Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Emi :)karmi to ja zawyczaj piję gdy gdzieś pojadę i zamierzam wracać autem (najbardziej lubię kawowe), a tak wolę coś mocniejszego :):) ZDRÓWKO!!!! po raz setny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dawno już nie piłam czystej......ale weselicho blisko, więc trzeba będzie wznosić toasty z rodzinką :P Tylko jeszcze nie ma wódki weselnej, ale to kwestia odwiedzenia pewnego sklepu i samego zakupu! Właśnie wypiłam piwko, z malinowym, ale Madziku, przy następnym nie pogardzę wiśniowym 🌻 Mnie np. luby sam zachęca do prawka - - - i bardzo dobrze! A co do prac budowlano remontowych, to u nas raczej to pierwsze :) Pewnie niedługo piwnica i fundamenty, a potem to sie zobaczy :D Madzik, a ja jestem ciekawa, czy moje słonko będzie dziś o mnie pamiętać ;) Zdrowie, zdrówko, zdróweczko :) szalejmy dziś!! Milunia ten pomysł z łóżkiem jest bardzo dobry! Wtedy już nie będzie, że nie ma czasu, dużo pracy itd...........no nie, Madzik?? To jest dobry pomysł, Ty masz łatwiej, bo już razem mieszkacie, ale mi już został niecały miesiąć, więc :D:D:D:D:D:D Milunia - z tą komórką - skąd ja to znam!!! Ciągle dzwoni i to nie jedna, ale nawet dwie :( Ale już niedługo hohohoho :) :) (jak zwykle pełna nadziei Leti......)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti słonko 🌻 wszystkeigo naaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjj Niech Ci spełnią wszystkie marzenia :) samych sukcesów w życiu osobistym i na studiach :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, jakoś tak się składa, że nie piłam nigdy karmi, musze kiedyś spróbować :D Masz rację z tymi autami, mój luby jest bardzo wrażliwy, jeśli chodzi o swoje samochody!! :D:D:D Dziękuję ślicznie za życzenia! Sama radość 👄👄👄 a w przyszły czwartek mam wieczór panieński :) ale jazda!! wirtualnie zapraszam 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvi !!!!!!! Wróciłaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄❤️!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia podeslij mi ten adres, to wyslę zdjęcia A co do prawka: bez prawka i samochodu nie ma życia :P:P:P A karmi jest the best :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O. Emi, doszły do mnie, dzieki!! Ładnie masz w domu! Tańczę mambo :D:D:D:D:D:D:D Hihi :P Gorąco dziś u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to dopiero się wszystko rozkręca :D jeszcze pewnie Tania później wpadnie..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś jest w sam raz :D Taki chłodny wiaterek wieje :) a wracając jeszcze do golfów: golf lubego ma sportowe zawieszenie /o tuningu ni ewpomnę, bo ciśik mnie trafi ile to kosztuje 😠/ i jeżdzi się nim gorzej niż moim, bo jest twardy, czuć każdą dziurę. Ma za to większy silnik, jest zrywniejszy i ma lepsze przyspieszenie. Mój jest mięciutki... w sam raz... kołysze się tak jak trzeba. Choć ma słabsze przyśpieszenie, ale tylko trochę ;). No, ale coś za coś ;) i tak się się cieszę, bo szukalismy go od maja i już momentami traciłam nadzieję :P Własnie dziś go przerejestrowałam i dostałam fajny numer.. taki łatwy coś xyzzz ;) no to teraz drinki? :classic_cool: Leti a ile Ty właściwie konczysz lat? bo pijemy, a ja nie wiem za ile? ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech żyją golfy!!!! {każdy toast dory byle napić się ;)}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti -> najlepsze jest ta impra u informatyków :D:D:D:D:D ...no właśnie ile latek- > przyznaj się bez bicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo juz towarzystwo upite?! letiuszka ja Ci kochana zycze zdrowka szczecia pomyslnosci i wiele wiele milosci i wolnych chwil z Twoim lubym, upragnionego domku i usmiechu kazdego dnia. uwaga polewam irlandzkie piwo jablkowe ;) ( uwaga bo niezle kopie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti pewnie padła od tego irlandziekgo