Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Witaj Inguś jak fajnie Cię słyszeć 👄 Ty masz stażystkę ja zaś smutek :( moja koleżanka z pokoiku jest na urlopiku i mi bez niej tak pusto, cicho i niemrawo, żeby pogadać muszę się wytoczyć ze swojego pokoju, a nie zawsze jest to wskazane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha ingus! mówie ci ze ona jest nieśmiała...no ale skoro on aprzez cały dzień by czytała gazety, no to moja droga ingo, myslę, że nie powinna sie boczyć i kablowac jak ty sobie na kafe skoczysz...no co?! czyta gazety? czyta! no to niech ci nie zagląda w kompika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołł Milunia, ja tez jak chcę sobie trochę pozartować to muszę schodzić pięterko niżej do moich wspaniałych kolegów, bo jakoś moja stażystka nie ma zbytnio ochoty ani na rozmowy ze mną a tym bardziej gadanie o głupotkach. Ale cóż jakoś przezyje, najgorsze jest to, że komputer jest tak dziwacznie ustawiony, że nie mogę do Was pisać bo wszystko widać, no i niestety nijak si,ę go przestawić nie da. Normalnie az mnie skręca żeby chociaż na chwilkę do Was zaglądnąć ale nie mam jak bo cały czas jestem pod obstrzałem mojej koleżanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś powiedź jej, że jak się będzie gapiła na Twojego kompa to jej oko podbijemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik witaj, jak tam sobie żyjecie koleżanko sły6szałam ostatnio, że miałaś jakies problemy ze swoim kluskiem. Rozumiem Cię w 100% ja mam taki sam przypadek w domu, ale nijak go wyleczyć nie mogę, rozmowy nie pomagają. NO i cóz przymykam oko, ale jak mam już syndrom NPM to ciskam gr4omami za cały miesiąć, bo nerwów już wtedy opanować nie moge. Taka zołza ze mnie, ale ja juz nic chyba na to nie poradzę, też ze mnie ciężki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jest i dfobra wiadomość teraz codziennie będzie na godzinę chodziła do tej sąsiedniej firmy, także komputer jest wtedy już tylko mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj chmurzyska i pogoda taka jakaś nijaka. Ja ostatnio poprawiam swoja opaleniznę w solarium, a właściwie to nie poprawiam a zgobywam. dwa weselicha się szykuja. Ale ostatnio cosik przedobrzyłam z tym seansem, bo na tyłku nie mogłam siadac tak mnie speiekło, ale czego sie nie robi dla urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś to sobie podunie podkładaj pod dupunie :D ...a tak serio to nie zapominaj się smarować przed opalaniem i nie smaż się za długo bo zamiast poprawić opaleniznę to Ci zejdzie i to razem ze skórą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia no własnie mam nauczkę po tamtym razie teraz jak pójde to najwyżej na góra 10 minutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że mieszkacie tak daleko ode mnie bo bym Was zabrała dzisiaj na duże piwko, dzisiaj mam urodzinki. Przezyło sie już te ćwierć wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! ja tez mam weselisko! ha! boszsze w co ja się ubiorę!!!!!!!! to juz 4 września!! tez muszę być opalona, schudnięta ze 3 kilo i coś z tymi kłakami musze zrobic.....jeju , ale mówie wam jak sie nie ciesze..moja ulubiona kuzynka, sezonowa przyjaciółka wychodzi za maz......buuuuu!!! za takiego buraka, że normalnie aż mnie sciska! ani to ładne, ani madre...jedyna co zapamiatałam z jego niebywale interesujacych wypowiedzi to: a chuuuj!...a moja dorotka taka ładna, taka mądra.....TAKA MŁODAAA!!!!! ......chlip....chlip...chlipp... smarrrrk! alle jak taka głupia i do końca życia chce być ......oooojjj okropna jestem ....chlip...niech bedzie szczesliwa....cvhlip....przecież dobrze o tym wiem, że milosc ...chlip...JEEEEST ŚLEEEPAA!!! chlip... a propos slepoty w piatek ide na badania okresowe....yyyh jak ja tego nie znoszę, szczególnie, że profilaktykiem naszym jest FACET...nie dosc że nie lubie lekarzy to jeszcze FACET... yyyyh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany!!! o rety!!! Inguś 🌼 👄 🌼 👄 Z okazji urodzin życzę Ci abyś nigdy nie przestała marzyć, bo marzenia pozwalają przetrwać te wszystkie najtrudniejsze chwile. abyś potrafiła dawać radość. niech Twoje łzy będą tylko łzami radości a nie bólu i smutku. a Twoje życie toczy się tak jak tego pragniesz 🌼🌼🌼 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Milunia dziekuję, jak pieknie to napisałaś. 