Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

hi hi hi emi :D a ta mała aluzja? >> a o napojach wysokoprocentowych na oddziale szpitalnym nie napiszę ... bo się wstydzę >> no i co e? yh! uwialbiam takie urocze prezenciki. moja mam mowi, żebyśmy z nia pochodzili po sklepach, to nam cos kupi. ale oczywiscie, tomus kreci nosem, bo nie ma czasu, bo cos tam, BO ON SE SAM KUPI!! wredol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili...poczatkujący? ja juz od roku wale dźin z tonikiem w roznych ilosciach i smialo moge powiedzieć,że taki poczatkujacy alkoholizm to on nie jest w moim przypadku :D z reszta zaczynało sie od piwska i taniego wina, potem była wóda i słodkie drinki, potem bardziej wyrafinowanie - winka wytrawne, teraz cos świeżego driny z mięta i limonka oraz do lustra dżinuś z tonym :) eh, idos na piwos po pracos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam początkujący bo ja od rana nie drinkuje zaczynam tak ok g.20 ;) hi,hi,hi,......... a ja dzisiaj: ogródek, mini grilek (bo w 4 osoby) i piweczko :):) do bólu :):):):) brzucha z opicia ;) [piwko to jest to!!!!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byście podesłały mi to Karmi kawowe bo w Kraku ( takie wielkie miasto...) jeszcze nie spotkałam,skandal :) Muszę spróbować,bo narazie na te upały faszeruję się Redd\'sem i Freeq :) ja mam tyle pracy,ze aż jutro mszę iść...😭 I w nastepnym tygodniu zostawać po godzinach 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wieczor... Ja chce, ja chce, ja.... ! Piwka chce :D Moze mi ktos Warke Strong podesle co? bo kurcze blade tu nie ma :( Znalazlam Warke, Zywiec, Okocim, Lomza, Goolman, Lezajsk itd (znaczy jeszcze jakies ale nie pamietam), ale pip pip pip ... Warki Strong nie ma :( buuuu... 😢 I jeszcze jakas dobra duszyczka by mi L&M Mentole dostarczyla... oj marzenia. no nic. wracajac na ziemie.... Madus- powiedz tylko slowo ... a Killer (czytaj Behemot) juz odpowiednio porozmawia z siostra Tomka :d Kurcze, a moze Ty ja tez zacznij uszczesliwiac takimi prezentami to zrozumie ze wcale nie jest to takie radosne dostawac prezenty :O Buziaczki dla wszystkich moze zaraz jeszcze cos skrobne ale narazie musze zafajczyc - brzydki nalog fuj :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 A ja już po rezonansie :) Przeżyłam horror i mam nadzieję, że nigdy więcej :O Wyniki będą w poniedziałek lub we wtorek :( A dziś jadę odreagować ;) i skrócić czas oczekiwania... OOOOOOOO właśnie, dziś się przyznaję, bez żadnych podtekstów i insynuacji, że sobie popiję :P i może nawet nie będzie to PIWO karmi kawowe ;) Miłej niedzieli Wam życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzleli EMI,i reszcie dziewuszek :) Ja teraz znowu przy piwku :) Redd\'s :)W lecie to sobie pozwalam,ale niestety duzo nie wypiję :P Jedno puszkowe na spółkę z facetem :)Wiecej nie mogę bo mi sie w łepku kręci i niedobrze mi :P Hehe słaby zawodnik ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleopatra popraw
pisownie bo mi na kleopatryka wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kofani ❤️ jak tam po wekendzie wypoczęte, zadowolone??? bo ja w sumie tak, w sobotę knajpeczka, a później impreza domowa, w niedziele taż knajpeczka, zrobiłam alkoholowe zapasy we krwii :):) może wystarczą mi gdzieś tak do czwartku ;) ....a dzisiaj czeka mnie dentysta.... ale to taka wizyta prewencyjna to może mnie nie zamęczy Behemot -👄> matuś kofana ja to Cię mogę nawet na to piwko do siebie zaprosić i nawet Ci je postawię :D:D:D:D Ciebie Cleo 👄także Emi 👄 już lada moment poznasz wyniki trzymaj się 👄 -> tuli, tuli, -> jesteśmy z Tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 łaaaaaaaaa... ale sie nie wyspalam to był ciezki weekend :) żeby nie pizdnać na nerwice musiałam non stop % jakies dostarczać do krwioobiegu.....i nawet czasem zabawnie było :) szczegolnie jak mały gównojad nie zauwazył szyby w ddzwiach balkonowych- - myslał że sa otwarte i walnął baranka z przytupem :) rech rech rechhhh! no a poza tym jeszcze się w lazience poślizgnąl, na nowa koszulke mu sosik z big maca poleciał, potknał się w sklepie o regał, przytrzasnął sobie stope drzwiami samochodowymi i takie tam niby tragedia, ale ja wiecznie nabaniaczona miałam niezły ubaw :) behemot! ty przestań tyle jarać!! jaki ty przykład dajesz swoim dzieciom!? podaj adres to ci wareczkę wyśle :) to dopiero jest piweczko :) slodkie, mocne i ten kolor! :) no to miłej pracy rodacy! a i karmi kawowe to żart! taki szit, że nic gorszego chyba już nie wymyślą... :D :D :D :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik :):) i dobrze tak małemu potworkowi, a jak tam jego szanowna mama trzeba ją było upić i w szafie zamknąć ;) :P -> miłego dnia i dużo słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe! mili...wiesz...jakos szafy jeszcze żadnej nie mam, wiec gdzie bym trupa schowała? a poza tym nich zyje jak najdłuzej , bo inaczej zgadnij komu w spadku przypadnie mały gównojad??!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja Ci nie radziłam, żebyś ją ubiła tylko upiła :) ...a spadek byłby cudowny :D:D:D:D fajna sprawa mielibyście gotowe baby trochę dużawe ale za to pieluchy by Was ominęły - buchacha :):)D::D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............i mamy nowy dzień ----->>>> wtorek coś mnie chyba na katar zbiera :0 bo kręci w nosku i kręci 😠 oby tylko przestało bo nie bardzo chciałabym zachorować ....nie no muszę być zdrowa bo w sobotę mam netowe spotkanie z machaczami :D:D:D:D 👄 -> dloa Wszystkich miłego dzionka życzy prawie rozdeptana stonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak trudno wrócić do szarej rzeczywistości .... jak ciężko !! :0 a tak było fantastycznie, zarąbiście, ... iście !!!!!!!!!!!!!! Mogę już powiedzieć, że się wyspałam ... rozpakowałam, wyprałam, wyściskałam się już z Miśkiem wczoraj ❤️ Jak wróciłam to doznałam szoku - - - bo tam pięknie, cudnie, słonecznie, upalnie, ... a tu burze i ulewa - dobrze, że się dziś rozpogodziło ! :D Opaliłam się, dostałam ksywkę Bambus :P:P Byłyśmy przez 2 dni na plaży .... piaseczek, muszelki, ciepła czysta woda .... słona ....brrr ... ( troszkę sie jej opiłam ) Dużo grałyśmy, byłyśmy na ogólnoświatowym zjeździe żaglowców ... Wypiłyśmy AŻ o.o5 likierku wiśniowego, bo we wtorek miałam urodziny, więc trzeba było to symbolicznie opić ;) Ale w tym tygodniu reszta - idę z laskami na piwo :D:D:D piwo 👄 piweczko :) Jutro wywołuję 1 kliszę, drugą musimy skończyć. W autokarze się obtłukłam, odwodniłam się, przez cały wyjazd miałam okressss....:0 jedzenie mają tam trochę okropne ----------------------- ale i tak było pięknie !!! Szkoda, że tak szybko minęło :( Mój miły opowiedział mi, że na działce już częśc ogrodzenia skończone ( murek ), więc pewnie jutro będę ogladać :D A tak wogóle to Wam chyba nie napisałam NAJWAŻNIEJSZEGO !! 12 sierpnia 2006 rok ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti witaj :) ale było Ci super :) szkoda tylko, że to wstrętne okresisko akurat tam Cię dorwało i fajnie, że już macie datę :D:D:D buźka 👄 i miłego dnia :) życzy wierna dołkowiczka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No... w końcu mam net i śpieszę przekazać wyniki: Na razie jest ok :D czyli zwapnień w mózgu nie stwierdzono. Myślałam, że zacznę skakać z radości, ale lekarka szybko sprowadziła mnie na ziemię :O Jestem w grupie dużego ryzyka, niczego nie można wykluczyć, a za około pół roku mam następny rezonans. Przyznam się Wam, że nie do końca się uspokoiłam a moja fantazja zaczyna płatać mi figle :O Tak na