Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

ey wypraszam sobie :P przeczytalem i nigdy Was nie olewalem ;) 100 latek 🌻 Madzik dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal :) wajnie, że o nas pamiętasz :) ma-dzik 👄 no w końcu wstrętny babolcu znalazłaś chwilke aby do nas co nieco skrobnąc :) .....a ja za chwilke idę do domu :):):) a dokładniej jadę do notariusza :O ale za to po notariuszu do knajpeczki na spotkanko z koleżanką :D szkoda tylko, że bezalkoholowe :O 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu, ja miałam taki wypad w pt z koleżanką, piweczko było, Mikołaj przyszedł ......:D...... bardzo miło spędzony czas :) Dziś znów na działce ... cd sprzątania .....liczę, że zima nie przyjdzie zbyt szybko, bo mamy za dużo planów i za dużo pracy wokół i wewnatrz domu :P Weekend przedłużył mi się o jeden dzień ..... Olałam dziś uczelnię :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry!!! Ale wczoraj dostałam w kość :D Do wieczora na działce, a dziś mnie wszystko boli :( Ale przez kilka dni przerwa i cd w sobotę ;) Ledwo wstałam, chciałabym wrócić do łóżka 😴 A Dołkowiczanki wyspane ?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄 ja smelduje sięniewyspana i jakaś taka z lekka poddenerwowana sama nie wiem dlaczego :O widocznie coś wisi w powietrzu i jeszcze ta moja chora krtań ciągle boli i boli a może tak sobie jutro do lekarza skoczę może on mi coś pomoże, sama nie wiem :O aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! pokrzyczałam sobie i już mi lepiej ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za pół godzinki będę w domu i bardzo się z tego cieszę ... Wypiję ciepłą herbatę, zapalę w pecu, będzie cieplutko i wezmę się za książki :) Bo już grudzień, a nie zostawię wszystkiego na koniec stycznia :P Milu, zyczę zdrówka, wiem dobrze, co to jest krtań 😭 Wytrzymaj i wykop choróbsko ....albo ją zakop naszą Dołkową łopatą \")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w przyszłym tygodniu razem z lubym i z moją sunią do w-wy jadę załatwię co mam do załatwienia i na święta zostanę :) ciekawa jestem jak moja psinka zniesie taką długą podróż, żeby tylko nie padało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****ZAŁAMANA*****
jestem zalaman,głupia i wogule mam dola z powdu chłopaka napislaam mu ze go kocham i wogule a on mnie teraz unika traktuje mnie jak powietrze nie wiem co robic jedyne co mi przychodzi do głowy to...smierc mam dosc tego zycia nikomu nie jestesm potrzebna kocham go ale wiem ze nic z tego nie bedzie bo jestem brzydka a on ładny wogule wygłupilam sie piszac mu to wczesniej bylismy dobrymi kupmpalami a teraz on mnie ignoruje udaje ze nie zna chce umrzec caly czas o nim mysle słucham wolnych piosenek i rycze mam dosc zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****ZAŁAMANA*****
jestem zalaman,głupia i wogule mam dola z powdu chłopaka napislaam mu ze go kocham i wogule a on mnie teraz unika traktuje mnie jak powietrze nie wiem co robic jedyne co mi przychodzi do głowy to...smierc mam dosc tego zycia nikomu nie jestesm potrzebna kocham go ale wiem ze nic z tego nie bedzie bo jestem brzydka a on ładny wogule wygłupilam sie piszac mu to wczesniej bylismy dobrymi kupmpalami a teraz on mnie ignoruje udaje ze nie zna chce umrzec caly czas o nim mysle słucham wolnych piosenek i rycze mam dosc zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani Święta to niewątpliwie okres magiczny. Jednoczenie się ludzi, wybaczanie i zapominanie starych przewinień, czas zgody, szczęścia i miłości. Jest to czas, kiedy cała rodzina siedzi przy wspólnym stole, i wszyscy dzielą się opłatkiem składając sobie nawzajem świąteczne życzenia. Wigilia również wywołuje u nas wiele wspomnień sięgających dzieciństwa