Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

inguś hihihi rura..hihihi no robal bo jak tak opowiadasz i wędki, ognisko, rybki, kostiumy kapielowe, browcio, i wycie zwane śpiewem (przynajmniej w moim wykonaniu...) i jeszcze dodajesz że to dopiero poczatek...to kurcze ja juz tam jestem moczę...............nóżynki w jeziorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik ciekawe co tez Robalek nasz ma na dokładkę, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to! a, przepraszam, żę sie zapytam, mąz???? nie mów, że dla rodziny to on nawet żonie urlop zepsuje??? tak jak mój klusiunio! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga>>>Madzik to bedzie niespodzianka ;)cos specjalnego na ten specjalny i niesamowity wieczor. Bedzie szampan przy swiecach na wyspie itp.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto tak Ingusi chce wszystko planowac i psuć ? Czy to ktoś jeszcze oprócz lubego ....? No , niełdnie , nieładnie :0 BRZYDAKI !!!! O , dajcie mi ......ŁOPATĘ ~!!!!!!! Za dużo osób chce naszym kobietkom popsuć wakacje ~~~~ !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia- ja pochodzę z okolicy Bieszczad, właściwie do serca moich ukochanych gór miałam kilkadziesiąt km, a teraz jeszcze x7. Inga- :D:D:D skąd to dziewczę skąd... skoro jeszcze nie dotarło, ani śniegu nie ma żeby zasypało nasze podkarpackie drogi...mam nadzieję, że praktykantka w końcu stawi się przed Twoim obliczem i odniesiesz całkiem miłe wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia- ja pochodzę z okolicy Bieszczad, właściwie do serca moich ukochanych gór miałam kilkadziesiąt km, a teraz jeszcze x7. Inga- :D:D:D skąd to dziewczę skąd... skoro jeszcze nie dotarło, ani śniegu nie ma żeby zasypało nasze podkarpackie drogi...mam nadzieję, że praktykantka w końcu stawi się przed Twoim obliczem i odniesiesz całkiem miłe wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hello!!! ale tu gwarno i fajowo (sądząc po ilości wpisów) ...a u mnie be :( wprawdzie głowa już nie boli ale jakoś tak nijak i jeszcze w pracy atmosfera dzisiaj nerwowa :( :D:D ->> oby do g.15 :D:D ...a w sobotę nawiedzi mnie rodzinka 4 szktuki i cieszę się i nie bo fajnie, że przyjadą ale ja nie bardzo mam humorek na odwiedzinki :D:D:D ...a jeszcze to szykowanie (posiłki, sprzątanie itp....) :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, Ma-dzik czy Ty tez juz wyczytałaś, co tyz nasz Robalek szykuje, to my chyba jakos na ta noc musimy się ten tego, zaraz po pracy pędzę do fryzjera i do kosmetyczki. Noc przy swiecach i szampanie na wyspie, no tego to chyba nawet mój mąż i Twóju klusio razem by nie wymyslili :p O Molly jak fajnie, czyli pochodzisz z naszych tj. Letici i moich rodzinnych stron. A tak troszke dokokładniej to skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś- to taka mała mieścinka, gdzie wszyscy o sobie wszystko wiedzą, nawet więcej niż Ty sama.I za tydz będę tam...bardzo się z tego faktu cieszę..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly, to ja zaraz napisze CI na mailika, gdzie, ja mieszkam, a Ty napisz mi jaka to mieścinka, bo mnie, aż ciekawość zżera. No i może jakoś udało by nam się spotkac razem z Leticią, jak jużbędziesz w tych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 no proszę tylko pół dnia mnie nie ma, a Wy tu rybki, kolacyjka, szmpanik itp, itd :D:D:D ...ja też chę :D ->>> bo niby co ja gorsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal - strój kąpielowy założony :D Nie wyglądam tragicznie? :) Inga , Leticia - już mi lepiej :) Maluteńki dołeczek,ale już z niego się wyplezłam,hihi :) Molly, Ma-dzik , Milunia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzi!!! Ale zaleglosci!!!! Leticia jak nozka? Karaani super,ze Wam z tym mlowaniem tak wyszlo..i sie nie kloc z lubym! Ingus gratulcje prawka i piewszego w pelni samodzielnego przejazdu, causki dla Oliwki... Elffik... ja takze jestem za Dominikiem! :) Lece spac...dzieciaki mnie wkonczyly. Dobranoc i busi 😘 syskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam Was dzisiaj jestem w dobrym humorze jak zapewne każdy z dołkowiczów o tej porze 👄 kaarani mojakochaniutka przytullllam mocniusio i całych sił (oj, jakiś chrzęst usłyszałam ->>> może kaarusi kosteczki pogruchotałam:D ) 👄 Dla Wszystkich WIELKA 👄 buźka 👄 A wiecie co mnie czeka popołudni zakupy (spożywka), sprzątanie :(, i jedzenia szykowanie jutro przyjeżdzają do mnie moi rodzice oraz siostrunia z mężusiem i będą do niedzieli ->>> oj jak ja biedna przeżyję ten weekend :D:D:D muszę sobie jakąś melisę zakupić bo oni jak zaczynają gadać to wszyscy na raz, a do tego jeszcze często mają sprzeczne zdania i mtedy zaczyna się walka na słowa. O wiem!!!! :D:D:D stopery do uszek sobie zakupię :D:D:D:D i będę się tylko cały czas uśmiechala :D najwyżej pomyślą, że do reszty zbzikowałam :D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochan Miluniu..monie czeka dokladnie to co Ciebie...tez mam gosci na weekend..przyjaciolka z mezem beda u nas do niedzieli...ciesze sie...ale tak ja kty jestem wykonczona......wczoraj wyszlam z pracy po 19. 