Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

A u mnie jak w kiepskim romansie- hi hi! Zapał do pracy zerowy. Pozdrawiam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ....😘...... jak tam weekend? mój taki sobie :) w sobotę mimo ładnej pogody przesiedzielismy w domku.....tom pracował....wieczorkiem poszlismy do kina na spidermana ale ...hmmm...żle sie poczułam i wyszlismy w połowie, by pojechac na tv do własnego domku :) w niedziele do południa tom pracował a potem przenieslismy pare rzeczy do nowego mieszkania {nie tego naszego, ale innego, tańszego, przejsciowego :) ) i ten i na zakupy poszliśmy, bo szyukam do mojej grzecznej sukienki białej koszulii z rękawem 3/4 ale wszędzie albo badziewie, że aż strach, albo kurna ceny jak z kosmosu! sory, alre nie dam za zwykłą bluzkę 3 baniek!! ....no chyba że desperacja mnie przycisnie do muru.... no i potem na makaron do presto i cóz do domku...... a dzis do godz cos 3ciej nie spałam, dopiero wzięłam 2 proszeczki nasenne i jakoś poszło.....3 godz snu to chyba nie fajnie, bo ziewam.... łojojojoj...juz się nie nmogę przyszłegop łikendu doczekać :) moja dorotka, moje ulubione miejsce na ziemi i moj ukochany próbujacy dostrzec w każdym napotkanym facecie mojego byłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słoneczka 👄 ...a ja dzisiaj się wyspałam bo do pracy na 9 miałam :D weekend minął mi superancko, znajomi, knajpa, znajomi, knajpa, knajpa, rowerek i leniuchowanie obym takie weekendy częściej miała :D:D -> pozdrowionka i 👄 dla Was 👄 i udanego tygodnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie nie moge doczekac weekendu :) ale w czasie dni \"pracujacych\" parę razy wyrwę się z domu ... i spotkam się z kuleżankami .... i połażę po sklepach ..... więc nie będzie tak źle ! buźki dla Was !!!!!!!!!!! 👄 !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiscie pozdrowienia dla ingi :) ............................🌻......................... gratuluje nowego siekacza :) niech ci dobrze słuzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki u mnie likend byl taki sobie, mimo ladnej pogody nigdzie nie bylismy no ale nastepny zapowiada sie ciekawiej. co do wesela to moja kuzynka zaprosila mnie i Marcina na slub, ale odbedzie sie w pazdzierniku i nas na nim nie bedzie 😭 malutka ale sobie Wojtka wychowyjesz ;) toz to pantofel z niego! :P ma-dzik, bidulko . szkoda ze w prace kimna sie nie mozesz :P leti zazdroszcze Ci tego wesela! tez chce gdzies zaszalec :( milus a ja myslalam ze chora jestes bo Cie z rana nie bylo. ingus gratuluje nowego zabka ;) dziewuszki dzis ide do pracy do Mojego Marcinka i bede mu pomagac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka...no zart....i bardzo dobrze że mini robi z wojtka pantofla. z dwojga złego lepiej żeby ona z niego niz on z niej :) potem bedzie musiała muu pomagać np w pracy! :D :D :D zamiasy lezec i wypoczywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah Dziewczyny jestescie norbamalnie bombowe..hehe A Wojtek wczesniej sie smial z Tomka,że to on pod pantoflem siedzi..a sam teraz sie slucha...hehe...Tak..MAdzik...zgadzam sie..jeszcze pozniej za niego do pracy bede musiala chodzic..a tak to sobie bedem odpoczywac :) a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaa.....racja! mini! masz absolutnie racje! :) niech robią te chłopy, a my poleżym,y.......a co..... :D :D :D ja chce juz do domu.... 💤...... spać...........💤.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik wypij kawke :) A so do chłopów...w końcu nam sie należy,nie? :) Zreszta wojtuś na razie sie stara..i to bardzo..bo go szantazuje i mówie,że w takim razie ślubu nie bydzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety dziewczynki tez chetnie poodpoczywalabym sobie, ale teraz liczymy kazda zlotowke i nie moge sobie wydarowac ze Marcin w wiekszosci za wszysto placi. chce sie mu jakos odwdzieczyc i chocby mu przyniesc czy podac mlotek. co bede siedziec w domu i rozmyslac jak moge posiedziec z nim i mu potowarzyszyc. a z tym pantoflarzem to oczywiscie zartowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka..no my mamy nadzieje,że to był żart :] A ja jade zdjecia zeskanować,bo mnie Wojtek meczy o nie (zrobilismy sobie pare fotek w Londynie:P)..Wiercił mi dziure w brzuchu jak jeszcze nie były wywołane..hehe... Milego dnia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty, taniucha! 