Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

wybiera się do w-wy ...a autobisikiem (tzn. ekspresem polskim) już jechałam jest tom klima, wygodne siedzenia, czysto, gra muzyczka lub leci filmik są dwa postoje po 15 minut -> także wysiusiać się moża i zapalć też a jakby co to toaleta w autobusiku też jest :D-> i chyba autobusik wybiorę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze......tylko nie masz gwarancji, że toaleta bedzie.. ....czynna :D :D :D :D :D hehehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to uwielbiam podróżować autobusikiem piętrowym ! cudo !! odbyłam kilka takich podróży i jestem bardzo zadowolona :) nawet te kilkanaście godzin staje się przyjemne - jesli się ma odpowiednie towarzystwo , oczywiście :P najpiękniejsze są widoki z góry ! szczególnie jeśli się jedzie przez góry , np. Alpy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się nie mylę , to nasza MATKA MA DZIŚ URODZINKI :D ( a ja sobie przypomniałam dopiero wieczorkiem .... ale gaffa :0 ) Behemotku , zdrowia - bo ono jest w zyciu najważniejsze ! 🌻 szczęścia - zawsze się w życiu przydaje ! 👄 miłości - to jeden z najpiękniejszych darów od losu ! ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ...leti......to prawda? matka miała wczoraj urodziny?......fuck! ..dałysmy plame................ więc behemocie...gdziekolwiek jestes .wszystkiego dobrego. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !! ma-dziku 👄 ja to nazywam \"sklerozą wieku młodzieńczego\" :P Tylko gdzie nasz Behemotek .............? ❤️ co za dzień ! znowu bez słońca ... lato pozostaje w sferze marzeń :0 ps sorki za moje narzekanie i smęcenie , ale ta pogoda daje nieustannie powody to takich wywodów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ -> ❤️ w końcu działa kaffe :D ufff!!! ...a u mnie cieplutko i słonecznie Behemotku ->>> 🌼 _>>> a to życzonka 🌼specjalnie dla Ciebie 🌼 Życzę słońca, śpiewu ptaków i spokoju duszy, życzę pogodnych przygód i radosnych spotkań, śpiewu przy ognisku i dumania w fotelu i żeby wszystko spełniło się szybko ... 🌼 .... i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...cos na impreza urodzinowa nie wyszła......:O ale to wszystko przez matke! bo sie nie pojawiła!! no! cóz...sama flaszunie opróżnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik ja z Tobą :D:D to polewaj :D i do dna :D za zdrowie mamy :D i jeszcze raz :D i za zdrowie innych dołkowiczów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiiiiiiiiiiiii jeeeeeeszcze jeden i jeeeeeeeeszcze raz!! :D sto lat sto lat niech zyja nam! :) ..............:classic_cool:............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... niech żyje nam!!!!!!!!! w zdrowiu szczęściu, pomyślności i w wielkiej nieskończonej miłości 👄 niech żyje, żyje nam!!! -> ... i jeszcze jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzymy także MATCE zadowolenia z dzieci :) i wnuków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a czy ktoś wie gdzie jest solenizantka :D -> może się upiła i gdzieś w krzaczorach leży ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku ! Pokaż się ;) Jak Cię mamy wyściskać ........? ❤️ Dziś dopiero ( a może JUŻ ) środa .... 👄 a ja myślę o weekendzie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEy wszystkim🌻 >>Matus Wszystkiego Najlepszego 🌻 >>> Ey a Ty tak wiele nie pij ,lepiej pogadac ,a napic sie z wieczorka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek w czwarteczek Leti -> już tylko piątek i weekend :classic_cool: -> tak właśnie sobie pomyślałam jutro piątek 13 czy te dni są dla Was jakoś szczególnie pechowe czy datw nie ma wpływu na całokształt :D -> bo mi to bez różnicy ale mam takiego kolesia, który 13, a zewłaszcza w piątki stara się nie wychodzić z domu, a i tak twierdzi, że w te dni ma pecha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Miluniu :) Hi :P dla mnie pech jest rzeczą wzgledną ... można go mieć i we wszystkie dni oprócz tych pozornie \"pechowych\" ;) jakoś specjalnie nie nastawiam się przed jutrem ... to będzie zwykły dzionek spędzony w domku - tylko wieczorem wychodzę na próbę :D w niedz. moze pojadę nad Solinę , ale to jeszcze nic pewnego ... żeby tylko pogoda była dobra ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio 👄 dla mnie też dzień jak co dzień wybieram się do kumpeli i na pewno będzie fajnie :D -> ja tak ogólnie przesądna nie jestem :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu 