Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

malutka...no u mnie jest inaczej jak jestem wyrozumiała to potem cos za to mam...ale ja jestem zołza zadziorna i nie lubie jak mi tu słowa na wiatr rzuca, żebym była zadowolona...mój juz wczoraj powiedział, że za to w przyszły weekend to moze nad morze skoczymy bo tam bedzie ładna pogoda, a w krakowie to i tak pada i powodzie...... a ja z chemicznym usmiechem przylepionym (na sline) do twarzy: tak tak...oczywiscie kluseczko, masz racje, alez sie nie przejmuj, oj jest mi przykro, ale rozumiem, nie martw się, siła wyzsza...itd itp...a tak w mylsach to już gilotynę ostrzyłam na jego łepetynę :) taaaak.... :D bo przeciez na pewno wiedział duuużo wczesniej że nie pojedziemy bo cos tam...ale cham pozwolil mi się przez cały dzień cieszyc..by potem zrzucić w przepaśc....😠....yyyyh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik no Ty przynajmniej tyle..Bo jak ja wyprasowalam Tomkowici koszule i spodnie to mnie jeszcze za to opieprzył!!! Wyobrazasz sobie..co za świnia!!! Kurde...podoba mi sie \"klusek\" chyba zaczne tak mowic..jezeli pozwolisz.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się podoba określenie \"klusek\" ale ni w ząb nie pasuje do mojego lubego on to raczej \"patyczak\" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia...do \"mojego\" Toma tez nie pasuje klusek..Za to do Wojtak..jak najbardziej.. :)..chociaz schudl ostatnio biedactwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dziczku wyjezdzam do irlandii na rok lub dluzej ;) ale bede wpadac do Was i pisac z kafejki internetowej. moj M to tez patyczak ale mowie na niego misio, bo taki jest kochany. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluniu pociesze cie ze nie wierzylabym w takie testy (ja sie nimi nie kieruje w zyciu). dla mnie nie jest wazne ile mam punktow ;) aha, jutro moi rodzice wyjezdzaja na wakacje a ja zostaje sama w doku jupiiii !!!!! :D chata wolna moze zrobimy mala imprezke u mnie, cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :D to dziwczynki (bo Robala gdzieś wcięło) jutro balanga u taniuszki :D ...a wynik testu oczywiście, że traktuję ;) :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!! 🖐️ Zrobiłam ten test na płeć mózgu 🌻 130 wyszło,jak u Taniuszki :) I o piersiach wcześniej rozmawiałyście :) Wiecie co?powiem Wam po cichu,że ostatnio coś mi urosły,hihi ;) Nie jestem w ciąży!!! Ale cieszę się,bo już kupuję 75 B. :) Taniuszka - ja też przyjdę :) To będzie imprezka piżamowa? tylko dla kobitek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo jesli facetow brak to bedzie imprezka dla kobitek, a pidzame zaloze zielona w niebieskie zaby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby kafe zostala naprawiona???Stronki same wskakuja i nie trzeba dopisywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora ...... co do testu - moj wynik to 70 ..... mieszcze sie w rpzecietnych granicach brrrr jak ja tego nei lubie :P ;) 130 - to jest cos hehe ale niektore pytania jakies durnee... tak sobie cos strzelalam ;) czyli jutro pidzamowa imprezaa :) ale fajnie - czy grubasy tez maja wstep ??? tylko sporobujcie odmowic .... to Was myszy zjedza hehe pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wpadam na Waszą imrezkę :) Taniu - bedzie nam Cię brakować 😭 ale na razie cieszę sie , że jesteś teraz z nami :D Hih :P Mam 100 punktów :D Wtreszcie mam słonko :) Jupijej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki !!! ❤️ Jestem podekscytowana wieczorną imprezą piżamową ;) I nawet depilację zrobiłam :D I dylemat mam którą piżamę wziąść?Mam dwie ;) Już wiem!!! Jakby jakiś facet jednak przyszedł,wezmę tą sexi z bordowej koronki ;) A jak będziemy same babeczki,to różową w kaczuszki,hihi :D Litr Martini już kupiłam,3 torby Lay\'sów ,i Rafaello :) Idę kręcić włosy,pa pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo nie krec wlosow , bedziemy sobie robic wzajemnie papiloty :P. wieczorem narobie popcornu i wlacze \"dirty dancing\" ...... jejku uwielbiam ten film :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dirty Dancing\" ja też uwielbiam !!! Oglądałam jakieś 11 razy,ale ostatnio z 3 lata temu... Jak puścisz,to będę ryczeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede ryczec.... ech co to byl za fil...... a jaka piekna milosc ;) ...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po DIRTY DANCING możemy obejrzeć MIASTO ANIOŁÓW - z Nicholasem Cage i Meg Ryan ... zawsze na nim ryczę 😭 ... Ja dołożę czekoladę , która dzielnie pomaga mi przetrwać złe humory podczas dni przedokresowych :P I puścimy jakąś romantyczną muzykę , aby nas ukoiła , ale nie uśpiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ipreza sie rozkrecaaa :) ja dokladam jakies 5 litrow soku - multiwitaminy (ostatnio przepil mi sie jablkowy i pomaranczowy i teraz tym sie delektuje :P) ..... czmeu soku .... nio bo nie moge pic procentow ...a 5 litrow - gdyby ktos tez mial ochote albo ..... juz winka nie mogl pic :P :D nio i proponuje miski-zelki :) uwielbiam jestc to swinstwo :P no niech ktos wlaczy muzykeeeee :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku 🌻 wezmę od Ciebie kilka żelków .... :P też lubię ......... :) dodam dobry kawałek pysznego placuszka ... mniam :P włączam muzę :P i jak Wam sie podoba ?? (.......................................................................................) to jest muzyka , którą każda z Was lubi !!!!!!!!! ... proszę wpisać piosenkę , którą chcecie usłyszeć ! ja zamawiam piosenkę z ............. dirty dancing ............ :P którą śpiewa Patrick Swayze .... She\'s like the wind .......... cudowna melodia ................balsam dla duszy ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to ja zamawiam Forever Young Alphavile :) ostatecznie moe byc cokolwiek z polskiego rocka :) czemu nie dziala mi gg ??? (pytanie retoryczne) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och,ale była imprezka !!!!!!! :classic_cool::classic_cool::classic_cool: Nogi Was kobietki nie bolą od tańców? Brykałyście jak koniki polne :D Teraz się napiję od Elffika tej multiwitaminy,na kaca :) Coś tu pusto,Ci co za dużo Martini wypili,jeszcze śpią 😴 :D Pozdrawiam gorąco 😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jak zwykle przegapiłam imprezkę :( ->>>witam Was w ten słoneczny piękny poniedziałkowy ranek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×