Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Żegnam się i jadę sobie na Mazury. Nie wiem kiedy będę, pewnie w przelocie będę zaglądała :) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi -> baw się dobrze i starym zwyczajem wypocznij również za mnie :) ...i oczywiście czekamy na wieści od Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik 👄 STO LAT W SZCZĘCIU I MIŁOŚCI 👄 ...a może ja też miałam wczoraj jakąś rocznicę, o której nie wiem mój luby zrobił pyszny obiad, a do obiadu było wyśmienite winko :D :D czasmi potrafi zrobić coś miłego :) i wytrwać w tym miłym nastroju do końca dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulqqq kolejnych 4 ... 44 ... 444 (chyba przesadziłam :P ) lat !!! ale pełnych miłości, czułości, poczcuia spełnienia itd. itp. ... a jak nie to !!! normalnie chyba ja wezmę sprawę w sowje ręce i wybuiorę sie do Warszawy :P uświadomić Tomowi kogo może stracić ! no cos Wam wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik a mi ???? też wysłałaś ??? jeśli tak to super w domciu sobię zobaczę :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia :) ma się rozumieć :) na adres, który masz pod nikiem - mam nadzieję, że dobry ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry jak najbardziej dobry :) ten lub: fizzi@tlen.pl na który wolisz :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ło bosz...no to ja powiem...nie wiem czy mowilam..ale mam nowego M... chociaz o W nadal mysle ale juz prawie wogole :P chcecie uslyszec cos smiesznego.. poznalam mojego dinozaura...i tam w sumie juz jestesmy razem..i normalnie sie wkrecilam..On tez..no i dostalam sie na studia w Walii..no i chyba wyjade..kuzwa daba!co za ironia losu..taki extra facet no! tak sie swietnie dogadujemy! i tak zajeboiscie mnie rozumie,ze szok! Madziorra...powiedz mi jak tam u Was? cos sie zmienilo? mam nadzieje,że lepiej..i wszystkiego najlepszego :) ide..ojciec wrocil..trza zarcie dac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziweczyny 🌻 jaka wspaniala reinkarnacja nastapila na buuuuu;) Miłego Wieczorka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :) elfiii :) aaaah jaka piekna niunia w kapeluszu :D fajowa jest :D więcej prosze więcej :D ale dostałam buuukiet :D normalnie wielkie czerwone róze-dużo :) tomus przyszedł, poodkurzał, zmył podłoge a teraz zmywa :) aaaah jak miło :) wieczorkiem na kolacje i git :) dzieki za życzonka :) emi miłych mazurków :)odpoczywaj sobie :) mili normalnie twój to wzór do nasladowania. może się z nim ozenisz...:D nie jest tai zły :D😘 malutak normalnie boska jestes. jedź do walii, wal faceta. nie jeden sie jeszcze nawinie!!! studia wazniejsze😘 dobra lece, se włosy moze ułoze czy cos...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ madzik ;) jasne dopisali ....rano odwiazlem je na pociag do wawy ...bylo super o reszte pytaj efci ;) moze kiedys w wiekszym gronie sie stykniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba! z milla checia. jako spec od mordowania rybek wędka pokazesz moze mojemu kluchowi pare chwytów....bo aż mu sie ręce trzesą jak se pomsli o nowej wędce w bagazniku i o tym ze gdzies tam daleko w swiecie pływa JEGO ryba a jemu sie trafiaja same piczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewuszki gdzie jestescie? Cleo - dziekuja za foteczki, ladna z Ciebie czarnulka i taka zgrabniocha ze az Ci zazdroszcze. zaczelam nawet cwiczyc na posladki i nogi, wiadomo ze po tygodniu ani po 2 nie bedzie efektu ale nie zniechecam sie. moze bede miec kiedys wymarzona figure ;) mandusia czyli ma-dzik dziekuje za smiesznoego ppsa. psinki sa urocze (kotki tez) chetnie zagarnelabym je wszystkie do mojego lozia. male kochane spiochy! dziewuszki jak wroce z wakacji to tez Wam przesle swoje foty. jutro lece do domku na 5 dni wiec sie do Was nie odezwe. jaade bez lubego, juz mi sie za nim teskni....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski, wyslalam Wam jak na razie 3 zdjecia z moich i marcina wakacji. postaram sie jeszcze poszperac w naszych fotach a noz widelec cos znajde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cleo zdjęcie wżołtym sweterku to sama slodycz :) lece odebrac foty taniuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniu :) dzięki 👄 widać, że dobrze się bawiłaś :) dziewczyneczki i Ty Robalu 👄 wpadłam tylko na chwilę bo mam ciężki dzień może jutro będzie lepjej i będę mogła dłużej z Wami pobyc całuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mili 😘 nie przepracowuj się za bardzo kochana. a taniucha jakos się zmienilas :) tak...odmodnialas jakos hehe tzn stara to ty nigdy nie bylas ale tak jakoś wiesz no fajnie i włosy masz długie. zdjęcie z lubym jest urocze :) za 2 tygodnie na mazurki jade jak mi zrobia jakies foty to wam wysle. jak wyjde na nich jak człowiek nie jak pasztet z gęsich wątróbek....yh ;) :D nareczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,dzięki za zdjątka 😘 Leti--jaką Ty masz śliczną morelową cerę:) zazdroszczę