Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

wkładam właśnie specjalnie pokrojoną kiełbachę na patyk , smażę , mniam , paluszki lizać :classic_cool: a teraz trochę musztardy , ketchupu i chlebka - obowiązkowo smażonego ........ i pycha !!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia - smacznego...ja wole troszke taką zwęgloną skwarkę, więc jeszcze posmażę :) Behemotku dużo siły teraz ci sie przyda 😘 bądż dzielna 😘 wypije za twoje zdrowie.....:)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , już myślałam , że nikt się nie przyłączy ... zapraszamy , zapraszamy na pysiaste żarełko I imprezkę , popisy w wykonaniu Mateńki topiku , wszystkich cór ;) no i synka Robalka :):):) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj...jakie pikne łognisko! ponieważ odezwało sie we mnie moje góralskie pochodzenie, pozwólcie, że zaproponuję zabawę w skoki nad ogniskiem,,,hej!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia slonko ty to zawsze jak cos napiszesz to sie cieplej na serduchu robi....❤️ Hihi i znow zobaczylam Madusie jak pedaluje w sina dal, goniona przez stado szczesliwych pijakow...hehehe:):););) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola boga Madus tos ty jest ino gorolecka???....jo Maryjo Bosko...jo Jezusicku maleniki....nasza Madus ucikla nam w XIX wiku i juzci nie kce pawracac do korzini..:):D:D....loj Madusicku .....loddawaj ino ten rowerek i mozesz sobi ostac w tej ino stylycy...hej....roz ino na ludowo......:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ic ze, ic ze!! karusia! jo tam do góralicków nic ni mom, ale do kozeni kojsik ni bardzo mi sie widzi wrocoć....ino na wcasy pojedom se wgórki, pooddychom świezym powiecem i wsytko! ot.....mój łociec spod wadowic, a dziadek z podhala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej alez wesoło sie tutaj ostatnio zrobiło, i jakoś tak letnio, juz ognisko rozpalone, w takim towarzystwie to by się nietylko wirtualnie posiedziało. Jeszcze jestem na starych smieciach, bo nie wiem kiedy pojawi sie jakaś moja zastepczyni, myslę, że wkrótce, także mam chwile i mogę z Wami posiedzieć przy tym ognisku. Oj dawajcie tego piwka szybko, kiełbaskę mniam, mniam........................... Behemotku, oj Ty nasza biedna, czyli telenoweli brazyliany ciąg dalszy, a już myslałam, że to koniec i wszystko się dobrze zakończyło. Nic się nie martw, wszystko dobrze się ułoży, a serce i rozum podyktuja Ci zapewne rozsadne rozwiązanie. Milunia, wręcz przeciwnie Ty nie waż się znikać z tego topiku, bo jak Cię gdzieś odnajdziemy to oberwiesz łopata po łetepynce. masz tu być i już. Maduś, oj Ty nasza góralicko, dopiero przy ognisku się przyznała, a tyle skrywała swoje pochodzenie. To dajcie jeszcze piwko dla madzi może jeszcze cosik wyjawi. Elffiku nasz podwójny, dla Ciebie soczek zawsze jest, przeciez musimy teraz o Ciebie dbać. Aqua witaj, uważaj z tą świnką i wracaj szybko do zdróweczka. Pozdrowienia dla wszystkich i 👄. Wszystkich Tych, których teraz nie wymieniłam, to nie znaczy że o nich nie myślę, tylko zdeczka przydługi byłby mój wpisik, ale myślę o was wszytkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zescie mnie tał łupiły, ze wam powim jesce strasną zec..taka moja tajemnica...łokropniaście lubie Ksystofa Krawcyka....:D :D ,,zatańczysz ze mną jeszcze raz! ostatni raz....,,!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witoj nam ino nasza Inguniu...ucaluj swa core ode nas!!!!hej...a te pijoki Madus to oni kcom...no wisz czego;););) Buzioki ....hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur...a!!! czy ja nigdy nie bedę miała spokoju!! mielismy z kluskiem na rowerki iśc i co klusek zrobił? no co?! no umówił sie na mecz z kolegą!!! no co za buc!!! co za baran!!! 😡 czuje że do domu wroce bardzo późno i napruta w dodatku!!co za bezmózgie stworzenie!! żart!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet powinien mieć czerwony guziczek z tyłu głowy, który po wciśnięciu działa w ten sposób, że facet zapomina co to kumpel, wprost boi sie tego okreslenia i zdaje mu sie że kumpel to ktos kto chce mu zrobić wielka krzywdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdy odczuwasz przesyt obecnoscia swojego faceta, wtedy naciskasz guziczek jeszcze raz a on wtedy znowu pożąda spotkac sie z kumplem i idzie w długa, na mecz, piwo, pobekać, pczochrac się po...genitaliach i różne takie męskie sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bidna kochana Madus...nie martw sie to juz taka prawda ze chlopy to glupie sa i nie mysla :);):);):D:D buziaki ci sle..... milego dnia zycze wszystkim jest taaak pieeeeknie dzisiaj....ze nie wiem co ale jest pieeeeknie....noooooo❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeej :) Z tym guziczkiem to dobre ... heh , u mnie nie ma takich problemików , teraz najważniejsze jest , żeby się wogóle z sobą spotkać ... znajomi schodzą na dalszy plan .... no nie tak całkiem , ale ukochana osoba jest na pierwszym miejscu :) Skoki przez ognicho .... ojojojoj ........gorąco się robi ..... i jeszcze na polu słoneczko dosmaża ...... piękna wiosna ......a tu examy się zbliżają .... a jest tak pięknie ..... szkoda marnować czasu na naukę ......oj , to studenckie zycie , oj , zbliżający się czerwiec .....oj , sesja .... :( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczynki!!!Jestescie kochane!!! Już po szkole..:P...mialam dzisiaj diagnoze z calego roku...z chemi..nawet poszła dobrze :P Z Tomem..jakos sie uspokoilo..ale zobacze go dopiero za miesiac..