Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

tak , tak ! już nam minął roczek razem :) i bardzo się z tego cieszę :D niech tak bedzie jak najdłużej ! Karusiu , z niecierpliwoscią czekam(y) na zdjątka ! jeszcze tylko Ciebie nie kojarzę po buźce :) Kraków jest fajny ! tylko dawno tam nie byłam :( chociaż mam dość blisko - jakieś 2 godz. jazdy autkiem . Milu , jak znajdziesz czas, to wysyłaj ! 👄 Elffciu ❤️ życzę Ci dużo zdrówka !!!!!!!!! dużo dużo dużo dużo ! kuruj sie słoneczko !! bedzie wszystko dobrze , zobaczysz ! 👄 buźki dla wsio ❤️ u mnie pogoda typowo jesienna - smutna ... ale ja sie nie daję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......a ja ległam mam jesiennego doła :( nic mi się nie chce, najchętniej schowałabym się w kąciku i w ciszy i spokoju poczekała aż mi przejdzie a może pójdę do apteki i sobie coś kupię co mi doda energii ale czy coś takiego jest ??? może magnez ???? oj nie wiem czy mi coś pomoże ....spadam bo pisać też mi się raczej nie che 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! 🖐️ Jeszcze nic nie czytalam. Zaraz to nadrobię. Najpierw się chciałam z Wami przywitać. :) Z powodu \"wspanialej\"pogody jestem \"pociagajaca\" i jade na antybiotyku. Po prostu super. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie impreza !!! będzie impreza !!! spóźniona,ale musi być. Elffik ma rację żeśmy dupy :P Muszę powertować odkąd ja tu jestem,ale nie mam zielonego pojęcia,a szukać od początku,to kolejny rok zejdzie :D Narazie popijam kawkę,a potem może coś mocniejszego ? :D Pozdrawiam Was żabule : Ma-dzika,🌻Milunię,❤️Karaani😘,Taniuszkę,🌻 Elffika❤️,Behemotka😘,i Leti (rzeczywiście jesteś piękna :) ) A ja nie lubię jesieni......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu - magnez jest bardzo dobry ! polecam :) albo kup sobie jakis zestaw ogólnowitaminkowy ... możesz też jeść dużo warzyw i owoców , ewentualnie soki ... może podczas jesieni zajmiesz się pełniej jakimś swoim hobby ? ważne jest to , aby w taki smutny trochę czas , a szczególnie w te długie wieczory mieć co robić , być czymś zajętym ! a przede wszystkim trzeba myślec pozytywnie :D życzę Ci tego :) Matko kochana 👄 kuruj się :) życzę zdrówka duuuuuuuuużo ! nie gardź witaminkami , spożywaj dużo witaminy C :) buziaki wielkie ;) Cleo 👄 imprezzzka ..... o tak ! ja w weekend będę imprezować , zobaczymy co z tego wyjdzie , na razie chodzę sobie na przymiarki szytej sukienki i muszę powiedzieć , że podoba mi się ona :) jeszcze tylkop 2 dni ...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo 👄 Behemot ja też się rozchorowałam 😠 Leticio -> ja myślałam, że to jesienne przemęczenie, a to jakieś choróbsko się przypałętało wszystko mnie boli, każdy mięsień i każda część ciała w nocy prawie nie spałam miałam drgawki i było mi zimno mimo 2 kołder, i rozgrzewającej maści, którą mnie luby nasmarował ....oj może pójdę dzisiaj do lekarza i na jakieś mini zwolnionko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wy doły? przeziebienia, brzydka pogada....żart jakis...pogoda jest wykurwista! jest nie goraco, jest czym oddychać i wszyscy smiesznie sie kula jak...kurczaczki :D jest pieknie. jest....jesiennnie...i deszczyk padał jak do pracy biegłam przez parczek :) cuuuuuuuudo :) i juz mam kilka kasztanów w kieszeni :) karusia!!!!! why twoje zdjątka nie sa jeszcze u mnie na krzynce??? kiedy me piekne oczy ujrza fotograficzne odwzorowanie twojej postaci???? wrrrrrrr mili normalnie mnie rozluźniasz...ty? doła? weź w ogóle nawet nie patrz w moja stronę! zarty sobie takie okrutne ze mnie robic! no wiesz! dziewczyneczki 😘 lece, bo duzo pracy mam moje kochanieńki {sorki elffik za wredna rure, ale to była prowokacja, żebyś sie nam obiawiała :D } a wczoraj mnie w pracy nie było bo byłam zarzygańcem i obs...nicem :D - zatrucie żołądkowe :( yyyyh! buziaczki dla moich dziewczynek :) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a!!! aja dupa nie jestem bo wiem , że dzis mija dokładnie, roku odkad jestem na buuu! MOJA PIERWSZA ROCZNICA! FLASZKE STAWIAM!!!! HALLLO! KTO PIJE!