i młodości, oraz smutku po tych, którzy już na zawsze odeszli, ale i także rozjaśniona jest wiecznie płonącą w naszych sercach nadzieją pełnego szczęścia. Dla kochanych dzieci z całą pewnością jest to chyba najpiękniejszy wieczór w roku, w którym atmosfera baśni urzeczywistnia się na te kilka godzin, gdzie w blasku różnorodnych światełek choinki, dzieci z niecierpliwością oczekują na pierwszą gwiazdkę i na prezenty. A nawet najskromniejszy upominek posiada w ten wyjątkowy wieczór wartość wyjątkową, stając się symbolem łączącej ludzi miłości i przyjaźni. Kochani gdy Wigilia Bożego Narodzenia nastanie niechaj Gwiazdka Pokoju drogę nam wszystkim wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy swe serduszka i ciepłem otulmy naszych bliskich oraz uśmiechnijmy się do siebie. Świąt Magia niechaj zjedna nas wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie. -> ....ja ja nie cierpię świąt!!!! do \"usłyszenia\" już po.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham Święta,tylko nie cierpię gorączki przedświątecznej....tłumy ludzi biegających po hipermarketach.....brr....ciekawe czy ktoś wtedy naprawdę myśli co to za swięta i co się stało w Betlejem...? Mnie nie dopadła świateczna bieganina:) spokojnie ubiorę w piątek choinkę a w niedzielę pójdę na pasterkę :) Szkoda tylko że święta nie będą białe.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, swiatecznie, cieplo i ..magicznie. Zalamana> jak bys nie sprobowala to nigdy bys nie wiedziala czy mialas u niego szanse czy nie. I nie mow ze jestes brzydka. Ja w to nie uwierze. W kazdej kobiecie jest piekno tylko nie zawsze umie je uwidocznic. Spojrz na siebie bardziej przychylnie. Jestem pewna ze to sytuacja z tym facetem cie tak zdolowala ale ogolnie nie jest przeciez tak zle. prawda? pamietaj, facet jest jak autobus. zawsze bedzie nastepny. Ta.. wiem, latwo mowic. Ale wiem co mowie. Pozdrawiam serdecznie Wychodzac z zalozenia ze jestescie swiatecznie a co za tym idzie takze pozytywnie nastawieni, prosze bardzo o wybaczenie mojej ciaglej nieobecnosci. Zaczelam niedawno czytac ten topik od poczatku, ale to mi chyba lata zajmie (bo tez i latami powstawal) :O Jej... dziwnie mi sie mnie sama czytalo sprzed lat. Tyle rzeczy sie w tym czasie w moim zyciu zmienilo ze az trudno uwierzyc ze tamta ja to ta sama ja co dzis :O I tak samo z Wami moi drodzy. Dzieci nam przybylo na Dolkowie i mezatek :) Elffiku- dziekuje bardzo ale to bardzo za fotki Amelki. Wiem ze sie nie odzywam za bardzo na kafe ale tak mi sie milo te fotki co od Was dostaje oglada. Az sie cieplo na sercu robi jak pamietacie o mnie i.. jak widze slodka buzie dziecka ktorego pamietam jeszcze ze zdjec na ktorym jeszcze malym brzdacem byla a tu teraz taka panienka juz :) Sliczna jest wiec bedziesz musiala w przyszlosci adoratorow od niej szczota odpedzac ;) Chcialam wszystkim zyczyc wspanialych, zdrowych, radosnych i pelnych milosci Swiat. Abysie spedzili je w gronie najblizszych i kochajacych was ludzi i abyscie nie dali sie pochlonac tej swiatecznej goraczce byscie mogli docenic to prawdziwe piekno Swiat. Wszystkiego najlepszego wam zycze. cieplutko pozdrawiam i... co u was slychac? bo zanim dotre do tego co teraz sie dzieje to.. juz i tak bede znowu daleko w tyle za murzynami :D pa pa pa 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida Święta wielkim krokiem, Pachnie drzewko w Twoim domu. Patrzysz na nie ciepłym wzrokiem, I życzenia złożysz komuś... Bóg sie rodzi dla nas wszystkich, W stajni płacze tak ukradkiem... Znów odwiedzisz swoich bliskich, I podzielisz sie opłatkiem... Na te Święta co nadchodzą, Życzę ciepła i miłości. Niech Cię ludzie nie zawodza, I niech uśmiech w sercu gości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, a