Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Cześć Kochani, stęskniłam się za Wami, powiem szczerze, że często myślę ale czasu mi niestety kompletnie brakuje. W pracy do bani, pracy mnóstwo, wcale nie zaglądam na neta, nic a nic, mam nowego szefa, beznadzieja, nic mu się nie podoba, nowego zastepcę szefa, ten jeszcze ujdzie. ale jakoś tak po 7 latach trudno się przestawić na całkiem inny tor pracy. Niestety wypłata stoi w miejscu, ba nawet się zmniejszyła bo doszły jakies większe składki coz .. zobaczymy ile tak pociągnę. Dwa razy w tygodniu chodzę na kurs niemieckiego, na aerobik niestety nie mam już czasu no bo muszę posiedzieć z moją kochaną Oliwką. Tak więc w wielkim pędzie zalatuje mi dzień za dniem. A mam koszmarne włosy teraz, to sa skutki pozwalania fryzjerce robienia czegoś nowego RUDE WŁosy. Wyśle jakiegos fotosa. Elffik dzięki za zdjęcia Amelki, jest śliczna, Ma-dzika Homerek też jest super. Wielkie wielkie pozdrowienia dla wszystkich, którzy tu zaglądają!!! Malutka powodzenia na maturze!!!!!! Pamietam o WAS!!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tak ogólnie Wam powiem, że poza praca to nawet jakoś wszystko sie kręcie, po prostu raz lepeij raz gorzej. Oliwka miewa się dobrze, czasami wnerwia mnie teściowa, ba nawet częsciej niż czasami, ale cóż na to juz nie mam wiekszego wpływu. Ellfik mam nadzieję, że znalazłaś porządna opiekunkę!!! dzisiaj mam chwilke to troche poczytam, trzeba wykorzystać moment, bo nie często się zdarza taka okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi remont, zazdroszczę Ci też mi się marzy. Behemotku wielkie gratulacje!!! Powodzenia, to wspaniale, że wreszcie trafiłaś na tego właściwego. Leti, coż z rodzicami niestety czasami tak jest, ja z moimi też miałam zawsze 100 tys problemów, ale już z nimi nie mieszkam, teraz mam teściową na karku, zawsze pod górkę. Malutja, u Ciebie, to ja już połapać się nie mogę z tymi Twoimi miłościami!! Milunia, to z Twoją pracą tak jak u mnie. Trzymaj się. Idę dalej czytać, to wciąga, tak byłam spragniona tych wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga 👄 Dobrze, że o nas nie zapomniałaś ❤️ Życzę Ci wszystkiego naj.... !!! Abyś sobie dawała radę w trudnych sytuacjach i pomimo czasem gorszych chwil miała uśmiech na twarzy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki. od razu musze sie wytlumaczyc dlaczego mnie tak dlugo nie bylo . a wiec, problemy internetowe... nie warte opisywania, marcin mial problemy w pracy, zostal zwolnionyi szukal czegos nowego. po tygodniu znalazl lepsza prace. mojego tate tez zwolnili...stary jest wiec juz go nie chca. :( a u mnie nic sie nie zmienilo, czyli praca mnie wku...a, mam jej dosyc, pogoda tak samo, zatoki mnie zaatakowaly, no i chyba mam wiosennego dola i zakopie go dopiero jak pojade na troche do domu co by sie zrelaksowac. z lubym nie mamy razem urlopu bo zmienil prace i dostal lewe terminy (marzylismy o urlopie w hiszpanii). ja juz nigdy nie bede pracowac w nocy, przekonalam sie na wlasnej skorze ze nie warto dla paru euro wiecej niszczyc swojego zdrowia. po 4 nockach czulam sie i wygladalam jak zywy trup, zombi...dochodzilam do siebie tydzien! aha, jeszcze jedno ktos sie do mnie dobija na gg i nie wiem kto to... moze ktoras z lasek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik dzięki za zdjęcia z nad morza, super taki urlop. Gdzie byliście dokładnie? No i jeszcze serdecznie dziękuję za zdjęcia przysłane 4 maja \"zgadnijcie kto to\" Tak szczerze powiedziawszy to mam takie lekkie wachania, niby wiem, a nie wiem. Wielkie dzięki, miło jest dostawać fotki Taniuszka, wytrwałości Ci życzę i znalezienia dobrej pracy. Leti, dzięki! Pozdrawiam, buziaki dla Was!