wszelki wypadek mam uważać na to co jem, nie przegrzewać się, unikać wysiłku fizycznego i uważnie się obserwować. Jakby doszło coś nowego to mam niezwłocznie pokazać się na oddziale. Teraz zaczynam rehabilitować swój kręgosłup i od 1 sierpnia będę miała zabiegi. Nawet nie wiem jakim cudem udało mi się to załatwić, bo kolejka jest dopiero na pażdziernik. :) No to teraz wracam do codzienności :) przynajmniej będę się starać, bo na razie to mam w głowie tylko SM :O No i może w końcu gruntownie posprzątam swoje mieszkanko, bo syf tu zapanował niemiłosierny :P Luby ma pomóc mi okna myć, a ja to chyba zacznę od porządku w ogródku ;) ECH...... życie jest jednak czasami piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlip chlip chlip! leti! chlip...moja mała dziewczynka...chlip chlip chlip...jak cudownie! chlip chlip...ale sie wzruszyłam...chlip....chwila! to matka nasza tu powinna chlipac ze wzruszenia, ze następna córe za mąż wydaje, a matka co robie? no nic wlasnie....nawet sie nie przejęła :) ja mam jutro 3 rocznice....nie slubu oczywiscie...ale poznania sie :) no i wspólnego bycia razem :) ide dzić do decatlonu kupic badmintona :) hehe...ale romantyczny prezent, nie? hehehe! dobra lece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla Leti :D Jak ja Ci zazdroszczę :O ja nie moge się opalać 😠 i przegrzewać :O A tak lubię ciepełko... :) No i chyba w związku z tym nie pojedziemy nad morze... :O Ale jeszcze myślimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi 👄 jak dobrze, że jesteś :) a nad morze jedź -> odpocznij przecież dobrze wiesz, że trafić ładną pogodę nad naszym morzem jest bardzo trudno jedź w okolice Gdańska, Gdyni, Sopotu tam można zwiedzać spacerować, popłynąć na wieczorny rejs stotkiem (tak o zachodzie słońca - bajka) jedź Kochana i wypocznij również za mnie :):):) ma-dzik👄 uważam, że badminton to super prezent ja często lubym kupujemy sobie razem prezenty, np. kiedyś kupiliśmy sobie wspólny prezent pod choinkę aparat foto :):):) takie wspólne kupowanie, a później wspólne używanie prezentu bardzo cieszy :):) 👄 ...wiecie co nie wyspałam się dzisiaj wprawdzie położyłam się jak zwykle chwilkę po 24 ale najpierw nie mogłam zasnąć bo mi było zimno, później chciało mi się pić, później jak już zamknęłam okna było mi za gorąco :0 tak ok g. 2 dostałam sm-sa który mnie przebudził chwilę przed 4 mojego lubego dziadek coś tam chciał i przyszedł do mnie na górę ale nakrzyczałam na niego, że jest noc i żeby poszedł spać .....a o 5.30 -> budzik 😠 i teraz jest mi tak śpiąco 😴 może ktoś mnie pomizia po głowie, a ja sobie tak pokryjomu zasnę na biureczku :) miłego dnia życzy śpiąca królewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiącej królewnie 😘 😘 😘 Porządki w ogródku mam rozpoczęte :D Skalniak rozwalony, część krzaczków już posadzona a zaraz wybywam nabyć następne :D Od razu mi lepiej :) Miłego dnia 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi -> prrr!!! Ty jako doświadczona w ogrodnictwie może wiesz jakie krzewy można posadzić w bardzo słonecznym miejscu najlepiej kwitnące lub z kolorowymi listkami takie do 1,5 m wysokości bo chcemy je posadzić z przodu komórki z boku posadziliśmy rododendrony ale tam na szczęście chociaż wieczorm jest cień zaś z przodu cały czas patelnia ???? 👄 udanego polowania na roślinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam zazdroszcze tych ogrodków..... ja ostatnio maciejke posadziłam w doniczce...takiej małej....no ale niestety uschła...tomus ja bestialsko do kosza wyrzucił...choć był jeszcze pare zielonych łodyżek... a na doniczkowych się znacie dziewczynki :)? bo widzicie mam juke. w jednej doniczce mam trzy oddzielne pnie. jeden wyskoki, drugi średni i trzeci malutki. z kazdego pnia wyrastaja cudne pióropusze z liści. tylko w tym malutkim mi pioropusz zdycha. co robić? czy odżywka pomoże? a jak tak to jaka? czy może obciąć tego zdechlaka, niech soków nie wyciaga? a jak obciać to w jaki sposób? i czy nowe listki wyrosną? kazdy konar jest od gory zalakowany.....czy da się uratowac kurdupelka?