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczqqq !!!! 👄 ja wypije :) :D co prawda tylko jakis soczek dla towarzystwa, ale co tam .......... nie będziesz musiala pic do lustra :P :D karusiuu ....... ❤️ chcialam tylko przypomniec, cobys o elffiq nie zapomniala przy wysylaniu zdjatek .... behemotqq ..... poczytalas i co ??????? gdzie morze wodki i spozniona impreza rocznicowa ???? 😠 milii 🌻 ja ciagle teraz pije magnez ... moze dizeki niemu mam tyle energii :P polecam Magnezol 150 - 2 pastylki dziennie - dosc drogo wychodzi, ale wg mojego lekarza tylko ten srodek ma wystarczajaca ilosc magnezu :) leti 🌻 nie bede sie powtarzac, zes sliczniusia, bo ejszcze w zbytnia dume wpadniesz :P ale za to Ci napisze, ze na tym pierwszym zdjeciu Twoj Wojtus przypomina nieco mojego kochanego braciszj a..... gdy ten byl nieco mlodszy ...... w sumie sa chyba calkiem inni ale cos w minie czy wyrazie twarzy musi byc - bo na drugim zdjeciu juz nie jest podobny :) wlasnie wcinam czekolade, ktora jakas niedobra jest ..... no ale z braku czegos innego musze zjesc i ja :P ktos chce kawaleczek ???? chce mi sie snikersa a nie ma mi kto po niego isc .... nie bede przeciez ludzi straszyc takimi oczetami ...:P dzidzi sie wierci - przesyla radosne poranne kopniaczki dla wszystkich cioteczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik 👄 JA!!! JA!!! Może po jednym głębszym będzie mi lepiej ...oj łamie mnie w kościach -> starość nie radość, młodość nie wieczność :D:D:D ...a doła brak to tylko choróbsko.....-> sama nie wiem co lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga drogie kobietki! proszę nadstawiać szklanice! ni, nie kieliszeczki, bo co sie bedziemy rozdrabniać, tylko szkalnice! uwaga nalewam....................... :D a teraz: do dna!!!!!! za buuuu!!!! do dna!!!! trzy....czteeeeeee.....ryyyyyy!!!!! ......gul....gulll......gul......gul.....gul..........eeeeeeee.....beeeeeek!!!! yyyyyh! alez obrzydliwe!!!!! elfi daj ta czekolade na zagryche! 🌻 a ty moze elfi sie odessasz od tej butli , bo dzidzi bedzie zakręcone jak ruski termos! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie choroby idźcie precz !!! 😠 macie się z daleka od nas trzymać ! :) ech ... dobrze , że mnie teraz nie widzicie :P robię sobie tzw. odnowę biol. przed imprezką ... i mam cosik zielonego na twarzy - to ma być maseczka ... ale nie wygląda jak maseczka :P ważne , żeby zadziałało - i działa - tak ściąga pory , że uśmiechnąć się ciężko :D mam dużo pracy w domu , jak to przed wyjazdem , dużo rzeczy trzeba zrobić \"na zapas\" ... trzeba stanąć przed tą biedną-małą szafą i podjąć tę chyba najcięższą decyzję dla kobiety , a mianowicie : co mam ze sobą zabrać ... zawsze mam problemy z pakowaniem się ... tak to już jest ;) dziewczynki , nie chorujcie ! niech zdrówko będzie z Wami :D Karusiu ....tak ...ach.....właśnie ..... dla mnie zdjątka też....jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki moje miłe,kurujcie się, ciepłe majtki ubierajcie :D dużo witamin łykajcie, warzywka i owoce wcinajcie i choróbsku się nie dajcie :) Leti --- ja co sobotę robię sobie \"odnowę\" :) Ja mam ulubioną maseczkę koloru niebieskiego🌻 którą mój kochany tata widząc na mojej buzi stuka się w czoło ;) Jest przeciwnikiem jakiegokolwiek ingerowania w wygląd,urodę, najlepiej abym się nie malowała, włosów nie farbowała, kremu nie używała, tylko się powoli starzała :D:D:D A dziś się nacierpiałam :( brzuszek mnie baaardzo bolał,jak to u nas kobietek w te trudne dni :( Ja też się przypominam Karusi,aby