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby to była nasz kochany Behemotek ze swoją nową miłością???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś!!!! to Behemot!!! :) ze swoja nowa przesympatyczną miłościa :) Tani!!! noo w koncu jestes!!!! :) a nie mozecie pojechac w terminach lubego? Leti 🌻 Madzik..dzieki za fotasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mówicie o fotce Behemota, to ja nie dostałam :( Składam zażalenie :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki malutka- dzis lece do \"smoczycy\" (moja menagerka) zapytac o ewentualny bezplatny urlop na tydzien. pewnie zastanawiasz sie dlaczego ja tak nazywamy? a wiec babka sieje ogolny postrach wsrod pracownikow, nikt nie smie z nia zadzierac, jest ogolnie niemila, jak z kims rozmawia to nie patrzy w oczy tylko w papiery. gabinet ma bez okien (to jej krolestwo zwane pieczara). ja juz teraz mam problemy i ukladam sobie w glowie co i jak mam powiedziec, czy usiasc, czy stac...i biegam non stoper do WC bo brzucho mnie boli.... kurde a pracy to jeszcze nie szukam poniewaz ta obecna pozwala mi na uczeszczanie na lekcje angola w wersji irlandzkiej (koncze stosunkowo wczesnie), zreszta nie wiem na co moglabym zmienic. mam jeszcze male mozliwosci, musze bardzo dobrze znac jezyk i wtedy moglabym zmienic moja prace na cos lepszego jak praca w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka, trzymam kciuki za Twoje spotkanie z potworem. Będzie dobrze! Malutka, jak tam mautra??? Buziaki w poniedziałek, co za wstrętny dzień tygodnia. ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Malutka, doszły :) Ale z Behemotka teraz szczęśliwie zakochana kobietka ❤️ Tania, życzę powodzenia i odwagi - pisz jak sobie radzisz ;) Jaką masz pogodę ? I pytanko, jak wyglądają te zajęcia z ang., w jaki sposób się uczycie, kto to prowadzi, jak duże są grupy :) Inguś, poniedziałek, jak poniedziałek - jak dla mnie niezły, bo miałam tylko jedne zajęcia ;) Niestety, mam dziś dużo nauki w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti- bylam u smoka i poprosilam o urlop bezplatny, bylam u niej 3 razy nie miala wczoraj czasu na pierdoly wiec mnie odsylala za kazdym razem, ale jednak dostalam! przylece z lubym do domku 17 czerwca a wracam 25 tego samego miesiaca. :D a pogoda jest w kratke, wczoraj padalo i dzis pewnie tez bedzie, ale weekend byl ladny i sloneczny. temperatura taka sobie, musze zakladac sweter bo nigdy nie jest zagoraco. mam nadzieje ze czerwiec w polsce bedzie piekny bo zamierzamy jechac na slowacje ;) i pobyczyc sie w domku! na lekcje angola chodzimy 2 razy w tygodniu i trwaja 2 godziny.nie powiem ze mowie plynnie po angielsku ale jednak te lekcje cos daja. nie mam oporu przed mowieniem i czuje sie pewnie. nauczycielka (irlandka) to mloda dziewczyna, jest swietna i wklada duzo pracy w przydotowanie lekcji. probuje doprowadzac nas do dyskusji (ostatnio rozmawialismy o zdradach, omalo sie nie pogryzlismy z marcinem) nasza grupa jest jedna z mniejszych (8 osob) ale bylo nawet 15. ludzie w grupie sa zajebisci czesto chodzimy na piwo po lekcjach i nasza nauczycielka taz :P. jest malo gramatyki bardziej wszystkie szkoly sa ukierunkowane na konwersacje i rozumienie. mamy cwiczenia ze sluchania dialogow z plyt i gadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tani!!! boze jak fajnie!!! ja tak marze i o wyjezdzie do Irlandii!!! po prostu nei moge! jak Ty tak opowiadasz..to normalnie sie rozplywam.. A Behemot starsznie szczesliwa i zakochana :) A matura jakos poszla! jeszcze tylko ustne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) inguś! słońce moje :) wspołczucia z powodu &%$@#* teściowej :) mnie ,,szwagierka,, nadal meczy...boszszsz znowu w ten weekend przyjeźdża. tragiedia - wyspac sie nie dadza....i homera beda meczyć....chlip.. taniucha - ja tez mam taka smoczyce. zawsze wszystkim robi łaskę...pipa. i w dodatku mam manie przesladowczą. np zdaje jej się że jak z kibla papier toaletowy zniknie, to normalnie prokurator wkroczy, wszystkich nas powypierdalaja i do pierdla pójdziemy jak nic......