Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Ja książki \"pożeram\", ale co z tego jak potem nie mam pamięci do tytułów, ale poczekaj spojrze na szafeczkę i zaraz Ci powiem co wieczorkami czytałam w ostatnim miesiącu. No i tak: teraz jestem na etapię Krystyny Kofty i polecam Ci jej książkę pt \" Krótka historia Iwony Tramp\", fajnie się czyta ocena-5=, kolejna jej pozycja już w innych kilmatach ale też Kofty to \"Sekretny Dziennik Melanii R\" hm oceniam ja na 4- Książeczka lekka, łatwa i przyjemna \" taka z jajem\" to \" Wariatka z alabamy\" na podstawie filmu pod tym samym tytułem, autor to Mark Childress.Właśnie ja skonczyłam i bawiłąm się przy niej tak jak na dobrej komedii. Następnie Karen Blixen \"Niewinne mścicielki\" to podrzuciła mi siostra jakiś tydzień temu , ale podobała mi się była taka mroczna na mocną 4+ Ambitna lekturka na jutro - mój dzisiejszy wyskok do księgarni hi, hi to \"Tryby\" Magdaleny Tulli (w 99 roku ta atorka była nominowana do nagrody \"Nike\"- także chyba warto przeczytać ja w każdym razie spróbuję). Jeszcze w międzyczasie w pracy pod biureczkiem czytałam \"Nagrody\" Ericha Segala i tego autora polecam ci wszystkie pozycje bo każdą jedną fajnie się czyta ( u mnie w bibliotece duzo jest jego ksiażek, ale najlepsza to chyba \"Absolwenci \" 5 +++) To chyba na tyle uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie nie wspomnę o niezastapionym \"przeminęło z wiatrem\" - ale to pewnie każdy czytał po 5 razy (tak jak ja hehe) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Cyceron kiedyś powiedział : POKÓJ BEZ KSIĄŻEJ JEST JAK CZŁOWIEK BEZ DUSZY i coś w tym jest :) Ja ostatnio czytałam coś z Whartona , a na razie czytam lektury polonistyczne .....😠 ........... Teraz jest to Gall Anonim ....... oj , chciało się te studia , to się ma , ojojoj ......... ale moze bedzie dobrze .... gorzej by było gdybym nie lubiłą czytać - a że uwielbiam to jakoś myślę ---------pójdzie do przodu :) Dzięki za książki ----- poszukam w bibl ;) effiku>>to fajny będziesz miała ten weekendzik ....;) i udanych zakupów !!!!!!!!!!!! kaaliuś >>>dzięki za listę już spisałam :) czekajcie >>teraz leticia leci do książek >>>>>>>>> .............. ............. .............. i mam : teraz ja coś polecę : * ptasiek whartona - jak nie przeczytałyście to jest świetny :) * i whartona : nigdy nigdy mnie nie złapiecie i historie rodzinne ;) * coż ze starych , ale dobrych książek : m.rodziewiczówna - kądziel , i macierz :) A niedługo zabiorę się za Imię róży Umberto Eco ( ufff....to w sumie lektura , ale podobno fajna :) jejjjju.....ale się rozpisałam ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze świetne opowiadania m.fox tytuł :nie jestem która wszystko zniesie :) niestety będe powoli się z Wami żegnać , ponieważ oczka mi się kleją i za chwilę literek już nie ujrzę ,,,,,hih ;) a zresztą rodzice ida spać i za chwilę będa mnie zganiać stąd :) ściskam Was :) pa :) dobrej nocy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych leticia :) ja też już uciekam - jutro przede mna pracowity dzionek, MIŁY WIECZOREK Z PREZENTAMI i szalona (mam nadzieję) nocka :) PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia ja większośc z tych książek mam z biblioteki takze Ty też nie powinnaś mieć z nimi problemu - tak mi się wydaję. Whartona czytałam już dawno temu chyba wszystkie, ale srednio mi przypadł do gustu chyba tylko \"spóżnieni kochankowie\" czy jakoś tak, no i ptasiek były nieżłe. Ja to jestem mol ksiażkowy, kocham czytać i gdyby ktoś mi tak podrzucał książki non stop to bym wcale z domu nie wychodziła :) Wysłąłam wam niedawno maila czy doszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten caps lock tam wyzej to skad - to wcale nie miało być podkreślone czy wywyższone hehe juz prędzej bym tą nockę podkreśliła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki dziewczynki, samych słodkich snów takich ślicznych, bajkowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT, STO LAT, niech żyje ELFFIK nam, sto lat sto lat, sto lat - 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 My stoimy w kółku, otaczamy elffika, który stoi pośrodku Behemocik jako gospodyni topiku wnosi wielki trzypiętrowy tort z bitej śmietany udekorowany owocami, a na nim płonie 25 kolorowych świeczek, KARAANI zgasiła światło, żeby stworzyć odpowiednio uroczysty nastrój Elffik się nachyla już chcę gasić świeczki, kiedy nagle MALUTKA krzyczy: STOP, STOP elffiku jeszcze nie, nie zaczekaj pomyśl sobie marzenie, my wszystkie wstrzymujemy z emocji oddech Elffik się zastanawia, bierze głęboki wdech i tak, tak UDAŁO SIĘ zgasiła wszystkie 25 świeczek naraz, bijemy brawa, cieszymy się, MADUSIA1 skacze z radości, INGA już biegnie składać elffikowi życzenia, ale nie LETICIA pierwsza zdążyła, KITYY JANE roznosi Nam szampana, MADZIA już plotkuję, z CONCORDIĄ, ale gwar się naraz zrobił, ale co to BEHEMOCIK uspakaja nas wszystkie i rozpoczyna się wręczanie prezentów. Czego te nasze dziewczyny nie nakupowały najpierw BEHEMOT wręcza rozradowanemu elffikowi podłużny pakunek elffik rozrywa opakowanie i co tam widzi??? Ogromną piękną antyramę a z niej uśmiechają się nasze buzie tak, bo to jest nasze zbiorowe wspólne zdjęcie, ale Elffik się ucieszył, w oczach ma łzy radości. Następna podchodzi MALUTKA, wręcza śmiesznie opakowaną paczuszkę Elffik niecierpliwie otwiera i delikatnie się rumieni no tak nasza figlarka wręczyła komplet koronkowej bordowej bielizny, ale już podbiega KITTY JANE i z filuternym uśmieszkiem podaję jubilatce prześlicznie opakowaną książkę, pod zagadkowym tytułem „Jak szczęśliwie wychować dziecko” hmm, czyżby kitty wiedziała o czymś, o czym my nie wiemy??? No tak a tutaj już się spieszy MADUSIA1, i wręcza Elffikowi fantazyjną torebeczkę, z której wystaję flakonik 250 ml ulubionych perfum Elffika. No tak teraz swój czas ma KARAANI, która podchodzi do jubilatki i zapina jej na szyi prześliczny wisiorek z turkusowym oczkiem, ale już LETICIA wdzięcznym krokiem podbiega i wręcza Elffikowi seksowną koszulkę nocną (no tak znów delikatny rumieniec).O a teraz INGA z rozradowaną minką uszczęśliwia jubilatkę maleńka, fikuśną skórzaną torebeczką. A tu, co MAGDA z CONCORDIĄ taszczą wielkie pudło zaciekawiony Elffik zagląda do środka i co zobaczyła? Całe pudło najróżniejszych słodyczy, czego tam nie było z 10 paczek ptasich mleczek, mieszanki wedlowskie, mnóstwo bombonierek oj będzie miała jubilatka zapas słodyczy na cały rok, oho już się umorusała na buzi czekoladkami. Hmm chyba wszystkie dziewczynki wręczyły już podarki w takim razie do dzieła pora rozpocząć zabawę, dziewczyny już się raczą drinkami, mają coraz bardziej zarumienione radosne buźki, przekrzykują się nawzajem, muzyka do tańca już przygrywa, jedzenia, że ho, ho, kto to wszystko zje. No cóż chyba czas i na mnie do zabawy miłe koleżanki, już dołączam się szybciutko do Was, oj będzie się działo na tych dzisiejszych ELFFIKA urodzinach, ale ciąg dalszy niech pozostanie naszą słodką tajemnicą…… 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprasam za błędy, nie maiłam siły juz sprawdzać starałam się nikogo nie pominąć, ale jest już bardzo późno więc nie wiem czy mi się udało, a teraz zegnam miłe panie ide się bawić na szampańskiej urodzinowej