Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj do艂a. Buuu...

Polecane posty

Czesc Dziewczyny馃尰 Pozdrawiam Was Serdecznie i ca艂uje馃憚 Mi艂o Was tu widziec ,nadal wierne fajnie tak zycze powodzenia i mi艂ego czwartku. Jak wr贸ce to bede sie czesciej pojawial papapapa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
haj :) a ja sobie wczoraj spodnie w rezerwacie kupilam...jasny brazik - bezyk, c贸s takiego...yyyh...wcale nie poprawilo mi to chumoru, bo wcale takich nie chcialam...馃槶... by艂am w orsey\"u i chcia艂am sobie takie d藕insy biodr贸weczki zakupi膰 z r贸znymi takimi bajerami wyszywanymi na tylnich kieszeniach. w 艂adnym kolorku i subtelnie poprzecieraneby艂y.....ale coz nabra艂o dziewcze kobiecych kszta艂t贸w i ni chuja nie mog艂o sie zmiesci膰 w zadne biodr贸wy nr38!! 馃槶 a ten a takie idealne by by艂y!!! buuu! 偶e tez ta dupa musia艂a mi sie tak rozrosnac! z drugie strony, do jasnej cholery, czy oni nie moga wzia膰 pod uwage faktu, ze nie tylko nastoletnie latorosle o koscistych ty艂kach chcia艂y by mie膰 obciskajace spodenki!!!???? 馃槨 a tak w og贸le to mam okres :( buu! brzuchol boli buu... przechodze od dzis na diete! same soczki, jogurty, maslanki kefiry, jabuszka, mandarynki, chrupkie pieczywko,marchewki, ryby typu dorsz a nie halibut buuuuuu!!!sa艂atki sur贸wki i inne swinstewka! 偶adnego czerwonego mi臋ska 馃槶 偶adnych bia艂ych, swierzych, pachnacych bu艂eczek!!! 偶adnej czekolady i i i i i inych s艂odko艣ci!!! bu! twix!!! chlip!!! i w ko艅cu 偶adnego MCDONALDA!!!!! 偶adnych pizz!! cia艂 par贸wki! cmok - 偶egnajcie!!! dzis zjad艂am godz 8: par贸wka szt1 + pol gromki chlebka :( godz 10:30: jab艂ko :) w miedzyczasie: 1 litr soku pomara艅czowo-marakujowo-brzoskwiniowo. o godz 14:00 wypije jogurt pitny o smaku zurawinowym :) o godz: 16:00 zjem smakije [zeby mi cukier nie opad艂] :( o godz 17:00 zjem mandarynke :) w domu: 18:30 2 pierogi z mi臋sem + keczup+cherbatka [z miodkiem] :) 20:00 2 mandarynki :) i nic wi臋cej!!!!!! i tak oto skurczy mi sie zoladek i ten...i wytne se jakas diete z gazety! i sie bede niej trzymac! mam gdzie艣 ,, 8 kg w 40 dni!!\" super nie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej wszystkim! No to si臋 przedstawiam: W sobot臋 stuknie mi 28 lat :( Czy jestem tu najstarsza??? Dziecko te偶 mam - synek w trzeciej klasie - bardzo inteligentny 艂obuz. W艂a艣nie planuje ode mnie wyprowadzi膰 si臋 :) z powodu drastycznego ograniczenia dost臋pu do komputera i komiks贸w. M臋偶贸w mam dw贸ch: jednego by艂ego, kt贸ry poszed艂 w sin膮 dal za pomoc膮 kopa (dzi臋ki Bogu :D :D :D ) i jednego przysz艂ego - normalny idea艂 pod ka偶dym wzgl臋dem, jedyny taki na 艣wiecie :D :D :D Mieszkam w domku, kt贸ry dosta艂am od rodzic贸w w spadku i ogr贸dek - trawa, krzaczki, skalniaki i duuuuuu偶o kwiat贸w, kt贸re uwielbiam :D Mog臋 tam kopa膰, sadzi膰, kosi膰, przesadza膰 godzinami. W艂a艣nie uk艂adam plan przbudowy skalniaka w wodospad. I wiecznie si臋 odchudzam ;) z mniejszym lub wi臋kszym skutkiem... Od lipca schud艂am 10 kg, ale w 艣wi臋ta przypomnia艂am sobie jak smakuje wszystko co uwielbiam, wi臋c prawie 2 kg mam spowrotem :( Mobilizuj臋 si臋 w艂a艣nie do ponownego, tym razem bezpowrotnego, ich si臋 pozbycia. A do艂y to mam bardzo cz臋sto przez mojego 艂obuziaka ;) To chyba wszystko...