Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Dziendoberek🌻Fajnie sie macie ;) ja sobie smigam na rowerku na takie małe wypady;) jade 60-70 km nad wode kłade sie na trawie i rano wracam ze złowionymi rybkami;) bombowo mowie Wam ,ze ja wczesniej na rowerku nie jezdziłem -poezja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC...wrocilam:):):):)...pamietacie mnie jeszcze???:):):)...to ja wasza Karusia:):):):)....alez sie steskilam za wami mordule moje kochane...:):):)....ludziki gdzie ja nie bylam:):)...co nie robilam:):):)...i nad morzem i w gorach i nad jeziorami i u rodzinki i w domku...szkoda ze nastepny urlop dopireo za rok:):):)...mordki moje nooo... ale spalam to dzisiaj ze trzy godziny..moi rodzice zostawili mi na przetrzymanie kota...(moja rodzina to kociarze)hehe...i gryzie on sie z moja kocica...a wlasciwie to ona go gania - bo on to jest raczej pokojowo nastawiony...(ach te baby)...no i teraz siedza zamknieci w dwoch osobnych pokojach a ja sie modle aby za bardzo domu nie zdemolowaly do 15.30...hehehehe morduliska....moje...kofane...ale mam robotyyyyyyyyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wpadłam dziś na chwilkę po mamonę na wyjazd! Inguś ! Jeszcze raz dziękuję za kontakt :) Jakoś do mnie nie dociera , że już w niedzielę będę nad morzem - jejuuuuu! Muszę się wczytać co u was bo najpierw się dorwałam do pisania. No to tymczasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia.......😘 😘 😘 az sie oplułam gdym cię ujrzała :) robal! rowerek to najfajniejsza rzecz na swiecie :) milunia! komarki były, a jakze, ale offa miałam i sie psiukałam i nie gryzły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no urlopowe nastroje! Dostałam sms- a od miluni- muszę się pochwalić i Inga do mnie dzwoniiiiiiiiiła ! Rowerkujcie, pływajcie, smarujcie, drapcie hy hy ! Mało komarków dużo słoneczka życzę! Do przeczytanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kocurki czesc robal widze ze niezle spedziliscie ten weekend ;) ja od jutra biore sie za maly remoncik :0 od 2 dni biegam za tapetami i jeszcze nic nie wybralam :(. mama zostawila mi twardy orzech do zgryzienia ....... ech.... :0 acha, starszyzna wraca z wakacji w sobote wiec musze sie uwinac z tym remontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Bo na dzien dobry to chyba juz za późno ;) mi też dość mile minął weekend , a szczególnie niedziela ! :D tylko dziś jestem \"okresowa\" i najchętniej bym się gdzieś schowała , albo wyłączyła świadomość :0 buzieczki kochane ściskam Was bardzo :) Karusiu 👄 witaj ! Efciusiu - życze miłego ulrlopku ;P Robal - Ty to masz fajnio :) Taniu - na pewno dacie radę ❤️ Ma-dzik 👄 super miałaś wyjazd ! ja może pojadę gdzieś w przyszłą niedzielę :) Miluniu teraz tylko z niecierpliwością trzeba czekać na następny weekendzik !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie, u m,nie jakiś pechowy był. Satała się rzecz straszna a mianowicie, jadałam wczoram czerstwy chleb no i nagle słyszę strzas no i bół, a tu cosik stało się z moją dwójką chlip ......chlip ........... 😭 😭 nie wypadła ale się rusza. Co za nieszczęście, ruchoma dwójka, szczerbata zostanę na wesele chlip ...............buuu........................................ ale tragedia, dzsiaj zaraz po pracy pędzę do dentysty, tym razem juz nie da się już odwlec wizyty. Chyba ostatnio trochę przesadzałam z ilośćia pitej Pepsi no i skutki są opłakane. Oja biedna. No i jeszcze moja mała kruszynka miała wypadek, byliśmy u znajomych, no i niby miała opiekunki, ale gdzieś nieźle się uderzyła, nawet nie wiem kiedy bo nie płakała, ale w niedzielę rano guz na główce, a dzisiaj rano tak jej opuchlizna zeszła na oczko, że moje male biedne słoneczko prawie nie widzi, ma tylko mała szparkę. Nie ta Oliwka. No i jeszcze jakby tego było mało, to wczoraj jak pilnowała jej babcia to jej uciekła i dotknęła rączką żelazka i ma pęcherzyk na palcu. Mój biedny szkrabek, taki pokiereszowany. Także u mnie nie było za ciekawie na weekendzie. Efciusia zazdroszczę Ci tego morza, pozdrowienia, udanego urlopu. A za Malutka to i ja sie połapać nie mogę. Karanii, witaj po urlopie, szkoda, że wszystko co dobre szybko sie kończy. Madusia, opis sielankowy. Milunia, ja się opalałam ale w solarium, na słonku nie miałam czasu. Elfiku, jak sie czujesz, Tobie już też kończy sie urlop, nie? Cleopatra, Robal Pozdrowienia dla wszystkich obecnych i nieobecnych. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia, witaj Taniuszka, zapału do pracy zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie 🖐️ ale nas dzisiaj dużo, super :classic_cool: i moja koleżanka z pokoiku wróciła z urlopiku i w końcu mam do kogo się odezwać :classic_cool: ->> tak sobie myślę czy na weekend nie pojechać do w-wy odwiedziłabym rodziców, znajomych i może Was moje miłe warszawianki :D:D:D udałoby mi się spotkać??? :D Inguś ->> szybciutko biegnij do dentysty :D na pewno uda się uratować ząbka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie 🖐️ ale nas dzisiaj dużo, super :classic_cool: i moja koleżanka z pokoiku wróciła z urlopiku i w końcu mam do kogo się odezwać :classic_cool: ->> tak sobie myślę czy na weekend nie pojechać do w-wy odwiedziłabym rodziców, znajomych i może Was moje miłe warszawianki :D:D:D udałoby mi się spotkać??? :D Inguś ->> szybciutko biegnij do dentysty :D na pewno uda się uratować ząbka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingusiu - witaj 👄 lec do dentysty , ratuj ząbka ! I przytul mocno Oliwcię , żeby jej sie buziaczek szybko zagoił :) Milunia 👄 Na polku się trochę roznaśnia , a ja gotuję makaronik do zupki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia....jak juz to tylko z efka konefką...bo ja na weekend wracam do mojej leśniczówki :) a ewa w niedziele rano jedzie juz nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ->>> :( :) ale jeszcze nie wiem może przyjadę do w-wy w przyszłym tyg. sama nie wiem -> tak prawdę mówiąc to średnio mi się chce :D ale moi rodzice ciągle mi mówią żebym przyjechała :D i może wybiorę się póki jest jeszcze lato :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) madzik ..., jejjj ale mialas cuudnie .......... czy Wy do tej lesniczówki to do znajomych jeździcie czy to dla wszystkich trakie luksusy ??? jesli dla wszystkich - to ile kosztuje taka przyjemność (za dobę) i gdzie dokładnie to jest ??? jak juz kiedys pisalam w ubiegłym roku byłam po raz pierwszy na mazurach - i zauroczyły mnie na maxa .... takze moze nie za rok - ale w ktróryś z blizszych wakacji na pewno sie tam znowu wybiorę .... a ten Twój kawał to wypisz wymaluj o mnie hihihihi :P nikt mi w domu wcześniej takich strasznych rzeczynie kazał robić ..... no może poza sprzątaniem :P a teraz ... cóz - moze i miseik mnie nie goni i sam też sporo robi - ale nie ma juz ukochanej mamusi, która pysznie gotowała i najlepiej prała hihi :P :D Karuśśś 👄 no proszę ... mówiłaś, ze nigdzie nie pojedziecie a tu takie relacje :) super :) szybko wyrabiaj sie z robotą zebyś mogła częściej do nas zaglądać :) efcusia - miłego urlopu :) i - skoro na morze - to zeby się dla Ciebie prognozy pogody nie sprawdziły ..... bo od czwartku zimno i deszcze niby ..... hmmmmm... szczerze mówiąc ja juz bym chciałą troszq ochłodzenia ..... męczące są te upały ..... no ale Tobie nad morzem słonko niech przypieka :) taniuszka - sprawnego remontu :) i trafnego wyboru tapet :) ja ostatnio oglądałam tapety z kubusiem puchatkiem :P śliczne :) no ale robic dziecinny pokoik będziemy dopiero za rok :) Leticia .... skul się na łóżeczku z jakąś ciekawą ksiażka ..... albo na kocvyku w ogrodzie ( w cieniu) przed domem ..... ja zawsze (jak tylko mogłam) uciekałam w ksiażki w \"te dni\" :) Inguś ..... nasza biedna olivcia .... uściskaj ja od cioci elffika z caaałych sił ... tylko uważaj, zebyś siniaczka nie uraziła ..... biedactweo śliczne .... 