zabawie ELFFIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effiku>>>>>>>>>👄👄 W dniu Twojego Święta ; jeśli ktos o Tobie pamięta ;) Pamięta o Tobie i śle Ci życzenia : aby spełniły się wszystkie marzenia ..... Żyj w szczęściu i radości , a uśmiech niech Ci zycie uprości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kalia>>>>>>jesteś po prostu talencikiem pisarskim>>>>>wspaniale opisałaś imprezkę effika :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejqqq kaliuśśś aż mi się łezka zakręciła - a buźkę mam tak ==> :D uśmiechniętą :D :D :D dziekuję skarbeńqq 👄 🌻 normalnie książki powinnaś pisać ;) Leticia 👄 🌻 dziekuję skoarbeńq :) i za to, ze \"pierwsza zdążyłaś\" i za te seksowną koszulkę ;) :D :D :D hmmmm wszystkie prezenty cuuudne - ale ta antyrama przebiła wszystko :) Powieszę ją na honorowym miejscu w pokoju ;) I coco chanelke dostałam :D i to taaaką wielką ;) i ksiażkę na przyszłe czasu ;) hehe a z bielizny to sie maż ucieszy, już to widzę ;) :D oczywiście buzie mam juz zaklejoną ptasim mleczkiem ............ ooo madusia mi podkrada ;) jakby nie miała drugiego pudełka hihi :) jedz jedz madusiu na zdrowie - wszystkie jedzcie - chyba na rok to dla nas nie starczy, ale chociaż dziś się najemy do woli ;ppp Aha - częstuje też ciastem własnej roboty - orzechowcem (nie .... co co też Wam przyszło do głowy - nie ja - toteściowa piekła;) :) Sernik na zimno mi nie wyszedł ..... ale to było do rpzewidzenia .... ;) No i oczywiście zapasy z barku .... yyyy.... za mało kupiłam ?? To nicc ... przecież całodobowy blisko ;)) dobra dobra - już na mnie nie krzyczcie - już odchodzę od kompa i pije do końca tego drinala ;) tylko muzykę głośniej podkręćcie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......i Ty i my będziemy piffffko pić ............................... pifffffeczko to dla nas przeciez za mało , wszak ostatnio zaistniała dysusja na tematy drinkowe, więc ................jak imprezować .........to imprezować .................. bo okazja przewspaniała :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):P:):):):):):):):):):):):):):) jeszcze raz sto lat :) 1000000 lat !!!!!!!!! i kwiatuszki i prezenciki ;) miłego dnia :):):):) pyszniusie to ciasto ......hmhmhmhmhmhmh................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany elffik! na początku buziaczki i usciski! wszystkiego dobrego! niech Ci sie wszystko co wysniłaś ziści! co wymarzyłaś - spełni! Badż zawsze szczesliwa! niech na twej uroczej mordce zawsze goscil sliczny usmiech! jesteś kochaną, piekna, dobra, madra uroczą dziewczynką i zycze ci abyś zawsze taka była, aby nic ani nikt nigdy nie popsuł Ci zawsze optymistycznego spojrzenia na świat! ....😘.....😘.....😘.....😘....😘....😘....😘.....😘....😘.... kalia! dostałam zdjatka! jestem pod wrażeniem i usmiech nie schodzi mi z ryjka! ps. bardzo lubie Gdańsk! starówka jest zajebista!!!! no i jaką świetna impreze rozkręciłaś!! cóz dziewczeta! jestem juz po dwóch drinach! wiec... bawmy sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakie fajne ksiażeczki czytacie! zazdroszczę.... ja czytam takie wspaniałe dzieła literatury .....naukowej jak: encyklopedia biznesu - rózni autorzy...... uniwersalny słownik ekonomiczny - jana główczyka..... finanse w gospodarce rynkowej pani guzowskiej....... prawo finansów publicznych- 4 autorów bankowość jaworskiego i zawadzkiej... cóz pasja mi uszami wychodzi!! taka jestem zafascynowana!!! litości!!! niech mnie ktoś dobije bo sie męcze!!!!! buuuuuuuuu!!! no to jeszcze po drinusiu :) karaani!! pij! Pij ze mna!!! Tak fajnie mi sie z Toba spiewa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie był dobry dzień...chyba na prawdę tytuł tego topiku mnie jak najbardzej dotyczy...tak więc piszę, bo sama nie wiem co ze sobą zrobić, wkurzyć się rozryczeć...zamilczeć...nie wiem.... ja chyba za bardzo ufam ludziom...za bardzo się do nich przywiązuję...i jak zwylke przejechałam się na kolejnej znajomości... kurcze, czy tak zawsze musi być, że ja się produkuję i chcę jak najlepiej, a potem czuję się jak totalna idiotka? coś mi się zdaje, że dziś po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, iż w przyjaźni pomiędzy kobietą a mężczyzną zawsze coś zgrzyta...już mnie to irytuje maksymalnie... boshhhe, dlaczego świat nie składa się z jasnych sytuacji i szczerej wymiany zdań??? czy nie można porozmawiać wprost, bez owijania w bawełnę i produkowania złudzeń? efekt taki, że znowu siedzę tu sama...zupełnie sama...i zamiast realnego, życzliwego człowieka, mam net na otarcie łez...tylko jak długo można ocierać te łzy wirtualnie?...chciałabym, żeby to wszystko było normalne, tak jak u innych...czy ja za dużo wymagam? ps. przepraszam, że tak nudzę, mam na prawdę zły dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. ja dopiero teraz dorwalam sie do kompa... Elffiku wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek.Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń..Samych sukcesów..Wiele wspaniałych i niezapo mnianych chwil w życiu, żeby wszystko szło zgodnie z Twoimi planami, aby los nie płatał Ci żadnych figli...Tego Ci życze serdecznie z całego serduszka 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty nie siedzisz sama...chodz..przytule Cie obetre Ci łezki..no nie smutaj sie już Słoneczko..prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KittyJane>>>>>kochana , nie martw się , niektórzy ludzie są tego niewarci ... są ludzie , którzy nie potrafią docenić naszego poświęcenia i chociażbyśmy się nie wiem jak starali , to z tamtej strony niewiele przypływa wzajemności :( dołek >>>powinien Cię opuścić , szkoda , że możemy pogadać tylko na sieci , oj gdybyśmy miały do siebie blisko , to tylko telefon łap !!! i do którejś z nas ......a gdyby coś poważniejszego to spotkanko i babski wieczór na otarcie łez :):):):) nie nudzisz >>>ten topic po to tu jest !!! i my też !!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki -> dziękuję wam bardzo, jesteście kochane 👄 tylko widzisz, leticia, to jest zbyt skomplikowana sprawa, ja bym bardzo chciała sobie odpuścić, tyle, że ta osoba jest dla mnie ogromnie ważna i wiesz, w pewnym stopniu nie zauważam i inie chcę widzieć tego, że mnie rani... kurczę, całą noc na ten temat myślałam i nic nie wymyśliłam, męska psychika jest dla mnie za bardzo skomplikowana, to chyba jakaś wyższa szkoła jazdy... a dziś jestem strasznie zła...nie wiem na kogo i o co...może na siebie, że tak kretyńsko się wszystkim przejmuję, ale tak to już jest jak się jest samemu i kurczowo trzyma każdej osoby, która choć na chwilę pozwala ci czuć się potrzebną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty>>>>będzie dobrze , masz świętą rację - psychika facetów jest w pewnych momentach bardzo skomplikowana i wtedy my się tym przejmujemy :) mi też się czasami zdarzają próby odgadnięcia jej , lecz to trudne ....faceci też mają czasami problemy , aby nas rozszyfrowac , czy też zrozumieć .....ale to chyba już tak musi być :) :):):) 3maj się ciepluteńko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki! ........