Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Ej, kobietki chyba znowu bez nas sobie popiły bo nie ma żadnej. Ładnie się załatwiły. Chlip.... zawsze same piją... Buuuu..... Kitty> co pijemy dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaarani ->👄 pijemy...yyy....to co lubicie, ja tam biorę szampana, bo słodki, z bąbelkami, uderza do głowy i super nadaje się do świętowania! także babeczki, bierzemy co lubimy i gul gul gul gul... chyba już jestem pijana... muszę was niestety opuścić przynajmniej na czas bliżej nie określony z powodów nie innych niż mojej \'kochanej\' szkółki... jak wybrnę z misji: optymalizacja za pomocą pochodnych, to wrócę... baj baj podpisano - kitty wstawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim. Kitty gratuluje :)! Kotq witaj u nas :) Nio...wszystkiego najlepszego.. mamy juz 2000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki dołkowe Zegnam Was już dzisiaj, nie miałam jednak dziś tyle czasu ile bym chciała. To przez tą kontrole. Pozdrawiam i buziaczek dla każdej z Was z okazji 2000 wpisu. Piję za nasze wielkie spotkania tutaj każdego dnia. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic konkretnego nie załatwiłam.Mam czekać do czwartku:oNo i znowu mam doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotq nie smutaj sie!!! Ech..ja tez mam dola..starsznego..dawno takiego nie mialam..przyznam szczerze..No ale nie wolno sie smutać! A co Ci dolega? To może coś poradzimy,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazzy
buu od rana jestem beksa nic mi nie przeszło tylko widze czarny wielki dół a w nim najchętniej bym sie zakopała.......wszytsko przez faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jazzy..dolka zakopujemy..a nie siebie w nim...Ach Ci faceci :( kurcze..Usmiechnij sie! nie ma sie co martwic..napewno wszystko minie..zobaczysz.. ): bedzie dobrze! Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi kobitki gratuluje, gratuluje tyle liścików 2000 no, no, jak już się spotkamy w realu to trzeba bedzie to uczcić, oj będzie się działo, co ;)? Tyle okazji nie ma jak odpocząć ledwo się wykurowałyśmy po imprezie elffika a tu znowu kolejna imprezka ;) Malutka no wiesz nie jestem z ciebie zadowolona nic, a nic Ty taka silna dziewczynka wiecznie uśmiechnięta zawsze na posterunku, gdy któraś z nas potrzebuje pomocy masz smuteczek jakiś? No nie, nie pozwalam Ci i już robimy teraz tak stawiasz przed sobą lustereczko spoglądasz nie i co spoglądasz nim widzisz? Nie wiesz? To ja Ci powiem: widzisz śliczną, zadowoloną z życia roześmianą, wesoła buźkę i mówisz sobie tak coby to nie było to nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być gorzej to, co się teraz dzieję, to nie jest wielka tragedia, jutro będzie już lepiej, a za tydzień, za tydzień to nie będę nawet o tym pamiętać! A teraz do pracy, bo ja czekam na twoje sprawozdanie z lustereczkowej konfrontacji. Duży serdeczny buziaczek dla Ciebie 👄 Prawda, że jak się do mnie teraz uśmiechasz to jesteś ładniejsza? :) Kot na jak to nic konkretnego nie załatwiłaś przecież już coś wiesz, np. to, że w czwartek Twoja sytuacja się wyjaśni, czyli jest już jakiś punkt zaczepienia prawda? Będzie dobrze zobaczysz czas Ci szybciutko zleci do czwartku a Ty nie martw się na zapas 🌻 Karani to nie mój piesek, nawet nie wiem czyj, ale też uważam, że jest zabawny. Inga dziękuję za liścik i zdjątka mój mąż jak zobaczył oliwkę to powiedział, że jest śliczna pierwszy raz widziałam, żeby się tak jakimś dzieckiem zachwycał :) Kitty Ty zdolniacha jesteś i wszystkie jesteśmy z ciebie bardzo dumne - tylko spróbuj przynosić nam inne ocenki… Behemotku hi, hi tak to mój mężuś, a z kim innym miałabym tak stać co :)? Madsia1, Elffiku, Leticio i w ogóle wszystkie dziewczynki 🌻 –ki dla Was Jazzy no co ty przecież nie bedxiesz się zadręczała z powodu faceta, nie rób tego nie warto nawet jak to sam książe z bajki to nie warto przez niego płakać. Zresztą na pewno wszystko sie jeszcze ułoży Trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalia..dziekuje 🌻 Za tydzień problem nie zniknie..to już sie ciagnie drugi rok...Na dodatek pokłocilam sie z Tomusiem..