👄 a co z ząbkiem daj znać po wizycie u dentysty - ale na pewno Ci go uratuje a urlopu zostało mi jeszcze tylko pare dni - ten tydzień do końca i do pracy ..... i cóż ..... miałam ambitne plany napisania przez urlop pracy dyplomowej ...a tu nawet temat nie wybrany ...:0 pasqdny leniuch ze mnie :( musze sie za to wreszcie wziać :0 milunia 🌻 a w okolice szczecina się nie wybierasz ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal -> odcmokuję 👄 👄👄 elffik -> niestety do szczecina nie jadę, ale jeśli będę się wybierał to dam Ci znać :D 👄 -> jak zwykle wszystkie śpioszki śpią i o cudownych rzeczach śnią 😴 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ......🌻....... co wy? śpicie, czy jak......jakos pusto tu.......cicho......spokojnie......chyba sie tu przeprowadzę!! :D :D :D tylko milunia 😘 na posterunku 🖐️ :) 🖐️ ..................................🌻......................... fuck! byłam u lek. zakladowego, nie dosc ze beda mnie przeswietlac, kuć, zagladac w.........i w oko, to jeszcze musze siusiac do słoiczka...yyyh! nie lubie lekarzy! bardzo nie lubie.....a jak mnie badaja to juz w ogóle ich nie lube strasznie ..............🌻............. łojejejejejej...ingus daj znac jak tam ząbek....mam wiare , że ciagle na swoim miejscu i całkiem mocno sie trzyma....😘 ...............................🌻....................... leti! 😍 no więc, ta leśniczówka jest niedaleko ostródy. jak sie jedzie E77 to za ostróda jes miejscowosc miłomłyn i tam sie skręca do liwy - bo tam jest lesniczówka :) mozna tez w osrudzie zjechać na iławę, dotrzeć do samborowa, i stamtad przez boguszewo, zalewo dotrzec do liwy. w liwie dojechac do ulicy leśnej [na przeciwko słupa z ogłoszeniami] i taka piaskową droga jechac i za kosciółkiem skręcić w lewo, potm cały czas ta droga aż sie do rozwidlenia dojedzie. wtedy w prawo (po lewej beda 2 urocze domostwa) i cały czas prosto, az dojedziesz do leśniczówk pani smolińskiej bo są tam dwie...jedna żółta i do lesniczówki nie podobna bo taka a\'la willa i łysa, a następna to ta własciwa. ma takie urocze podwóreczko z domkiem i kwiatkami przy ganku, stajnia i stodoła :) kilka km od liwy jest miejscowosc karnity, jest tam uroczy zameczek przerobiony na hotelik i przecudne jezioro z trawiasta plażą....aaaah! a 2 km w głąb lasu (z lesniczówki} jest jezioro srebrne...cudo....malutkie,czyściutkie pełno rybek trzeba miec zgode na łowienie i w dodatku mozna tylko 2 karpie dziennie złowic, albo 1 szczupaka. albo 1 okonia.....i takie tam przeliczniki ...jest mnóstwo tras rowerowych, i mozna wszedzie nimi dojechac :)po lezsie, po drodze po polu....super :) w lesniczówce mieszka urocza pani....nazywamy ja... leśniczówką, bo kurcze jakos nie pamietamy jej imienia :) z mezem leśniczym Józefem! i bywaja tam codziennie, syn - Robert - sympatyczny młody człowiek, i jego urocza małzonka dominika która pochodzi z rzeszowa :) dominiczka ujezdża koniki jest instruktorem :) na razie ma 1 który sie nadaje na przejazdzki.....ale w stajence juz stoi drugi pieknis....trzeba go tylko wykastrowac :) i przyuczyc do zawodu. a jak pani lesniczówka gotuje....uuuuuuu! mówie ci Leti! cudo...mozna z przezarcia umrzec :) moze domek jest pozbawiony luksusów i pokoiki nie sa za piekne a telewizorek posiada tylko 3 kanały i to siejące się i czasem gasnie, jak są spadki napiecia .....a ciepła woda jest chyba tylko wieczorami....ale kurcze luksusy to ma sie w domu! jak by co to mam gdzies numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ma-dzik 👄 faktycznie dzisiaj wszystkich gdzieś wywiało ...a mnie za chwilę szlag trafi 😠😠 - próbuję dodzwonić się do Polskiego Expressu (już od 2 godz.) i nic, a chciałam dowiedzieć się o cenę bilety nawet meila do ich wysłałam z prośbą o info i nic [zły 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś znowu usłyszałam , ze na zachodzie będzie gorąco , a na wschodzie ledwo 20 stopni :0 ale na szczęście widzę słoneczko , więc tak całkiem się jeszcze nie załamuję !!!!!! Ja w niedzielę byłam z moim lubym nad zalewem niedaleko mnie , pospacerowaliśmy sobie trochę ... chcę , żeby każda niedziela taka była !!! Tylko tak jeszcze marzę , żeby sobie popływać ... a raczej sprawdzić , czy moje dawne umiejętności gdzieś nie zwiały ;) Ma-dziku 👄 rewelka !!! Dzięki za info , to dałaś Elffci i mi do myślenia :) Może za rok gdzies pojade na dłużej ... bo teraz już się nie zanosi ... ale kto wie ... w następne wakacjory :D Elffciu ❤️ już jest dobrze , sszamałam tableteczkę i powoli wszystko wróciło do normy 👄 Miluniu .... 