😭..Do konca maja bedzie zle...(bo koniec roku mojego)..starsznie sie denerwuje..on tez..a jak widze ze on sie denrwuje to ja jeszcze bardziej...stad te klotnie ;(... Madus...a tio jeden gagatek..Umowi sie z kolezanak na rowerki!Albo goladaj z nimi :P... Behemotku..i jak tam..juz lepiej sie czujesz? Piwko dla Wszystki!!!No..prawie wszystkich!!!!Bo dla Elffika soczek!!!No Slońce..jaki sobie życzysz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia...kochanińka..Ty mi sie :D zaraz...!!!!! Nam w szkoel teraz zrobili mini sesje...sprawdziany (diagnozy) ze wszystkich przedmiotow..i to z calego roku...sabić się mozna..ale jakos przezyje...mam nadzieje..:P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dzisiaj doła, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nacelle uszki do góry!Jutro będzie nowy śliczny dzionek!!!I bedzie wszystko super!Słoneczko zaswieci..cieply wiaterek powieje...Wszystkie troski odplyna..Doleczka zakopujemy szybciutko! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka > uśmiecham się specjalnie dla Ciebie :):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jest :classic_cool: !!! Wiesz , to tylko takie poczatkowe przerażenie, w końcu to moja pierwsza tak cięęka sesja , ale z drugiej strony jest jeszcze kilka dni kwietnia i cały maj :) jessssuuu .... oni już nam terminy ustalają [boję się ] :( ale ja się uśmiecham :) wbrew wszystkiemu :D :P A u Ciebie kochaniutka będzie dobrze , to pewnie tylko kwestia czasu :D I nie pozwól , żeby szqłka bardzo dawała Ci w kość :) To niedopuszczalne 😠 !!! Nacelle > czemu się smutkasz ?? Będzie dobrze , zobaczysz :) Uśmiechnij się , jutro będzie dobrze !!!!! Będzie :classic_cool: !!!!!!!! Pozdrawiam :):):):):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia...kochanie..dziekuje Ci...starm sie...W piatek czeka mnie diagnoza z matmy..za 30 ptk..:(..ale jakos dam sobie rade..musze..Ty też sie nie daj! Buziaki!!!! 😘 Dziekuje za miły uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziękuję za wiele ciepłych słów tym znanym i tym nieznanym :)🌼 leżeć mi kazali i nie wstawać, klęłabym, gdybym umiała ;), no ale znudziło mi się i wpadłam na chwilę :) na świnkę uważać nie będę, ja chcę się jej pozbyć, a nie przyhołubić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka , Aqua > trzymajcie się i nie dajcie się :P A co najważniejsze , to myślcie pozytywnie :) Wtedy wszystko pójdzie po Waszej myśli i same się usmiechniecie :) DZIEŃDOBEREK :) wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololo
████████████████████████████████

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️❤️🖐️ -> od tego śpiewania przy ognichu to mnie chrypka dopadła. Przytulam Was wszystkie mocno zbiorowo i każdą z osobna -> przytulam i pocieszam -> pocieszam i całuję -> A TERAZ NIECH NA WASZYCH BUŹKACH 👄:D👄 UŚMIECH SIĘ :DPOJAWI i zaczynie cudowny nowy dzień -> piękny, słoneczny, radosny :D:D BUZIACZKI 👄👄👄👄 Ja niestety mam dzisiaj w pracy delegację (nawiedzili nas prezesi firmy-matki) i nie wiem czy później mi się uda tu wpaść dlatego jakby co to : jeszcze raz przytulam, ściskam i pocieszam :D:D ❤️ :D:D i spadam bo jak przyjdą i zobaczą, że ja tu sobie skrobie to mnie ukatrupią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ta delegacja sobie szybko pójdzie , bo my chcemy Milunię !!!!!! :D Miluniu > niech to sie szybko skończy i niech wróci normalny tryb pracy :) Życzę bardzo miłego dzionka , dzięki za uśmiech i przesyłam słoneczko :):):):):):):):):):):P Akiedy nas nasza Matka odwiedzi .........? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! hihi. ale kluche załatwiłam :) on jest cholernie przewrażliwiony na punkcie swojego zdrowia..wiec wczoraj, jak się zbierał na ten mecz to z zatroskana mina zauwazyłam, że klusek jest ....blady....hihi i został w domku, zmierzył temperaturę, brał krople zoladkowe, jeczał, że rzygać bedzie, że jest osłabiony..hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w gabinecie taka parówa, że ledwo żyję! gorąco! chyba bedzie dzisiaj mała burzunia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz -> kobieta zna sposoby :) Czad , Madusiu ;) A ja Ci życzę , żeby nie było parówy , polecam spokój .... czasami jest nawet przyjemny :) I pozdrów kolezankę zza biurka , tzn. naszą Efciusię ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×