Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość milunia
inguś faje jest sobie pojeździć w miłym towarzystwie, a pan nie krzyczy na Cię :-))? bo mój wprawdzie nie krzyczał ale dużo i głośno gadał, też był fajny ale nie przystojny :-( :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , będę płakać ... ja tez nie będe mogła w piątek być z Wami ... bo zajęcia :( Zawisło także nade mna widmo trzech kolokwiów , nie mówiąc o pracy , która dopiero zaczyna początek swójego żywociku ... jeśli to , co robię , można nazwac początkiem :0 ...........ufffffff........ Pozdrawiam wszystkich !!!!!!!!!!👄!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka..ja tylko na momecik...wracam do ksiazek..do tej jagi matmy (sorki za odgapianie:P)...aaaaaaaaaa........bede krzyczec..piszczec...ryczec...wrrr...lepek mi peka..a fuj!a ble!!! Wch..Buziaki kochane :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malutka - trzymkaj się dzielnie i cieplutko i nie daj się pochwycić matematycznemu potffffffforowi ;) Mi spadł humorek , jakoś smutno , chwilowy wieczorny brak optymizmu ... czekam na zmianę nastroju ... I czekam na kolejne spotkanie z moim kochaniem ... a to dopiero za jakiś czas .....buuuuuuffff.............:0 ..........ta tęsknota .......... Miłej niocki .....👄 ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis sloneczko mi ...................................nie zwialo cala buzie pokazalo wczoraj spacer dzisiaj................. tez !!!! wiosna idzie.............. lepiej jest!!!!! Dziendoberek milusinscy moi ❤️ co tam slychac w szerokim swiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karaani > poranny ptaszku 👄 :) Dzionek ładny , słoneczko zaczyna świecić , śniegu już nigdzie nie widać ( no prawie ... ) ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 WIOSNA , WIOSNA , WIOSNA , ACH , TO TY !!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dolkowiczow w przepiekny i sloneczny dzien :D ingus ty masz przystojnego instruktora a ja mam starego swintucha :0. a fe! wlasnie wybieram sie do psorka pogadac o mgr (to bedzie moja chwila ptrawdy :0 ) miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok i zostanie mi tylko do napisania ostatni rozdzial. trzymajcie za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka > 🌻 !!! cześć ! Ładnie dziś bardzo - chyba cała polskę zaatakowało słoneczko :) :) :) Trzymam kciuki za Twoją pracę i powodzenia w jej dokańczaniu ;) A na jaki temat piszesz ???? Słoneczko świecisz .....i nas cieszysz :) Świeć jak najdłużej , żeby wszyscy z Dołkowa mieli uśmiechnięte buzie !!!!!!!!!!! 👄 .........................................................................:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Leticia skarbie ❤️ czesc Taniuszka.......a praca to na jaki temat ?? 🌻 Buziaki dla reszty jak sie w koncu laskawie racza pojawic...nio czuje sie zaniedbana a jak jestem zaniedbana to glosno krzycze....aaaaaabubububu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
Witajcie w ten piekniusi i milusi dzionek :-)) jak to fajnie, że już WIOSNA ale rano nie jest wcale a wcale tak gorąco - były tylko 3 stopnie jak jechałam do pracy, dlatego nie mogę się za zbytnio wyletnić, a jak wracam do domciu to jak jadę w autobusiku to czuję się jak w saunie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Milunia wiem o czym mowisz ja tez mialam dzisiaj dylemat w co sie ubrac aby sie popoludniu nie ugotowac...ale dzisiaj w ogole nie jest tu za cieplo...a moze to ze mnie taki zmarzluch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze prace z lit. ros. a dokladnie z socrealizmu. temat mojej pracy: \"problem dobra i zla w powiesci jurija druznikowa anioly na koncu igly\" jednak dziewczynki trzymalyscie kciuki, jak dobrze pojdzie to obonie sie po swietach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyyyyah:) A gdzie wszyscy zniknęli ? Czy tylko my dbamy o ruch topiku ? Milunia > racja - w autobusie można się ugotować :0.......................... Ale ja dzisiaj wskakuję w adidaski , płaszczyk do szafy - hej ! Karaani > 👄 !!! cZY W PRACY cI ZIMNO ? rOZGRZEJ TOWARZYSTWO :):):::):):):):):):):):):):):):):P A ja za chwilkę przespaceruję się na przystanek - top będzie przyjemność ,,,,,,,, później już tej przyjemności trochę mniej - bo bliskie spotkanie z potffffffforną gramatyką :0 .......... Miłego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
moje drogie tak dzisiaj ładnie, że bym sobie na rowerku pojeżdziła ale po pracy muszę jeszcze coś załatwić i będę w domu późno i już nie będzie tak cieplutko :-(( ale może w sobotę mi się uda, chociaż słyszałam, że w sob. ma się ochłodzić - czy też słyszałyście te okropne wieści :-(( Buźka :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia nie zalamuj mnie - - powtarzajmy razem....\"w sobote bedzie ladnie\"... Ja mam do slubu suknie na ramiaczkach i szal...musi byc ladnie i cieplo!!!!!! ale podobno jak w dniu slubu nie pada to nieszczescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