😴 jak mi się dziś cudownie spało :D ostatnią rzecza , o któej rano myślałam , było podnoszenie sie z łóżeczka ! ale musiałam ... a było tak miło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehelloł! współczucia.... ceny podobne jak w pkp....w jakis dzień tygodnia jest znizka....ło matko nie pamietam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti! 😘 jak miło, że niedziela była udana :) ja tez lubie takie dni tylko we dwoje z kluskiem.....to.....odprężajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ❤️ mi też się cudownie spało I nawet z lekka zaspało Ale niestety życie jest brutalne i trzeba wstawać :D dzięki ma-dzik :D:D jak ceny są zbliżone :D to musze pomyśleć czym wolę :D jechać ale chyba jednak autobusikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dziku ❤️ taki czas spędzony we dwoje doładowuje \"akumulatorki\" , sprawia , że od razu myśli się bardziej pozytywnie i takie tam :P te chwile to niesamowity balsam dla duszy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszssze jaka ja spostrzegawcza jestem...przeciez to elffi a nie leti o lesniczówke pytała: cennik: doba - 30 zł sniadanko - 10 zł w naszym przypadku: obiadokolacja: 15 zł { obiad 15, kolacja 10] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje leti.....mozna sie niesamowicie wyluzować, znowu zaczac usmiechac...mam taki dobry nastrój że, wczoraj nawet kluskowi nalesniczki z jagódkami zrobiłam...hmmm dzisiaj tez mu cos zrobie :) ktos ma jakis pomysl na obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili! przeciez pociagiem fajniej! moze polazić i rozprostowac łapki :) , wyjśc na papieroska.. otworzyc okno na full i wystawic głowę....ja bardzo lubie podróżowac pociagami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja będę jechał sama, a jak mi się sisi zachcę to kto mi bagaży przypilnuję chociaż jak kiedyś jechałam to IC i tam też jest bezpiecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze nie jechałam pociągiem ... nie znam tych \"przyjemności\" :P miluniu - a gdzie się wybierasz ... bo jakoś nie kojarzę ... ( skleroza ...? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...rozejrzysz sie po przedziale jakie gębki tam siedza..zawsze sie znajdzie ktos ...ekhem normalny......dokumenty i kaskę zabieraj ze soba do siusialni...bo komu by sie chciało do torby podróżnej zagladac, widzac, że zabierasz ze soba torebką 😘 a jadąc autokarem, to musisz przy wszystkich poprosic kierowce o przystanek i on wcale sie nie musi zgodzić i na oczach pasazerów wskoczyc miedzy krzaczki a i tak nie ma gwarancji czy aby na pewno nikt nie widzi. takim oto sposobem mozna sie nerwicy nabawić, a jeszcze istnieje mozliwosc, że poparzysz sobie......tyłek pokrzywami.... ja w tamtym roku jadac z łebu do gdańska prawie płakałam żeby kierowca mnie wypuscił.....az tom sie wkurzył i na niego nakrzyczał...mało do wiaderka nie nasikałam...ale jak przez to pasazerowie sie zintegrowali...radzili mi żebym własnie do tego wiaderka, albo żebym po prosty na schody, a oni maja wodę w butelkach, to sie wypłucze schodki.:D :D a potem zaczeli najezdżac na kierowce no i w końcu mnie wypuscili gdzies pod gdynia....doleciałam do jakiejś budki z pizza i nic nie mówiac ku zdziwieniu pana sprzedajacego z kwikiem wskoczyłam do wc...siedzac tam z 10 min wydajac przy tym wzdechy oooooooooooooo....aaaaaaaaaaaaaaaaaa.ooooooooooooo....jak boskoooooo! :D potem zadowolona wyszłam ( pan sprzedajacy cos własnie przypalał ze spuszczona szczęką)i tom mi zdjecie pstryknał, i mówi teraz że to najpiekniejszy usmiech jaki u mnie kiedykolwiek widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×