Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

ma-dołku 👄 najlepiej by pomogły procenciki ..........% & %........... tak profilaktycznie ...... od wewnątrz..... :P już bym się niczym nie martwiła .... byłabym lekka jak piórko i radosna jak skowronek ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dołku krna Ty mi tutaj z nie rób smaka, bo ja w pracy to z jajecznica nie zaszaleje, a ślina mi już kapie na klawiaturkę. No gdzie ten mój lodzik???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik nie bądź ma-dołkiem bo mi się kojarzy z matołkiem ...dziewczyny to polewam może być malibu z mleczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w zasadzie to ja chcę tą jajecznicę a nie lodzika. NO i widzisz Ma-dołku coś Ty narobiła szczerbatej Indze. (ale tylko do jutra - szczerbata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suszy mnie ..... też przed chwilka miałam okazję zjeść jajeczniczkę - ale zrezygnowałam z braku ochoty - moge komuś oddać ! zjadłabym ..... nie słodkiego nic .... raczej jakieś dobre pierogi ...... albo naleśniki .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lodzika nie mam ochoty za jajecznicą nie przepadam słodkości już dzisiaj jadłam i jest mi po nich mdło pierogi (...myślę...) nie też nie :D ...zjadłabym kurczaka z rożna takiego mocno wypieczonego i chrupiącego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lodzika nie mam ochoty za jajecznicą nie przepadam słodkości już dzisiaj jadłam i jest mi po nich mdło pierogi (...myślę...) nie też nie :D ...zjadłabym kurczaka z rożna takiego mocno wypieczonego i chrupiącego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widze, ze dzis temat o dolkach i jedzeniu ..... za mna chodza ostatnio leniwe .... ale nie umiem ich robic .... musze sie wybrac do tesciowej :) tak poza tym to chyba trace apetyt ... jem, bo wiem, ze musze .... czuje sie obrzydliwie guba i niezgrabna .... ehhhh ciezki kaliber ze mnie ... przeciez wiem, ze to maluszek sie rozpycha - ale co poczac, ze nie lubie ostatnio luster ...:0 wczoraj na pocieszenie kupilam sobie komlet ciazowy - spodnie + tunika .... wygladam w nich jak dojna krowa ... albo jak slon :P ale chociaz mi wygodnie .... i nic brzucha nie uciska ..... pocieszam sie ze takie zakupy musialam zrobic dopiero na koniec 6 miesiaca a niektore juz robia na przelomie 4 i 5 :P miluniu, taniuszka, cleo .. wyslalam Wam jakies fotki ..... jakby z przytczyn niewiadomoych nie dotarly - prosze o info :) karuśś 👄 a Ty kiedy nam \"siebie\" podeslesz????? caluski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik 👄 dzięki 👄 jesteś taka słodziutka i kochaniutka na tych zdjęciach :D ...ja też Ci coś wysłałam może to się otworzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś madołek - matołek jak kto woli :) hehehe behemot speszyl for ju :) Teksty A Ania Dąbrowska Nie mogę Cię zapomnieć Jeszcze nie rozumiem nie rozumiesz ty czemu chcemy ciągle blisko być kiedy patrzysz na mnie zmieniasz cały świat prócz twych oczu nie istnieje nic mogę zamknąć drzwi klucz wyrzucić i wiem nie da się zapomnieć mogę uciec gdzieś by nie widzieć Cię już nie umiem Cię zapomnieć różne dwie historie tak jak Ty i ja nie wie nikt jak to się mogło stać chyba już za późno będzie co ma być czy się boisz tak jak teraz ja? mogę zamknąć drzwi klucz wyrzucić i wiem nie uda się zapomnieć mogę uciec gdzieś by nie widzieć Cię już nie umiem Cię zapomnieć to wcale nie złosliwe, ja tylko tak... :) a ja ten...ja to bys sledzia zjadła....mlask....takiego w sosie smietanowym z cebulka, kiszonym ogórem i jabuszkiem....malsk [ociekajaca ślina] juz z ewciusią rozpracowałysmy pastke z łososia i wciąż nam mało..... jak ktos na pieroga ruskiego basi [mojej mamy] ma ochotę to zapraszam :) sa zajebiste :) elfficzku,! na pewno wyglasz cudnie!ale nie wkładaj tunik! pokazuj brzuszek :) chodz w takich ubrankach żęby tą pieknosc było widać! jakoło mojego gabinetu jest usg gin i jest mnóstwo babek - ciężarówek. nmormalnie są piękne...mogła bym zabic z zazdrości. ....:D takie maja śliczniusie brzucholki i noszą spódniczki i bluczeczki, a nie tuniki jak by to było cos wstydliwego , że ma sie brzuszek i trzeba go schowac. niektóre nosza brzuszki na wieszchu. i widac śliczne pępuszki na brzuszkach... jej mogłabym już miec brzuszek, ale boje sie że później wpadne w depresje poporodową i skocze z 13 pietra komus do ogródka i zepsuje mu piękny dzień przy przesadzaniu kwiatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poniedziałeczku babeczki 👄 i pamiętajcie żeby jak najczęściej się uśmiechać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysli rozbiegane ...... .....................wyciagaja szpony..... by nie myslec...... ..............wpadam..... w szalenstw miekkie rece znow niepocieszona upadam i.............. . ................................konam przed obrazem mej niedoroslosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madus .... cuudnie to opisalas hehehe te zazdrosc do czy o brzuszki :P ja wiesz .... do tej pory nosze sie raczej \"przypasowanie\" - takze brzuszek widac w calej okazalosci ... ale coz ... bluzki robia sie za krotkie .... a goły brzuch w ciazy to wg