Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

czesc dziewuchi :P ja wpadam tylko przelotem poniewaz za 2 godziny ide do roboty! mam tzw nocna zmiane bluesa czyli pracuje na noc w sklepie ;), fajna fucha jezeli chodzi o kase ale tak poza ty to chodze i wygladam jak ząbi (jestem niewyspana i ciagla zmeczona). ma-dziulku kurna wysle Ci te zdjecia ale dopiero we swieta bo wczesniej nie dam rady ;) leti ostatnio widzialam ze mnie atakowalas na gg, nie bylo mnie oczywiscie w domu ale po swietach wszystko wroci do normy :D. licze na skaypowe pogaduchy ;) zmykam kochane i niech moc bedzie z Wami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziku drogi - jak widać żyję :) Raz jest lepiej, raz gorzej, ale jakoś ostatnio lepiej. Przerzucili sie na moją siostrę. Ja jestem jakoś mniej problemowa. Może zauważają, że już niedługo WSZYSTKO się zmieni. A leki? W sumie nie. Jakieś zioła uspokajające, to wszystko. Niedługo zacznę brać tabletki anty, jestem ciekawa, czy stanę się wtedy bardziej humorzasta i przeżywająca, czy mniej :P:P:P Taniu, trzymaj się mocno :):):):):) 👄 A wogóle, to pożyczyłam sobie saxik na święta :):):) I torturuję całą rodzinę :D:D:D:D:D:D:D:D Jaką mam radochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti! daj im popalić! hehehe humorzasta nie będziesz :) najwyżej przez pierwsze 3 miesiace. potem organizm się przestwi i wszystko będzie jak w zegareczku :) taniucha - no dooooobra.. :) dobra ide spać :) papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:)dzień !!! Dobry 🌻 Dziś wcześnie wstałam i psuję oczy od rana :P Ale wyspałam sie i humorek dopisuje :) Madzik - cześć ! 👄 Mam nadzieję, że wszystko będzie OK :D Jak przygotowania świąteczne ?? Myślicie już o majowym weekendzie ?? Ja chciałabym z lubym gdzieś wyskoczyć, ale nie wiem, czy to wypali, bo jak będzie miał jakąś robotę, to kiszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, dzięki za fotki Homera na spacerze :) To okolice, w których mieszkasz? Czy wypuściliście się gdzieś dalej ?? :P:P:P Taniu, jak przeżyłaś dzisiejszą nockę ? 👄 Dziewczyny, dziś znowu dostałam maila od Karaani, odpisałam jej z zapytaniem (od nas) co się z nią dzieje .... ? Ciekawe, czy się odezwie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti wypuścili wypuscili :D :P musze po podwórku [po getcie jak mój stary mówi] z nim chodzic bo tam nie chodza inne pieski. a że on jest jeszcze leczony na skóre i nie był szczepiony to za bardzo nie może sie stykac z innymi pieskami :) tak więc narazają c sie na krzyki starych bab że to plac dla dzieci a nie dla piesków i sprzatając kupki homera chodze z nim po podwórzu :) moje porzadki świateczne sa w lesie. nie chce mi sie i tyle. łazienke przetrei poodkurzam. i tyle :) okna zostawiam, nie scieram nic na mokro, lodowki nie ruszam. aaa długi weekend majowy mmmm chciałabym nad morze se skoczyć. do jakiejs małej miescinki :) wiecie żeby cicho i błogo było :) i żeby mops miał spokój...ale kluch jakos nie wyraża entuzjastycznego zainteresowania tym tematem. a znalazłam taaakie tanie kwatery. z łazienką w pokoju i tv za 20 do 40 zeta. normalnie se na 4 dni pojechac to jeszcze się nie zbankrutuje, nie? no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a karusia pewnie juz doktorat w tym swoim labo robi :D i czasu pewnie nie ma :) pognębmy ja mailami to moze da głos :D ja jej tam homera wysyłam a ta nic! no cos takiego! co za brak wrażliwosci na piekno hehe :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babulce :) ostatnio (a może już od niepamiętnych czasów) w pracy trochę zamieszania i roboty od groma także nie bardzo mam czas na pisanie :( tzn. nie tak może na pisanie co na czytanie tego co u WAS słychać a głupio tak wpadać i napisać co od rzeczy ;0 niestety takie jest życie nie zawsze możemy w nim robić co chcemy -> mam już dość swojego obecnego miejsca pracy bo jakoś tak atmosfera