Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

dzień dobry! malutka, to super! i wszystkiego naj! 😘 taniucha witaj witaj! wracaj wracaj! :) 😘 czesc emi :) to jak? dring-dong? ;) 🖐️ sylwi :) witam wiole 🖐️ eh! głowa mnie boli! :( miłego dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wszystkim! :D Madzik drinki są dla mnie - jakby tu delikatnie powiedzieć ;) - niewskazane. Dziwnie po nich się zachowuję... ;) ;) ;) Czasami jeden i to od wielkiego dzwonu. :D Mróz się bierze 😭 Szok!!! Nie nawidzę zimna!!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ 👄 EMI ja też nie jestem miłośniczką zimy ;) a wręcz przeciwnie :) 👄 malutka -> super, też tak myślałam, że Twój tato da się ubłagać cieszę się razem z Tobą :D:D:D 👄 ->>> dla wszystkich tych nowych i \"starych\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllllllllllo :) no to ja wyżlopie driny :) no to ja spadam, bo tyle pracy mam... :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik po drinach z krzesła spadła..... tak to z niej pijaczka ;) ledwie się trochę napiła i już równowagę straciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) w szczególności witam nowe koleżank 🌻 i i dawno nie widzianego u na robalka 👄 co do tego kim jestem ... hmmm ... jakby to napisać w skrócie ... mam 26 lat .. no rocznikiem 27 - ale jestem z listopada ...... z wykształcenia jestem pedagogiem ... i doradzcą społecznym .... i logopedą ..... i bedę nauczycielem nauczania poczatkowego :P a do tego jestem wieczną studentką - teraz robię właśnie te nauczanie przedszkolne i wczesnoszkolne (ogólnie ujmując) - potrzebne mi do pracy, którą wykonuję (tzn. teraz mam przerwę) - a mianowicie nauczyciela wychowawcy grupy przedszkolnej :) Jestem najszczęśliwszą mamą 7-tygodniowej Amelki :) Można powiedzieć, ze Meluchna to nasze topikowe dziecko - bo zaszłam w ciażę juz tu urzędując :P Mąż - jedna sztuka - od 6,5 roku partner, od ponad 1,5 roku małżonek :) Uwielbiam dzieci (wodac po wykształceniu hehe), zwietrzaki (mam psiaka), kocham przyrodę i wyprawy do lasu - juz teraz czekam z niecierpliwościa wiosny - bedę mogła pokazywać piekno lasó i łąk i rozwijać miłość do natury w Amelce :) Jestem z zachodniopomorskiego - z miasta - i choc kocham przyrtodę wieś dla mnie to owszem -a le jako oderwanie sie od codznienności, wyopoczynek - na stałe odpada :) uffffffffffff a teraz ze świeżych wieści - moja przyjaciółka zawitała w domu na urlopie :) ale mało co ją w sumie widzę, wiec średnio sie cieszę :0 tzn. jak dla mnie za mało :P Wraca do Anglii w niedzielę a w piątek odlatuje mój brat ..... kolejny dłuugi rejs przed nim .... ale to nic - szybko zleci - a w lipcu będzie jego wesele !!! :) :D a jakieś 3 tyg przed nim chrzicny Amelki (on bedzie chrzestnym wiec będziemy z chrztem czekać) :) mała cos kwęka - wuiec uciekam ..... a miałam coś jeszcze napisać ehh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Elffik czy ty zawsze jesteś tak pozytywnie nastawiona do życia? Aż pozazdrościć, szkoda że nie każdy może wnieść tyle radości i zadowolenia. Ja niestety nie jestem taką optymistką. Mam nadzieje że częściej będziesz odwiedzała ten topik bo miło się robi na sercu jak czyta się takie miłe wypowiedzi. ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dołkowiecze! he! spadłam z krzesła? wcale nie! co za ochydne pomówienia! :D :D :D spadłam z fotela!! no! czesc elffffiku! ucałuj meluche :) niech tam nie kwili :) sylvi! :) miłgo dnia zycze! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć śpiochy. Masz racje ma-dzik że ten topik umiera śmiercią naturalną. Wszytkich coś wymiotło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik usta]sylvi 👄 topik żyje tylką jest trochę rozleniwiony w związku z zimą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-dzi
