Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

dziewczynki mykam do dentysty :0 w piatek zrobilam 4 zeby za jednym zamachem :P, dodam jeszcze ze bez znieczulenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mykam do dentysty :0 w piatek zrobilam 4 zeby za jednym zamachem :P, dodam jeszcze ze bez znieczulenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mykam do dentysty :0 w piatek zrobilam 4 zeby za jednym zamachem :P, dodam jeszcze ze bez znieczulenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki 🌼 Znów mam kilkudniowe zaległości, niestety nic na to nie poradzę. Ma-dzik- gratulacje, mam nadzieję,że to będzie Wasze prawdziwe ❤️gniazdko miłości, i, że nie przeszkodzi Wam żaden natrętny „przyjaciel” Taniuszka- kiedy wyruszacie za ‘wielką wodę” w poszukiwaniu lepszego jutra :) Inguś- nie przejmuj się zębem, sama mam ciągle z nimi problemy, a co do spotkania, to być może uda mi się przyjechać w pierwszy weekend wrzesnia do Rz-wa, ale dam Wam wcześniej jeszcze znać, jutro założę nowy adres e-mail i Wam podam. 🌼 Karaani – ty naszo wierszokletko, co słychać :) Elffiku- jak zdrówko ❤️ Cleo- witamy po urlopie :) Buziaki dla Behemotka, miluni, malutkiej, effciusi, Letici, Robala i pozostałych dołkowiczów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki !!!!!!! Ja też chcę Was zobaczyć !!!!! Poproszę o fotki !!!!! Obiecuję że swoje też wyślę każdemu,od kogo dostanę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś otiweram pocztę i myślę - o będa zdjąteczka Wasze ..... a tu 😭 nic .... :( wyślijcie zdjątka Leticii ...............................;) Dziewczyny - wyślijcie Miluni mojego emaila ( nie chcę go podawać na forum ) plisssss........................ :) Inga , Molly - mam nadzieję , ze się spotkamy :) a moje zdjątka .... będą .... obiecuję ........................ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti - ja ciągle czekam na Twoją fotkę... Tylko Ty jak narazie mnie widziałaś......:) I czekam na resztę fotek od kobietek,proszę,przysyłajcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przychodzę rano, a tu niespodzianka od taniuszki : Taniuszko dziękuję Ci za nie jesteś uroczą dziewczyną taką promienną i wdzięczną :D i do teką taką dzielną (ten dentysta bez z nieczulenia -> brrrrrrr!!!!!) Cleo - za chwilkę wyślę Ci swoje zdjęcie i czekam na Twoje :D Dziewczyny wyślijcie mi adres Letici bo nie mam, a swojego jako że jest służbowy nie mogę podać na forum Molly 🖐️- > 👄 i dla wszystkich dołkowiczek i Robala (może się zjawi) -> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu 👄 mam Twój adres i wysłałam Ci maila :D dziś bedzie dośc chłodny , ale ładny dzień :) a od innych dziewczyneczek też proszę zdjatka :) załadujcie mi dziś pocztę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdjęcia poszły w świat :) tzn. wysłałam je do Was moje kochaniutkie babeczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jadę dziś do przyjaciółki , bo dawno się nie widziałyśmy :( i trzeba nadrobić zaległości :D .... więc wracam dopiero wieczorkiem :P życzę Wam miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj spotkanie z koleżanką ze studiów ale to dopiero po pracy :D -> oby czas zleciał mi syzbko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello piekne babeczki miluniu dziekuje za zdjatka (ladnie wygladasz). zycze milej zabawy z kolezanka ;). leti ty tez zaszalej z kumpela. leti chcesz fotki? cleo wyslalam ci fotki ;) dziewczynki sprawdzajce skrzynki !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis chyba do mamy pojadę :) klusek znowu do kutna pojechał....a wczoraj sie znowu pozarlismy i ja spałam na kanapie przed tv....bo on znowu wyszedł na cos tam jakaś impreza z ludzmi z pracy i obiecał że wróci o ustalonej godz. oczywiście wróciół godz później! i tak jest za kazdym razem. w końcu wczoraj nie wytrzymałam i powiedziałam mu co o tym mysle..cóz...znowu lekceważącym tonem stwierdził, że chisteryzuje....jesssu jaką miłam ochote go zatłuc. no i sie zdziwił,że tym razem to ja wyniosłam sie na kanapę i wcale kurna nie płakalam!! :) normalnie jestem z siebie dumna, bo wiem że za to on w nocy nie mógł spac, bo rano jak się obudzilam byłam nakryta ...kołderką i wieczorem jak smacznie zasypiałam po psychotropku antydepresyjnym słyszałam jak cięzko wzdycha i przypala papierosa :) i pobiegł rano do sklepu po świerze pieczywko i kupił mi brzoskwinki i cóz, spyatał czy moge za nim drzwi zamknac a gdy podeszłam przytulil i powiedział że kocha..i jak wyjechał o 6:30 tak juz 3 razy dzwomił :) taaaak opłaca się być twarda! :classic_cool: tak więc mam okularki :) wszyscy mnie pocieszja że piekne i w ogóle tak super wygladam......ale ja wiem, że mimo podwójnego zwężenia i ściachania i tak wygladaja jak denka od alpag....... yyyyh