gęsta się zrobiła ale jak na razie nic nie robie w kierunku jego zmiany bo nigdy nie wiadomo gdzie się trafi, i czy będą chcieli zostawić tam człeka na dłużej chociaż tak ogólnie u mnie w pracy też byłoby ok, gdyby dali mi porządną podwyżkę, która wynagrodziłaby moje dodatkowe obowiązki lub zabrali te dodatkowe obowiązki (które podrzucili mi do robienia za koleżankę co to sobie nie radzi ) ...bo nikt nie lubi nadwyrężać się w ramach pomocy koleżeńskiej… tym bardziej, że teraz to ja ledwo wyrabiam się w czasie i ciągle coś muszę odkładać na później ba ….ach szkoda gadać… w pracy też próbowałam wytłumaczyć bezsens tego ale nikt nie przyjmuje mojego tłumaczenia do wiadomości….TOTALNE DUPKI każdy myśli tylko o sobie…. Dobra! Starczy tego narzekania teraz chciałabym napisać WAM coś miłego ale ostatnio jakoś tak nie bardzo miłe rzeczy zdarzają się w mym życiu więc nic nie przychodzi mi do głowy :( buźka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych 🌻wypełnionych nadzieją budzącej się do życia 🌻wiosny i wiarą w sens życia. 🌻Pogody w sercu i radości płynącej z faktu 🌻Zmartwychwstania Pańskiego 🌻oraz smacznego Swięconego w gronie 🌻najbliższych osób kwiat]szczerze życzy Wasza Cleo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oficjalny remont ogłaszam za zakończony :D:D:D ostatni fachowcy właśnie sobie poszli :classic_cool: zostały jeszcze listwy wykonczeniowe, kontakty i karnisze do zamontowania, ale to zadanie dla lubego Ale, ale....... :O olaboga!!!! Moja szafa w salonie ma lustrzane drzwi, w których wyglądam jak :O..... jaka ja gruba jestem 😭 mam już nawet podejrzenie, że przekłamują no bo aż do przesady ;)..... i zamiast cieszyć się, że koszar już się skończył to ja chyba zaraz sie połaczę.... 😭 nic mi innego nie zostało jak spalić kalorie ujeżdzając mopa ;) umyje tylko podłogi, zetrę kurz tam gdzie widać, a reszta po świętach :P nie mam fizycznych możliwości wypucowania tego wszystkiego na błysk, a poza tym na razie to walka z wiatrakami... Ścieram kurz, a za godzinę i tak jest.... Madzik cudowana ta Twoja kartka ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiatek Malutki baranek ma złote różki, Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja I beczy cichutko: Wesołego Alleluja! 🌼 Wesołego królika, co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle -wszystkiego kurde najlepszego! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziku, to jak będę się nad morze wybierać, to może jakieś namiary .....ten tego...... hihih :D:D:D Tak się składa, że nad polskim morzem nigdy nie byłam (luby też) . Więc .... :):):) A co do tego wyjazdu (!), ja sobie całkiem zapomniałam, że luby pisze jeszcze pracę inż. i ma się bronić tylko nie wiadomo kiedy ( kiedy ją napisze :):):) ) I pewnie ten weekend planuje poświęcić na naukę ...... ale jak znam życie i jego ......... :P:P:P:P:P:P To kto wie ??? :D Dobrze, że przynajmniej masz dużo miejsca koło bloku (z tego, co widziałam na fotach), to mały ma gdzie pohasać. I babskami się nie przejmuj ! Niech się zajmują swoimi wnukami :) Milunia, witaaaaaaaj !! Kopę lat :D:D Buźka !! Ale Cię w tej pracy męczą, powinna ich już za to jakaś kara spotkać :D:D:D:D Pogoń tą koleżankę, może jej to da coś do zrozumienia. Bo przecież ona też za coś kase bierze, a Ty nie dostajesz dwóch pensji, tylko jedną - normalnie im się chyba wydaje, że tak charytatywnie ... Życze Ci tej podwyżki Słonko :) Trzymaj się i - wpadaj do nas :) I jak masz ochotę to narzekaj - tak jak niekiedy i my :P Cleo, buziaki i moc najlepszych życzeń !!!!!!!!!! Emi, gratuluję zakończenia remontu ! Teraz w Święta jak najwięcej odpoczywaj, żeby pomóc i ciału i duszy. Naciesz oczy ty, co już masz zrobione :) No gdzie Ty gruba ? Chyba sobie żartujesz ! A ztym kurzem to prawda, nie ma co za często, bo za chwilę znowu to samo a i można nerwicy dostać :P U mnie już upieczone, posprzątane. Jutro