Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

czesc laski... 👄 nie poszlam dzisiaj do kieratu bo wczoraj mielismy impreze pozegnalna naszej managerki. matko, ledwo zyje, glowa mi peka jest mi niedobrze i jescze caly swiat mi tancuje przed oczami. musze sie zmusic do wstania bo dostane klapsa od marcina :P (niedawno dzwonil i mnie mnie dopingowal do wyjscia z wyra) macie moze jakies sprawdzone srodki na kaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Taniuszka takowych środków u mnie brak chociąż kefirek i pizza zazwyczaj są mi pomocne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dużo witaminy c i jeszcze więcej wody. i tłystego cos trzeba zjesc :) pizza jak najbardziej :) ale sie wyspałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, wyspana to ja też byłam :O ale wczoraj dzisiaj niestety musiałam wstać o 5.30 :O i już nie jestem taka wyspana jakbym chciała ....a tak zapomniałam: DZIEŃ DOBRY KOCHANIEŃKIE UDANEGO i ciepłego PAŹDZIERNIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj zimno i nieprzyjemnie na zewnątrz 😠 oby tylko był to mój udany dzień :classic_cool:(idę do banku, a moje dokumenty idą do notariusza i trzymać kciuki, żeby to już był komplet i żeby wszystkie były takie jak trzeba) :classic_cool: .....ludziska niech mnie ktoś przytuli -> zimno mi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Już jesień, niestety nic nie poradzimy :O Ale przyznajcie, ten wrzesień był śliczny :) Codziennie słońce i u nas prawie nie padało :) Dziś mam 2 ost. godz. jazdy, te \"kursowe\", potem jeszcze przed egz. dokupię sobie może 2-3 we własnym zakresie :D A jutro do szkoły ;( Ale ostatnio miałam pecha! Nie dość, że spóźniłam się na autobus ... pojechałam następnym, to były kanary, a ja ... zapomniałam legitymacji .... i kiszka :) musze zapłacić karę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti a nie można tak z legitymacją do wydziału komunikacji pojechać i przedłożyć, że się takową posiada i nie płacić ??? ....a mi dzisiaj jakiś świr wyjechał z podporządkowanej, jechałam 100 i ......hamowałam jak cholercia i pisk opon był i lekko moim autkiem bujnęło.... i..... na szczęście facet nie zwątpił tylko szybko usunął się z drogi..... Leti, a Ty na jakim autku trenujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti fajnie masz, że jutro do szkoły..... oj wiecie co też bym poszła do jakiejś szkoły albo na jakiś kurs ale chwilowo mnie na to nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona zyciem
Tu nie ma nikt dola tylko ja ..buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) głowa do góry \"zmęczona ....\" jesteśmy tu po to aby wspierać się i pocieszać oraz wspólnie wychodzić \"z dołków\" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona zyciem
ja mam juz dosc narzekania, ale cholera nic sie nie udaje, to skad czerpac motywacje do zycia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja witam WAS z samego rana :) ...dzisiaj dla odmiany musiałam opie.... kierowcę ciężarówki bo mi wjazd do firmy zatarasował i nie mogłam dotrzeć na czas do pracy ale tak ogólnie jest ok :) miłego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechałam, legitymację pokazałam, ale zapłacić i tak musiałam :( a trenowałam na puncie ;) jakim Ty, Milu pomykasz?? cały dzień spędziłam na uczelni, ale przynajmniej pogawędziłam z dziewczynami, stęskniłam się za nimi :) jutro cały dzionek ... trzeba się zabezpieczyć ... żywnościowo :) buźka 👄 w pt egz wewn z testów na prawko ... jeszcze się za to nie wzięłam ... taaaak mi się nie chce............................. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hi,hi.... ja właśnie mam punto i jak dla mnie jest on super, przestrzeenny z dobrą widocznością i co najważniejsze jest dla niego na mieście dużo miejsc parkingowych ale może w przyszłym roku sobie zmienie na jakieś nieco większe autko przez te 1,5 roku jeżdżenia samochodzikiem nabrałam już torchę wprawy i peności siebie, więc może mogłabym wymienić na inne oczywiście jak finanse mi na to pozwolą (oby) oj fajnie tak spotkać znajomych, fajnie mi tam przez to załatwianie tych różniastych spraw to ostatnio nawet z koleżankami na ploty nie chce się iść już 4 czekają w kolejce na spotkanie ze mną, a ja kombinuję jak mogę, żeby się z nimi nie spotkać jakoś tak nie bardzo chce mi się z kimkolwiek gadać ...a może to nie te sprawy urzędowe tylko po prostu jestem już stara i nie potrzebuję tyle rozrywki co kiedyć :) :D miłego dnia ...dzisiaj dla odmiany jadę do banku a jak wszystko dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu do w-wy do notariusza, ...a.....wczoraj