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie najstarsza :) Ja w grudniu sko艅czy艂am 28 lat. Wi臋c tylko miesi膮c starsza jestem :) Buzi kobietki 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam!!! Madzik...wow...co偶 za postanowienia..ja schud艂am ostatnio 3 kg...-jak by艂am u Wojtka! widocznie mi to s艂u偶y..hyhyhyhy!!! Emi..a sk膮d jeste艣? 艂o matko!! kwiaty..koicham kwiaty!! i skalniaczki.te偶 kocham!! ale du偶o przy tym roboty..ktora tez lubie! kiedy艣 to je藕dzi艂am z Babci膮 na dzia艂ke i tam kopa艂am,przesadza艂am..sadzi艂am..kosi艂am..wszystko!!! by艂o super..az tu pow贸d藕 przysz艂a i wszystko zniszczy艂a..w rezultacie Babcia sprzeda艂a dzia艂ke..buuu {w艣ciek艂y] Cleo hm..a najstarsza to jest chyba Mili Vanili.. brzuch mnie boli....a艂...owulacje mam...bleee...chyba wr贸ce do tabletek! przynajmniej wtedy nie bola艂o...ale z drugiej strony..to tru膰 sie hormonami to nie za dobrze :/ bu藕ka!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam 馃憚 na tak zawsze mi m贸j wiek wypomn膮 :P EMI faktycznie to ja tu jestem najstarsza, bo wyobra藕 sobie, 偶e je mam 6 lat wi臋cej od Ciebie :D:D:D pozdr贸wka i 馃憚 dla wszystkich 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no czesc :) mili jest w wieku mojego kluska 馃槝 co za piekny wiek! ludzie tacy m艂odzi i juz tacy madrzy! i tacy ciekawi! dietka:) oczywi艣cie nawet z poczatku wydawa艂o mi sie ze p贸jdzie mi lepiej niz mialam to w planach bo zamiast smakiji, jogurtu i piero偶k贸w zjad艂am miseczke zupki fasolowej :)tak ok 14:30 :) a potem nic, nawet deczka!! :) ale jak mnie siek艂o o 22 to jak w amoku za艂aczy艂am sand艂iczmejkera i wciagnelam w siebie 2 kanapy z serem, cebulka, szyneczka i keczupikiem!!! buuuu! moje zyciowa porazka! ale to wszystko przez ten okres!! dzi艣 zjad艂am: 06: 30 p贸艂 kanapki z serem i wedlinka :) 09: 15 jabuszko :) zaraz skocze po soczek i dopiero ok 14 zjem zupke :) a potem normalnie chyba p贸jde spac, 偶eby przespac ataki g艂odu! BURRRRB!!! - odezwa艂 sie z艂owieszczo 偶o艂adek!! czesc emi :) mi艂o cie pozna膰! wiec ja jestem ma-dzik :) mam 24 latka [za miesi膮c] dzieci brak choc czekam z ut臋sknieniem :D meza prawie mam - mieszkam z tym kluchem juz ze 2 latka :) tez jest idea艂em z tym 偶e ma jedna obrzyd艂膮 wredote kt贸ra sen mi z powiek str膮ca - siostrunia i jej ma艂o uroczy rozpieszczony do granic mozliwo艣ci 100kg syneczek - jak kocham dzieci tak tego nie znosze!......馃槨 te偶 kiedys komus da艂am kopa, ale zazwyczaj to ja by艂am ta kopana :) ale co tam - by艂o mine艂o! mieszkam w wawie na bielanach :) cho膰 zameldowana jestem u rodzic贸w na ursynowie. wczesniej mieszkalam w sr贸dmie艣ciu, a m贸j przysz艂y oby sta艂y adres zamieszkania b臋dzie na ochocie :) w艂asnie nabylismy nowe mieszkanie i biegamy za p艂ytkami pralkami i parkietami i sofami i takim tam sobie bzdurkami :) jezeli o odchudzanie chodzi w艂asnie zacze艂am i podchodze do tego barrrdzo powaznie! tylko m贸j zoladek sobie z tego kpi.... no wiec mam 165cm i d膮偶e do 52 kg wagi :) mam w艂osy tak do ramion koloru - br膮zowego :) na razie sens zycia straci艂am z