bo ja bledziutka jestem,i mimo że spędziłam już--uwaga--37 godzin na słońcu--nawet w połowie nie jestem opalona tak jak Ty :) Milunia---ale Ty jesteś laska !!! aż mi oczy wyszły:) na fotkach dawnych miałaś rude włosy,a tu piekna blondyna a jakie nooogi :) Taniuszka--racja racja,jakoś młodziej wyglądasz:)to miłość odmładza :)fajna fryzurka,długie włoski i grzywka:) bardzo Ci pasuje:) i zazdroszczę tego pokoiku całego w drewnie,kocham drewno i pokoje na poddaszu,marzę o takim:) Madziczku--na Twoje też czekam fotki:)łobuziaro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! dzieki za fotosy! ale normalnie sie zmieniacie dziewczyny! az oczy wychodza z orbit..no no :) wiecie co mi wczoraj M powiedzial,ze jak chce..to on moze ze mna wyjechac do Walii...a ja zgon..szok..i nei wiem co powiedziec..w pierwszej chwili sie ucieszylam..az ze wzruszenia normalnie w ryk prawie..ale teraz..nie chce zeby z mojego powodu rezygnowal ze swoich planow co do nauki.. :( kurde no.. w dupe morde jeza kopanego..ffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziku, życzę Ci wielu TAKICH rocznic ❤️❤️❤️❤️ A jak tam Homerek?? Ja moje włoski ścinam zaraz po imprezie... Znudziły mi się takie długie. Coś ciekawego tzreba wymyślić! Emi - udanego wypoczynku 🌻 Elvi- ja nie dostałam nic od Ciebie :( A z tą fotka to nie wiem, co się stało, Cleo ją odebrała bez problemów, może spróbuję jeszcze raz ;) Milunia, dzięki za foty, bardzo ładne miejsce :) Również wysyłam moją ... na razie jedną ;) Malutka, gratuluję ❤️ i dostania się na studia ;) Cleo, dzięi za fotki, doszły wszystkie, powiem Ci, że ja opalałam się tylko troche w czerwcu i tyle ;) U mnnie coraz bardziej gorąco, przygotowania w toku! Zostały same w miarę drobne rzeczy, jutro panieński, w pt ustalamy menu :D A i najlepsze... będę mieszkać u lubego..... i trafię do...jaskini lwwa, tzn. teściowie coś między sobą ostatnio nie ten-teges, no i nawet matka lubego straszy, że na wesele nie przyjdzie! Normalnie, jakby mi było mało tego wszystkiego...no ale, zobaczymy jak to wszystko się ułoży. Buźki 👄 Grunt to się nie przejmować, bo jeszcze w jakąś deprechę wpadnę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki 👄 fajnie, że tak na nowo możemy ze sobą popisać :D że ponownie każda z nas zalazła dla dołkowa chwilkę czasu super :), że mogłyśmy pooglądać swoje nowe zdjęcia :D i zobaczyć jak przez ten czas wypiękniałyśmy :D ...wprawdzie ja tych przesłanych na domowy adres jeszcze nie widziałam ale może dzisiaj uda mi się to nadrobić :) malutka -> masz ciężki orzech do zgryzienia ale lepiej M nie zatrzymuj wręcz przeciwnie powiedz żeby jechał, a jak zostanie niech zrobi to nie dlatego, że Ty tego chciałaś ale że on tego chciał i że to on dokonał wyboru bez presji z Twojej strony, a jak pojedzie to mówi się trudno.... bo inaczej w każdej chwili może Tobie wytknąć fakt, że dla Ciebie....(coś tam, coś tam), że przez Ciebie.... a po co..... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) no kurcze ja tez sie strasznie ciesze :) Leti..sluchaj jakoś sie ułoży..przed ślubem to wszyscy świruja :) a po...wsio mija :) powodzonka :) Fizzi..dzieki..wiesz co..ja wogóle na temat jego wyjazdu się nie odzywam...nawet mu nie powiedziałam (ANI RAZU) ze chce zeby On jechal ze mna..sam zaczal ten temat..sam kombinuje..a ja siedze cicho..ech.. :( kurna..jak znalalm takiego faceta..to musze wyjechac..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ale ze mnie gapiszon jakoś źle przeczytałam i cały czas myślałam, że to on wyjeżdża nie Ty :O i dlatego doradzamłam Tobie, żebyś powiedziała M żeby jechał :D:D:D ...a tak oczywiście nic nie sugeruj..... chociaż z drugiej strony możesz napomknąć, że fajnie byłoby wyjechać razem a co tam :) ....niech za Tobą goni nawet na koniec świata co innego jakbyś Ty miała za nim gonić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..Fizzi...spoko :) no ja wyejzdzam..a zawsze to mi wyjezdzali :P wiesz co..u nas nikt za nikim nie goni...ten zwiazek rozni sie bardzo od moich poprzednich..moze dlatego,ze M jest szczery do bólu..i zawsze mowi to co mysli..dzieki temu nie gram w zadne gierki..On tez...i bardzo mi sie to podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, ja myślę, że to samo się wyjaśni...... I wreszcie bedziesz zadowolona ❤️ Jeśli to jest TO, to wszystko dobrze się skończy 👄 Milunia, nie wiem czemu, ale wysłałam na Twój firmowy adres, ale mail mi wrócił, może spróbuję na ten pod nikiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na który wysłac - fizzi czy milunia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być pod m1milunia@tlen.pl lub fizzi@tlen.pl wszystko jedno :) malutka to super, że w końcu znalazłaś kogoś konkretnego i tak jak napisała Leti niedługo wszystko wyjaśni się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a dlaczego nie przechodzi na firmowy ???? nie mam pojęcia bo inne wiadomości i zdjęcia przychodzą do mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×