się prawie totalnie załamałam, podobno na wpis do księgi wieczystej w w-wie czeka się 3-4 m-ce a mi on na już jest potrzebny :( 😠 i cóż ja mam począć.... BUŹKA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łączę się z Tobą Miluniu w bólu w bojach urzędowych :O:O:O Wiecie jaki mam poblem urzędowo-sądowy? Akta sprawy zaginęły w sądzie i nikt nie jest w stanie powiedzieć gdzie są..... wiem, że to trudne do uwierzenia, ale to najprawdziwsza prawda. Najgorsze jest to, że to w sądzie w Warszawie, a ja nie za bardzo mam kiedy pojechać tam w dzień pracujący. Wydzwaniam tam już od połowy sierpnia i nigdzie ich nie ma 😠 😡 Dziecko moje jest chore, od kaszlania aż wymiotuje :O Moja niedoszła teściówka przypomniała sobie, że daaaaawno ni ezrobiła porządnej afery no i się zaczęło...... 😭 Ot... tak sobie żyję :P Leti rozsyłałaś zdjęcia od fotografa? bo ja się pisze jak coś :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi :) dobrze Cię rozumiem ja też walczę i jeszcze tyle przede mną w przyszłym tygodniu właśnie wybieram się do warszawskiego sądu -> o zgrozo !!! trzymam kciuki za powodzenie w Twojej sprawie, a Ty trzymaj za powodzenie w mojej sprawie ;) razem jakoś damy radę ;) buźka dla wszystkich 👄 co jest dziewczyny, pisać co tam u WAS -> pismienne leniuszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eco-ona
mam dola nikt mnie nie kocha.....juz wole plakac za kims niez byc sama i nie miec nkogo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo nie masz nikogo ale zapewne ktoś znajdziesz, kogoś kto Cię pokocha i dla kogo będziesz kimś wyjątkowym kogoś kto nie będzie sprawiał Ci bólu głowa do góry nie załamuj się ....zawsze po burzy następuje słońce :) miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście ...... wszystkie .........?? 😭 nie ma z kim gadać ... :O tylko ja i zawsze dyżurująca Mila .... chyba nie wpadłyście w pułapkę żadnej jesiennej depresji....?? Buuuuuuuuuuuuuuziaaaaaaaaki ogromniaste dla Was wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zaganiana jestem, ze na nic nie wystarcza mi czasu, no i jeszcze zalapalam ogromniastego doła. juz mnie tak wszytstko wku..., dosyc mam udawania, jak to jest wspaniale w pracy w domu. Moja tesciowa tez dawno nie wykrecala, zadnych numerow i zaczela sie jazda. Mam dosyc, nawet nie chce mi sie z nikim gadac, takie to wszystko bez sensu, a najgorsze jest to, ze brak perspektyw na zmiane tego stanu rzeczy. Coz pewnie takie moje życie, że caly czas pod górkę, a moze to nie inni tylko ja jestem jakas inna? beznadzieja. Znikam, nie będę Wam przynudzać. Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku a ewentualne problemiki są tylko przejściowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś łączę się z Tobą w bólu.... dokładnie tak samo czuję :O Moja niedoszła teściowa wykręca mi takie numery, że jestem o krok od pożegnania lubego 😭 życia i tak z nimi spokojnego nie bedę miała, a ja chyba juz za stara jestem ciągłe nerwy i stres :O:O:O 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, doskonale Cię rozumiem, bo wiem zo znaczy teściowa, ba ze swoją muszę jeszcze mieszkać, dobrze, że chociaż nie mamy wspólnej kuchni i łazienki, tylko każdy ma swoje miejsce. Emi trzymaj się pozostaje nam wierzyć, że będzie lepiej, albo stabilniej byle nie gorzej. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a u mnie sytuacja też bardzo poważna, teściowie toczą ze sobą wojnę, a ja z nimi mieszkam .... i w tym uczestniczę chcąc nie chcąc; oczywiście wina nie jest po jednej stronie, ale nie potrafią się dogadać :( co gorsze, teściowa ma jakiś plan nawet nie chcę się domyślać o co chodzi, w każdym razie nie jest to nic pozytywnego ... gdybym jeszcze potrafiła się jakoś od tego odizolować................ Nie ma szans :( nie wiem, co się będzie działo w najbliższym czasie ... dziwnie się czuję - dziś mam bardzo ciężki dzień pod każdym względem = Całuję Was mocno i życzę sobie i Wam, abyśmy mimo tych przeciwności mogły się w tym odnaleźć i skupiać na tych bardziej radosnych rzeczach 👄 choć dziś nie jest to łatwe - - -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 ...czasami ciezę się, że nie mam teściowej chociaż wiem, że to nie ładnie.... w w-wie byłam dużo załatwiłam :):):):) jestem w połowie drogi, a wszystko (w chwili obecnej) idzie ku dobremu :classic_cool: i oby tak dalej :) dziewczyny głowy do góry !!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rano był mróz 😠 {STOP} musiałam skrobać szybki {STOP} na szczęście teraz świeci słońce :) {STOP} {STOP} -> telegram nadany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×