święcenie i ostatnie porządki.No i oświęcę więcej czasu dla saxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄 -> ale masz uczonego chłopa :):):) :) u mnie porządki świąteczne też uczynione, a jutro jeszcze zrobie sałatkę i sernik na zimno i basta!!!! :) święta się zbliżają więc nie będę narzekała ale po świętach....;) :) Emi -> oj wiem coś na temat remontu właśnie tydzień temu zakończyliśmy następny etap remontu naszego domku -> mamy już nowy korytarz jeszcze tylko jeden pokój -> ale to już może pod koniec lata i tak teraz jest on nam ne potrzebny jako pokój, a niezbędny jako suszarnia ...tymczasem zaczęły się prace w ogrodzie :) Celo 👄 -> a gdzie malutka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach sorki widzę, że malutka bywa i inni też :):):):) tylko ja tak się zaniedbałam 👄 dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizzi, to jaką sałatkę wyczarujesz ?? U mnie na razie jest makowiec i sernik. I jeszcze jeden się \"składa\" :D Kurczę, coraz bliżej do sierpnia, a u nas przygotowania jakoś stoja w jednym miejscu i nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołkowiczki Drogie Pragne Wam Zyczyc Spokojnych Radosnych I Wesołych Swiat Wielkiej Nocy oraz Bardzo Mokrego Dyngusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te Święta dały mi w kość. Nie dość, że dzis zmeczona i niewyspana ;) to jeszcze mam poważne problemy żołądkowe :( Chyba za bardzo zamieszałam jedzeń, a poza tym trochę stresu. Muszę ze smutkiem przyznać, że trochę miał w tym udziału luby, mam jednak nadzieję, że ta złość mi przejdzie (na razie po Świętach nastrój pesymistyczny). Ale mi głowa pęka :( Chciałabym spać, spać, spać i ............spać ....................... Nawet nie chcę myśleć, że w czwartek trzeba na uczelnię 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooo :) ja właśnie wstałam i zabieram się za ... sprzatanie :O oczywiscie przed świętami nie byłam w stanie sprzątnąć wszystkiego. święta więcej spałam niż świętowałam :D a dziś ma być wynik rezonansu .... :O o matko.... :O miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo, Emi, chyba tylko Ty wstałaś po Świętach, reszta zamroczona .................. :D No, dziewczynku, czyżby tak ostro było ?? :) Idę spać, bo piątek ciężki dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tachykardia! migotanie komór serca! złamania i obtarcia! brzuch ostry! defibrylator! 0,2 ml atropiny!! rtg!! rezonans!! ekg!! wszystkie jednostki krwi! uuuf! ledwo ledwo :) ale się udało :D trzeba tylko pozszywac i troskliwie się zajac dolkowem :) bo znowu sie chcłopak weźmie i poturbujaco wykończy. :) no z zyciem dolkowiczanie z zyciem! u mnie oki :) duzo pracy bo wieeeeelki łikend się zboliza i głośno tupie i chce urlop wżiac na 2, 4 i 5 maj :) a co! se bobyczyc się caaaały tydzien :) aaaaaa :) no to nareczka-biedroneczka-żabeczka wracam do nudnawej pracy :) ciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie miałam spytać ŁER AR JU ?? Ale na szczęście powoli wracacie :P Tak zaglądam tu codziennie i zaglądam, ale tak myślę - nie, nie bedę sama do siebie gadać :D:D:D:D:D Ale już jest dobrze 👄 Spadam, jutro koło 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻myslalem ze wszystkie wyjechalyscie gdzies bardzo daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ja bym tam chciaała wjechać baaaaaaaardzo daleko. i żeby deszcz nie padał :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z rana mnie wkurwiła ta głupia wieska. 😡 normalnie głupia rura. co za tłumok. 😡 dziwka! pipka! cipka zdrapka! stara ku...wa!!!! 😡 eh juz mi lepiej. nikomu nie życze szefowej głupszej niż wasz but z lewej nogi. boszszszs co za tłumok......debil normalnie debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, lubego znowu wysłali w Twoje strony i mnie opuścił ...... :( Ach! @ mam ... boli ... 😭😭😭 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×