Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Witam, dzisiaj stawiam się już z samego rana bo przeciez dzisiaj mamy na topiku niezwykle wazny dzień. Karaani nie zapomnij sprawdzić dzisiaj poczty. 👄 dla Wszystkich, a najwiekszy dla naszej Karaani 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY 🌻 haj karusia... TO JUZ JUTRO!!!!!! pewnie masz pełne gacie...?....:D cóz muszę cię zmartwić...nasze gusta co do mjuuuuzikali nieco sie róznią...ja tam wolę ,,deszczową piosenke,, itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
wiem, że może już o tym pisałaś ale mnie wtedy u Was nie było, więc proszę napisz mi jaki masz ślub (kościelny, cywilny) i czy robisz jakieś wesele-przyjęcie???? Witaj Ingo i Madusiu :-)) Karaani odbiegając od dzisiejszego dominującego tematu - ja byłm dokładnie chciała iść na prawo uzupełniające pomagisterskie ale nie wiem czy wyrobię to i język (chciałam kurs-intensywny) i chyba jednak poprzestanę na samym języku ale jeszcze myślę do września mam czas :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, czesc robalku ;) milunia ale z Ciebie ranny ptaszek, ja dopiero co z cieplego lozia wstalam. :D karrani to juz jutro, boisz sie czy nie mozesz sie juz doczekac? duza buzka Dla Ciebie 👄 ingus 🌼 u mnie cieplutko, slonecznie balkon od rana juz jest otwary, a na balkonie pisur i papugi (niech tez sie ciesza ze wiosna przyszla) dziewczyny dzis dzien wagarowicza, a moze tak strajk w dniu dzisiejszym, co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
Karaani .....i zeby Twój przyszły mężuś nie był pokrzywdzony poniższe życzonka są dla Ciebie i dla niego: "Wiara, nadzieja, milosc: trzy cnoty Niech towarzysza w nowej podrozy, Niech szczesliwosci promyczek zloty Przyswieca Mlodej Parze najdluzej!" :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow milunia, ty poetko :) swietne wierszyki i bardzo mile. mandusia dziewczyny u mnie juz jest 15 stopni ciepla! szkoda tylko ze do szkolki musze isc :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
czy to prawda, że w związku z 29.02 pierwszy dzień wiosny jest jutro nie 21 ???? :-)) a co do wierszyków to nie jestem ich twórczynią, mam tam jakieś bo niedawno miałam kilka ślubów ....(oczywiście nie własnych :-)) ..... a co mi tam wyślę Wam jeszce coś co dzisiaj dostałam od mojej wspanałej koleżnki, bardzo mi się podobrało więc się z Wami moi Kochani tym podzielę :-)) "Wiosna powoli wędruje ubrana jest w sukienkę z porannej mgły, dzwiga naręcze forsycji,  buty ma ozdobione żóltymi mleczami, a we włosach wplecione fiołki. Niestety często przerywa tę swoją wędrówkę, aby odpocząć na kanapce z mchu i spi kilka dni. Miejmy jednak nadzieję, że szybko nabierze sił i zawita do nas."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
Dzieńdoberek chłopczyku, wierszyk jest milutko-słodziuki, a do tego słonko świeci - dzisiaj jest taki sympatyczny dzionek :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih nie mam pelnych gaci!!!!! Jestem ostoja spokoju...uuuuuuu!!!!1 hhhihihi a tak serio to nie moge sie doczekac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub jest cywilny, na zamku, potem idziemy do resteuracji - najstarszej w miescie....fajny klimat ma i bedziemy w sali kominkowej....bede miala jedwabna bursztynowa suknie, z szalem i bursztynowa bizuteria, buty na wysokich obcasach i pewnie sie wywale...a na glowie pieeeekny koltun, w rekach kalie taka - ecru, nio i to wsio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
myślę, że będzież wyglądała cudownie, prześlicznie - bardzo mi się podobają suknie w kolorze ecru, a jeszcze ten ślub na zamku - bajecznie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ,normalnie Ci zazdroszcze bedzie wspaniale ,i ten klimat i ta chwila łał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
... jak to nic jest słonko i radość, a do tego "wieczór panieński karaani". Wiesz jako rodzynek, chyba będziesz musiał wyskoczyć z tortu z różyczką w zębach :-)) albo chociaż zatańczyń dla przyszłej panny młodej :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi suknia jest bursztynowa...to kwiatek jest ecru....hihih:D:D ale jestesmy dzis zakrecone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
faktycznie :-), hi,hi :-)) bursztynowa - tak czy inaczej zapewne jest piękna :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm robalek z tortu i z roza (wow), milunia dobrze prawisz :D. juz nie moge sie doczekacz, ale bedzie szoł !!!!! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani, nie podardziłybysmy oczywiscie póżniej Twoim zdjęciem, tak więc po niedzieli jak już będą zdjęcia to szoruj szybko do jakiegos skanera i przysyłaj nam tutaj. Odebrałas mailika??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
.... oj tak, oj tak zdjęcie mile widziane, a wręcz wskazane :-))..... to co o 12 toast za przyszłą mężatkę i szampan, a do tego torcik......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Inguniu baaardzo ci dziekuje..jestes kochana, w ogole wszystkie jestescie...jest mi tak milo......❤️ buziaki..postaram sie wyslac zdjecia, ale w pracy moze mi nie przejsc a w domku nie mam netu....buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
karaani STO LAT W SZCZĘŚCI I MIŁOŚCI, NIECH W TWYM DOMU ZAWSZE RADOŚĆ GOŚCI !!! :-)) .... ale pyszny ten szampan ..... a co z tortem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Karaani zycze Tobie i Twojemu przyszlemu mezowi duzo szczescia i nigdy nieslabnacej milosci. 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje...czestuje szampanem i czekoladkami...jestescie kochani!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
i jeszce jedna dobra nowina - moja koleżanka urodziła syna!!! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Karaanii, to za Twoje szczeście pije teraz. Sto lat nam zyjcie w zdrowiu i szczęściu i przy gromadce dzieciaczków. chlup. Wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń, i duzo miłości, wytrwałości, cierpliwości i zrozumienia w życiu małżeńskim 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 i kwiaty dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia i jeszcze za Twoja koleżankę i jej synka piję zdrowie. chlup. Niech rosnie zdrowo nam młode pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
... ale się zachmurzyło, brrrrrrrrrrr........... gdzie jest słonko ///// kto z Was je zabrał i trzyma tylko dla siebie - proszę niech wypuści, podzieli się z nim z innymi :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×