wiec innymi słowy: topik zapadł w sen zimowy! chrapie, mruczy przez sen sapie i zebami czasem klapie słodko śni o pieknej wiosnie i usmiecha sie radosnie coś tam czasem pomarudzi lecz na dobre nie obudzi. śnij wiec. śpij wiec, niech sen ci słuzy niech marzenia nikt nie burzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia podarowała mi chwilę - a zupę już ugotowałam więc zagladam do Was ..... tak w ogóle to szukam chętnych do prasowania .... takich małych słodkich ciuszków -ale za to całej sterty - która sie skusi hehe :P :D sylvi 🌻 - z nastrojem u mnie bywa róznie - jak u każdego - ale ogólnie to jestem raczej pozytywnie nastawiona do życia i nawet w trudnych chwilach staram się wynajdywać coś optymistycznego :) A ostatnio za sprawą małej istotki mam same miłe chwile - kocham ją nad zycie i uwielbiam ją całą sobą - nawet wtedy gdy marudzi i nie daje mi spać przez pół nocy hehe Uśmiech takiego szkraba wynagradza wszystko - i wszytsko inne przy nim staje sie nie ważne .... Zresztą w pewnych sytuacjach życiowych człowiek uczy sie pokory i wdzięczności za to co ma .... Mnie nauczyła tego praca społeczna z dziećmi z biednych i patologicznych rodzin ... jak również swego czasu kontakt z dziećmi chorymi .... no i takie tam różne .... mam za co dziękować Bogu (czy jak ktoś woli losowi) - mam męża, dziecko (widzę ile niektóre pary sie starają o bobaska ....), zdrowie, na chleb mi nie brakuje, na 90 % mam pracę (po macierzyńskim mam do niej wrócić) ..... a ze czasem miśka bym zabiła, mam 3 kg nadwagi ciążowej, umrę gdy minie 16 tyg i będę musiała zostawić Amelię z obcą osobą i często brakuje pieniędzy na jakieś moje \"widzimisię\" - cóz - zawsze mogę zajrzeć wtedy do dołkowa i sie wyżalić no nie ?? :) a apropo tego kogo sie miło czyta - to ja uwielbiam czytać naszego madzika :) zwłaszcza jak marudzi i narzeka na cały świat :) :D :D :D milunia 👄 ma-dzik - poetko Ty nasza 👄 dzisiaj pasqdna pogoda - nie mam jak odebrać zdjęć :0 jakby było ładnie poszłabym z mała na spacer i bym je sobie odebrała a tak .... a jutro dzień babci - a ja wymyśliłam dla moich rodziców prezent w postaci zdjęcia wnusi w ramce (+ po pralinkach) ... ramkę już mam .. tylko skąd wziąć teraz zdjęcie .... moze jutro mi sie uda wyskoczyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże na śmierć zapomniałam o Dniu Babci. Dzięki. Jak dobrze mieć znajomych. Lece do sklepiku po czekaladke. Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany boskie!!!! zapomnialam o dniu babci!!! dzieki Elffi!!!!! lecy czytac \"kod leonarda da vinci\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze wam powiem moje drogie...pfy z tym dniem babci!. nie zadryndam, nie wyśle kartki, a wiecie dlaczego? bo nie pamietam, kiedy ostatni raz któraś z szanownych babć wysłała kartke mnie, albo nie kojarze zupełnie czy któraś kiedyś do mnie zadzwoniła z zyczeniami! czy to na dzień dziecka, czy imieniny, czy cholera jasna urodziny. moje babcie maja swoich ukochanych wnuczków którzy dali ich ukochanych prawnuczków a reszta jest be i niech sie wali! a tak w ogóle to dzień dobry dołkowicze! miłego dnia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik to tak jak babcia mojego lubego ona też ma swoich ulubieńców tych co to jej na maksa wchodzę w d... a robią to dlatego, że ma chatę na zbyciu :) ...mój luby kiedyś jak podczas świątecznej kolacji wypił lampkę szampana jego szanowna babcia stwierdziła, że jest alkoholikiem bo nie może się powstrzymać od picia, a przecież będzie wracał do domu samochodem i jak on taki pijany pojedzie... jednak jak już się wybieraliśmy do domu zapytała się czy jej nie podrzucimy wtedy mój luby powiedział, że nie może jej odwieść do domu bo jest najebany :D:D:D:D od tamtej pory jego babcia jest na niego śmiertelnie obrażona :D:D:D dzień doby Kochani 👄 ...a ja nie mam żadnej babci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu sylvi. Słuchajcie musze od dziś zmienić login na beev, ponieważ ktoś zarezerwował mój poprzedni login. Ma-dzik - ale ty masz dziś dobre nastawienie! 