oczu, ale miejmy nadzieje, ze bedzie lepiej :) :) no i tak _malutka mnie tez brzuch boli - z tym ze ja mam menstruacje/monstrumacje :D :D / ale proch贸w juz nie biore bo ....bo ...bo ot tak juz nie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ma-dzik :D:D ach te bielany moje ukochane bielany ;) EMI a ja jestem z wrocka :D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ma-dzik ja tam nie wiem czy ta dieta to tak naprawd臋 jest Ci potrzebna mo偶e te ciuszki co to je przymierza艂a艣 mia艂y jak膮艣 kopni臋t膮 rozmiar贸wk臋 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ma-dzik ja tam nie wiem czy ta dieta to tak naprawd臋 jest Ci potrzebna mo偶e te ciuszki co to je przymierza艂a艣 mia艂y jak膮艣 kopni臋t膮 rozmiar贸wk臋 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rze藕nik
jak masz do艂a to si臋 powie艣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej rze藕nik! jak nie pasi to sie potnij :) mili - chlip, niestety, gruba jestem i tyle! w艂asnie uleg艂am bu艂ce z szynka i majonezem....jestem takim s艂abym cz艂owiekiem!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ma-dzik jak Ty jeste艣 gruba to ja mam w艂osy zielone, a co do jedzenia to i ja uwielbiam je艣膰 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylvi
Cze艣膰, jestem nowa na tym topiku. Przeczyta艂am wasze wypowiedzi i postanowi艂am sie przy艂膮czy膰, je艣li pozwolicie. Do Miluni - jak pozwolicie mi zosta膰 z Wami to ja b臋d臋 najstarsza na Waszym forum, mam o 1 roczek wi臋cej od Ciebie. Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sylvi 馃憚 witam Ci臋 serdecznie, masz atut nie do odrzucenia :D wi臋c nie tylko mo偶esz ale musisz zosta膰 z nami :D ...a czy opr贸cz wieku napisze nam wi臋cej o sobie ????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sylvi 馃憚 witam Ci臋 serdecznie, masz atut nie do odrzucenia :D wi臋c nie tylko mo偶esz ale musisz zosta膰 z nami :D ...a czy opr贸cz wieku napisze nam wi臋cej o sobie ????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylvi
Dzi臋ki za przygarni臋cie. Nie wiem czy dopasuje si臋 do Was, bo do艂a to ja mam od jaki艣 6 lat. A w艂a艣ciwie co艣 wi臋cej. Jestem 偶onk膮 i mamu艣k膮. Mieszkam w ma艂ej mie艣cince i ka偶dej zimy natychmiast marz臋 o mie艣cie, 偶eby nic nie robi膰, tylko spacerowa膰 i ogl膮da膰 wystawy sklepowe. Ale jak przychodzi wiosna to wszystko sie odwraca o 180.0 i ju偶 kocham swoje podw贸rko i trawke (ale t膮 zielon膮 podw贸rkow膮). Mam w domu ma艂y zwierzyniec bo zajmuje si臋 pieskami i prawde pisz膮c to jedyne wierne towarzystwo, s艂uchaj膮 i nie wychodz膮 kiedy do nich m贸wi臋. ha,ha,ha. Od niedawna mam sta艂y dost臋p do internetu wi臋c jestem troche laikiem w tych sprawach, ale staram si臋 nadrabia膰 zaleg艂o艣ci. Szukam te偶 towarzystwa do rozm贸w i 偶art贸w. Podoba mi si臋 ten topik i jeszcze jeden gdzie te偶 super jest ponarzeka膰 na ca艂y 艣wiat. To narazie na tyle. Pozdrawiam Ps. mam pytanie, czy Wy co jaki艣 czas sprawdzacie co nowego na forum, czy macie jakie艣 powiadomienia, 偶e kto艣 nowy napisa艂. Jestem praktycznie ca艂y dzie艅 przy komputerze, ale ci膮gle skacze ze strony na strone 偶eby zobaczy膰 czy jest co艣 nowego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja tylko przelotem, bo obieca艂am sobie posprz膮ta膰 dzi艣 wszystkie domowe k膮ty :( >Madzik ja tyle co Ty wa偶y艂am w tak zamierzch艂ych czasach, 偶e nawet nie pami臋tam. Przed 艣wi臋tam by艂o poni偶ej 65 kg, a teraz ponad 67! 