trzymaj się i pamiętaj- grunt, to pozytywne myślenie :) ma-dzik – czasem sytuacje stresujące działają na ludzi ni czym płachta na byka, więc cierpliwości, myślę, że to po prostu taka reakcja effciusi na stres.:D Inga- też sobie popijam kawkę, przydałoby się jeszcze jakieś ciacho🌼 Witam, violet- Buźka dla wszystkich 👄👄👄👄👄 Behemotek, malutka, taniuszka,Robal, ellfik, kaarani-gdzie się podziewacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Molly 👄 Moje Kochanieńkie dzięki za słowa otuchy 👄 jesteście cudowne zawsze na was można liczyć :D:D:D chociaż na duszy jest mi ciężko staram się żyć dalej normalnie przecież moja przyjaciółka potrzebuje teraz porządnego wsparcia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo znow nie dziala mi kafeteria:( moze teraz sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojawiam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly nosek do gory;) bedzie oki mnie tez nawala ale odswierzam i sie pokazuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×