👄 Ma-dzik, jak też mam 4 wrzesnia, a drugie 14 sierpnia. Tyz nie mam co na siebie załozyc, a jeżeli cvhodzi o kłaczki to nijak sie nie mogę dodzwonić do mojej fryzjerki chyba wyjechała na wakacje i co ja teraz biedna pocznę, a ryzykować pójście do innego fryzjera to chyba za wielkie ryzyko bo zostało za mało czasu, żeby ewentualnie w razie potknięcia fachowca od nozyczek cosik na tej głowie zdążyło mi odrosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik to prawda, że miłość jest ślepa, szkoda tylko że szybko po slubie ta slepota mija i wtedy już wszystko widzi się szeroko otwartymi oczami. To jest niestety drastyczne, ale raczej w 99% potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik to prawda, że miłość jest ślepa, szkoda tylko że szybko po slubie ta slepota mija i wtedy już wszystko widzi się szeroko otwartymi oczami. To jest niestety drastyczne, ale raczej w 99% potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT 🌻 STO GRAM 😍 STO BUZIAKÓW 😘 STO ZYCZEŃ SPEŁNIONYCH 🌻 STO MARZEŃ WYSNIONYCH!!!!! 😘 😘 😘 ingus mordo ty moja! ho ho ho!! 25 latek!! ho ho ho! piekny wiek!! :D :D wszystkiego NAJ! 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo nie wiem czy ja dobrze widzę, czyzby juz normalnie wchodziły strony na kafe. Normalnie cud niebywałe, jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zaproszenie na takie tam jedno 14-08 ale na nie nie idę :D i na września chyba 18 i na to się zamierzam wybrać :D:D:D ...no i może sami (tzn. ja z lubym) coś zaplanujemy jakis ślubik (np. cywilny) i małe weselątko (tak do 40-50 osób) ale sama nie wiem ->> myślę nad tym :D, a to już sukces!!!! :D jesteście pierwszymi osobami, z którymi podzieliłam się info. o moich zamysłach, więc - cichosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zaproszenie na takie tam jedno 14-08 ale na nie nie idę :D i na września chyba 18 i na to się zamierzam wybrać :D:D:D ...no i może sami (tzn. ja z lubym) coś zaplanujemy jakis ślubik (np. cywilny) i małe weselątko (tak do 40-50 osób) ale sama nie wiem ->> myślę nad tym :D, a to już sukces!!!! :D jesteście pierwszymi osobami z którymi podzieliłam się info. o moich zamysłach, więc - cichosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zaproszenie na takie tam jedno 14-08 ale na nie nie idę :D i na września chyba 18 i na to się zamierzam wybrać :D:D:D ...no i może sami (tzn. ja z lubym) coś zaplanujemy jakis ślubik (np. cywilny) i małe weselątko (tak do 40-50 osób) ale sama nie wiem ->> myślę nad tym :D, a to już sukces!!!! :D jesteście pierwszymi osobami, z którymi podzieliłam się info. o moich zamysłach, więc - cichosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zaproszenie na takie tam jedno 14-08 ale na nie nie idę :D i na września chyba 18 i na to się zamierzam wybrać :D:D:D ...no i może sami (tzn. ja z lubym) coś zaplanujemy jakis ślubik (np. cywilny) i małe weselątko (tak do 40-50 osób) ale sama nie wiem ->> myślę nad tym :D, a to już sukces!!!! :D jesteście pierwszymi osobami, z którymi podzieliłam się info. o moich zamysłach, więc - cichosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zaproszenie na takie tam jedno 14-08 ale na nie nie idę :D i na września chyba 18 i na to się zamierzam wybrać :D:D:D ...no i może sami (tzn. ja z lubym) coś zaplanujemy jakis ślubik (np. cywilny) i małe weselątko (tak do 40-50 osób) ale sama nie wiem ->> myślę nad tym :D, a to już sukces!!!! :D jesteście pierwszymi osobami, z którymi podzieliłam się info. o moich zamysłach, więc - cichosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje inguś......normalnie lux z tymi stronkami! ja wim ze mój klusek po slubie bedzie tyranem...bedzie mnie wiązał do kaloryfera i biczował za to że zupa bedzie nie słona....hmmmm ....i jak nie pozmywam, to przez tydzień bedzie udawał, że jestem powietrzem.....yyyyyh....jakas walnieta jestem......i to wcale nie jest