Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

nie wiem czemu, mail wrócił :( Spróbuję jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem :( miłego dnia kobitki :D ....a ja dzisiaj idę na fitness poskakać :) a po może wstąpię to jednej z Anek :D:D:D:D oczywiście jak będę jeszcze miała na to siły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło na adres fizzi 👄 pa! miłego popołudnia! a wiesz ja też dziś wiecz. wpadam do koleżanki-anki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam na imprezce u Anki :) Dużo tych Ań jest,prawda? i przeważnie Anie to świetne babki :) Całuję Was sercecznie 😘 Jak sie trzymacie w te upały? Ja dobrze,bo luuubię:)jak jest powyżej 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Leti dzięki :) może dzisiaj zajrzę na skrzyneczkę bo wczoraj nie dałam rady Cleo ja też lubię upały ale nie koniecznie jak jestem w pracy chociaż tragedii nie ma bo mam klime :) ale sama świadomość, że na zewnątrz taka ładna pogoda, a ja w biurku nie jest cudowną sprawą ;) no i jszcze jak dla mnie codziennie albo chociaż co 2 noc mogłoby popadać bo susza cholerna codziennie podlewamy ogród ale nie wiele daje takie podlewanie bo to nic w stosunku do wysokich temperatur ...a ponadto wszystkie uprawy szlag trafi.... miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja juz po urlopie i niestety znowu w pracy. Najlepsze zyczenia dla Leti i Emi. Emi wspaniaBe to Twoje mieszkanko, oj gdyby moje tak wygladalo. Super. Let6 jak przygotowania, to juz niedlugo? Ja tez chce zdjecia, ostatnio dostaBam Homerka i zdjecie Miluni, ale takie malusie, ze prawie nic nie widac, ale dzieki za pamiec. Bardzo przyjemnie dostawac od Was zdjecia. Takze prosze o jeszcze...... Musze cos wyszperac nowego w domu, to tez Wam podesle. Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich bywalców. Milo, ze znowu wrocilo zycie na Dolkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciusza, Inga super, ze jesteście 🖐️ ...mam całe biurko zawalone papierami -> pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę , że tu się znalazłam między Wami ponownie - zaniedbaam Was troszkę... :( Jak tam wakacyjne nastroje? Milunia ja też troszku zawalona ale trza się rozkręcić jakoś.... Tak by się pojechało nad morze albo w góry....ponownie.... Urlop miaam stanowczo za krótki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciusia :) dobrze, ze jutro piątek i weekend :) 🌼 ja też miałam stanowczo za krótki urlop i to tak dawno temu na początku czerwca teraz jest tak piękna plażowo-wodna pogoda, a ja muszę w pracy siedzieć zapewne jak ja pójdę na urlop, a mom przewidziany na 2 połowę sierpnia to będzie brzydaśnie i zimno :O ...dziewczyny jeszcze raz dzięuję WAM za super zdjęcia, obejrzałam te z adresów prywatnych :) i z miłą chęcią zobacze jeszcze jakieś :) miłego bezstresowego piątku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) eh piątek :) piąteczek ...grilleczek u koleznaki w ogródeczku...aaaaah jak cudofffnie :) a propos anek jeszcze...ja znam same kur.y...;) nie bede wymieniac.... urlop juz za tydzien mam :0 normalnie nie moge usiedziec. leti jakies foty wysyłała...? gdzie??? mi też?? ide sprawdzic :) ingus 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... co się odwlecze- nie uciecze a sierpień i wrzesień ma być ciepły- długie lato! Jeszczenam się we znaki da - ja to seruchem przypłacam trochę..... Ale jakoś zipię jeszcze.... Senna dziś jestem jak cholira!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę, co (KOGO) ja tu widzę !!??!!??!!?? :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti ty tu nie odwalaj takiego zdziwka tylko cleo pisała, że masz cere morelowa i ja tez ja chce zobaczyc.