Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość Liluś
witam wszystkich, dzis po raz pierwszy postanowiłam coś napisać, wcześniej korzystałam tylko z porad itp. Ja dziś też mam doła, ale chyba każdemu ten stan się przytrafia.Od kilku miesięcy bezskutecznie szukam pracy,wysłałam kilkadziesiąt aplikacji, na które odpowiedziało zaledwie kilka firm.I choć przebieg rozmowy mógłby wskazywać,że w końcu dostanę pracę, to niejednokrotnie słyszałam,że moja sytuacja rodzinna (jestem mężatką imam 26lat) jest niekorzystna dla potencjalnego pracodawcy,- ciąża,,itd. Szczerze mówiąc mam wszystkiego serdecznie dosyć, także tych wszechobecnych układów, które coraz częściej należy mieć aby dostać etat.Może ta moja wypowiedź zabrzmi jak żal do całego świata, ale jest mi dziś naprawdę źle, bo nie tak sobie wyobrażałam życie,; i co z tego,że na dyplomie mam pięć, że mam doświadczenie zawodowe( niewielkie ale mam),że naprawdę chcę pracować, skoro nikt nie chce mi tego umożliwić.Dziś żałuję, że zrezygnowałam z pracy, któraąwykonywałam podczas studiów, no ale wtedy chciałam spokojnie się obronić i potem zacząć szukać pracy na stałe. Niestety dziś nie jest już to takie proste. Tak więc siedę w domu, gotuje obiadki i szukam kolejnych ofert, choć coraz częściej myślę ,że nie ma to sensu. będę wdzięczna za jakąś poradę, bo choć jestem racjonalną optymistką, to mi też zdarzają się takie dni jak dziś, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie - imprezka - dobry pomysł ... Czekam aż się Post skończy i wyciągam mojego Koteczka na imprezkę :) Odrobimy sobie za te wszystkie dni , kiedy nie mieliśmy dla siebie czasu , albo cos stawało nam na drodze ( teraz też tak , niestety jest :( ) . A Was wszystkich ściskam serdecznie ... i może po lampeczce ... ? :D ... :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liluś > przytulam mocno > uszka do góry :) Najważniejsze - nie trać nadziei , słonko !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich jeszcze nieobecnych🌻 >Lilus wpadnij tu jeszcze na gaduche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piekne panie i Robalka. 👄 w czolko. pogoda wspaniala, slonko swieci az chce sie zyc!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu
halo, jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Mnie jak na razie choróbka nie opuszcza :( ale się staram trzymać ciepło ... jutro spróbuję iść na uczelnię , dziś się jeszcze powygrzewam wszystkim , co jest możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, leticia >>> trzymaj się kobietko :D mam już dość... za tydzień próbna, za dwa dni meeeeega sprawdziany... nie wyrabiam... no normalnie wrrrr!!! @$%&&%$#$^&&!! chyba dostanę doła, buuu.... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm
hallo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgrsftrst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trettrtsyhts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtayayq5hgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty >>>>>>> norrrmallniee po prostu sobie dasz radę :):):):) będziemy trzymac kciuki za tą próbną , chociaż wiadomo , że próbna to trochę taka zabawa ( myślę , że nie tylko ja Ci to powiem ;) ) Pójdzie dobrze !! Nie martw się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzam tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja tak tylko na chwilkę, powiedzieć, że juz jutro bede w pracy ale niestety, raczej tu nie zajrzę, bo mam zaległosci i w końcu jak tego stycznia nie skończymy to mnie w końcu wyp....lą....cóż, ewciusie też. u mnie jak na razie ok. byłam cvięęęęęężko chora ;) już mi lepiej a dowodem tego jest to iż na piweczko właśnie sie wybieram. jak by co jestem w studencie w budynku remontu. kiepska knajpa, ale piwo tanie! a co! a i jeszcze wczora byłam u fryzjera. w salonie świetnie, jak wychodziłam byłam zachwycona tym co mam na głowie. wieczorkiem, jak mieliśmy wyjśc w miasto postanowiłam odświeżyć fryz i umyłam główkę i nigdzie nie wyszlismy bo dosta`łam ataku płaczu, bo moje włosy s`a tragiczne i niepotrafię ich ułozyć i chyba na najblizsze\\ pół roku jesteem skazana na czapeczkę z daszkiem.........yyyyyyyh! włosy to straszna rzecz. już wolałam jak mi się elektrezowały i przyklejały do ściany....buuuuuu! a teraz mam z przodu takie dwa fredzle troche dłuższe niż reszta i jeden się wywija do wew, a drugi nazewnątrz. dobra lece, bo mi bus spier....li! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) a co tu dizs taaaakie pustki ??? usprawiedliwiona jest jedynie madusia - a reszta gdzie ????? mam przepyszna białą czekoladę z chrupeczkami :) lubi ktoś ?? częstuję - eni krepujcie sie :p w piątek moja psiapsiółka wyjeżdża na rok do anglii buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ja sie nie zgadzam !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i oczywiście wszystkiego naaaaaj z okazji naszego komunistycznego święta :P jak mi przykro, ze mam w pracy same baby ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffikk! dzień kobiet to dzień kobiet! daj na luz i olej komuchowców. ciesz się z dzisiejszych przywilejów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmiechu na twarzy i tego co sie Wam marzy Pomyślnosci i wiele radosci Wspaniałych chwil w zyciu Wytrwałosci w topiku ;) Tego zyczy Wam Moje Kofane Panie Robal;) 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusiuu :) wedle rozkazu :P hihi robalqqqq DZIĘKUJEMY 👄 czujemy sie zaszczycone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała przyjemnosc po mojej stronie ;)przebywanie w takim gronie łał to cel istnienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Madusiu...buziaki mam nadzieje ze juz sie lepiej czujesz ❤️ dla wszystkich dolkowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Elfficzku nie martw sie rok szybko minie...nawet sie nie obejzysz a znow bedziecie razem Czesc Robalku...dzieki za zyczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Robal> dziękujemy, dziękujemy. To... bardzo miłe :) Jesteś kofany. Całuski dla ciebie. \"Nasi\" mężczyźni z działu przynieśli nam kfiatuszki. Ale to pewnie firma płaciła :D Ale i tak milusi gest. Aż się cieplutko na serduchu zrobiło jak życzenia złożyli :) Poza tym buziaczki dla wszyskich i wszystkiego naj naj naj dla tak wspaniałych kobietek jakie spotkałam na tym topiku. I specjalne buziaczki dla Robala za to że jest w stanie z nami wytrzymać :D (jak się czuje twój synek? przepraszam ale jeszcze nie przeczytałam wszystkich poprzednich postów :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Witam👄 >synus miał niby wyjsc dzis ,ale wczoraj krwotok miał znowu i daley lezy zaraz tam jade sie dowiedziec co daley.. A moze szampana dziewczyny co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku - trzymam kciuki zeby twoj synek jak najszybciej dobrze sie czul.....buziaczki dla niego i dla ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 marca dzisiaj mamy wiec sie wszystkie usmiechamy kfiatki nam dzis daja wszyscy zycza aby sen sie ziscil i marzenia nasze piekne niech sie spelnia bedziem wdzieczne caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liluś
Witam ponownie, na początek wielkie dzięki za słowa otuchy od Letici i Robala. Właśnie dostałam telefon z życzeniami z okazji Swięta kobiet, który uświadomił mi ,że to siedzenie w domu zabija we mnie poczucie czasu. tak więc choć to może i banalnie zabrzmi:WSZYSTKIEGO NAJ... dla wszystkich Pań. Tak jak zaproponowała Leticia wypiłam wczoraj wieczorem lampkę wina, i zrobiło mi się naprawdę błogo, zwłaszcza,że słuchałam Cesari Evory i Nory Jones. A propo's poszukiwania pracy, to od soboty nie jest to już chyba tak istotne, bowiem w końcu "uległam" namowom -prośbom mojego męża i postanowiliśmy powiększyć naszą rodzinkę( na razie jesteśmy tylko we dwoje). Może, na tym polu rezultaty będą bardziej owocne niż te związane z poszukiwaniem przez mnie pracy. To chyba tyle na dziś, pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję do "usłyszonka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×