fotek Cleo nie zapomniała wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki kochane lot samolotem byl wyjebisty :) zyje nam sie dobrze, marcin juz pracuje a ja szukam pracy. mam nadzieje ze u Was tez jest dobrze. caluje i do sklikania na forum. leti jestes piekna dziewuszka. dziekuje ze foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki kochane lot samolotem byl wyjebisty :) zyje nam sie dobrze, marcin juz pracuje a ja szukam pracy. mam nadzieje ze u Was tez jest dobrze. caluje i do sklikania na forum. leti jestes piekna dziewuszka. dziekuje ze foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniucha!!!! normalnie kocham cie! nie zapomniałaś 😍 jestes wielka! 😘 i jak! wiem, wiem marcin ma juz prace...to bardzo ważne...ale jaki widok za oknem? jaka tam jesień? jak ludzie? jak mieszkacie, no i pisz jak tam poszukiwania pracy! najlepiej znajdx taka z dostępem do netu :) cleo....mój stary puka sie znacząco w czoło kiedy mówie na głos ze nogi musze ogolic.....no bo po co....yyyyyh!!! a jak jeszcze brałam do tego celu jego maszynke....ojojojojo .........ci naturaliści! :D leti! ja uwielbiam taka moja maseczke do ryjka taka przeźroczystą która sie nakłada, ona przysycha i wtedy ja zdejmuje. :) uuu fajnie jak by sie wężową skóre zdejmowało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 już trochę lepiej, a może gorzej nie mam bóli mięśni ale mam za to katarek z tym, że dla odmiany dopisuje mi humorek 👄 -> a wiecie, że dzisiaj mamy piąteczek!!!! 👄 Taniu -> ❤️ t rzymam kciuki za powodzenie w poszukiwaniach pracy :D i oby dalej wszystko było super :D i wpadaj do nas jaknajczęściej ❤️ -> też bym się przeleciała samolotem -> super sprawa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello mili-wanili milo, że lepiej się czujesz :) został ci juz tylko katarek do wysmarkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik 👄 oby :D a katarek dopiero się zaczął :( ❤️ a to coś dla Was kochane (ni) ku przestrodze :D:D->> Zła Królowa raz na ścieżkę wywiodła Królewnę Śnieżkę i kazała, by gajowy pozbawił dziewczynkę głowy. Niestety, leśnik pijany zasnął pośrodku polany, a królewna po cichutku uciekła do krasnoludków i w ich grocie [czy też \"w dziupli\"] żyła z garstką tych kurdupli. Więc królowa, stara kwoka podrzuciła jej jabcoka dolawszy tam izotopu No to Śnieżka żłopu - żłopu... wyżłopała pięć kwaterek i grzmotnęło nią o skwerek. Nie dość, że się sama hukła, to krasnali też zatłukła, którzy właśnie ze swej groty szli na szóstą do roboty, a pod ciężarem jej zadka została z nich marmoladka. Morał: najbardziej są bici mali, trzeźwi, pracowici! Nie przepracujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili ! :D :D boskie! dobrze, że ja jie jestem taka ........pracowita :) to znaczy jak musze to jestem, ale tak to raczeja nie szukam zajecia....robota mnie sama znajdzie :) ja sie tam nigdy nie wyrywam :D chociaz nie....JUZ sie nie wyrywam! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jestem pracowita wręcz przeciwnie :D ale czasami trzeba 😠 zająć się tą wstrętną jagą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jestem pracowita wręcz przeciwnie :D ale czasami trzeba 😠 zająć się tą wstrętną jagą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziś zdruzgotana ! 😠 byłam dziś na uczelni ..... fakt zaliczyłam pracę i to na 4 , ale .......................no właśnie ale !! byłam we \"wspaniałym\" dziekanacie ... złożyć index i spytać się o stypendium naukowe ( bo skoro mam średnią 4.2 z egz. i zaliczeń , to myślałam , że dostanę ......) a to pani mówi mi , że ZMIENILI SYSTEM !!!!!! zmienili system naliczania stypendium i liczą tylko oceny z egzaminów ! by ich porąbało 😡 a z egz. to mam średnią 3.9 !!! i jedna dziesiąta mi braknie do styp. :( jestem załamana - jeszcze pójdę się w październiku z dziewczynami o to dokładnie zapytać ... może coś się zmieni ! oni tak specjalnie zrobili , zeby mniej osób dostawało styp. 