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hi...ja też mam dzisiaj gilla (imieninowego u anki) i pozwoliła mi przyjść z psem :):) :) :):) :) ...wlaśnie jem kanapki z serem białym, polędwicą i zagryzam papryką dlatego nie mogę już więcej nic napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już najadłam się więc mogę życzyć WAM zajefajnego wikendasa :) ja w sobotę miałam zamiar wybrać się nad wodę ale nie wiem czy mi się będzie chciało czy nie będę przypadkiem leczyła kaca ;) ...a jak mi się nie uda to będę opalała się na ogródku i czytała książkę, a wieczorkiem pojadę do kolejnnej anki :):):):) ja anek znam chyba z 15 a takich bliższych koleżanek mam 5 :):):) i wszystkie one są tak różne normalnie jakby nie były ankami ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, próbuje wysłąc to zdjęcie, ale jest duże i ostatnio serwer miał problem z tym załącznikiem, mam nadzieję, że teraz się uda! Inga, wysłałam Ci coś ostatnio na pocztę, to mi wróciło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, poszło na adres @wp.pl :) Milunia i co, masz fotkę?? O chyba masz :) U nas też wszystko schnie, trzeba ciągle podlewać. Teraz zaczynają się żniwa, ale zbiory średnie, właśnie przez brak wody :( Inga, czy mogę wysłać na adres pod stopką?? Zostało tylko 2 tyg. jestem trochę podstresowana ;) Wczoraj ustalaliśmy menu w restauracji, w przyszłym tyg. zamawiamy ciasta. Zostały drobnostki, ale i tak to stres!! .............. Efciusia, tak masz do nas blisko, a tak rzadko bywasz, nieładnie! Ale widzę, że następuje poprawa :D Kobietko, nie narzekaj, ja mam już od dłuższego czasu wakacje, a siedzę w domu na d...... i nigdziejeszcze nie byłam, a jak zaczniemy budowę domu, to już wogóle 😭 No właśnie!! :( Ja się dziś będę opalać ... przy pracach polowych :):):) Ale z tą morelą to trochę przesadzacie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mudzę właśnie Leti chyba przeczyścić skrzynkę bo nie dochodzą do mnie żadne wiadomości. Możesz wysłać na ten ades pod s6topką. Pozdrowienia i buziaczki dla Was. Cudownie Leti, wsdzystrko będzie napewno super. Efciusia witaj, jak miło że odezwałaś sie po tak długim czasie. Buziaki narazie znikam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti narobiłaś mi smaka na weselnego torta :) zjadłabym sobie taki wielki kawał do kawy a tu niestety nie mam ani tortu ani nawet słodkiej bułeczki nie kupiłam sobie dzisiaj bo czasowo się nie wyrobiłam ...musiałam wrócić się do domu po kartę do drzwi w piątek popołudniu przełożyłam wszystkie rzeczy do innej torebki, a karte zostawiłam w poprzedniej -pomyślałam, że po co mam ją ze sobą wszędzie nosić -> jeszcze gdzieś mi zgninie :O:O:O:O i co za to mnie spotkało dzisiaj rano w połowie drogi do pracy przypomniało mi się, że jej nie mam 😠 ...nie byłoby tak źle bo spóźniłam się tylko 9 minut żeby ten brak słodkości do porannej kawy :O :( :O 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti! Kochana - cofnęłam się kilka stron i przeczytałam trochę na swój temat a to azniesmacza i to bardzo - dlatego nie rwę się tak bardzo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co z nimi naprawdę..... Wczesna pora jeszcze może ,,śpio \" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne tak ja dzisiaj musiałam przyjść do pracy na 7 ale ma to swoje plusy szybko z niej wyjdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już bym wyszła najchętniej nogi dziś miałam z ołowiu idąc dziś w te klimaty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj chłodno i podobno ma padać w sobotę też padało(i dobrze) t ylko dlaczego akurat podczas mojego grilla, mimo to siedzieliśmy pod parasolem a grill pod drzewem, dopiero jak zaczęło porządnie lać przenieśliśmy imprezę do domu, na szczęście mięsko i kiełbaski były już gotowe :) :) :) ...a objadłam się jak świnka PIGGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat siedziałam w domu- taki tam sobie wypoczynek.Zaprosiłam przyjaciółkę i pogadałyśmy - miło było. A wczoraj sobie zrobiłam sdamotny spacer po Warszawie.... i też nie było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja wczoraj byłam na grilu u lubego, piwska się opiłam, że hej!! pomijam już to, że za dużo zjadłam :D ale fajnie było, później planowaliśmy sobie łązienkę w naszym domku, bo :)!!TADAM!!:) budowa już rozpoczęta :) dziś znów bardzo gorąco, wczoraj tak miło było gdy pokropiło :D:D:D następne 2 tyg. upłyną na jeżdżeniu, załatwianiu ... .......załatwianiu ..... ..... tak to już jest, jak komuś zachciało się zalegalizować związek hihihi :D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×