Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość milunia
a do piwka (drineczka) jeszce zapaliłabym sobie papieroseczka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka> jeszcze jedno piweczko i pracę będziesz miała na medal :D Milusia> jakiego drinka sobie życzysz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivaldi widze ze idziesz na calosc ;) moze od razy beke piwa poprosimy, w koncu to robalek stawia hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam dół
bo ktoś nie chciał dać mi buzi...łobuz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Witam wszystkich !!! Stęskniłam się za Wami , jejku raz na dzień człowiek ( leticia ) nie zajrzy na sieć i juz w stanie tęskniacym .....A w domu na kompie mam wirusa , który dostał sie tam przez przypadek i trochę za wolno rano myslałam :0..Dziewczyny nie otwierajcie zadnych maili , jesli nie znacie nadawców ..... bo to może się źle skończyć :(:(:( Ja nie wiem , co to z moim kompem będzie , ale z tego powodu załapałam rano zły nastrój ....a jakby tego było mało , to się pochorowałam ....siedzę na uczelni , na tabletkach przeciwgorączkowych ......głowa mi pęka i mi ciągle zimno ( a nie powinno :(:( ) Wogóle jakos dzis nieciekawie .....buuuuuuuu......i jeszcze na dodatek siedze na uczelni do wpół do ósmej :(:(:(:( ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najojgorsze tego tygodnia za mną (przynajmniej do piątku), mam chwię wolną, więc postanowiłam spędzić ją w kafejce internetowaj :), jakże mogłabym nie wpaść tutaj na chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Cie Aqua - ja siedze na uczelni ....:0 a tak chciałabym byc już w domq ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham do was gdzie sie podziewacie??????????????/ ja dzisiaj kiepskawo sie czuję, jakieś choróbsko mnie dorwało. dzisiaj jadę po odbiór sprawdzonej pracy, ciekawe ile będzie poprwiania, a tu pada i pada i pada śniegi i już prawie wszystko zasypane, zakopane. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalku 🌼 ingus bidulo kuruj sie leticia tez dostalam ostatnio virusa mailem :0 (cholerstwo jedne) dzis od rana rzezbie prace (bo pisaniem tego nie nazwalabym). mam plan oddac ja jutro psorkowi :). Wszystkim dolkowiczom 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalku 🌼 ingus bidulo kuruj sie leticia tez dostalam ostatnio virusa mailem :0 (cholerstwo jedne) dzis od rana rzezbie prace (bo pisaniem tego nie nazwalabym). mam plan oddac ja jutro psorkowi :). Wszystkim dolkowiczom 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc misiaki nowy dzionek nam nastal, zaraz bedzie weekend, trzeba myslec pozytywnie i bedzie dobrze Bidulko Leticio, mam nadzieje ze dzisiaj masz mniej zajec na uczelni... Czesc Robali i Tianuszka Witam cala reszte i sle buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguniu ❤️ Taniuszka oczywiscie , przepraszam wyzej przestawilam literki....buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kofani. Biedna Leticia :( Madusia, Efciusia> hm... nie chciałabym krzyczeć, ale...... co z tym piwem jutro?????!!! Czy ja muszę do ciebie Maduśka aż dzwonić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
Witajcie :-)) dzisiaj mam już lepszy nastrój bo świeci słonko i zjadłam pyszne ciasteczko :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZISIAJ JEST JAK W MARCU,,,RAZ SŁONKO ZARAZ POTEM GRAD I SNIEG I DESZCZ I JESZCZE NIE WIADOMO CO... TAKA HUŚTAWKA ZWALA MNIE Z NÓG:( NAWET KAWA NIE PMAGA, NIECH KTOŚ Z TYM COS ZROBI...ALBO POWIE CO ZROBIĆ TO ZROBIE SAMA:) BUZIAKI SŁODKIE DLA WSZYSTKICH NA HUŚTAWCE :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D. kurna co się dzieje? za każdym prawie razem jak zaglądam, kafe nie działa...buuu?! jest beznadziejna pogoda, chce mi się spać i mam względnie dużo pracy...feeee... pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Co tam?!!! ja jzu mam luz do konca tygodnia!!!Zostal tylko projekt z bioli :) tira ritra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
a ja mam zamiar oddać swoją pracę na początku przyszłego tygodnia, a do jej napisania potrzebuje ok. 30 godz (jak na razie od poniedziałku pisząc popołudniami napisałam ok. 15 str.- jak nie opadnę z sił to może mi się uda, wprawdzie piszę doś szybko ale za to robię dużo byków, pozdrowionka zwłaszcza dla piszącej taniuszki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantka
Siemanko wszystkim! Podziwiam was wszystkich i Milutka i Milunie za pracowitośc.Pewnie jestem załosna,ale..Nie chce mi sie uczyć!Za 2 miechy matura i koniec szkołya ja zamiast sie wkońcu zmobilizowac dalej całymi dniami nie ma mnie w domu,wole iśc na piwko i do ludzi,by zapomniec i sie nie dołowac szkołą,unikam sprawdzianów z fizy i chemii;> eh powiecie mi.usiądź na tyłku i weź się do roboty trza sie przełamać!Alo to jest trudne,a może jestem taka słaba?hmm Na jutro mam lekture zniewolony umysł,pewnie zaległy spr z fiz i chemii i nie wiem co mnie jesce może czekać... I co? nie iśc? Sorki babeczki że zawracam wam gitary,ale może któras powie mi .Walnij ty się dziewczyno w głowe i................. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTITA
powiem coś strasznego ale mam nadzieje ze WAS to nie urazi :poprawiło mi troche humor jak zobaczyłam ze nie tylko ja mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia :) bravo! Samantka zabieraj ta dupe i zapier#$^&* do ksiazek!!ale juz!!!puknij sie w glowe dziewczyno!!Za 2 miechy masz mature!!! ;)...serio..to lepiej wez sie za nauke..musisz sie zmusic.. Martita hehe..spoko :) i uszy do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny i robalku. milunia dziekuje Ci ;) wszystkim pieknym paniom 🌼 wlasnie sie zbieram do psorka :0 (mam lekkiego strach) dzis jeszcze mam pierwsza jazde samochodem!!!!! bojcie sie ludziska bo Taniucha pedal gazu naciska !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Taniuszka> 😘 Samantka> wiem że powinnam ci napisać że trzeba się uczyć, że skoro masz maturę to nie możesz sobie tak olewać ale..... No coż ja uczyłam sie tak około tygodnia przed moją maturką. Z czego prawdziwej nauki było z dwa dni. Dlatego nie będę pouczać. :O 🌻 🌻 🌻 - to dla naszej biednej chorej Madusi.. :( Zdrówka kofana ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 dziewczyny mam doła jak ley po bombie ,synka mam w szpitalu na okulistyce dostał sniezka w oko, a nie dawno wrócił ze szpitala :( narazie .papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×