馃槶 Chyba si臋 pochlastam!!! Od dzi艣 znowu przesz艂am na dietk臋, ale m贸j 偶o艂膮dek - no comments... :( Nie mog臋 zmarnowa膰 tego co osi膮gn臋艂am tyloma wyrzeczeniami! A d膮偶臋 do 60-62 kg. Chocia偶 nie wiem jak to b臋dzie, bo m贸j misio ju偶 protestuje bardzo mocno! >Sylvi nie radz臋 zaznaczy膰 opcji wysy艂ania powiadomienia o nowym po艣cie, bo skrzynk臋 b臋dziesz mia艂a zapchan膮 ca艂y czas, o ile pojawia si臋 du偶o wypowiedzi na topiku. Mia艂am z tym nielada k艂opot. Ja sprawdzam forum co jaki艣 czas i tyle. A jestem z Bia艂egostoku :D na razie! Wpadn臋 p贸藕niej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczynki , witajcie go艣cie :) No c贸偶 , moja waga to ok. 5o kg (165 cm) , jestem raczej niejadkiem , ale za to 艂asym na s艂odycze i czekolad臋 ....mniam , mniam :P Zwykle jem niedu偶o , ale jak mnie najdzie i jak co艣 mi bardzo smakuj臋 , to nie grymasz臋 i wcinam a偶 mi si臋 uszy trz臋s膮 ( dzi艣 np. pierogi ). Nigdy nie stosowa艂am 偶adnych diet , w sumi臋 nie 膰wicz臋 na 偶adnej si艂owni ani nie chodz臋 na basen ( cho膰 to drugie by mi si臋 przyda艂o , bo ju偶 dawno nie p艂ywa艂am - a lubi臋 :) ) , ale 偶e mieszkam w domu wolnostoj膮cym , na du偶ej dzia艂ce , na wsi , to roboty nie brakuje - i to w艂a艣nie s膮 moje 膰wiczenia . A ostatnio nami臋tnie robi臋 brzuszki ... naprawd臋 - z przyjemno艣ci膮 ... w rytm jakiej艣 dobrej muzyki ( niedawno \"call on me\") ... A co o mnie ? Ju偶 ponad 20-letnia studentka przedmiot贸w humanistycznych , zielono -br膮zowe oczy skryte za szkie艂kami okulark贸w , ciemnobr膮zowe w艂osy , kt贸re ku mojej rozpaczy - co rano wygl膮daj膮 inaczej ... , szcz臋艣liwie zakochana w m臋偶czy藕nie mojego 偶ycia ... , poza tym jestem bardzo zakr臋cona , cz臋sto roztrzepana , naturalnie - wielka romantyczka , uwielbiam ksi膮偶ki , muzyk臋 , podr贸偶e i 偶ycie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczynki , witajcie go艣cie :) No c贸偶 , moja waga to ok. 5o kg (165 cm) , jestem raczej niejadkiem , ale za to 艂asym na s艂odycze i czekolad臋 ....mniam , mniam :P Zwykle jem niedu偶o , ale jak mnie najdzie i jak co艣 mi bardzo smakuj臋 , to nie grymasz臋 i wcinam a偶 mi si臋 uszy trz臋s膮 ( dzi艣 np. pierogi ). Nigdy nie stosowa艂am 偶adnych diet , w sumi臋 nie 膰wicz臋 na 偶adnej si艂owni ani nie chodz臋 na basen ( cho膰 to drugie by mi si臋 przyda艂o , bo ju偶 dawno nie p艂ywa艂am - a lubi臋 :) ) , ale 偶e mieszkam w domu wolnostoj膮cym , na du偶ej dzia艂ce , na wsi , to roboty nie brakuje - i to w艂a艣nie s膮 moje 膰wiczenia . A ostatnio nami臋tnie robi臋 brzuszki ... naprawd臋 - z przyjemno艣ci膮 ... w rytm jakiej艣 dobrej muzyki ( niedawno \"call on me\") ... A co o mnie ? Ju偶 ponad 20-letnia studentka przedmiot贸w humanistycznych , zielono -br膮zowe oczy skryte za szkie艂kami okulark贸w , ciemnobr膮zowe w艂osy , kt贸re ku mojej rozpaczy - co rano wygl膮daj膮 inaczej ... , szcz臋艣liwie zakochana w m臋偶czy藕nie mojego 偶ycia ... , poza tym jestem bardzo zakr臋cona , cz臋sto roztrzepana , naturalnie - wielka romantyczka , uwielbiam ksi膮偶ki , muzyk臋 , podr贸偶e i 偶ycie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylvi
Ami dzi臋ki za wiadomo艣膰, dobrze 偶e nie zaznaczy艂am tej opcji. Lati, wiesz to 艣mieszne, ale ja te偶 mam 165 cm , wa偶e 50 kg i r贸wnie偶 uwielbiam s艂odycze. Z moj膮 wag膮 jest r贸偶nie, bo najmniej wa偶y艂am 45 kg , a najwi臋cej 56 kg i to niezbyt d艂ugo. Ja jestem jadkiem wieczornym i wci膮gu dnia zapycham si臋 ciastem i s艂odyczami. Niestety mam sk艂onno艣膰 do szybkiego chudni臋cia, a ci臋偶ko jest mi przyty膰, 偶eby nie wygl膮da膰 jak wieszak na ciuchy. Sorry wszyscy odchudzaj膮cy si臋, ale wierzcie mi wcale nie jest 艂atwiej gdy sie jest za chudym i ka偶dy pyta czy nie jeste艣 chora? Pozdrowionka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Najpierw mysla艂am, 偶e jestem najstarsza - okaza艂o si臋, 偶e nie :D Ale za to jestem na bank najgrubsza... 馃槶馃槶馃槶馃槶馃槶馃槶馃槶馃槶馃槶 Mam nadziej臋, 偶e kr贸tko! ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylvi
wesz艂am zobaczy膰 czy kto艣 nowy dzi艣 napisa艂, a tu czytam, czytam i oczom nie wierze, sama dwa b艂臋dy naraz zrobi艂am. Sorry Emi i Leti 偶e przekr臋ci艂am Wasze pseudo, ale to chyba przez t膮 debiln膮 pogod臋 nie mo偶na sie skupi膰. Teraz te偶: m膮偶 艣pi, syn szaga w internecie (ciekawe czego szuka o tej porze), a ja postanowi艂am wsta膰 (bo spa膰 nie mo偶na za nic) i posprawdza膰 co ciekawego napisa艂y艣cie na forum. Co艣 wszystkich dzi艣 wymiot艂o wieczorem, epidemia jaka艣 czy co? No to pa do jutra.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wow!!!! To mamy nowe kole偶anki!!! Ale bomba!!! Witam serdecznie! Sylvi 馃尰 Aga 馃尰 No! To mo偶e ja sie teraz przedstawie kr贸ciutko.. Magda mi na imie..jestem tutaj najm艂odsza - 19 latek(kiedy艣 jeszcze by艂a Kitty Jane..ale ona gdzie艣 uciek艂膮 :( ) i najmniejsza zaledwie 156 cm i 47 kg :) - jak wsz臋dzie..hehe. Mieszkam we Wroc艂awiu (c贸偶 za pi臋kne i klimatyczne miasto,kto by艂 ten wie! :) ) , ucze si臋 w LO. AAA...s艂odycze te偶 kocham i to bardzo! Diety nie s膮 dla mnie (hehe..tak sobie na razie moge m贸wi膰, p贸kim m艂oda :P ). Je偶dze konno i strzelam. Swojego Kluska tak偶e posiadam! Ale niestety przeprowadzi艂 si臋..i teraz mieszka bardzo,bardzo daleko. :(. Kiedy艣 dostawa艂am cz臋sto do艂y jak si臋 z Nim nie widzia艂am chocia偶 raz w miesi膮cu..ale teraz nale偶y to do rzadko艣ci (i ca艂e szcz臋艣cie,bo sama ze soba nie mog艂am ju偶 wytrzyma膰:P ). Kocham PSY!!! sa mi艂o艣ci膮 mojego 偶ycia, poza Wojtkiem..oczywista :P. Mia艂am kiedy艣 setera angielskiego i wy偶艂a niemieckiego..obecnie nie mam 偶adnego..bo nie pozwala mi na to moja sytuacja-czyli brak du偶ego mieszkania (bo kocham du偶e psy,a one potrzebuja sporo miejsca i ogr贸d). Uwielbiam fotografie (zar贸wno fotografowa膰 jak i by膰 fotografowan膮- co do tego po niedzieli wy艣le Wam nowe zdj膮tka:) ), sport i czytac krymina艂y:). Nienawidze k艂amstwa (c贸偶 za orginalno艣膰 hehe:P ) i smierdz膮cych skarpetek :P To by by艂o na tyle... Pozdrawiam AAAA wogole to wczoraj by艂am na imprezie i pozna艂am takiego kolesia..bardzo przystojny i wygadany..ale kurcze..ja to jestem ma艂a..ale on..si臋ga mi do ramion..Kurcze..my tu narzekamy, a sobie tak pomy艣la艂am..偶e on to musi mie膰 przer膮bane..:( No..to bu藕ka!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylvi
witam wszystkich, dzi臋ki malutka za przywitanie. 馃尲 馃尲 馃尲 Potem wpadne, bo robie ciasto, (teraz chwile by艂am bo ch艂odzi si臋 w lod贸wce). To narazie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylvi
馃尲 鉂わ笍 :-) ;-) :D :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pechowaaaaaaaa
Cz艣膰 . Nic mi nie wychodzi . Jestem zrezygnowana , z艂a , roaczarowana.... Og贸lnie -d贸艂 . Nie mog臋 znale艣膰 pracy , fryzjerka zafarbowa艂a mi w艂osy nie na ciemny bl膮d , tylko na rudy ( fe - brztdko mi) , wysypa艂 mnie tr膮dzik (albo duuuuuu偶o pryszczy ) , nie zmie艣ci艂am si臋 w levisy 501 (ulubione na spacerki), i mog艂a bym tak wymienia膰 i wymienia膰 ... Nic mi nie wychodzi , s艂o艅 w sk艂adzie porcelany to piku艣 przy mnie. RATUUUNKU!!!!!! Mia艂y艣cie kiedy艣 tak??? Kiedy zla passa si臋 odwr贸ci? Juz ( o zgrozo) zacz臋艂am my艣le膰 , 偶e kto艣 na mnie z艂y urok rzuci艂. Koszmar.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Nowe Panie 馃尰 Witam Sta艂e bywalczynie 馃憚 Piszecie prawie zawsze o wadze to takie straszne i wazne dla Was Dziewczyny???3-4kg w ta czy w ta strone to nic mowie Wam to jako facet a spodnie to mozna przeciez troszke wieksze a nie sie zabijac. Nie jestescie w temacie chyba ze czyta艂yscie ja po wypadku przesta艂em pic piwko ,jesc ziemniaki,makaron,i pieczywo kupi艂em rowerek i przez lipiec sierpien jezdzac dziennie podziwiajac wspania艂e krajobracy od czasu do czasu zachaczajac o basenik straci艂em 12.kg ot tak sobie nawt sie nie spostrzeg艂em tylko wszystcy ktorzy mnie niewidzieli jakis czas pytali czy mam raka ;) ze tak schod艂em hehehe . Pozdrawiam i g艂owa do s艂onka;) pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie ! A u mnie dzi艣 wreszcie 艣nieg - pada i pada , i jest 艣licznie ! Siedz臋 przy kompie ( przerwa miedzy sprz膮taniem a pisaniem konspektu do lekcji j. polskiego :P ) i ciesz臋 si臋 , 偶e dzi艣 Kafe chodzi szybciej ( 偶e wog贸le dzia艂a ) , bo wczoraj to by艂 koszmar - i nic nie mog艂am zrobi膰 , dobrze , 偶e przynajmniej m贸j wpis sie pokaza艂 , co prawda dwa razy , ale to lepiej , bo jakby go nie by艂o , to by艂abym z艂a , 偶e tyle napisa艂am i gdzie艣 to wci臋艂o ... :D Za oknem s艂ysz臋 karetk臋 , 藕le mi si臋 to kojarzy , bo w tamtym roku sama mia艂am wypadek i takie rzeczy budz膮 wspomnienia :0 Cze艣膰 Robalku , jejku , to zrezygnowa艂e艣 z kilku fajnych rzeczy - czy teraz te偶 masz jak膮艣 dietk臋 , czy jesz ju偶 wszystko ? Pozdrawiam ! 馃尰 Pechowa 馃憚 nie martw sie ! To co z艂e , zawsze si臋 kiedy艣 ko艅czy ! Przecie偶 zawsze po nocy jest dzie艅 , a po deszczu s艂oneczko ... Mo偶e brzmi to banalnie i jest to oklepane , ale to prawda - mo偶esz mi wierzy膰 :) Ja te偶 niedawno kupi艂am sobie spodnie ... z kieszeniami . Mam w pasie 70 cm , nie wiem czy to du偶o czy to ma艂o , ale mam problemy z kupowaniem spodni , bo zwykle s膮 dobre w biodrach , a troch臋 odstaja mi w pasie :) Sylvi - nic sie nie dzieje :P 偶ycz臋 udanego i pysznego ciasta ! A jaka u Ciebie pogoda , te偶 艣nieg ? Jaki rejon Polski ? Ja - podkarpacie . Wczoraj w Bieszczadach ju偶 by艂 艣nieg - u mnie dopiero dzi艣 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×