😘 wiadomo, że trzeba pomagać naszym delikatnym menszczyznommm :) miedzy nami mówiąc.....:D :D :D ......ja to jestem pod pantoflem :) prasuje koszulki, gotuje obiadki, podstawiam herbatki, masuje plecki :) no ale i mam cos w zamian..............jak sobie przypomne co to napisze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście malutka sie domyslasz, że liczymy na fotki z londyna :D i oczywiscie nam je wyslesz :) 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! :) Ma-dzik> no, ale się uchachałam przez tą Twoją ostatnią wypowiedź :D :D :D Przypomniałaś już sobie co dostajesz w zamian? 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane ❤️ nie piszę dzisiaj do Was bo powoli umieram boli mnie brzunio i padam 😠 ale Was podblądam i czytam i to mnie trzyma przy życiu :D:D .....i mimo wszystko mocno i czule Was całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> od czego Cię brzunio boli? może przyłożyć ciepłą dłoń do brzuszka co? mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia - duża buźka - o taka : 👄 ❤️ !!!!!!!! niech Cię brzuszek nie boli ........ brzuszku - nie dokuczaj Miluni !!!!! :P ja dziś popracowałam sobie na słoneczku i przed chwilka zjadłam obiadek - pewnie po południu dalsza część pracy ! zbieram teraz siły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluniu, pozwól, iz złożę cie najszczersze wyrazy współczucia......🌻 behemot :D :D :D mam w zamien co jesc i dach nad głowa :D :D :D :D leti , co ty tam robiłas na tym słoneczku.....hm?....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten, a na diecie chyba wszystkie jesteśmy no bo ten....pamiętacie jak kiedys czestowałysmy sie pączkami, jeżykami czekaladami i cukierkami? hmmmm teraz juz zadna tego nie robi...nie częstuje czyli nie je? bo ja nie zebym ciacho zjadła, ale jak ktos ma makrelke wędzona, to ja bardzo poproszę!........:)...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten, a na diecie chyba wszystkie jesteśmy no bo ten....pamiętacie jak kiedys czestowałysmy sie pączkami, jeżykami czekaladami i cukierkami? hmmmm teraz juz zadna tego nie robi...nie częstuje czyli nie je? bo ja nie zebym ciacho zjadła, ale jak ktos ma makrelke wędzona, to ja bardzo poproszę!........:)...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dziku ............a ja mam tylko dzis landrynki .....mogą być ........? :P a co robiłam ? hmh ... machałam grabkami przy słomce :D ale i słonce mi dekolt złapało !!! jupijej !!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie tak sobie myslę....nic mi sie nie chce... mam jakis ślinotok.....zjadłabym cos......no makręlkę jak najbardziej, sledzik tez ,a co najlepsze to jeszcze jajo z majonezem i szczypiorkiem :) mlask.......albo big mac\"a ......albo hod doga....albo dwa.....za kebebemi nie przepadam, ale w tym momencie bym z chęcią pożarła.....albo grilowana kiełbaske z ostrą musztardą .....mlask....... nawet wątróbke z cebulką i kiszonym ogórkiem :) a tak najbardziej to bym chyb aspac poszła......wtulić się w mięciusią podusię......przytulić drugą mięciusia podusię i żeby za pleckami była trzecia mięciusia podusia i tak otoczona mieciusimi podusiami i przykryta mieciusim kocykiem badx jeszcze mięciusiią kołderkommm usnęłabym sapiac z zadowolenia bo klusek by mnie po pleckach smyrał ........ jeszcze tylko 1,5 godz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti! jak ty cudownie czas spedzasz! na świeżym powietrzu, ćwiczysz sobie ;) a ja tu.... w tym bunkrze.....umieram...nawet za oknem nie mam widoku drzewek czy trawy choćby, bo o dwa metry od okna rozciąga sie widok na sraczkowata ściane stołówki ...........bosssssssko mam........i dziwic sie czemu deprecha mnie dopadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×