🌼 👄 jak Twoje kochane babcie tak sie zachowują to faktycznie je olej. A kwiatki i buźki masz ode mnie. Pozdrawiam wszystkich w ten cholernie wiejący dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili! hihi ale fajnie babcie załatwiliscie! a co! niech sie obraza. albo nasteonym razem uwaza co mówi i do kogo. szacunek nalezy sie kazdemu!!! beev! jak ładnie sie teraz nazyważ! kojarzy mi sie z bee :) z malutka okraglutka słodka pszczółka :) 😘 a babcie sa po prostu ....eh...rece opadaja! jak mozna faworyzowac tak jedne wnuczeta na rzecz drugich??? na imieniny tez im kartki nie wysle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś z Was korzysta ze SKYPE ? darmowego telefonu? Jeśli tak to bardzo prosze napiszcie jak to działa i czy nie ma jakieś niespodzianki przy połączeniach (że mogą być płatne)? Ja śiągnęłam go ze strony www.skype.pl , zalpgowałam i nie wiem co dalej. Jest napis: \"wybierz skype out i zadzwoń do swoich przyjaciół\" a niżej informacja: \"Skype Out Globalne rozmowy wg stawek lokalnych\". O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Madzi..no i dobrze! Maili vanili..też bardzo dobrze!!! blee..jak ja nie lubie wlażenia w tyłek..wrrr Sylvi..kurcze ja używam skype..ale jak na razie żadnych rachunków nie dostałam..ale nie znam sie za bardzo na tym programie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak go używasz???? jak sie nie znasz? Jak możesz to odezwij sie do mnie na tlenie. numer masz podany na pasku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :D a ja od dziś mam urlop :D :D :D Będę spać, śpać, śpać i okupować kompa ;) bo ostatnio jakoś moi panowie mnie nie dopuszczali.Ale się cieszę!!! :D :D :D Normalnie nawet nie wiecie jak!!! A co do SKYPE ja też mam. Jeżeli rozmawiasz z osobą która ma też zainstalowanego skype to gadasz za darmo. Jeżeli chcesz rozmawaić na komórki lub na telefon stacjonarny to się płaci. Trzeba zrobić przelew ze swojego konta na konto skype. Coś na zasadzie przedpłaty. Przelewasz kasę a potem ją wykorzystujesz. Rozmowy są ponoć tanie, ale wiem to tylko ze słyszenia. Poszukam cennika to dam znać. Każdy posiadacz skype na komputerze ma swój nick, a nie numer. Aby zadzwonić do znajomego trzeba znać więc jego nick. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi..uzywam...ale nie słyszałam,zeby sie cos płaciło za to..wiec nie wiem.. ale wszystko juz Emi Ci napisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo. Słuchajcie jeszcze jedno pytanko: czy wszyscy którzy mają nick to wtedy wiadomo że mają darmowe rozmowy ze skypa? A jeśli wprowadzasz numer telefonu to wtedy jest to płatne? Nie wiem co zrobić, czy dzwonić ze skypa, czy lepiej z tlenu? Tam też podobno darmowo. Naczytałam się tyle tematów z tym związanych a jednak nic konkretnego tam nie ma. No nic, jak ktoś ma ochote jeszcze mnie uświadomić to będę wdzięczna. Tylko z kim ja będę rozmawiać? 😭 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby zarejestrować się musisz podać nick. To jest darmowy komunikator, powiedzmy, pomiędzy komputerami. A żeby zadzwonić \"poza komputer\" musisz wykupić kredyt (chyba tak to się nazywa), bo bez tego nigdzie się nie dodzwonisz ;) A rachunków nie obawiaj się :D PS: Dlaczego kojarzysz mi się teraz z wołowiną :O ???? Sylvi było jakoś lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×