Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

ja też sobie troi nie polecam ale ->>> nie chcę ale muszę :D:D -> mój to nawet lubi jak wyglądam sex-i i jak jego kolesie się na mój widok ślinią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia, mój też. za to ja nie za bardzo......tylko gorzej, jak on zniknie z horyzontu a przy mnie pojawia sie jakis muskularny lovelas z kapiącym żelem z włosów i zaczyna sie szczerzyć.....cóz klusek jest w stanie mi afere zrobic że go sprowokowałam.....a ja po prostu, jak ktos cos tam miło zagaduje nie umiem z grobową mina powiedzieć.,,....spadaj koleś ty frajerze !!na drzewo..!!!...bo z narzeczonym tu jestem.....,, litosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka trzymam za Wojtka ma-dzik ja mam dobre 75B i raczej nie ich nie eksponuje. kiedys moj M mi mowil ze nie jest wcale zazdrosny...... wczoraj zmienil zdanie :D :D hihihihi troi nie polecam (hollywoodska kaszanka) nawet gra brada pita mi sie nie podobala. elfik nie smutaj ;) 👄 dla Ciebie milunia 🌼 leti 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja potrafię być ostra: mówię spadaj... albo jeszcze dosadniej :D i po kłopocie :D taniuszka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc robaki i misiaki wlasnie zwloklam sie z lozeczka:):) jeszcze 10 dni urlopu...a ja zamiast sie cieszyc to licze dni do konca i skora mi cirpnie ze to juz tylko tyle....chora jakas jestem musze sie wyrwac z domku i gdzies pojechac to wtedy nie mysle o tym:):):)...niestety moj misiek juz po urlopie i moge jechac tylko sama...a bylismy juz w gorach i dolinach i jego urlopik tak szybko minal...buuu.... brakuje mi was:):):) ide poczytac co tam naskrobalyscie jak mnie nie bylo:):):):):) buziaki duuuuze dla wszystkich:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo boze..ale Wy macie fane te cycki...ja nawet nie mam 75A!!!!! hehe..i nie pasuja mi nawet bluszki z dekoldem.., bo ten brak biustu..tragicznie to wyglada :P A ja gofery zrobilam! kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak....brad pitt grą sie nie popisał.....grą nie....w zasadzie mogłabym powiedzieć że grał do bani....ale jaki sliczny jest....jeju myslalam , że z wiekiem to przechodzi...żałośc chwyta za serce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia! sonce moje! leż i nie wstawaj, bo przez następne 11 miesięcy bedziesz sobie w brodę pluła, że tego nioe robiłas jak miałas okazje! jak tam wczasy? gdzie była, co robiła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka wierz mi, z chęcią bym sie na cycochy zamieniła......serio, serio...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki :) Dopiero teraz się witam, bo przedtem jakoś nie miałam czasu :0 Jak u Was pogoda ? Powiedzcie , że gdzieś jest ładnie !!!!!!! ;) Kiedy wróci do mnie słoneczko :) Nie byłam na Troi, więc nic nie moge powiedzieć ;) Taniu - świetny pomysł :) Karusiu - korzystaj póki możesz :) Malutka - W na pewno sobie poradzi :) I znowu będzie super ! Zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę WAS nie wiem co piszecie przed chwilą wcięło inny topik, na kt. bywałam😠 oby nas ktoś nie wyrzucił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia...🌻 Madusia...oddaj mi troche tych swoicjh cyckofffff,cooo?plizzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia :) u mnie jest ładnie ... a za gorąco .... chęteni podzielę sie słoneczkiem :) łap trochę :) co do biustu hmmmm ja mam 70 B lub 70 C - zalezy od firmy jakiej kupuje stanik :) ale to bylo przed - teraz mam więcej i musialam kupowac cos miedzy 75B a 75C .... a jaki ladny mam teraz dekolt !!! chociaz to hehe ciekawe ile jeszcze mi urosnie ... i czy zostana choc ciut wieksze juz po wszystkim :) karusiu :) ciesz sie sloneczkiem :) i leniuchuj do woli :) gdzie bylas na wczasach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik 👄 mam WAS :D:D:D 👄 ...a mam tak w normie 75B i jestem z niego zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce chociaż to A!!!!! jesu..Wy tu z B i C mi wyskakujecie ..hrhrhr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia 🌻 przybij piątkę :P Ja też tak mam :D Elffiku 👄 dzięki za słoneczka , bo od niedzieli jeszcze go nie widziałam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D u mnie dzisiaj też świeci