Och sorry!!! BĘDZIE ŁADNIE -> BĘDZIE PIĘKNIE. Ale w tym deszczu to chyba coś jest moje dwie przyjaciółki jakiś czs temu brały śluby i padał deszcz (jedną złapał jak wyszli z kościoła, drugą przed wejściem do...) i są szczęśliwe w małżeństwie. Myślę też, że niezależnie od pogody będzie Ci ciepło - emocje moja droga - emocje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim piszę już dziś drugi raz, bo przed godziną mój komp odmówił posłuszeństwa. U mnie za oknem już piękna wiosna, więc postanowiłam isć do fryzjera, mam nadzieję,że zamiast szopki będę mieć fajną fryzurkę. Więc do góry głowa wszystkie niezadowolone z najnowszej fryzurki. karaani- zrobiło mi się milusio jak przeczytałam,że w sobotę Wasz wielki dzień, przypomniało mi się jak prawie 4 lata temu sama stawałam na ślubnym kobiercu. Tak więc Wszystkiego Naj... i to nie tylko w tym szczególnym dniu, ale i na każdy następny. Leticia i wszystkie dziewuszki, które się pilnie uczą, powodzenia. Jak zakończycie edukację, to po jakimś czasie zatęsknicie za książkami i, notatkami, itp. Ja sama już się zastanawiam nad podjęciem kolejnych studiów, tym bardziej,że mam za dużo wolnego czasu i chce mi się buuu Inga nie daj się chorobie, pozdrowionka dla Oliwki Taniuszka, madusia, elffik,milunia, Behemot i pozostałe wierne uczestniczki tego forum -POZDROWIONKA I MIŁEGO DZIONKA a jeszcze nasz rodzynek- ROBAL wszystkiego dobrego dla synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Molly...no juz nie moge sie doczekac ledwo co w pracy moge usiedziec......ale z ta szkola to nie zaluj ze nie poszlas od razu...ja w czerwcu sie obronilam a w pazdzierniku kolejne studia zaczelam.....i jeszcze prawko teraz i angielski...i powiem ci szczerze ze padam...co za duzo to niezdrowo....a sobie przynajmniej odpoczelas.....buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
dziewczyny ja w maju mam bronę i już też myślę o następnych studiach i angielskim ale sama nie wiem - niby chce ale... no właśnie kasa!!!!- odwieczny problem. Mój facet by chciał żebym poprzestała na angielskim bo i tak ciągle albo się ucze albo mnie nie ma z różnych szkolnych i nie szkolnych powodów, a poza tym on nalega na dziecko!!! - a ja nie wiem czy chę :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek Dziewczynki:) Karaani jeszcze tylko 2 dni!!! :).. Leticia moja bidulko..jak tam nauka?Główka jeszcze cała? Taniuszka trzymam kciuki!mocno!!! Milunia a o czym jeszcze myslisz prócz angielskiego? Molly tez kurcze bym sie wybrala do fryzjera:P..a najlepiej do stylisty..:P Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mnie ciagle do czegos nowego namawia i mobilizuje......Milunia jak nie jestes gotowa na dziecko to sie na nie nie decyduj...to musi byc wasza wspolna decyzja a nie jego!! Buziaki...bede trzymala kciuki na twojej obronie.....a jaki masz temat pracy??? Juz sie chyba pytalam?? hihi ale nie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Malutka ja bylam u stylistki!!!!! I potem plakalam.......buhaha...a mama mowila zeby nie eksperymentowac przed slubem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani..no..ja moge eksperymentowac..do slubu jeszcze mi dalekoooo:P Tylko,że jak już bedę szła do stylistki..to chce isc do najlepszej..a to kosztuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani..no..ja moge eksperymentowac..do slubu jeszcze mi dalekoooo:P Tylko,że jak już bedę szła do stylistki..to chce isc do najlepszej..a to kosztuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
mama miała rację - przed ważnym wydarzeniem nie należy eksperymentować. A co do mojej pracy to jest ona z zakresu ekonomii (małe i średnie przeds.), a dalej to chciałabym uzupełniające prawo :-)) Pozdrawiam i zmykam :-)) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
Witam wszystkich o poranku, a oto wierszy specjalnie dla karaani Oto jest miłość Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
Miłość to wielka księga Słowo "Kocham" - to jej treść, Pocałunek - to przysięga, A to warte wszystko łez. - obyś moja droga karaani płakała tylko ze szczęścia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
to ponownie ja i ponownie coś specjalnie fdla karaani" "Udane małżeństwo wymaga wielokrotnego zakochiwania się, zawsze w tej samej osobie." M. McLaughlin - nigdy nie zapomnij o tym co tu napisałam a będziesz szczęśliwa na wieki :-)) chwilowo zmykam - pojawię się później na szampana!!! :-)) gorąco wszystkich pozdrawiam (nie wiem jak u Was ale u mnie gdzieś słonko się skryło :-(( SŁONKO WYCHODŹ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Milunia nawet nie wiesz jak mi sie milo zrobilo....kochana dziewczynka z Ciebie❤️ hihihih ja teraz robie podyplomowke z prawa......juz niedlugo tzn. w czerwcu bede sie bronila...hehe ale musze przyznac ze ciekawe to studia..... No moi mili wypijcie za mnie dzis albo jutro bo w poniedzialek bede juz z obraczka na palcu..... wczoraj ogladalismy z Miskiem Skrzypka na dachu...to moj ukochany musiacal.....no i jeszcze koty i Jesus Christ Super Star i West Side Story i...... oczywista Parasolki z Cherburga...hihihi nie wiem jak to sie, pisze a ogladalam ze sto razy...a no i jeszcze Tanczac w ciemnosciach...wyyyypas!!!!!! W ogole to mam fijjjjjjjjjjooola na pukkcie musicali..mam to po mamusi...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×