😠 co za mendy , co za ludzie ! zamiast studentom pomagać .... to dobijają jak mogą ...........to się nazywa wspamniałe polskie szkolnictwo wyższe ........... :( jestem zła 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti! 😘 wspólczucia! 😘 rzeczywiście szuje na maksa! z drugiej strony.......ty kujonie!!!!!!! :D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti biedactwo moje 👄 dziewczyneczki za chwilkę lecę do domciu weekendować się szkoda tylko, że jestem choreńka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Leti,bidulko :( Może jeszcze się coś da zrobić....taka mądra i zdolna kobietka powinna dostać stypendium 🌻 Popsuli Ci humor przed weselem :( Mimo to baw się jutro dobrze :) Kobietki,wypoczywajcie,udanego weekendu,ja zamierzam siedzieć w domku,wygrzewać się,objadać się,i zobaczymy co jeszcze. A ja dziś przeżywam 10157 dzień życia,jakby ktoś się interesował :P Buźka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) letii skarbenqq .... 👄 tak mi przykro ...... a dowiadywalas sie moze o te stypendia unijne ??? sa dla mlodziezy ze wsi i malych miasteczek - moze sie zalapiesz ???? tylko dochod rodziny nie moze przekraczac 506 czy 508 zlotych na czlonka rodziny - a mozna dostac do 350 zl (stuydenci - licealisci mniej) nieco sie w nich orientowalam, bo kuzyn prawie sie zalapal ... prawie ..... gdyz dochod jest brany z 2003 roku - i coz - wyniosl u nich w ubieglym roku 518 zl na jedna osobe !!!! wyobrazacie sobie - to trzeba miec pecha - przekroczyli o ok. 10 zl i nie dostanie nic .... juz pewnie jestes po weselichu - skrobnij jak bylo :) na pewno mimo wszytsko dobrze sie bawilas :) cleo ..... 🌻 milego leniuszkowania ja bylam wczoraj z dzidzia u lekarza - wszystko jest ogolnie ok - z tym, ze maluszek zaczyna sie powolutku przygotowywac do wielkiego dnia :P jest juz ulozony glowka w dół (ale to nic nie znaczy bo moze sie przekrecic), szyjka macicy mi sie nieco skrocila - ale w normie - nio i dzidzius wazy juz ponad 1,5 kg !!!! wg lekarza ok. 1700 - dokladnie dowiemy sie za 3 tygodnie - wtedy bede miala usg (ale wtedy juz pewnie przekroczy 2 kg :) ) a ja sie dziwilam, ze jak czase kopnie to potrafi zabolec hehe :) zostalo mi \"tylko\" 10 tygodni ... z jednej strony baaardzo duzo - z drugiej przerazajaco krotko ...... w piatek bylam na uczelni ..... nieco mnie przerazili hehe Musze zalatwic sobie i zaliczyc praktyki .... napisac w koncu prace dyplomowa - i to do konca pazdziernika max .... (a ja nawet tematu nie jestem pewna :0 ) i coz - obrone mam miec miedzy 13 a 18 grudnia ..... mam nadzieje, ze nie urodze powiedzy tydzien po czasie - tj. ok. 13 wlasnie ....:0 ale nic .. wierze, ze dzidzia bedzie wspolpracowac z mama i urodzi sie juz pod koniec listopada :) zwlaszcza, ze moj termin jest taki niepewny .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1700??!!!!!! ale cudnie! to juz taki mały bydlaczek słodziutki! elfficzku! mogłabym cie zezreć z zazdrosci! właśnie była u mnie koleżanka z oddziału, lat tyle co ja urocza, radosna babeczka z ,, jajami,, i jest w 3 miesiącu ciazy!!!! i weź tu człowieku nie płacz ze wzruszenia!!! chlip.....smark....chlip! to takie piekne!.........ja tez chce..... jak na razie bedę tylko najlepsza ciocią na swiecie .......chlip :D cudnie...po prostu cudnie... ekhem... dzień dobry! ...🌻.... pogoda u mnie doskonała, ciepło, pochmurnie, bedzie pewnie padac :) drzewka ładnie żółkna i brązowieją a co poniektóre czerwienia sie uroczo :) weekend w miare udany, sielankowo prawie że :) hej bimbo... sorki za refleks,że nikt nie pospieszył z pocieszeniem...🌻 mam wiare, że juz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×