żenada. albo każe nam portfele dobrze chowac i sugeruje, że kazda z nas może byc złodziejem i podpierdalac kase z portfela drugiej...normalnie następna zenada. rej się trzyma razem i jedna za druga...procz ewy ;) ...oddałaby ....yyyy..np...ostatnie piwo, a ta nam takie kwasy wali. eh tłumok! behemot normalnie cudny :) babsko jedne :) nareszcie usmiech na ryjówce :) malutka :) jak tam matureczka :) taka wesola jestes ostatnio, że chyba zajebiście!!?? :D ROBAAAAAAL!!!! ewa znowu sie obrazila. bo jej ,,chamsko,, powiedzialam, że nie powinna łazić z pewnym kolega skora czai się na niego nasza kolezanka. fakt, że odwoził ja do domu z działki tej czajacej sie dziewczynyi postawił warunek ze odwiezie ewe jak wstapi z nim do sklepu po buty oki doki...ale wspólny obiadek??? uuuuuu! zniewaga! podłosc! jak tak mogla! przeciez mogła taktownie odmówic, ale nieee! polaazła!! rzuciła sie na niego z zębami! pewnie zgwałciła!! o! kanalia!! no i tak se myslalam, że zartujemy, czajaca się smieje, wesoło jest, czas szybciej mija... a tu ewa se focha jak zwykle strzeliła. boszszszszsze...jak ze śmierdzacym jajem...teraz boje sie odezwac bo jak mi walnie w twarz potokiem słów i pretensji to mi znowu ciśnienie sie podniesie i tym razem dojdzie do rekoczynów.... no to tym razem powiedzialam o co chodzi. żeby nie było że sie nie przyznałam. wiele razy byłam obiektem zartów, i coś tam zawsze mniej lub więcej mi sie podobało. ale jakos kur...wa trzeba umiec się tez czasem posmiac z siebie, nie...? dobra wracam do pracy...chociaz przez wiszacego w powietrzu wyrosnietego, cięzkiego, włochatego, smiedrdzącego focha..bedzie nieco nie miło :) pozdrawiam wszystkich :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie nie ja mam manie przesladowczą tylko ona - smoczyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROOOBAAAALLL! NIEAKTUALNE!!!!! ..... dzień dobry :) piateczek :) fajnie, nie :) mam dzis urodziny koleznaki...boszszsz jak mi się neichce iść....chyba pipne jej malego sms że rodzinka mi sie zwalila na kark.... łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! 💤 milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj doła, narastało, narastało, aż dzisiaj puściło i nie mam ochoty juz nawet na robienie dobrej miny. Tak mnie wku...a już ta cholerna praca, że mam serdecznie dość. Szkoda gadać, dajcie mi jakiegoś porządnego kopa, żebym wreszcie zdobyła się na odwagę i poszła stąd w siną dal. Marzy mi się ten dzień, ale niestety odwagi mi brak, bo jak byłabym pewna, że w tej dziurze znajdę cos innego to już dawno by mnie tu nie było. A tu wszędzie chore układy układziki, włażenie wszystkim w tyłki. Dobra nie marudze Wam już. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki. ja tez mam dola, ale malego, pocieszam sie ze dzis piatek i przez weekend odpoczne. a dola mam dlatego bo juz kupilismy bilety i marcin poszedl powiedziec kiedy chce miec urlop a ten nagle mu mowi ze go nie dostanie bo juz duzo ludzi chce jechac (jeszcze kilka dni temu dal mu na kartce napisane terminy kiedy moze wziac urlop). jesli dzis sie nie zgodzi to nie wiem co zrobimy, albo przepadna bilety (sporo kosztowaly) albo marcin sie zwolni. kurde.... aa no i mam problemy z marcinem...nie mozna z nnim po ludzku pogadac bo albo fuka albo robi focha i idzie spac... sadze ze to przez prace bo innego powodu do zdenerwowania nie ma. a robota mi juz d..a wychodzi, ale ja ciagne na swoich biednych barach. codziennie do przodu ;) tak sobie wmawiam i mi troche lepiej.. :) ingus szukaj czegos lepszego az znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga, kurde...tez jestem takim tchórzem i chyba juz całe życie bede siedziala w tej zasr...ej przychodni za zasr....na kase... i jeszcze ten tłumok ....szefowa-krowa... eh...niech mnie wywala, zrobia mi tylko przysługe. przynajmniej znajde cos dla ludzi a nie debili....eh... taniucha. fakt problem jest. ale dla urlopu poswięciłabym wszystko. nawet prace....[może dlatego że taka ..g...niana] a o kochanego się nie martw. stresy ma w pracy to sie fuczy. mój tez tak ma.a w pierwszy kwartał w roku normalnie chodze na paluszkach i udaje ze mnie nie ma :D bozszszsze...wszyscy na diecie :( ja tez powinnam.... ;( ale jakoś nie chce mi się :) jestem wiecznie głodna, jem mnóstwo słodyczy....nie lubie kebabów...ale tomek wynalazł taka arabska knajpe gdzie daja takie kebabiska zajebiste, że normalnie łeb urywa takie dobre ...no i sie uzaleznilam....eh...wiem to straszne...lato idzie a ja mam taaaaaaki brzuchol jakbym w 6 miesiącu była [nie jestem - sprawdzałam :) ] eh zjadłam juz 2 buły...duze buły jedna z salami , zóltym serem i warzywami i drugą z basta jajeczna i warzywami :) do tego bounty i 4 nescafe 3 w 1......................a dupka rosnie :) w tym roku na plaże nie pojade...raczej moze w góry sie wybiore :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik oj dieta to wcale nie jest Ci potrzebna, na ostatnich zdjęciach nie zauwazyłam u Ciebie zbędnych kilosów. Ja rozglądam się nad noclegami nad morzem, chociaż moja figura, nie nadaje sie do eksponowania, to i tak jade nad morze. Oj jak juz mi sie marzy tak beztrosko poleżeć na plaży, oby tylko pogoda dopisała. Buziaki, pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :D Bo na więcej nie mam czasu ... ;) Trzymajcie kciuki - w pt 1 egz., jak go zdam, to będzie cud i będę pić z dziewczynami :) Idę (lecę, pędzę, gnam ..................................... 🌻🌻🌻) oczywiście = niestety na uczelnię :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti przymam mocno kciuki, napewno zdasz. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same dobre wiadomości - - - bo - i zdałam :) i luby wrócił :D 👄 A co u Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas? a spoko, dzieki :) szykuje sie oblezenie warszawy przez pielgrzymów. papież nadjeżdza :)chyba uciekamy z tomem na mazury, bo tu sie wytrzymac nie bedzie dało :) a poza tym to zgubilam moje ulubione glasy przeciwsłonkowe...buuuuuuuuuuu! dobrze że takie tanie były, to zaraz se drugie kupie...chlip :)...jak jeszcze bedą ;( 💤 aaaaa :) normalnie spac mi sie chce :) eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! z polaka ustny 15/20 kuzwa..ale pytania mi egzaminatorka dosadzila! fuzzzk! ale dalam rade! sciemnialam jak tylko sie dalo! ale przed... drzenie rak..stressss.. pustka w glowie..stress.. melisa..mniejsze drzenie rak.. stressss ten sam.. drenie rak takie samo..pusta w glowie wieksza.. :P Leti gratulacje! Madzik no to milego wyjazdu :) Kurna macana! gdzie jest reszta ja sie pytam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa tam do dupy to wszystko......w domu siedze, 5 km dalej siedzi papiez ...:) dobrze że jutro wolne....eh...zeby tak homer dał sie jeszze wyspac.. ;) leti gratki :) malutka twardzielko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×