Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Ma-dzik masz chusteczkę (podaję)co byś w kocyk zapłakanych oczek nie wycierała :D:D:D i jaki to film szanowna pani sobie wybrała :D:D:D-> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? w sumie nic nie obejrzałam, tylko wysiorbałam ciepła herbatkę, zwinelam się w kłębuszek i poszłam spać...a tak naprawdę to wsadziłam sobie zapałki w oczy co by mi powieki nie opadały :Di ...cóz...ciezko pracuje...buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia...aby do piatku! i byle zakończyć szybciutko ten miesiac...a potem urlopik. moze nie taki mój wymarzony, ale z dala od tego miejsca, i czynności które wykonuje! ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki u mnie zimno i deszcze wisi na wlosku, a ja sie czuje jakos dziwnie. chcialabym gdzies wyskoczyc i zabawic sie ale jednak konczy sie na ksiazeczce i kocyku ;) nie nawidze takiej pogody bo mnie doluje. :0 dziewuszki 👄 dla Was i duzo slonka zycze leticia pewnie oblewasz zdany egzam ;) czekam na relacje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka....jak Ci zazdroszczę tego kocyka...cisza, spokój........yyyh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka :D->>👄 mnie ta pogoda też dołuje ale razem może jakoś damy radę przetrwać te bezsłoneczne dni aby do piątku, aby do słońca... :D:D:D:D ->>👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam plan na polepszenie swojego humoru -> dzis zrobie nalesniki z truskawkami. (pyszne i zajmujace) oczywiscie sie z Wami podziele a ma-dzikowi nawet kocyk odstapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj na obiadek mam m.in. młodą kapustkę ale naleśniczki też z checią wciągnę - mniam,mniam -> najchętniej już bym zjadła wiec taniuszka - do dzieła :D:D:D i zrób jednego naleśniora w kształcie słonka :D niech chociaż on nam świeci :D ->>> o słonko się przestraszyło i zza chmur się wychylio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez beznadziejna pogoda, do tego boli łepetynka (ciut za duzo sie wypiło wczoraj), co jeszcze - pokłóciłam się z moim facetem i to tak ostro, (ciche dni nastały). W pracy wczoraj tez mnie taki jeden jełop wnerwił, wnerwil to za mało powiedziane. On mnie nie zastapi - a to znaczy nie idziesz na urlop. No wiadomość super, jeszcze morde na mnie drze, ale sprowadziłam go na ziemie, jak chce to niech sie na swoja babę w domu wydziera a nie na mnie. Prostak. Zachowuje dzisiaj dystans do niego, nawet niech nie próbuje się do mnie na kogoś skarżyc, bo wyrzucę za drzwi. wrrrrrrr.. Co jeszcze Ma-dzik jestem juz niemal pełnoprawnym członkiem Klubu Speirdolonych Wakacji. Nic w temacie raczej nie da sie zrobic. NO i jaki człowiek ma mieć humor, jak wokoło same takie wieści i Cie jeszcze chłop wkur ...i Efciusia cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku. Super. Jedyna dobra wiadomośc w dniu dzisiejszym. 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 Cieszę się, że masz już dobry nastrój. Smutki precz. Trzymajcie sie Kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko ja taka głodna, a Wy tutaj o jedzeniu ..................... Oj co za katusze...................................................................... Normalnie mnie skręca, ale niestety tutaj w promieniu paru kilometrów nie ma żadnego sklepu. Co za zadupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inuś 🖐️ ja też pracuję na zadupiu i jak sobie czegoś do pracki nie przydzwigam to nie mam co jeść :( A chłopa roboczego kopnij w de.... co za baran i nieużytek rolny !!!!! Trzymam kciuki co by Twoje domowe ciche dni szybko minęły :D-> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ingus nie przejmuj sie, ciche dni Wam mina a godzenie sie bywa czasem bardzo przyjemne ;) a co do faceta z pracy to go olej z gory na dol. :D nalesniki beda gdzies za godzinke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka, normalnie aj lowju za ten kocyk :) inguś. ogłaszam uroczyste otwarcie KSW. zapraszam wszystkich, którzy nie są zadowoleni z tego jak spedzą i jak juz spedzili urlop - święty okres który powinien być radoscia i relaksem dla kazdego!!! no więc! flaszki otwarte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się do KSW zapisuję ->>> bo mam 0 planów 0 możliwości i 0% szansy na poprawę, a ogólnie mam co raz to większego doła :(. Przyszedł do mnie w odwiedzinki mój luby, chciał kawci ale go pogoniłam sama nie wiem dlaczego - teraz jest mi źle i głupio - ale ze mnie wstręciucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia nie podadaj w tego doła. A czasami sa tyakie dziwne dni, że człowiek ma jakies nieskoordynowane reakcje i cóz na to począć. Ma-dzik za ten Klub to łykne, chociaż dzisiaj do picia to ja niezabardzo się nadaję, oj powalczyło się wczoraj trochę. Ale co tam za Klub chlup .