00 i jeszcze z miskiem sie poklocilam...poszlismy spac w innych godzinach a zawsze zasypiamy wtuleni...buuuu...i mam dola i mam miec okres...buuuuuu.... Miluniu gotujesz cos specjalnego??...podaj przykaldy???...bo ja nie mam pomysla na zadne latwe danie a nie chce mi sie stac przy kuchni...:):) dzieki z gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kaarani -> myślałam, że zrobię sałatke, jajka w majonezie, mój luby ugotuje spagetti (bardzo wydajny obfity posiłek :D), do tego może tradycyjne kotlety i rosół, jak będzie ładnie na dworku to jakiś grill, nie wiem ale raczej żadnych specjałów nie będzie bo nie mamy kiedy tego zrobić a jak już do mnie ktoś przyjeżdża to nie chciałabym całego dzionka w kuchni spędzić. A Ty masz jakiegoś pomysła :D:D Ps. osobiście wolałabym znajomych niż rodzinkę bo oni chociaż non stop o moim przyszłym życiu nie debatują :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karunia! słońce moje....pomijając fakt że też mam okres, chiałabym cie mocno przytulić, bo wiem jak to jest uzależnic sie od zasypiania w kochanych, ciepłych ramionkach...wczoraj też u mnie nie zawesoło...tym razem tom miał kumpla i obaj na mnie najeżdzali, że wakacje z glupią siostrą to świetna sprawa... milunia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam O nawet po długiej nieobecności Malutka się zjawiła, gdzieś Ty się podziewała??? A Elffik, już też nas nie odwiedza za często, 😭 Karaanii, przytulam, Ty moja biduleńko, jak moga Cię w pracy do tej godziny trzymać, a kłótnie z lubym, skąd ja to znam. Ale dzisiaj napewno będzie lepiej. :D Milunia, super, że dzisiaj jesteś już w dobrym humorze. No cóż, Robal zniknął, Ma-dzik też chyba na mnie nie poczekali łobuzy jedne 😭 ja im pokaże. Ale muszę przyznać, że wczorajszy wieczór sopędziłam niemal tak jak za panieńskich czasów (kiedy to było). Olwika została z Tatusiem, a ja poszłam sobie na piwko z koleżanką, Ale fajnie było., może to i nie to co wieczór przy szampanie na wyspie, przy świecach, ale cóż ja poradzę, że Robal nie poczekał na mnie. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co miłam takiiiiii pięęęękny sen...śniła mi sie bezludna wyspa, wielki stól zastawiony rybkami i świecamii naokola banda rechoczących lasek w kostiumach kapielowych...i gdzieś tam między nimi wielki robal w rózowym meloniku i zielonym szaliku z wielka wędką w ....odnóżce...boże! skąd to się bierz?! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ma-dzik się pokazał :D:D tak to jest z tymi chłopami ja też ze swoim wczoraj miałam mini sprzeczkę ->> pozmywałam i prosiłam żeby pozabierał garniki z suszarki -> a on na to ty nie możesz, a ja że robię już coś tam..... a on że zrobi to później, a ja wiem jak jego później wygląda (tzn. nigdy, albo za 2 dni) więc wzięłam pokrywkę od garnka i nią na blat rzuciłam i obrażona poszłam się myć -> on zaś się zreflektował i gary pochował :D:D:D:Dale co z tego jak spać poszliśmy odwroceni do siebie tyłem, a zawsze śpimy przytuleni (buuu....) tak to o to zakończył się mój wczorajszy zły dzień na szczęście dzisiaj nastał nowy DOBRY DZIEŃ :D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia...chyba wszystkie miałysmy jakies nerwowe wieczorki. gdyby nie to, że beckham nie strzelił karnego a portugalia weszła do ćwierćfinału uznałabym że nie pozostaje mi nic innego jak wyskoczyć z drugiego piętra na główkę i walnać z gracja o beton......faceci sa ograniczeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia! oczywiście że żle by było bez facetów! ale mogli by być bardzie rozwinięci pod względem emocjonalnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane robaczki :D milunia- trzymaj się dzielnie ❤️ Leticia – powodzenia na egzaminie🌼 Pozdrowienia dla całego dołkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×