piwa jablkowego ;):P albo wstydzi się nam przyznać ile ma lat ;):P Mały znowu pojechał gdzies z babcią, a zostwił w domu komorkę, która się wyłączyła bo bateria padła. Niedawno ją włączyłam i slyczę, że smsy przychodzą..... odebrano 7 wiadomości...... Wścibska matka, czyli ja ;) zaczęła czytać :P:P:P Od Magdy, Ewy z podwórka, Sary..... a treść mniej więcej: \"czekam na odpowiedź\" albo \" kiedy sie spotkamy\" albo \"idziemy na lody\" :O:O:O Tylko jeden Dawid :) Chyba zaraz osiwieję :P:O Matko ja tez tak wcześnie zaczynałam? :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi :) zapewne tak wcześnie zaczynałaś tylko nie wiem czy wtedy komórkę miłaś :P taniuszka daj buziaka 👄 i wypij karniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja wpadłam na imprezkę 🌻 za piękną pannę młodą i jej przyszłego małżonka ❤️ STO LAT !! STO LAT !! Niech żyją zyją nam !!! 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, nie padłam :) Wyszłam obronną ręką z upojenia alkoholowego I dostałam taką dłuuuuugą czekoladę od rodzinki :) a luby milczy ........ ;) a latek hmh to są dwie dwójki :D a więc drinkujmy ile wlezie :D Cleo, witaj!! 👄 a jesli chodzi moje preferencje samochodowe, to toyotki, mazdy, mitsubishi, hondy .... to chyba tyle, jakby mi coś jeszcze przyszło do głowy ..... ale raczej japońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijemy ostro pijemy na zagryche palszki jemy... leti dzis znow \"zachorowalam\" i nie poszlam do pracy :P mam ich wszystkich w nosie, nie bede sie zacharowywac! a od soboty mam juz moj upragniony urlop!!! ciesze sie jak dziecko :P emi dzieki za fotki... mieszkanko niczego sobie, najbardziej podoba mi sie szafa i schody. ostatnio marze o swoim wlasnym domku (niestety to beda tylko marzenia). co do samochodow nie mam zadnego zdania. byleby bylo na chodzie i malo palilo. nic wiecej mi nie trzeba. a co do prawka to nie zdazylam zrobic przed wyjazdem do ie. zreszta nie na daje sie na kierowce, za kazdym razem jak jade z lubym mam pelne majtki ze stachu. no to teraz guinnessa pijemy :P :P uwielbiam go...... mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po imprezie :) Pewnie, Tania, odpoczywaj, ile możesz, należy się! Nie można się \"zarabiać\" po uszy ;) Luby wczoraj ledwie co wygospodarował trochę czasu, żeby się ze mną spotkać :) MArzyłam, żeby w niedz. pojechac gdzieś nad wodę, ale może z tego nic nie wyjść ... bo luby ma papiery :( O jakiejkolwiek podróży po-- pewnie też trzeba zapomnieć, jak zaczniemy budować dom, to trzeba będzie być na miejscu ... Ja wiem praca pracą ........ ale chciałbym mieć po prostu lubego od czasu do czasu wyłącznie dla siebie ..... chyba nie mam zbyt dużych wymagań :P A może mam?????? :( Ech.................... W każdym razie dzieńdobry wszystkim - częstuję czekoladkami i czekoladą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti zmilujm sie...zabierz ta czekolade ...łehhh... rosołu daj! po tej popijawie! ROSOŁU [zbolalym glosem] niektórzy to tak tu za twoje zdrowe zdrowie zyczyli że az z gwinta im się pare razy zdarzyło, nie fizzi? ;) 😘 no i z tej całej serdeczności to az dzisiaj sie pochorowałam.... ;) pozdrawiam i miłego dzionka ze śpiewem skowronka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skowronek już kwili życząc WAM nie jednej szczęśliwej chwili :) .....kefirek!!! kefirek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wysłałam WAM swoje zdjęcia może niezbyt udane ale -> nie ja byłam ich twórcą :) jakby ktoś nie dostał, a chciał to proszę dać znać buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś mi sie wydaje, że nie do wszystkich przeszły zdjęcia bo przyszły mi odpowiedzi zwrotne nie wiem czy uda mi się je wysłać bo są wielgaśnych rozmiarów ...jak ja robie zdjęcia to takie 600x800 a nie 2300x3500 :O:O:O żeby wrazie czego można komuś melikiem wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×