Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

leticia >>> miało być czołem! oczywiście [stuka się w tą durną makówę i przeprasza za błędy] - poproszę o taki emotikon, będzie mi teraz często potrzebny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia >>> miało być czołem! oczywiście [stuka się w tą durną makówę i przeprasza za błędy] - poproszę o taki emotikon, będzie mi teraz często potrzebny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kitty >> 🌻 🌻🌻 - nie pukaj się w główkę , biedactwo , tylko szeroko uśmiechnij buźkę - o , tak : :D ... Nie będzie źle - przecież Ty sobie poradzisz - kto jak kto , ale nasza Kitty sobie poradzi - i nie masz innego wyjścia :) A potem zaszlajemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki , miało być : \" zaszalejemy \" ... ;) Dzieńdobry wszystkim :) - pomimo tego , że jest poniedziałek , miejcie dobre humorki !!! :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim. 🌼 🌼 🌼 nie cierpie poniedzialkow....... kurka wodna :0 (dobrze ze chociaz slonce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka .....prześlij mi trochę słoneczka , bo u mnie go nie ma i tak jakoś smutno na zewnątrz ....... :0 A wczorajszy spacerek się udał ... ? :) Buźka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticio wzielismy ze soba psa na spacer ( to byl blad). psiur wybrudzil sie strasznie bo wszedzie snieg sie rozpuscil i zrobilo sie straszne bloto, ale ogolnie spacer byl udany. a Tobie jak idzie nauka, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh , mój piesek też przed chwilką wypadł na pole , żeby się wyszaleć ... wrócił w strasznym stanie , taka kupka błotka ;) Z moją nauką jak jest ... hih ... nadal tkwię w renesansie ... pewnie szukuje się koło , a tu jeszcze jakiś referacik ... praca roczna ...:0 Ale nie ma to jak pogawędzić sobie z kumpelami ... przed i .... w trakcie zajęć :):):) Dziewczynki , gdzie jesteście ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia jestem, jestem ;) chyba obie mamy dyzur w podotowiu antydolkowym. no coz.... reszta dziewczyn i robal dzialaja w terenie, mam nadzieje ze dzisiaj jednak ktos do nas zawita. jestem ciewkawa co ciekawego dzieje sie u reszty towarzyszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[wijając sobie sierp w oko] dzień dobry 🌻. miłego dnia :) [skacząc wprzepaść] na razie spadam , ale moze póxniej się zwlokę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nasze kofffffane zapracowane istotki 👄👄👄 !!!!!!!! Niech uśmiech Wam z buziek nie schodzi :D Taniuszka > tak , tak , działają w terenie , ale później na pewno zdadzą nam relację z tego , co się u noich działo :) Aha -> wreszcie zaświeciło u mnie słoneczko :) jupijej !~!!!!!!!!!! ... ❤️ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dzioneczka :) ( lecę do szkółki :0 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madus a czemuz to wbijasz sobie sierp w oczeta.....moze lepiej potraktowac sie mlotem??? Spokoj i cisza cie ogarnie..hehe ja to wlasnie praktykuje....lup....i lepszy jest ten swiat.... Leticia milego dnia na uczelni....❤️ Tianuszka buzka Drrrrndrdrdrdrdrrrrrrnnnnn...a gdzie reszta....drrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wróciłem z terenu heh raczey z pracy w terenie ;) pogoda u mnie jest sliczna snieg topnieye ,ptaki spiewaja ,słonce swieci heh czy to wiosna??? Pozdrawiam i całuje robal 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystki w w słoneczne ( bynajmniej tu gdzie teraz jestem) popołudnie. Miałam kilkudniowe zaległości z kafe, ale już to nadrobiłam. Leticia- nie mam pojęcie dlaczego mail się wrócił, mam nadzieję, że następnym razem się uda. Taniuszka to miło, że Ty także jetseś z moich rodzinnych stron, za którymi tak bardzo tęsknię, tak więc niecierpliwie czekam na święta. Jeszcze raz DUŻA BUŹKA dla wszystkich Pań i Pana. Aha. dzięki za słowa otuchy, od czasu kiedy zaczęłam do Was zaglądać nie czuję się juz tak przygnębiona jak dawniej. POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc Molly...zagladaj czesto...kazda usmiechnieta buzka sie przyda jak kogos dopadnie wstretne dolisko ...buziaki dla ciebie....przesli troszke slonka bo u mnie ponuro i chyba bedzie lac.... Robalku witaj nam nasz rodzynku.....jak tam synek sie czuje?? mam nadzieje ze dobrze...❤️ Taniuszka przepraszam ze przekrecam ci nika.....ale obiecuje poprawe...slowo ..... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly a skad jestes dokladniej (moze znam te okolice ;) ) karaami wybaczam ;) :P 👄 Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! Pamieta mnie ktos jeszcze? Kurna..nie było mnie bo mi komp padł..a później miałam tyle zajęć i nauki,że szok!!Teraz tez mam 😭 Witam serdecznie nowe osóbki 🌻 A kurna! Tomus przyjeżdza za 27 dni!!!juz się nie moge doczekać!!!Kurcze..nie wiem jak to przezyje..juz pol miesac minelo jak sie nie widzimy..a to jeszcze miesiac przede mna! 😭!No ale cos ostatnio sie poprawilo miedzy nami! A ostatnio Wojtek mnie odwiedzil!Bo byl we wrocku..i kurna...serducho tak mi biło..takie motylki w brzuchu!Nie powinnam się juz chyba wogole z nim kontakotwac i wyleczyc z tego uczucia całkowicie..Tylko dziwnie czuje,że potrzebuje go..tych rozmow..jej..nie wiem😭..jestem beznadziejna.. Ale ogolnie humorek mam super!Tylko gdyby nie ta odleglosc..i ta szkola! A wiecie co!!!W maju pojade do Tomusia..i tam u niego sa takie sliczne koniki i fajne trasy..to sobie pojezdze!Kurna...gdyby nie ta szkola..to bym sie nie zastanawiala tyle i pojechala do Niego tam! Kurna...to ja wracam do nauki!!!bleeeeee Kitty..jak Ty to wytrzymujesz?!Leticia...to samo...no jak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to będę miała doła po 18-tej jak obleję egzamin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atra> nie oblejesz. Będziemy trzymać kciuki. Może jakimś fartem ci się uda :O Kofani> przepraszam za milczenie. Teraz ja szkolę i... nie mam czasu :( Jutro postaram się wstąpić. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot dzięki:) .... termin przesunięty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) wpadłam tylko na momencik, bo musze jeszcze napisać konspekt na jutro do pracy a potem troszq poodpoczywać ... czuję, ze będę miała cieżki tydzień w pracy - mam nowego malucha, który chodzi do nas dopiero drugi tydzień i tradycyjnie przeżywa kryzys - ryczy juz na widok przedszkola a jak mama wychodzi to odstawia histerię ...:0 dzis mi juz przy nim ręce opadały - ani go przytulić - bo darł sie jeszcze bardziej, ani krzyknąc - bo przeciez biedactwo nie robi tego specjalnie ......i wszystkie zajęcia troszq zrabane przez jego płacz - miał tylko kilkuminutowe przerwy w rozpaczy .... koszmar ...... i jeszcze rodzice innych dzieci widząc jego zachowanie MNIE sie pytają czemu on jest u nas skoro powinien byc w 3-latkach (jest młodszy od moich dzieciaków) MNIE !!! jakbym to ja o tym decydowała wrrrrrrrrrrrrrrr chyba logiczne że nie nauczyciel przyjmuje dzieci tylko dyrekcja :0 a poza tym tesknię za przyjaciółką ...... nie ma jej dopiero kilka dni - jak ja prztrwam rok ??!! buuuu :( Całuski dla wszystkich ... i sorki ze tak od razu tylko o sobie piszę do nikogo nie pisząc ani słówka - anie naprawdę nie mam nastroju :( ps. a gdzie nasza inga ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik >>> pozdrawiam :) też nie chce mi sie pisać, miałam koszmarny wieczór. generalnie wszystko mam teraz pod górę, nic tylko sobie w łeb strzelić. idę, bo się zaraz znów poryczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Dziś tylko podpisuję listę , ponieważ cały dzień poza domkiem ... może wieczorkiem zajrzę ... Pozdrowienia dla wszystkich !!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc misiaki ...kurcze no...co to sie robi ...jakiwes doly na horyzoncie sie pojawiaja jak te zagle pikne...nooo....to chyba przsilenie wiosenne....buziaki choc nas wiosna nie rozpieszcza ...................zaraz wezme i zatancze !!!! juz nie bede tak ulegla ...............wezme w garsc i znow powalcze przeciwnosci wszystkie ....zniose i znow bedzie na sto dwa ma byc dobrze........... czuje wiosne zaraz przeciez bedzie maj Molego przesilenia wiosennego wszystkim zycze abyscie jak najmniej mordow uczynili...hehe... nooo...chyba ze ktos zasluzyl..... ❤️...dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! powiedzcie mi drodzy przyjaciele, dlaczego na świecie żyja takie osoby które nie wiedzą iż kompy dzielimy na: kompy i rzęchy. i że jak ja mam rzęcha to choćby skały sr..ły to nigdy nie przerobię tyle co moja szefowa, która ma kompa jak złoto! wiec wychodzi na to, ze nic nie robie tylko leże.... [skok z wieżowca]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czesc robalku. wiosenny 🌼 dla Was. chyba przez wiosenne przesilenie humoru nie mam :0 a dzisiaj ide z lubym i jego kumpalmi na kabaret, mam nadzieje ze do wieczora mi sie odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×