my tez liczymy na foty od Ciebie :P a tak poza tym , to nie napisałaś NAJWAZNIEJSZEGO ............... co u Ciebie słychac .........???? Buziaczki dla Ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na Święta dopadła mnie choroba ....poszło na zatoki :( nie mam apetytu ... i cała jestem zatkana :P może do Sylwka przejdzie :) Życzę baaaaaardzo WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kOCHANYM OBECNYM I NIEOBECNYM .......... I wracać mi tu na topik ......leniuszki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Behemotq - dziekuje za mile slowa pod adresem mojej panienki :) tata juz chce gonic \"kawalera\", z ktorym mala wczoraj calowala sie pod jemiola hahaha :) robalq - cudowny wiersz .... pozwolilam sobie go powielic i poprzesylac znajomym :) 🌻 dla Was wszystkich tez chce zyczyc radosnych, spokojnych i przede wszytskim rodzinnych swiat :) a w nowym roku niech spelnia sie wsyztskie Wasze amrzenia :) i niech bedzie jeszcze lepszy od tego, ktory sie konczy !!! buziak 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Mikołaj grzeje sanie. :) Czego pragniesz niech się stanie. :D Każde z marzeń skrytych w głębi ;) Święty Dziadek może spełnić. :classic_cool: emi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku> no nie oszukujmy sie Twoja mala jest slodziutka i wyrosn na piekna kobiete bez watpienia. Twoj maz zdaje sobie z tego sprawe i woli pogonic juz teraz poki jeszcze czas. Swoja droga to szokujace bys pozwalala dziecku na caluski pod jemiola. A fe... :D :D :D :D :D ;) Emi 🖐️ Robal 🖐️ pozdrowienia dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próżniak i drań
...widzę ,że niema tu już nikogo, kto ma doła. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) święta, święta i po świętach..... :( ....nie ma doła i oby nie było :) BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH 👄 ...jak tam przygotowania do sylwestra???? bo moje kiepsko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 ....Emi jak byłam w w-wie to wszystko co trzeba załatwiłam chociaż już myślałam, że nic z tego nei będzie ale się udało sprzedałam mieszkanko w w-wie teraz czeka mnie budowa we wrocku miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu, fajnie, że wsio poszło, tak jak chciałaś :) Gratulacje! Ja powoli wygrzebuję się z choroby. Na szczęście zdjęcie zatok nic złego nie pokazało :) Jak spędzasz Sylwestra ?? buziole !!! 👄 i gdzie nasze kochane dziewczęta ?? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti... moj bosze.. nie wiem czy mi to wybaczysz ale.. twoja matka juz stara jest troche i na oczy jej sie rzuca... nie zauwazylam twojego poprzedniego posta :( buuuuu.... przepraszam... wybaczysz???????? wysylam fotki. zaraz wroce. Leti... glupio mi teraz stasznie 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... fotki wyslalam. nie wiem czy dojda do wszystkich (mam nadzieje) i nie wiem czy nie przynudzilam Madzik> wlasnie przeczytalam o tym ze stracilas swoja dzidzie . wiem jakie to uczucie, tak jak i wiem jak wyglada pobyt w szpitalu wtedy. powiem Ci cos... z czasem wspomnienia bledna. Powodzenia nastepnym razem. bedzie dobrze. 😘 Gdybym sie nie pojawila przed Nowym Rokiem Zycze wszystki wszystkiego NAJ NAJ NAJ lepszego w Nowym Roku. Oby jak najwiecej szczesliwych chwil pojawilo sie w waszym zyciu i ... zero dolow, dolkow, doleczkow. Duuuuuuzo zdrowia (obyscie nie byli \"pociagajacy\" ). Duzo milosci, przyjazni, szczescia. Spelnienia marzen. I... wracac na dolkowo, tak jak i ja wracam :D ;) :D 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili jak tam dół?? już wszystko dobrze mam nadzieje 🌻 kurcze z nowym rokiem jakos dołkowo się ...wzieło i ...zepsuło :) wszystkiego dobrego w nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×