👄 ja też nie jestem przesądna :P a dziś widzę trochę słoneczka na niebie :D więc jeśli sie utrzyma , to pójdę sobie popracowac na zewnątrz ... może łapnę jeszcze trochę słońca >? ( przed zimą he he ;) ) dziewczyny , patrzyłyście wczoraj wieczorem w niebo >? spadały meteoryty i na niebie były wprost niesamowite widoki !!!!!!!! siedziałam na balkonie otulona kocykiem i gapiłam ssię w niebo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie patrzyłam wczoraj w niebo :( i tak żałuję :( nie wiedziałam, że gwiazdki będą spadały ->>a ja mam tyle życzeń ;) .... u mnie słonko w pełni i mam nadzieję, że taka pogoda utrzyma się jak najdłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet wczoraj nie myślałam o marzeniach - to był błąd :0 bo mogło mi się ich spełnić aż kilkanaście :P na śniadanko będę sobie piła \"kakauko\" ... mniam ! to chyba będzie dobry dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki czessc robal wpadam na chwilke pochwalic sie ze tylko zostalo nam tapetowanie i sprzatanie. a wsobote ide na wieczor panienski kolezanki :D :D caluski dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) ........😘......... mój klusek wyjechał.....wczoraj co prawda......a ja juz tęsknie....choc jutro wróci...:) eeeeeh....nie mam komu prasowac koszulek i odgrzewac obiadków....:(......i jeszcze klusek zadowolony powiedział że tam mu 2 koszule na raz wyprasowali, a ja nigdy tak nie robie...... ale co tam! :) przynajmniej wreszcie cisza spokój, tv tylko dla mnie! żadnych programów politycznych, publicystycznych, gospodarczych, i innych tvn24! no moze tylko fakty o 19! ale tylko to! no! u mnie słoneczko juz grzeje od tygodnia...ale zaraz.....jakies chmurzyska ...takie, wiecie, mglane-mgliste-mgielne........eeeeh! w każdym badź razie chyba nie deszczowe.... :) ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nio i gdzie te ochłodzenie ??? dalej 30 stopni ... a na mnie czeka sterta prasowania .......... w taki upał to poprostu nie dam rady ..... czy ktoś wie co sie wydarzyło w mojej lodówce ??? dalczego zostały w niej tylko: keczup, masło, smietana i kilka marnych ogóreczków ?? aaa i jeszcze kawalątek żółtegosera - tak na jedną kanapkę hehe :P chyba musze sie wybrać na zakupy .......... Milusia 🌻 piątek 13 ... cóż .. dzień jak co dzień :) jak jeszcze chodziłąm do szkoły to takei dni lubiłąm - bo wtedy nie pytali :D a teraz - bez różnicy czy to 13 czy 18 :) Leti 👄 JA JA JA oglądałam gwiazdki !!!! cuudnie było - chociaż myślałam, ze troszq wiecej tego bezie spadało ..... i że w mniejszych odstepach między jednym a drugim meteorem ......... ale i tak widziałam kilkanaście .... pojechaliśmy specjalnie za miasto - bo w mieście przez lampy nic by sie nie zobaczyło :) a życzenie .... hmmm ..... tylko jedno - zeby dzidziuś urodził sie zdrowy :) taniuszka :) milej końcówki remontu :) ma-dzq 🌻 odpoczniej przunajmniej :) jeśli mu tam tak koszule dobrze prasują - niech mu wyprasują z 7 - na cały tydzień, zebyś Ty miała troche spokoju :P a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie ogladałam gwiazdek..... wiecie, 6 lat temu 11 sierpnia też były spadajace gwiazdki..... a pieć lat temu, 11 sierpnia było niesamowite zacmienie słońca.....a 4 lata temu 11 sierpnia...cos tam zalało bo powódź była..... a dlaczego mi sie ta data i te gwiazdki żle kojarzą? bo 6 lat temu 11 sierpnia jak gwiazdki spadały, to mego byłego poznałam i sie jak idiotka zabujałam.....i rzucił mnie po.....3 latach i 11 miesiacach..... dobrze chosciaz, ze nie 3 lata temu 11 sierpnia :D :D :D było -mineło! elffi....chlip...czuje sie taka....taka....taka nieporrzebna! nie mam komu wyprasowac koszuli........chlip!......:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzis prasuję ;) ale tak pojedynczo ... dziś mocno słonko przygrzewa ( o dziwo ... ) i ubrałam sobie spódniczkę , co rzadko się zdarza ( w tym roku ) ;) niedługo będę lepić pierożki ( o mniam ! moja kulinarna miłość ) więc czeka mnie wyśmienity obiadek ... uwielbiam takie słoneczko !!!!!!!!! 👄 Maduś - nie martw się 🌻 czas szybko ucieka - juz niedługo Kluś wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! przeswietlili mnie...... ale mam smieszne żeberka.....hyyhyhyhy taaak.......jeszcze 1 godz i 23 min i idę do domku...... obejrzę północ-południe............................. i wyjdę na rowerek....pacnę gdzies w trawie i sie poopalam :) a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×