(ale tym sie nie martwie,bo wiem ze bedzie dobrze jutro:)).Czasem poprostu chwilami staje się to trudne...Staram sie jak moge..Zreszta czasem każdy ma chwile słabości..Bedzie dobrze :) A ja też chce fotki...już trzeci raz prosze 😭 i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki moje Kochane! Ech.. Love will find the way.....always - tak mi powiedziała Dobra Dusza...co Wy na to? Lece..Buziaczki..lece do szkółki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki moje kochane , ale tak jak i Mlutka ....:( lecę do szkoły .....na nudny wykład .........buuuuuu........:) pozdrowionka i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobię sobie kawkę:) Pózniej sprzątanko trochę mieszkanie zapuściłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam dzisiaj nie najlepszy humor i lekki dołek pod sobą. Chyba nigdy nie może być spokojnie. Ach to życie. raz na wozie raz pod wozem. Pozdrawiam Was dziewczyneczki. trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karaani, Ty to masz wyobraźnię, godną podziwu. 👄 za dobry nastrój i wsppaniały powyższy tekst, dzieki Tobie aż się usmiechnęłam do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki! .............😘.............. ależ mnie suszy! ...........🌻.......... Inguś, skarbeńku, co się dzieje? ryjek tak nisko zwiesiłaś..... smutno ci? zły humorek? bądz dzielna! jestem z tobą! PAMIĘTAJ: 😍 ZA 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatj Maduś, oczywiście suszy się po 2000-cznicy. :) Tak trochę mi smutaśno. Czasami tak jakoś wszystko mnie przytłacza. Pewnie jeszcze ta wredna pogoda sprawia że wszystko wokół wydaje się jeszcze bardziej szare niź jest w rzeczywistości. 👄 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> dzięki. Teraz przynajmniej mam pewność że twój Tomek i mój Tomek to dwa różne Tomki :D Kocie> zrobiłaś pierwszy krok i jesteś na dobrej drodze więc nie smutkaj się :) Będzie dobrze, zobaczysz. Jazzy> przez faceta się smutkać? :( A jest wart twojego doła? Nie przejmuj się, mamy śliczne-zagramaniczne łopatki i nie z takim dołem już sobie dałyśmy radę :) Inguś> czy Oliwka została ucałowana ode mnie? Tylko nie mów mi że nie... Przecież brzdącowi się codziennie buziaczki należą. Kalia> :D no wiesz, wolałam spytać... A jak by się jednak okazało że tylko tak sobie staneliście obok siebie... :D :D :D Kitty, Leticia> oby nauczyciele w dniu dzisiejszym byli wyrozumiali dla was - po wczorajszej imprezie macie prawo być rozkojarzone. Gdzie jest Efciusia? Elffik? 🌻 Troszkę mnie dzisiaj suszy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem! hehehe! prawda,że mam uroczą klusię! no to teraz mnie uspokoiłaś.......mój tomek to mój tomek a twój tomek okazuje sie być twoim tomekiem...... tomki są dwa i to rózne całkiem! dwa i każda ma swojego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iu iu iu iu iu........jadę.Jestem! :) Cześć dziewczynki! Ja się nie pochwalę swoim ,,Tomkiem\" bo jeszcze takowego nie mam...hm..........może za sto lat. Też bym z wami z przyjemnością pogadała jaka to jestem zakochana w swoim misiu - chyba już wiecie dlaczeko tak mało się odzywam. ......staropanieństwo macha mi na horyzoncie :) życie singla nie jest takie straszne...ale kiedyś się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przed chwilą przeczytałam regulamin studiów Zmiana kierunku może nastąpić najpózniej do 15 10 :( :o Pewnie upierdliwa jestem cały czas przynudzam na ten sam temat ale to jest dla mnie bardzo ważne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciusia! do cholery jasnej!!! stara panna jest to określenie wymarłe i normalni ludzie go nie uzywają! jesteś wolna kobietką, możesz szalec se ile dusza zapragnie, rzucać facetami jak jak jajami o ścianę! masz czas żeby wszytko zrobić....dla siebie! ale masz racje... w pojedynkę fajnie ale we dwoje zawsze rażniej! więc moja droga panno, na łowy marsz! i ma być rasy ,,tomek\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie, droga koleżanko! nam tu możesz nudzić ile wlezie! ale lepiej żebyś zanudzała ta opowieścią wszystkich mogących coś zrobić w twojej sprawie na uczelni! ........:).......... badz namolna, grzeczna, poważna i cały czas o sobie i swoich zainteresowaniach związanych z upragnionym kierunkiem! musisz wypaść na fanatyczkę wybranego kierunku! pytaj, łaź za wszechmogacymi........aż w końcu b.edą mieli dośc i dla swiętego spokoju przeniosą cie mimo że termin upłynął...... powodzenia życzę..kici.....kici! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuaaaaaaaaaa ! ! ! Powiadacie? Takiej to dobrze. No to ruszam na łowy. Może jakiś ,,Tomuś \" się napatoczy. :) Cieplusi, milusi, uroczy , słodki, czulusi, delikatniusi.. Tomuś pilnie poszukiwany!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa teraz!!!!!!!! Nie mogę dłużej czekać- 27lat w zupełności wystarczy. [ love] 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×