Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

zakopała w lesie- i żyli długo i szczęśliwie.....w spokoju, harmonii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
io to jest przykład jak działa internet- albo nie wysyła albo wysyła po kilka razy zachowując się tak jakby nie wysyłał- loooooodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
io to jest przykład jak działa internet- albo nie wysyła albo wysyła po kilka razy zachowując się tak jakby nie wysyłał- loooooodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a myślisz efciuś, że duszki leśne to nie chcą mieć spokoju???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no milunia i effcia to jest dobry material na thriller albo horror. Hitchcock musi sie schowac przy Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za docenienie talentu i żyłki kryminalnej hy hy. Sama dostałam gęsiej skórki. Nie ja tam Ani źle nie życzę - ja jej życzę faceta - chociaż to chyba dla niej osobicie złe życzenie bo ona go nie chce- mam przecież Tomka- cytuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ręce opadają wpisy się powtarzaja, a mnie do domu dobre duszki wzywają :D:D:D ->👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tam ludziki slychac??? jak mija popoludnie??:):):) milego wieczorku;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Miluniu ....jak tam dzien.....ja przeee eeee eeee razliwie zieeeeewam:D:D uuuu...nie wyspalam sie z miskiem gadalismy do polnocy a on ma dzisiaj wolne - grrrrr...cwaniak sie wyspi:D:D w sobote skrecam szafki do kuchni...ale sie ciesze....i w ogole robimy male przemeblowanko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karuś i Ty Rozalio również 👄 ->> u mnie poranek ciężki spać mi sie chce i jest cholernie zimno. Ja w weekend miałam pojechać do skalnego miasta ale nic z tego chyba nie będę mogła :( ->>be!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisać można do woli ale leci w eter !!!! Zgłaszamy reklamację !!!! Czy ktoś nas słyszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusia> tak się wydzierasz że wszyscy cię słyszą ;) Karaani> dziękuję że dobrze mi życzysz :) kofana jesteś.. Leticia> jak już się pojawisz to buziaczki dla ciebie słoneczko. Taniuszka> jak rozpoczęłaś tę piękną, słoneczną środę? ;) Milunia> może masz trochę słoneczka i podzielisz się? :D 😘 dla wszystkich Robal> może masz jakieś winko czy cuś własnej roboty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efciysia
Winko....? ...A to bardzo poproszę. Zimno jakoś w tym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki , Robal kurde dzisiaj zimno, mokro i wietrznie :0 . moja propozycja na dzisiejszy dzien to grzaniec galicyjski w nieograniczonej ilosci ;) kobitki z lozia nie woge wstac :P tam tak wygrzane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusia> nio, na zimno to winko ci dobrze zrobi. Tylko Robal coś z tym winem się nie kwapi :D Poczkaj, ja ci zaraz jakiś trunek znajdę... ...szukam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka> dawaj tego grzańca, co sobie będziemy w środę żałować? :D zostań w łóżku i przygotuj drugie... dla mnie. Już lęcę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku moge sie pochwalic dosyc sporym loziem ;) . ze 4 szczuple babeczki to sie zmieszcza jak nic ;) , a na szerokosc do nawet cale dolkowo wlezie :P. co do grzanca to gozdzikow Ci u mnie dostatek !!!!!!!! будем делать спиртные напитки!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×