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja też chlup za klub i chyba se na pecika pójdę, która z Was pali i idzie ze mną???? ->>> może po nim mi sie polepszy :( Inguo staram się jak mogę ale jakoś dzisiaj tam mi źle (i to bez konkretnej przyczyny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO mi tez źle, z tym wyjatkiem, że u mnie przyczyn to aż za nadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miulnia
Hello 🖐️ było mi źle, a później strasznie ale już jestem wesolutka. Poszłam sobie zapalić i przeszłam się troszkę i od razu mi lepiej :D:D -> buźka dla wszystkich. Jak ktoś ma dzisiaj doła to podaje łapkę i wyciągam :D:D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam powyżej to ja się wpisałam :D:D:D:D. Lecę do domu (luby mimo wszystko po mnie przyjedzie Kochana z niego chłopina :D:D) Pa!!! Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Misiaczki ! :) Milunia 🌻 Leticia 🌻 Taniuszka 🌻 Karaani 🌻 Molly 🌻 Dzięki za pocieszenie!!!!! Pomogło!!! Wzięłam się w garść,i wczoraj zadziałałam w ważnej dla mnie sprawie.Dziś wieczorem może się wszystko wyjaśni.... Wielkie dzięki,i dla Was 😘 😘 😘 😘😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ... właśnie się dziś dowiedziałam , że czwarty exam do przodu . Oblejecie ze mną ......? Szczególne całusy dla KSW 👄 Może nie będzie tak źle ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio - GRRRRAAAATTUUULLACJE!!!!! :D:Doblałyśmy, a teraz mamy kaca ;) Cleo - tak trzymaj Dziewczyny muszę się Wam pochwalić moja wczorajsza poprawa nastroju trwała do końca dnia :D:D:D i to zapewne pośrednio dzięki Wam ❤️ ...popołudniu byłam nawet w sklepiku i kupiłam sobie spódniczke, marynarkę (białe w zielone kwiaty) + bluzeczkę zieloniutką co świadczy o moim dobrym nastroju (jak mam zły chumor nie jestem w stanie nic kupić, a co już mówić o przymierzaniu) :D:D:D i specjalnie dla Was dołkowiczki ❤️ + 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu nie widzieć nowej stronki, na tym haśle, ale coz, doczytam później. Witam wszystkich. Ma-dzik mam takie małe pytanko moglabys mi cosik napisać o tej Łebie, bo jeszcze do końca nie wiemy gdzie jedziemy i tak się zastanawiamy, może i Łeba. 👄 na poranek, o dziwo narazie nawet słoneczny. Oliwka jest chora biedulka, jeszcze takie choróbsko od urodzenia jej nie dopadło jak teraz. A ja musiałam do pracy i musiałam moja małą kruszynkę zostawić. Tak sie męczyła w nocy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz widzieć stronkę. Leticia gatulacje. Mądra z Ciebie Kobitka. Tak trzymaj do końca studiów. Pewnie, że oblejemy. :D Cleo powodzenia i pomyślnego rozwiązania wszystkich spraw 🌻 Milunia to super, że humor Ci dopisał no i zakupy się udały, ja ostatnio chodziłam po sklepach, ale w tej mojej dziurze to nic mi w oko nie wpadło. Normalnie koszmar w tych sklepach. Miłego dnia wszytkim zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) miłego dnia wszystkim zycze :) a co do łeby to te zdjecia z zeszłego roku, to własnie z łeby. łeba to takie miasteczko nad samym morzem, dobre jedzonko, szeroka plaża, lasy, 5 km od łeby - plaza pusta mozna wystawic swe wdzieki bez skrepowania na słońce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticja! gratuluje! jeju...muszę sie wybrac do mnie do szkoły, napisac podanie o powtarzanie roku, tylko na innym kierunku...yyyh! nie chce mi sie! milunia! mam nadzieje, że dzis juz dobrze :) cleo! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zakupów, to w mojej dziurze, cholera jasna nigdzie nie ma kostiumów kapielowych! juz cały tydzień biegam za tym...pip...a nic nie mi nie pasuje! załamka!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×