Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Leti ja po Twoim nicku myślałam, że jesteś raczej blondynką ;) bez urazy oczywiście!!!! Chodzi mi wyłącznie o kolor włosów!!! I oczywiście powodzenia na egzaminach Ci życzę!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super mam wasze zdjątaka :D:D:D EMI 👄faktycznie Twój nick i Ty tworzycie nierozerwalną całość, coś w tym jest jak zobaczyłam Twoje zdjęcie to wcale się nie zdziwiłam, że Ty to Ty :):):) sylvi 👄 fajnie, że i Ciebie mam do kompletu, jak widać jesteś wesolutką babeczką, te oczy pełne radości :D:D:D 👄 dla wszystkich i powodzenia babeczki w sesji :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla wszystkich mnie jaga praca znowu złapała w swoje szpony i nijak się wyrwać z nich nie mogę. A wieczorem padam. Ellfik ale Amelcia rośnie, jest śliczna dzieki za zdjatyka, ja wieczorem wybiore to też coś podeślę Wam aktualnego. NO i nie mam zdjatek Emi i Sylvi, tez Wam wieczorkiem wysle swoja Fmilie i czekam na wasze fotosy. U mnie duzo, duzo śniegu. Na nartkach niestety jeżdzic nie umiem, ale mam zamiar się nauczyć w niedalekiej przyszlości, ale zapewnie nie w tym sezonie. Znikam do pracy. Odezwe się wieczorkiem. Buziaczki. Ale dzisiaj się obżeram i co dziwniejsze wciąż jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla wszystkich mnie jaga praca znowu złapała w swoje szpony i nijak się wyrwać z nich nie mogę. A wieczorem padam. Ellfik ale Amelcia rośnie, jest śliczna dzieki za zdjatyka, ja wieczorem wybiore to też coś podeślę Wam aktualnego. NO i nie mam zdjatek Emi i Sylvi, tez Wam wieczorkiem wysle swoja Fmilie i czekam na wasze fotosy. U mnie duzo, duzo śniegu. Na nartkach niestety jeżdzic nie umiem, ale mam zamiar się nauczyć w niedalekiej przyszlości, ale zapewnie nie w tym sezonie. Znikam do pracy. Odezwe się wieczorkiem. Buziaczki. Ale dzisiaj się obżeram i co dziwniejsze wciąż jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Dzięki za zdjęcia. Inga- zaraz cos Ci wysle. Milunia- doszedł e-mail ale bez zdjęć. Prosze o ripley. Cleopatra - nie mam nic od Ciebie. Nie wiem czy jeszcze kogos pominęłam. Jeśli tak to sorry. Przepraszam ale mam dziś zły dzień, więc się ukrywam. Ale pewnie zajrze jeszcze pod wieczór. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi --- juz wysłałam :) I do EMI też :) Ale z Was radosne iskiereczki,dzieki za fotki. Sylvi ma śliczne radosne oczka,a Emi to jak ulał pasuje do Emi,naprawdę :) Buzi myszki,miejcie się dobrze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim! Wysłałam się już dla Ingi, a od miluni też dostałam e-mail bez zdjęć, więc proszę o powtórkę ;) Moje dziecko wyszło w badaniach zdrowe jak ryba, aż nawet za ... Lakarka pytała się czy serwuję mu jakąś specjalną dietę? Tak: najczęściej frytki i pizzę, a w tajemnicy przede mną dziecko serwuje sobie colę... I zdrowe jak ryba ;) :D :D :D A tak poza tym to powoli oswajam się z myślą powrotu do pracy 😭 Dostałam zdjęcia od Leti i Cleopatry - ale a Was laski dziewczyny :D Idę się grzać, bo w końcu się zmobilizowałam i odśnieżyłam swoje podwórko. Przez moment było mi nawet gorąco, ale już się oziębiłam ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja na chwilkę , trzymajcie za mnie kciuki jutro , dziewczyny ... ostatni exam , ale bardzo wyczerpujący psychicznie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti -> trzymam już teraz kciuki chociaż Ty jesteś taka zdolniach, że kciuki są tu zbędne :):) emi, sylvi -> wysłałam ponownie oby teraz doszło :):) a jak nie to jutro wyślę z pracki z mojego firmowego adresu :D:D 👄 -> dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleopatra - zdjecia doszły , superowa dziewczyna z Ciebie. Dzieki. Ide spać bo coś zmęczona jestem . Do jutra. Pa wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Emi - dzieki za