czterooka ma-dzik :) nie mam nic przeciwko okularkom bo przeciez nosiłam je przez długi czas przed soczewkami.....i moja psiapsiół taez nosi...ale moje sa...hmmm,,,,cóz.....denkowate.... cóz zadzwonił 4 raz czy juz sniadanko zjadłam....... :D mój kochany dupek!!! i tak jestem jeszcze zła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do brwi to mam zwężone o 2/3 :) i kochane, moje sliczne kobietki, takie mordki sympatyczne:: dzieki za zdjęcia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik jestem dumna z twojego zachowania widzisz byłaś twarda i proszę :D może za nim następnym razem postąpi w ten sposób tzn. wróci po czasie to pomyśli nad tym czy warto :D oj ma-dzi przesadzasz myślę, a Tobie jest w nich zapewne fajowo :D 👄 taniuszka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!! Ale bylo wspaniale!!! Ach...jaka szkoda,że to już koniec 😭..ale nie ma co plakac! Trza sie :D bo wakacje były rewelka! Madzik...racja!!! Trza byc twardym a nie mietkim! Ja tez jestem z Ciebie dumna! :) Z Tomem definitywny koniec (ale to bylo wiadome juz od miesiaca)..hehe...no i wrocila stara milosc...bylam w Londynie u Wojtka..ech..kurcze...myslslam,ze to uczucie mineło..a tu zdziwko...to uczucie to wcale nie osłabło :/.. moze to jaki znak ? :P ze to ten ... bo w sumie przez rok bylam z innym..a mimo to nadal czu sie tak samo..mam metlik w głowie... :( ok.. Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka 👄 całuski👄 szkoda, że jesteś już po wakacjach ale niestety wszytko co dobre szybko się kończy witam Cię na dołkowie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ke? malutka, ale przeciez miłaś na wakacje z tomkiem jechac...i strasznie z tego powodu byłas niezadowolona...więc....hmmm skad ty u wojtka...... swoja droga, to ty kawał europy zwiedziłas ostatnimi czasy :) fajowo :) oj milunia...chyba masz racje...okularki sa wporzo ;) nikt nie przystaje i nie biadoli łojojojojojoj..........tylko łaaaaaaaaał! zajebiste glasy! :D a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ma-dzik Ty tak źle pisałaś o tych okularkach bo się bałaś, że Ci któraś z nas zwędzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tu taka jedna zwana matka naszą chciał mi rowerek zwędzic! nie ma co sie chwalic....tu.....,,,ściany,,, maja uszy.......:) ide gdzieś po sklepach połazic...musze biała koszulę kupic.....eeeeh...troche skromniej z kasą więc nie mogę poszaleć..... chyba ze do mamy się usmiechne...mama na pewno nie pozwoli żeby jej biedna córunia więziona prze jakigos ,,chopa,, nie mogła sobie kupixc ładnej bluzeczki :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, właśnie wysłałam zdjęcia, dzisiaj tylko dwa i to takie trochę nijakie. Niezbyt pięknie wyszłam, ale dzisiaj juz poszukam jakiegoś ładniejszego fotosa, bo nad tym morzem to zmarznięta, kinol czerwony, włosy rozwichrzone, oczy przymkniete co by piasku nie nawlatywało. Pozdrawiam, proszę zgłaszać kto nie dostał mich zdjątek, bo ostatnio padł mi system i musiałam wszystkie adresy mailowe od nowa wpisywać, a mogłam kogoś przeoczyć. buziaczki 👄 Dzięki Milunia i Taniuszka za zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik :D udanego polowania w sklepach :D Inguś 👄 -> razem z mężem stanowicie śliczniusią parkę ale ta Wasza Oliwka -> odlot!!! jest tak piękna, że chciałoby się ją schrupać :D koniecznie ucałuj ją odciotki miuni 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłam z Tomem w Hiszpani i byłam z tego powodu bardzo ..ale nie było najgorzej...Z Barcelony od razu pojechalam do Londynu..do Wojtka :P...tak na 4 dni..i dzisiaj rano wrociłam...Wykapana juz ide skoczyc do Kini ze zdjatkami.. Ingus...zglaszam brak fotek... :P... natikana@interia.pl , a ten na tlenie cos sie nie chce otworzyc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee!!! ja nie dostałam ingowych zdjeć z czerwonym nochalem 😭 plosie mi je psiślac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam Ma-dzik do Ciebie to napewno wysłałam tylko na ten adresik co zawsze, ale jakby co to powtarzam. Jutro idę do fryzjera, może choć tyci zrobię się piękniejsza. Mam malowanie w swoim biurze i dzisiaj zasiadam w gabineci za-cy, ale awansowałam, fotel ze skóry i wszelkie inne rarytasy, jest na urlopie, ale myślę, że się nie obrazi że skorzystałam z jego biura. A jutro ściera i do roboty, sprzatanko, ciekawe jak wyjdzie mi kolorek na ścianie, który sobie wybrałam, bo teraz już niebardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ingus, corcia jak malowana, widac ma to po mamusi ;). zreszta cala wasza rodzinka wyszla bardzo ladnie. jeszcze raz dziekuje za zdjecia!!! a ja, kochane moje, poszukam fotki z moim Marcinkiem. musze sie nim pochwalic ;) :P malutka czy ty tez chcesz fotki???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×