Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

dzięki za troskę.jestem śpiąca i wszystko mi jedno.przydał by się jakiś psychotropik o taaaaaak! i tak nic się nie zmieni.moje smuty ozdobię........😭, 😍 i kwiatuszek oczywiście 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga
Efciusia jak masz ochotę czasami z kimś pogadać to napisz do mnie gocars@tlen.pl ztesztą nie tylko Ty jak ktoś ma ochotę to może pisać. Kitty może kupiłabyś mi w sklepie jakieś śniadanko bo ja jak zwykle nie mam. Mój męzcyzna za późno wstaje i rzadko kiedy zdążę wpaść do sklepiku. Wszystko z rana na styk wyliczone co do sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś> ty jedna przytomna. :) Kawa nie pomaga. Co mam zrobić aby nie usnąć???? kurcze te chmury mnie już wogóle usypiają. wpadnę do domu i od razu w kimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciu, ztakich lekkich, baz recepty to deprim albo persenik-pewnie wiesz. z tych mocniejszych to prozac lub bioxetin. ale tak naprawdę to flacha by sie przydała i jakaś klepiąca niegrzecznych tatusiów ekipa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki INGUŚ!!!! POPISZĘ - JESTEM POCZĄTKUJĄCA..Może się uda. ..............🌻...................... fajne nie?????????? phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemuś jak kawka nie pomaga to zdejmij ubranko i w samych gatkach pobiegaj po tym mrozie na około budynku w którym pracujesz! przypływ adrenaliny gwarantowany. praca.... nie gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga
Wróciłam z kawusią oczywiście, może ta postawi mnie na nogi. Kiedy ja w końcu zrobię się czarna bo z tym czerwonym kolorkiem wśród Was to aż głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesu, Maduś!!! > Czyś ty zwariowała??? :D Wyobrażam sobie te wlepione ślepia wszytkich. I jeszcze naszego prezesa. Pewnie dopiero wtedy by zauważył taką osobę jak ja. Niestety moja kierowniczka - kobieta, dyrrektorka - kobieta. Więc raczej bym ich swoimi biegami nie zachwyciła hi hi. Pewnie by o mnie w firmie nigdy nie zapomnieli. A jakieś sposoby w których swojej tuszy nie będę musiała ludziom pokazywać masz??? Bo wstyd aby taki wieloryb jak ja biegał i to jeszcze nago. Kitty. Kiedy tego maila wysłałaś? dostałam tego wczorajszego o stypie :D :D :D A dostałaś moją odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm a może, pogoda taka sprzyjająca, moze tak kąpiel w zimnej kałuzy..... w ubranku.... juz słyszę te zachwycone ryki i kwiki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maduś ty masz tylko kompromitujące pomysły :D :D :D To nie pogoda w moim przypadku. To po prostu te 3 godziny snu.... Może jednak wyjdę i skąpię się w wodnym oczku które niedaleko budynku jest. Przy okazji może jakąś rybkę złowię to będzie na obiad... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś> cóż za barwa. Ślicznie. Jestem i czekam aż coś skrobniecie i... jeszcze czekam aż mi Inguś mailika wyślesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś chyba wszyscy mają doła..... :( :( :( :( (przynajmniej w moim bliskim otoczeniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka 🖐️ Zima idzie. Może to ludzi dołuje. Chciałabym usypiać na zimę jak niedźwiedzie. Szkoda że się nie da. Ale już za trochę ponad pół roku znowu nadejdzie wiosna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,, heeeej! moje góry i DOLINY, widziałyscie może dziś dokad poszedł mój jedyny heeeej!!!!.........\" moja psiapsióła z naprzeciwka też chlipie w skrytosci. wiem, że jest smutna.... ale co powidzieć..... dół to dół... u niej wielki kanion.... zal mi dziewuszyny.... smutna taka... łezki w oczkach.... a takie ładne oczka ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany za pół roku >> Behemot no nie, to dopiero dołujące... :) powiem to mojemu mężczyźnie na pocieszenie :D A tak serio to pogoda ma tu napewno wpływ ale.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow. To nieźle jak się koleżanka kanionu dorobiła. :D To może zaśpiewaj jej piosenkę. Uśmiech gwarantowany :D Taki jak u mnie jak twojego śpiewu posłuchałam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja śpiewam bardzo ładnie.... melodyyyjjjnie, taktowo poprawnie...... i w ogóle ładnie... najgorsze jest to że co bym nie powiedziała dół u kolezanki nie minie..... i w sumie to sie jej boję... jest niemiła, naburmuszona.. nie wiem czy zabije mnie od razu czy jeszcze sie popastwi nade mną... mówię wam...zgroza... żal mi jej... nie chce by się tak czuła.... ale co ja biedna mogę zrobić po pierwsze i najważniejsze nie jestem facetem...... bo bym przytuliła i pogłaskała... może łba by wtedy nie urwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Już nie czekam Już nie trwonię mych dni na żal Jestem pewna Trzeźwym okiem dziś widzę jak Każdy z nas robi błąd Czeka aż przyjdzie ktoś Kto wypełni nam świat Każdy z nas cierpi bo Wierzy że przyjdzie ktoś Kto ukoi nasz strach\" Postanowiłam też pośpiewać i pokatować was swoimi wyciami :D Uśka> to bbbbbbbbbbbbbb optymistyczna wiadomość że wiosna już tuż tuż. A w zimę można się śnieżkami porzucać i bałwana ulepić. Ale ponieważ bałwanów na świecie i tak nie brakuje to nie wiem po co komu ta zima :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku, mailika właśnie wysłałam. Pioseneczka była super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciało by się zaśpiewać ,, zabiiiiiiiiiij mnie nim ona to zroooooobi zbiiiiiiiiiiiiiij mnie to nic nie boooooooli!!!...\" ale na miesiączkę się nie umiera.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitto! o ranno bossko! nie umieraj..... a to juz wiem skad te dołunie.... miesiaczki są wkurzajace ale cóż...... przywilej kobiety........ ...... :)........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuuu!!! Ale się wystraszyłam! Myślałam że mi neta zablokowali. A przecież bez kafe ani rusz uuuuuwow!!!!! Ukryte talenty się ujawniają. :classic_cool: Oby tak dalej. Może nas ktoś odkryje :D Tą pszczółkę którą tu widzicie zwą ją Mają. Wszyscy Maję znają i kochają.... I co by smutno nie było HEJ! :D Miałam to wcześniej wysłać ale wtedy sie właśnie problemy zaczęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............. :classic_cool: ............... ,,, a ja pale faję....zuję gumę! pale faje za fają.......\" właśnie wróciłam z papieroska ia tak jakos.... ............ :) ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×