zdjatka :) urocza z Ciebie osóbka :) przesyłam swoje - a raczej przede wszystkim Amelki :) jakoś mi smutno .... nie będę więc nic pisać - moze mi do jutra przejdzie ....... całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik :D poproszę o uśmiech :D nie smutkaj się masz takie cudowne dziecię, że nie wolno Ci się smutakać :D:D ->>> 👄 dla wszystkich sylvi, emi i jak zdjątko wczoraj doszły bo jak nie to dzisiaj wyślę jakieś z pracki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieuchy! :)🖐️ jak tam tłusty? u mnie tłusty tłusty na maxa :) 6 paczków zjadłam :) :) :) były pycha chlip, ale ktos gdzies powiedział, że żeby spalić kalorie z 1 paczka potrzeba 1 godz intensywnego wysiłku fizycznego....bu! Bu BU przecież ja umre biegajac 6 godzin bu bu bu bu! a tam! jakos to bedzie! pozdrowienia papa! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia - poczte przed chwila sprawdzałam i zdjęć nie ma. Więc musisz jednak ten komputerek pracowy uruchomić i koleżanką zdjątka dosłać. Madzik - u mnie czwartek nie był tak tłuściutki, pączki zakupiłam ale jakoś nie miałam z kim ich zjeść, więc jednego zszamałam i na tyle. Ale teraz nawet sie ciesze, bo tylko godzinke musze pobiegać. Elffiku- nie martw sie, u mnie też jakoś dołkowo ostatnio i nie wiem czy wina pogody, czy jak? Ale mam nadzieje, ze niedługo słońce wyjrzy i będziej lepiej. Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi - zdjątka wysłałam ponownie tym razem z pracki oby doszły..... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia - sa zdjęcia, dzięki bardzo. Nie ma to jak pracowe kompy. hi,hi Ide wstawiac ziemniaki na pierogi. Bo juz moje chłopaki marudzą że nic nie robie tylko w necie siedze. Musze jakos ich ułaskawic. No to pa do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi :):) to super !!! -> a możemy liczyć na kilka pierożków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla wszystkich dołkowiczów. Zaraz pędzę oglądnąć co mam w skrzynecce. Ja wyslę dzisiaj bo wczoraj wieczorkiem jakoś mi połaczenie szwankowało. Ale dzisiaj na bank. Pozdrowionka i marsz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Milunia do mnie też odszły :D ale ten dział windykacji :( komornikiem mi powiało :O chociaż jeszcze nie miałam okazji z nim obcować ;) A ja wczoraj zrobiłam dla swojego dostawcy sieci taką jazdę, że ma osobiście nadzorować jakość sygnału u mnie ;) Bo za co mam płacić, jak internet mam przez kilka godzin na dobę :( A najbardziej to wściekł jak usłyszał magiczne : wyłudzanie kasy ;) Mam nadzieję, że teraz będzie w końcu dobrze :D :D :D Ja też idę coś pichcić. Może sałatkę jakąś zrobię? :O bo już nie mam pomysłów, a o ochocie to już nie wspomnę... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi 👄sorry zapomniałam zlikwidować automatycznego podpisu ale ja nie groźna jestem :) węcz przeciwnie :) a ja właśnie jem kanapeczki ze schaboszczakiem, a do tego szpinak z jajkiem :):) uwielbiam szpinak!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, Sylvi dzieki za zdjęcia, piekne kobitki z Was, ja dzisiaj podeslę swoje. Ja tez już jestem po jedzonku, miałam w pracy pyszna kanapeczke no i wzięłam sobie pół tabliczki czekolady truskawkowej i kilka mandarynek. Ależ duzo jem ostatnio, lae cóz odmawiać sobie jednej z nielicznych przyjemności w życiu. Oj kochany piateczek dzisiaj, ja już chcę do domu........... A sałatkę to i ja bym jakąś zjadła może i ja cosik jutro przygotuję. Narobiłaś mi Emi smaka tą sałatka. A póki co znikam w wir pracy. Milunia jak Twoje postępy w jeżdzie, jak Ci idzie, MM ma teraz wolne i sobie mykam samochodkiem i muszę przyznać, że czuję się w nim coraz pewniej, juz nie boję się porannego włączania się do ruchu, bo wcześniej miałam troche obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, Sylvi dzieki za zdjęcia, piekne kobitki