smieszne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguśśśś 👄 stoo latt skarbeńqq :) niech Ci sie spełnią wszystkie marzenia i każdy dzień zxaczyna od czegos najpiękniejszego co mamy ... od uśmiechu najblizszych i naszego własnego ...... :) i całuski dla Olivci 👄 a właśnie miałam pisać gdzie nasza inga, karusia i behemotek ...... ponieważ inga sei pojwila i usprawiedliwila ja pytam co z behemotkiemi karusia ??????? tak nas zaniedbywać ojjj nieładnie ..... milunia :) to cuudnie :) i wiecie co Wam przy okazji powiem ??? ........... mi tam się oczy nie otworzyły po ślubie ..... moze poprostu wiedziałam czego mam sie spodziewać ....... jest prawie tak jak myślałam że bedzie - czasem lepiej czasem gorzej - ogólnie da sie wytrzymać hehehehe :P misiek pieniądze rozrzuca na lewo i prawo - jakbysmy mieli ich chociaż wystarczajaco ..... jest uparty jak osioł - ja też - przez co bywają ostre kłótnie ..... nagminnie oglada sport i filmy dokumentalne o II wojnie światowej co mnie czasem bardzo męczy ...... ale przy tym - jak wydaje pieniądze to przeważnie nie na sibie ale na nas lub tez na mnie :P ........ gdyby nie był taki uparty to bym go nie pokochała - niecierpie uległych facetów (za silny mam charkter na takich - zaraz bym z nich zrobiła pantoflarzy fuuujjj) ...... i tak nei lubie oglądać tv a przez jego manie mogę zdominować kompa ;) ...... nio i nawet jak czasem jest oookrooopny i mnie nie rozumie (wg mnie opczywiście) to kocha mnie najbardziej na świecie i jak trzeba to staje przeciw ałemu światu w mojej obronie - a chyba o to chodzi nie ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguśśśś 👄 stoo latt skarbeńqq :) niech Ci sie spełnią wszystkie marzenia i każdy dzień zxaczyna od czegos najpiękniejszego co mamy ... od uśmiechu najblizszych i naszego własnego ...... :) i całuski dla Olivci 👄 a właśnie miałam pisać gdzie nasza inga, karusia i behemotek ...... ponieważ inga sei pojwila i usprawiedliwila ja pytam co z behemotkiemi karusia ??????? tak nas zaniedbywać ojjj nieładnie ..... milunia :) to cuudnie :) i wiecie co Wam przy okazji powiem ??? ........... mi tam się oczy nie otworzyły po ślubie ..... moze poprostu wiedziałam czego mam sie spodziewać ....... jest prawie tak jak myślałam że bedzie - czasem lepiej czasem gorzej - ogólnie da sie wytrzymać hehehehe :P misiek pieniądze rozrzuca na lewo i prawo - jakbysmy mieli ich chociaż wystarczajaco ..... jest uparty jak osioł - ja też - przez co bywają ostre kłótnie ..... nagminnie oglada sport i filmy dokumentalne o II wojnie światowej co mnie czasem bardzo męczy ...... ale przy tym - jak wydaje pieniądze to przeważnie nie na sibie ale na nas lub tez na mnie :P ........ gdyby nie był taki uparty to bym go nie pokochała - niecierpie uległych facetów (za silny mam charkter na takich - zaraz bym z nich zrobiła pantoflarzy fuuujjj) ...... i tak nei lubie oglądać tv a przez jego manie mogę zdominować kompa ;) ...... nio i nawet jak czasem jest oookrooopny i mnie nie rozumie (wg mnie opczywiście) to kocha mnie najbardziej na świecie i jak trzeba to staje przeciw ałemu światu w mojej obronie - a chyba o to chodzi nie ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dla mnie niesamowita zagadka - właśnie to , jak okresliłyście \"otwarcie oczu\" po ślubie ... Niby ludzie się znają , tyle i tyle , a tu PAC !!! i bigos ... kłótnie ... i fatalne życie .... Troche kłóciłabym się , czy to aż 99 % ...... :D Moim zdaniem to zalezy od ludzi - czy potrafią się zmienić choć trochę dla ukochanego człowieka ... albo nawet nie zmienić ... zaakceptować wady .... choc nie można generalizować , nie można ... Pewnie powiecie mi , że w sumie niewiele wiem na ten temat ..... ale dużo obserwuję .... No na ten temat to można by dużo ....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingusiu 👄 w uroczystą taką chwilę składam życzeń moich wianek : niech do Ciebie się uśmiecha KAŻDY WIECZÓR I PORANEK !!! :D Niech Ci oka łza nie rosi niechaj troska Cię omija ! A SZCZĘŚCIE NIECHAJ PRZYNOSI KAŻDA DOBA I GODZINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 100 lat !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×