🌻......... kitto! to podobnież jest tak, że kobiety to wyższa szkoła jazdy. a facet.... cóż jest prosty jak budowa cepa! trzeba tłumaczyć mu wszystko jak chlop krowie na miedzy. niemozna oczekiwać, że takiemu facetowi wystarczy zmysł obserwacji i wszystko jasne. nie, nie. sa zbyt skoncentrowani na własnej osobie, by zauważyć, że coś sie dzieje w okół niego.... no chyba, że to mecz (obecnie trwa serbia-czarnogóra - polska więc dlatego tu siedze...... :) )faceci to kołki! ot co! cóż kolejna poprawka poszła w zapomnienie..... i znowu opijam. przez ta szkole popadne w alkoholizm.... miłego wieczorku! .......😘.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia, madusia -> wy to jesteście mądre kobiety...eh...szkoda, że ja sobie tak łatwo pewnych spraw przetłumaczyć nie potrafię... madusia -> wiem, że studia i liceum to różne klocki, ale patrząc na moją sytuację, a raczej pasma porażek ze sporadycznymi przebłyskami triumfu, musiałabym być już nałogową alkoholiczką...tak więc łączę się z tobą w cierpieniu, popijmy razem...może jak przestanę być trzeźwa, przestanę też myśleć... no i w ten sposób przeżyłam weekend - rycząc, wściekając się i próbując rozgryźć faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój weekend też nie jest rewelacyjny ...... spędzam go samotnie , nie chce mi się uczyć ani czytać lektur .... Z moim Kochaniem nie widziałam się od wtorku ............ ......Leticia stęskniona .....=.....Leticia zła .......................😠.............. Nawet nie mam niczego słodniego , żeby się pocieszyć ..... Jutro zajęcia z tą wredną babą , co to mnie ostatnio wyrzuciła z zajęć ....[franca ^%&^$^%$#@#%]................ Jutro muszę wcześnie wstać .....😡........... Tylko kotek koło mnie taki zadowolony ....hih........ Pozdrawiam madusia i kitty :):):):):):):):):):) madusia>>>mam to szczęście , że moje kochanie nie lubi meczy kitty>>no tak , trzeba powrócić do szarej tygodniowej rzeczywistości ---- jestem z tego powodu niepocieszona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeśli nie wpadnę tu jutro przed południem ...... to witam wszystkie dziewczynki , które pojawią się tu w poniedziałak rano :):):):):):):):):):):):):):):):) dzieńdobry ;) >>>>>>>>>>>co u Was i jak po weekendzie ???? effik>>>>>jak po urodzinowej imprezce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 👄 Zaraz ide do szkoly :( wrrrr... a potem do \"lekarza\" hehe ;)..jakoś se trzeba radzić w życiu... Aha.. co do fotek to odeśle na 100% :) No to lece...buziaki 👄 i trzymajcie się cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w poniedziałek Wcaleee nie jest mi weseło bo ja nie lubie poniedziałków i nic tego nie zmieni i juz ! Ten weekend był ciżeki tak zaszalałam na imprezce u Elffika, ze dzis naprawde nie miałam siły wstać :) Elffik goście sie dopytuj o Cieie ujawnij się szybciutko ;) Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn 🌼-ki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Jestem tutaj nowa:)To będzie ciężki dzień.Zmieniam kierunek studiów.Nikt z rodziny o tym nie wie.Ani rodzice:( ani mężuś:( chociaż on chyba się domyśla.Trzymajcie kciuki żeby dziekan wyraził zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!!! Myślałam , że nie wstanę , ale czasami komp to niezbędny środek komunikacji .....więc musiałam ......... Jestem taka nieprzytomna , poniedziałek wcale nie napawa mnie optymizmem ......buuuu........ ...a na dodatek taka paskudna pogoda za oknem i zero apetytu na jakiekolwiek śniadanko .......😠........... Nie lubię poniedziałków ..... kalia>>>łączę się z Tobą w tym bólu ............. Pewnie nie tylko my nie lubimy początków tygodnia ..:(... malutka>>zapraszamy po szkole do nas na kawkę ........ Jejku , ale teraz to by mnie poratowała taka mocna ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×