z Was, ja dzisiaj podeslę swoje. Ja tez już jestem po jedzonku, miałam w pracy pyszna kanapeczke no i wzięłam sobie pół tabliczki czekolady truskawkowej i kilka mandarynek. Ależ duzo jem ostatnio, lae cóz odmawiać sobie jednej z nielicznych przyjemności w życiu. Oj kochany piateczek dzisiaj, ja już chcę do domu........... A sałatkę to i ja bym jakąś zjadła może i ja cosik jutro przygotuję. Narobiłaś mi Emi smaka tą sałatka. A póki co znikam w wir pracy. Milunia jak Twoje postępy w jeżdzie, jak Ci idzie, MM ma teraz wolne i sobie mykam samochodkiem i muszę przyznać, że czuję się w nim coraz pewniej, juz nie boję się porannego włączania się do ruchu, bo wcześniej miałam troche obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś 👄 postępy chyba są :) od środy jeźdzę sama do pracki i oczywiście sama z niej wracam ja najbardziej bałam się takich dużych skrzyżowań, na których muszę skręcić w lewo i gdzie nie ma świateł, a samochodu jadą ja oszalałe, i trzeba się wcisnąć, ja jeszcze tego tak dobrze nie opanowałam ale jakoś już przestałam się takimi sytuacjami stresować jak to moja przyjaciółka mówi, jak nie będziesz czuła się na siłach stój w końcu i tak cię wpuszczą :D:D:D:D ...Inguś trzymam kciuki za Twoje postępy, a Ty trzymaj za moje :) ->>> razem damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś 👄 postępy chyba są :) od środy jeźdzę sama do pracki i oczywiście sama z niej wracam ja najbardziej bałam się takich dużych skrzyżowań, na których muszę skręcić w lewo i gdzie nie ma świateł, a samochodu jadą ja oszalałe, i trzeba się wcisnąć, ja jeszcze tego tak dobrze nie opanowałam ale jakoś już przestałam się takimi sytuacjami stresować jak to moja przyjaciółka mówi, jak nie będziesz czuła się na siłach stój w końcu i tak cię wpuszczą :D:D:D:D ...Inguś trzymam kciuki za Twoje postępy, a Ty trzymaj za moje :) ->>> razem damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia pewnie, że trzymam, ja tez miałam stresa z tymi skrzyżowaniami, ale juz jest leipiej. Buziaczki, oj dlaczego ten dzień się tak wlecze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia pewnie, że trzymam, ja tez miałam stresa z tymi skrzyżowaniami, ale juz jest leipiej. Buziaczki, oj dlaczego ten dzień się tak wlecze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się dzisiaj wlecze przeokrutnie jestem taka jakaś znużona tym dniem ja chcę do domu :) -> na szczęście jeszcze tylko godzina z kawałkiem 👄 Inguś a jak tam Twoje sprawy sercowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się dzisiaj wlecze przeokrutnie jestem taka jakaś znużona tym dniem ja chcę do domu :) -> na szczęście jeszcze tylko godzina z kawałkiem 👄 Inguś a jak tam Twoje sprawy sercowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu o kanapkach a ja już po obiadku. O rany, jak ja rzadko gotuję obiad z dwóch dań, przeważnie coś na szybkiego, byle małego zapchać, a sama to na podgryzam cały czas coś ;) A dziś zrobiłam sałatkę z kurczaka (wielką michę, bo moje kochanie ją uwielbia, więc niech sobie poje ;) ), rosół i kotlety z kurczaka. I nawet szybko się uwinęłam :D A w międzyczasie zrobiłam wykład wychowawczy, bo ręce opadają - normalnie się popłakałam: bajzel w plecaku, wszystko pogubione, piórnik zalany tuszem a przede wszystkim pismo - kura pazurem ładniej pisze 😠 Jeszcze mam zamiar skoczyć do fryzjera, bo swoich kudłów już nie mogę opanować :O i na sanki, bo już tyle dni obiecuję a nie mogę się zmobilizować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ale z Ciebie obrotna babeczka :D ....a sałatka z kurczaka i z czym??? a kurczak wędzony?? bo ja bardzo lubię taką z wędzonego z makaronem :) ->>> na sanki :D -> u nas nie ma śniegu ale widać u Ciebie jeszcze się jakiś ostał więc się spiesz bo lada dzień może zniknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×