słonko :classic_cool: Leti mam nadzieje, że i do Ciebie już dotarło - oby czeka mnie dzisiaj ciężki dzień, już to czuję lada moment rozboli mnie brzuch :( ale to dobrze może w sob. będzie już ok :D -> 👄 dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam dzis po sukiennicach buszować...pod adasiem posiedzieć....:(, a jutro wawel na nowo odkrywać.....zobaczeć, czy są jaszczury, i kino z bujakami, i w ogóle...kochany kraków odwiedzić...już tam ze 2 lata nie byłam... znalazłam w internecie kwaterki, rzut beretem od wawela, blisko rynku...zwolnila sie rezerwacje na ten weekend, zarezerwowałam i juz mieliśmy jechać......cóz niestety tom pracuje dzis do póżna.....jutro z facetem z banku sie umówił...to pewnie w niedziele jedzie do siebie....nie jade z nim....niech im powie co chce! buuu...a tak sie starałam, wczoraj to nawet podspiewywałam jak koszule prasowałam....nie mówiac o tym , że z tej całej radości w podskokach poszłam do sklepu i sama dźwigałam poźniej ciezkie siaty...byle by klusek popracował i dzis wczesniej skończył, żebyśmy tak o 15 wyjechali... dupa......jest mi przykro.....i nawet spodnie za baniaka mi nie poprawia humoru! tym razem nie dam sie przekupic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik o rany!!! jak mi przykro :(:( ale mimo wszystko postaraj się uśmiechnąć -> chociaż do nas... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poniewaz psychotropki działaja jak powinny...mam dystans...nie chce mi sie płakać, olewam, wale, pieprze, wisi mi i powiewa :) a co! pójdę w niedziele do łazienek...na koncert fortepianowy..bedzie bosko, moze jakas wiewióra mi potowarzyszy :D a tak w ogóle to dzień dobry! :D .....................🌻...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry👄 dzień dobry i słoneczny :D też z chęcią poszłabym do łazienek... tak dawno tam nie byłam :D ...ja jutro idę na ślub do koleżanki, a później robimy grilla na ogródku i mam nadzieje, że mój brzuszem w tym miesiącu swoje cyrki mi odpuści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpuści...milunia, odpuści! :) coz jeszcze tyle weekendów przed nami! :) 😠 hmmm moze do kina dzis...hmmmm popatrze na co :) a jutroooo........no rowerek oczywiście!! niedziela wiadoma....łazienki, kawiarenki, spacerki i sie zobaczy :) do łazienek efciusie wyciagne! a co! byle do godz 15!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane laseczki u mnie sloneczko swieci !!! :D aha najwazniejsze, wczoraj kupilismy bilety. odlot z polski juz 21 wrzesnia. bede tesknic za Wami 😭 ma-dzik nie przejmuj sie kochana, a moze z kumpela gdzies zaszalej i odbij sobie ten wyjazd. milunia zycze milej zabawy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj! tam taniuszka! zaszaleje w jakiejs galeri i wydam całą wypłatke na swinstewka :) no co! tak bym wydała na weekend w krakowie.... :) hyhyhy a tak to se cos kupi...i moze kluchowi parę skarpetek w zielone zabki....a jak nie bedzie w nich chodził to bede miała szklane ocz, że juz mnie nie kocha a ja się tak starałam i specjalnie dla niego te żabki i w ogóle...wszystko z myślą o nim.... hyhyhyhy 😭 :classic_cool: postanowiłam byc cierpliwa i pobłazliwa do granic mozliwosci...moze z czasem zrobi mu sie po prostu głupio, ze jest takim złym człowiekiem huhuhyhyhy! :D wiem taniuszka, że jestem jakas ogłuszona i byc moze o tym wspominałaś..i jak zwykle nie zwracałam na nic uwagi bo uzalałam sie nad sobą....ale kurcze wybacz że byc moze jeszcze raz spytam ....:) ....gdzie wylatujesz?...:) na ...wschód ?....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka -> ja już na samą myśl tęsknię za Tobą ma-dzik z tym szaleństwem to dobra myśl dziewczyny nie idę dzisiaj do kina na Troje tylko jutro na Gerfielda ->> HURRRRRRRRRRA!!!!!!!!:D:D:D:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Taniuszka,a gdzie jedziesZ?? Czemu ja nic nie wiem??? Milunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialyscie to????? Wcieło mi pół posta!!! Nie cały...tylko pół!!! Milunia..nie bedzie bolalo. Madziu,ja widze, że my tego Twojego Toma to sobie z dziewczynkami wypożyczymy i przemówimy mu do rozumu. Aha..ja tez tak robilam..zeby poczul sie zle..bylam mila i kochana..a on nic..nawet sie zle nie poczul z tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×