mnie moze i piekny widok ale dla mnie i miska - a na ulicy to mi sie nie podoba takie jego wystawianie ...... zeby uniknac kupowania sterty niepotrzebnych za szerokich bluzek - jedna tunika - pod nia moge wlozyc wszystkie swoje bluzeczki - nawet te za krotkie :) fakt .... kupilam rozmiar M i jest w sumie na mnie jeszcze nieco za duzy - brzuch normalnie sie w niej gubi ;) ale S-ka pewnie bylaby ciasna juz za miesiac czy 1,5 ..... dlatego na razie nosze tylko spodnie - tunika pewnie poczeka jeszcze ok. miesiaca na jej kolej ;) zreszta konczy sie lato - na spodniczki i bluzeczki niedlugo bedzie za zimno .... latem w zyciu nie ubralabym sie w takie cos co kupilam hehehehe ... nio i w mojej pracy spodnice odpadaja ... niewygodnie jest tazac sie po dywanie z 26-rgiem maluchow w spodnicy :P nie ma jak spodnie :) dokupiłabym sobie jeszcze ogrodniczki ... ale nie ma nic ciekawego - zreszta te co sa sa na mnie za duze (nie wiem na kogo to szyja - w koncu jestem wysoka i wclae nie taka drobna ....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madołku :D (Matołku) :P Dziękuję. Pasuje mi do nastroju :) 😘 Elffiku> wyobrażam sobie jaki masz śliczny burzunio. Może zrób sobie fotkę i podeślij. Chciałabym zobarzyć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życze baaaaaaaaaaardzo :D zadowalającego weekendu !!!!!! i \"do zobaczenia\" w poniedziałek ( albo wcześniej :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO !!! Do poniedziałku? :( A ja dziś będę dłużej,bo postanowiłam nocować u ukochanego ❤️ Behemot,Elffik - dzięki za fotki :) Jesteście przeurocze i śliczne czarnulki :) Zaraz wyślę moje :) Inga,Milunia - co za zbieg okoliczności....... Ja wczoraj też drinkowałam,hihi....:D I tak mnie dziś głowa boli,że ho ho...:P Pozdrawiam Was,kitki,mamy wreszcie weekend !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? To mój 1000 post !!!!!! 🌻 I nie mam z kim świętować :( Niedobre kobietki,buuuuuuuu........... O tej porze mnie nigdy nie ma,a jak jestem,to nie ma nikogo,buuuuuuuu........ Chyba idę spać,buuuuu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Cleo - no przecież nie zostawię Cię samą :P poświętujmy ! wypiję z Toba dziś - ponieważ udało mi się zakopać dosć spory dołek i jak na razie to mój sukces ... mam nadzieję , że w ten weekend już nie będzie mi potrzebna dołkowa łopata ;) moje noce jak na razie są samotne , buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😭 buźki dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leti !!! 🌻 Fajnie że jesteś :) I bardzo dobrze że dołek zakopany.....cieszę się,i alby nigdy nie było nowego ;) Gdzie reszta kobietek?Korzystają z uroku weekendu,bo pogoda,przynajmniej u mnie jest cudowna :D I mam mnóstwo energii :D Wybiorę się na spacerek później,koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo - jest piękna pogoda :) Podobają mi się takie niedziele :D Teraz tylko czekam na lubego ... Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salcesonik
ja też mam doła i to gigantycznego dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sziwa
a ja moze nie mam dola ale sie wkurwiloam bo mnie osa w dupe uzadlila :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie rok szkolny zbliza..Leticia Ty masz jeszcze miesiac..szczesciaro :) Elffik..ponoc fajne sa ogrodniczki jak jest sie w ciazy :) A ja czekam na tel od Wojtka..tn.pewnie woeczorem zadzwoni..ale jzu sie doczekac nie moge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela matrix
golnij sobie to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam Wam pomachać, to tak z okazji zbliżającego się poniedzialku 😭 Ha ale Inga nie jest już szczerbata, ma pikny ząb. :D Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten poniedzialkowy ranek zapowiadający długi i pracowity tydzień. Uuuuuuuuuuuuuu.......... jak ja nie lubię poniedziałków. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry ! dzieńdobry :D witam w ten bardzo słoneczny poniedziałek ! choć to pierwszy dzień tygodnia , jestem bardzo zadowolona ! - z pogody ! - bo od jutra ma już nie być tak ładnie :0 trzeba sie cieszyć tym co jest :) jak się Wam udał weekend ....? zadowolone dziewuszki ? Inguś - na pewno śliczny ząbek :) Malutka - mam jeszcze miesiąc ... ale tak naprawdę brakuje mi tych codziennych wyjazdów z domu ... koleżanek ... teraz pojadę parę razy ... ale czekam na październik ... bo na pewno będzie się wtedy dużo działo :P życzę Ci dużo pozytywnej energii i na pewno dasz sobie radę , kochana - i jak - czy Wojtek dzwonił ? 👄 w tym tygodniu idę na miasto w poszukiwaniu butków na wesele ;) obym znalazła coś ciekawego - tzn. co mi się spodoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Inguś, Leticia 😘 A Wojtek zadzwonił...i powiedział,że nie zadzwoni,bo musi pracować. Bardzo mnie to zabolalo,bo czekalam na ten telefon cały tydzień. Napisałam wiec mu SMSka, powiedzialam,że mi przykro, i że ma zadzwonić do mnie, do 23 jego czasu... No i zadzwonił :) Gadaliśmy prawie godzinke :P Nawet bidula nie zjadł tylko od razu zadzwonił,bo juz było pare minut po 23, hihi, az sie z niego koledzy smiali (nie mieszka sam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×