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik :) aż tak na kwaitkach domowych to się nie znam -> niestety chociaż mam ich od groma i ciut ciut ostatnio maje 2 benjaminki zaatakowały szkodniki i od 3 tyg. z nimi walczę zobaczymy kto wygra bo jednego dnia z kwiatkami jest ok a następnego mają zatrzęsienie zółtych listków ...szkoda mi ich -> biedactwa ogólnie to kocham rośliny do niedawna kochałam tylko te domowe ale od jakiegoś m-ca może 2 pokochałam również te ogrodowe miłego zilonego dnia życzy wasza stokrotka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........a nie wiem czy już się Wam chwaliłam jutro mam spotkanie (zlot) z machaczami :D:D:D:D nawet nie wiecie jak się cieszę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........a ma-dzik 👄 wszystkiego najlepszego zawsze humoru dobrego żebyś nigdy się nie zmieniała i tak jak do tej poru ludzią radość dawała :) 🌼 ....no bo Ty chyba dzisiaj imieninowa co ma-dzik???? a jeśli nie to nic nie szkodzi dobrze życzyć zawsze można -> prawda :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasięgnęłam porady u pana sprzedającego wszelkiego rodzaju krzewy. Na słoneczne miejsca poleca, międzi innymi LIGUSTRUM http://www.krzewy.pl/Ligustrum_vulgare/ligustr.htm szczególnie tę odmianę: http://www.pinus.net.pl/opis.php?id=105 i zapewniał, że może rosnąć nawet w najbardziej słonecznym miejscu. Poza tym PIERIS http://www.muratordom.pl/6922_4773.htm Ten krzaczek rósł właśnie w tym sklepie na skalniaku i wyglądał prześlicznie. Zamierzam też taki sobie kupić ;) i na słońcu też mu nic się nie stanie Jeszcze BERBERYSY http://www.krzewy.pl/Berberys/Berberys.htm http://www.atlas-roslin.pl/gatunki/Berberis_vulgaris.htm - ja mam taki, który kwitnie na żółto, całą zimę był zielony, pod warunkiem, że było widać go spod śniegu :P A w tym sklepie była odmiana jakby czerwona w takie różowe plamki - taki pstry - prześliczny :) No i mogą być KRZEWUSZKI-tylko, że one przekwiatają, a potem zostają same listki np. WEIGELA http://www.krzewy.pl/Weigela_florida_Purpurea/weigela_florida_purpurea.htm ja mam taką, ale na początku buntowała się i nie chciała kwitnąć ;) i taką http://www.krzewy.pl/Weigela_florida_Bristol_Ruby/weigela_florida_bristol.htm ta jest mniejsza od tej pierwszej i jakby wolniej rośnie A teraz znalazłam jeszcze taką: http://www.wakpol.internetdsl.pl/ogrodnr33/gal/krzewy_i_drzewa/weigela1.jpg ale jej nie mam :( A to co ja posadziłam to nie wiem jak się nazywa, ale miałam na zbyciu i musiałam gdzieś upchnąć ;) Do tego dokupiłam wierzbę - taką na wysokim kijku z pióropuszem. Jak skończę wszystko to wkleję zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja tam znawcą nie jestem, ale juki i draceny to rosną u mnie najlepiej. ;) Moim zdaniem juka pada jak jest przelana. Nie podlewaj jej tyle. A tego zdechlaka ja bym obcięła ostrym nożem przy samym pniu, tzn - sam zdychający pióropusz. Z tego pnia powinny wyrosnąć nowe pióropusze, odżywka to raczej już nie pomoże. I sprawdź, czy ten najmniejszy pień nie jest miękki, bo może to on zaczął gnić a razem z nim ten pióropusz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziku 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A wiecie co? właśnie sobie przypomniałam, że dzis obchodzę 10 rocznicę ślubu. Tylko, że mojego małżeństwa nie ma już od 4 lat... :P No i jeszcze mój luby ma dziś urodziny... 33... Stare chłopisko :P a czasami zachowuje się jak nastolatek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×